на сайті  
   
 
Четвер, 2 квітня 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2020 рік


2019 рік


2018 рік


2017 рік


2016 рік


2015 рік


2014 рік


2013 рік


2012 рік


2011 рік


2010 рікМихайло Вишиванюк: З усіх міст області влада Бурштина досягла найбільших успіхів в активізації роботи ЖКГ
21.07.2012 | 15:09 | Переглядів: 1525
Рейтинг

     13 липня 2012 р. у м. Бурштині відбувся виїзний семінар «Про стан та перспективи розвитку житлово-комунального господарства малих міст та селищ області» для голів РДА, міських та селищних голів. В ньому взяли участь голова обласної державної адміністрації Михайло Вишиванок, народний депутат України Ігор Зварич, заступники голови ОДА Василь Плавюк і Руслан Гусак.
     Міський голова Бурштина Петро Курляк розповів присутнім про перспективи і проблеми розвитку ЖКГ у місті, результати проведених робіт. Приміром, на вул. Р. Шухевича встановили решітки водовідведення, частково відремонтували фасади будинків, виготовили нові лавки, проклали бруківку і насаджали дерев.
     Гостей ознайомили з проектом очисної станції дощових і талих вод, який обійшовся місцевій владі у 40 тис. грн. Станція матиме 7 ступенів очистки і дистилюватиме воду до питного рівня. Також запроектовано каналізування цілого мікрорайону в старій частині міста.
     
     Крім того, у м. Бурштин освітлили 12 вулиць. Встановили 2 теплові лічильники, лотки водовідведення (вул. В. Вітовського, Б. Хмельницького, Т. Шевченка), облаштували декілька майданчиків для паркування та більше 10-и для роздільного збору сміття. Спеціально для приватного сектора придбали 600 пластикових контейнерів і сміттєвоз. Місцева влада вжила ряд заходів щодо проведення ремонтних робіт приміщень дитсадків: перекрили дахи, встановили нові вікна, а зараз здійснюється заміна систем опалення та каналізування. Планують встановити сонячні колектори для подачі гарячої води до Бурштинського дитячого садка № 1.
     Влада робить акцент на будівництві багатоповерхових будинків, значну увагу звертає на реконструкцію центральної дороги (вул. Т. Шевченка). Чимало зусиль докладено до озеленення. Центр міста прикрасили трояндами і чорнобривцями.
     Після загального огляду відбулося підсумкове засідання в актовій залі Будинку культури «Прометей», де Михайло Вишиванок оперативно визначив головні проблемні питання. Насамперед вони стосувалися підготовки ЖКГ до зими. За словами голови облдержадміністрації, потрібно розробити схему енергопостачання у кожному районі.
     “Місто Бурштин обране місцем проведення семінару не випадково. Адже саме тут найбільш активно розпочали роботу у напрямку проведення благоустрою міста. Бурштинці мають напрацювання щодо проведення робіт по водовідведенню, впровадженню роздільного збору та сортування ТПВ, будівництва контейнерних майданчиків та облаштування прибудинкових територій. З усіх міст області влада Бурштина досягла найбільших успіхів в активізації роботи ЖКГ”, – наголосив М.Вишиванюк.
     До обговорення долучилися представники чеської компанії, яка спеціалізується на будівництві сонячних електростанцій. Такі підприємства вже є у Чернігівській та Одеській областях Науковці висловили бажання звести сонячну електростанцію і на теренах Івано-Франківщини.
     Роман Пилип’юк, віце-президент Академії енергетики України, подякував Михайлові Вишиванку за сприяння розвою ЖКГ і вручив йому орден «За розвиток енергетики». Науковець наголосив на важливості самостійного виробництва палива для держави.
     Начальник головного фінансового управління облдержадміністрації Галина Карп звернула увагу на проблему невикористання коштів державних субвенцій. За її словами, Богородчанський, Надвірнянський, Снятинський, Калуський, Долинський, Косівський і Тисменицький райони сповна не реалізовують надані їм грошові ресурси.
     Загалом засідання було продуктивним. Обласна влада пообіцяла допомогти районам, у яких виникли труднощі з теплопостачанням та будівництвом котелень. Михайло Вишиванок окремо зупинився на ще невирішених проблемах м. Бурштина. Тут необхідними є ремонт дахів, утеплення і фарбування фасадів будинків, заміна трубопроводів, відселення людей із будівель, які знаходяться в аварійному стані (вул. С. Бандери).
     Отож, є надія, що всі нагальні проблеми незабаром вирішать, бо  найперший обов’язок влади – піклуватися про людей і забезпечувати їм оптимальні умови проживання.
     
     

Тетяна Мацкевіч, студентка Львівського національного університету ім. Івана Франка


Коментарі:

1:
23.07.2012 12:13:41

Ну все це так але треба дякувати за це бувшому голов1 м1ськради Громко Я.А. Також а план1 орган1зац11 прибирання м1ста- сьогодн1шному голов1 Куриляку П. Одночасно треба зб1льшити к1льк1сть обслуговуючих п1дприемств житлового фонду. Бо в д1ючому т1льки позитивного що збирають грош1 за компослуги а решта приблизно т1льки 40 процент1в чим задоволен1 жильц1.


Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 9 + 4 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


..

 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net