на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2020 рік


2019 рік


2018 рік


2017 рік


2016 рік


2015 рік


2014 рік


2013 рік


2012 рік


2011 рік


2010 рікВдалих стартів і яскравих перемог!
09.09.2011 | 11:52 | Переглядів: 1756
Рейтинг

     Чабак  На сучасному етапі розвитку суспільства фізична культура – це самостійна і особлива галузь загальної культури, яка спрямована на зміцнення здоров’я людини, продовження її творчої активності та життя, а також на зростання і вдосконалення її всебічного і гармонійного розвитку та використання набутих якостей в суспільній, трудовій та інших видах діяльності.
     10 вересня спортсмени відзначають своє професійне свято. Напередодні Дня фізичної культури і спорту наш кореспондент звернувся до начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Олександра Чабака, щоб дізнатися про справи у спортивній галузі району.

     – Перш ніж говорити про досягнення наших спортсменів я хочу привітати всіх працівників галузі фізичної культури і спорту, а це велика армія спортсменів, тренерів, вчителів фізичного виховання, громадських інструкторів із спорту з професійним святом. Побажати їм міцного здоров’я, наснаги, бадьорості духу, сили волі до перемог і нових спортивних досягнень в ім’я Галицького краю та України.
     До свого професійного свята галицькі спортсмени підійшли з вагомими досягненнями. Район посів перше загальнокомандне місце у VI літніх юнацьких спортивних іграх області.
     Цей рік можна назвати роком тріумфу волейбольних команд району. Юнацька команда “Володар” м.Галич посіла І місце у чемпіонаті області з волейболу сезону 2010-2011 рр. та збірна команда стала першою у VI літніх юнацьких спортивних іграх області.
     Команда “Галичанка” виборола золоті нагороди І чемпіонату області з волейболу серед жіночих команд та перше місце з пляжного волейболу у тих же юнацьких спортивних іграх.
     Дорослі склади команд «Західрембуд» (місто Бурштин) і «Володар» (місто Галич) вдало виступають як на чемпіонаті області, так і на чемпіонаті України серед команд вищої аматорської ліги.
     У цьому році започатковано проведення районного чемпіонату з волейболу серед чоловічих команд, переможцем якого стала команда села Задністрянське.
     Заслуговують на увагу результати жіночих команд з футболу, класичного волейболу, а також збірної команди веслувальників, які посіли ІІ місця у юнацьких спортивних іграх області. Непогані результати показали й боксери, борці, важкоатлети та баскетболісти.
     Сьогодні ми маємо срібного призера чемпіонату Європи та Чемпіонату України з карате-до. Це юний спортсмен з Бурштина Назар Боринець. Його наставник і діючий спортсмен Володимир Прокопів став переможцем Чемпіонату України з цього ж виду спорту.
     Слід зазначити, що Назар Боринець успішно виступає і в іншому виді спорту – веслування на байдарках. Разом із своїм земляком Богданом Пархуцем він є членом збірної команди області.
     – Слідкуючи за подіями району не можна залишити поза увагою відкриття та реконструкцію спортивних споруд.
     – Ті завдання, які ми ставили перед собою, намагаємося виконувати. Ви пам’ятаєте відкриття у 2006 році майданчика із штучним покриттям у місті Галичі, двох майданчиків з тренажерним обладнанням у селі Залуква та місті Бурштині. Проведення капітального ремонту Бурштинської веслувальної бази у 2007 році. У 2009 році встановлено майданчик із штучним покриттям у селі Дубівці. 2010 рік ознаменувався відкриттям спортивного комплексу та спортивних майданчиків у місті Галичі. І вже у цьому році відкрито спортивно-оздоровчий комплекс в селі Темирівці. Встановлено пластикові сидіння на стадіоні “Колос” у місті Галичі. Відкрито роздягальню на стадіоні села Бовшів.
     У цьому велика заслуга керівництва району, зокрема голови районної державної адміністрації Григорія Івасишина, який особисто тримав на контролі виконання робіт на об’єктах. Григорій Михайлович любить спорт, підтримує всі наші спортивні починання, а також залучає працівників структурних підрозділів до занять спортом. Другий рік поспіль команда Галицької районної державної адміністрації виборює перше загальнокомандне місце в обласній спартакіаді серед команд державних службовців облдержадміністрації, райдержадміністрацій та територіальних органів центральних органів виконавчої влади.
     – Яка безпосередня роль Вашого відділу в організації спортивного життя району?
      – Відділом у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з відділом освіти районної державної адміністрації та спортивними товариствами проводиться чимало спортивно-масових заходів серед учнів загальноосвітніх шкіл та молоді, зокрема сільської, з метою пропаганди здорового способу життя та залучення населення району до активних занять фізичною культурою і спортом.
     В районі діє 97 колективів фізичної культури і спорту
     Втілюються в життя Програми:  “Розвиту фізичної культури і спорту на 2007-2011 рр.”, “Будівництва, реконструкції та капітального ремонту спортивних споруд на 2007-2011 рр.” та Програма “Спортивний майданчик”.
     З початку року спортсмени та команди району взяли участь у  42-ох обласних, 5-ти Всеукраїнських, одному міжнародному змаганні. Проведено навчально-тренувальний збір з легкої атлетики, веслування на байдарках і каноє, а також оздоровлення спортсменів дитячо-юнацьких спортивних шкіл в кількості 200 дітей.
     38 команд із населених пунктів району бере участь у чемпіонаті району з футболу.
     Всіма видами фізкультурно-оздоровчої роботи охоплено понад п’ять осіб. Працює 109 штатних працівники з фізичної культури і спорту.
     До послуг жителів району надано:
     - 3 стадіони;
     - 113 спортивних майданчиків;
     - 43 футбольних поля;
     - критий 25-метровий плавальний басейн;
     - 29 спортивних залів;
     - 2 майданчики з тренажерним обладнанням;
     - 15 приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять;
     - 2 тенісних корти.
     – Кілька слів на завершення розмови.
     – Я хочу ще раз привітати всіх працівників галузі з професійним святом. Впевнений, що на досягнутому зупинятися не будемо. Перед нами багато планів і завдань. Я переконаний, що спільними зусиллями їх виконаємо.
     
     

Розмову вів Ярослав Поташник


Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 6 + 4 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net