на сайті  
   
 
Неділя, 18 квітня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2020 рік


2019 рік


2018 рік


2017 рік


2016 рік


2015 рік


2014 рік


2013 рік


2012 рік


2011 рік


2010 рікШкола – наш рідний дім, тут затишно й цікаво живеться нам усім
25.10.2013 | 15:26 | Переглядів: 1113
Рейтинг

     Ще здається відлунює мелодія першого дзвоника, а вже пройшло майже два місяці навчання. Для нас, учетелів та учнів Більшівцівської ЗОШ І-ІІІ ст., вони пройшли дуже швидко, бо шкільне життя  в нас насичене цікавими подіями.
     Найважливіше те, що з перших днів навчання ми почали готуватись до відзначення 200-річчя  від дня народження Тараса Шевченка. Учні вивчають напам’ять вірші, вчаться декламувати поезії. Переможцями першого конкурсу стали
     Х. Голуб (уч. 11 кл.), А. Венгрен (уч. 9 кл.), Ю. Костюк (уч. 8-А кл.), Н. Самочко (уч. 3 кл.).
     Барвистими кольорами ніжних квітів захопила всіх виставка «Найкращі квіти на землі даруємо тобі, Тарасе». Здається, що довершеність природи перевершила людська, дитяча фантазія, бо це була не просто виставка, а політ людської думки, мрії. Всім дуже сподобались композиції учнів 4 і 2 кл. (класні керівники О. Шпирко, Г. Ліуш), 5 кл. (класний керівник Г. Сохацька) та 11 кл. (класний керівник Г. Горчак)
     Вже кілька років поспіль у вересні навчання проходять  конкурси учнівських проектів «Я – громадянин України». Для учнів школи участь в конкурсі проектів є кропіткою роботою у пошуках корисних цікавих справ. В цьому навчальному році найвищу оцінку отримала робота «Україна моя вишивана»  учнів 9 класу (класний керівник
     Н. Самочко). Учасники даного проекту вирішили глибше вивчити і донести всім школярам красу, велич і довершеність вишивки як оберегу українського народу.  Однією із сторінок проекту була виставка «Вишивка – наш оберіг», де можна було побачити шедеври давньої та сучасної вишивки. Багато цікавих робіт – це витвори наших учнів, учасників проекту.
     Урочисто піднесеним, святковим видався день 10 жовтня, коли всі учні та вчителі прийшли до школи у вишиванках, ініціаторами цього свята були автори проекту «Україна моя вишивана». Склалося враження, що національний одяг – це не лише святкове вбрання, а потужний виховний засіб. В цей день школярі поводилися делікатніше, доброзичливо, не було суперечок, здавалося, що школа посвітлішала, всім було тепло й затишно.
     Урочисту величність довершив конкурс патріотичної пісні, присвячений 71-й річниці створення УПА. Всі класні колективи старанно вивчали пісні, готуючись до конкурсу. Лунали сучасні й давні пісні, але найкращими виконавцями стали учні 2 класу (класний керівник Г. Ліуш, пісня «Ми – маленькі козачата»), учні 5 класу (пісня «Сяяли на сонці шаблі запорожців», вч. П. Бандура) та учні 10 класу (пісня «Десь там далеко, на Волині» (кл. кер.
     Н. Грибик).
     Учні Більшівцівської ЗОШ І-ІІІ ст. беруть активну участь у різноманітних конкурсах. В районному конкурсі патріотичної пісні, присвяченому 71-й річниці УПА, учениця Н. Ліуш посіла І місце серед солістів із піснею «Мальви», а дует І. Голуб та
     Н. Ліуш зайняв ІІІ місце.
     Школа багата талановитими учнями, обдарованими у навчанні та й в інших видах діяльності. Життя школярів багатогранне, насичене. Вже кілька років поспіль успішно діє проект учнівського самоврядування щодо дозвілля учнів під керівництвом педагога-організатора С. Цуцман. Традиційними є вечори відпочинку, які проходять два рази в місяць. В цьому навчальному році цікаво провели «Посвяту у старшокласники» учнів 9 класу.  А свято «Алло, ми шукаємо таланти» було дуже захоплюючим. Юні учасники демонстрували свої здібності. Переможцями у сольному співі визнано Н. Ліуш (уч. 11кл.),
     А. Петровську (уч 6 кл.),
     С. Яремків (уч. 5 кл.), Д. Катрич (уч. 5 кл.), Х. Шпирко, Х. Созанську, Т. Мацайло, С. Фреїк (уч.10 кл); у художній вишивці та виробах із бісеру – Н. Максимів  (уч. 8-Б кл.); в образотворчому мистецтві – О. Ємчук (уч. 11 кл.).
     Цікавим був день учнівського самоврядування, який старшокласники подарували вчителям до Дня  педагогічного працівника. В цей день школа сяяла посмішками учнів, привітаннями, щирими побажаннями учителям-предметникам. Уроки вели в усіх класах школярі. Святковий урочистий концерт схвилював присутніх змістовністю.
     Діяльність школи вимірюється не лише балами за певні досягнення з окремих предметів, бо тоді б наші діти вважали себе обділеними можливістю розвиватися й самореалізуватися. Більш насиченою стає робота школи тоді, коли й батьки є активними учасниками шкільного життя. Тому відрадним є те, що вони охоче допомагають дітям у підготовці та проведенні конкурсів, виставок. Яскравим прикладом тісної співпраці з батьками стала виставка «Щедрі дари осені», композиції до якої готували учні з батьками. Всі композиції вражали глибокою продуманістю, талановитістю задумів.
     Тому у нас є впевненість, що  в такому цікавому й доброзичливому навчально-виховному середовищі виростуть сильні творчі особистості, повноцінні громадяни, які зуміють зреалізувати себе в сучасному світі.
     
     

Софія ПРИСАКАР, заступник директора школи з виховної роботи


Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 8 + 9 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net