на сайті  
   
 
Неділя, 18 квітня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2020 рік


2019 рік


2018 рік


2017 рік


2016 рік


2015 рік


2014 рік


2013 рік


2012 рік


2011 рік


2010 рік«Ліс рубають – тріски летять»
28.03.2014 | 10:44 | Переглядів: 1606
Рейтинг

     

     25 березня відбулося засідання позачергової сесії районної ради. На порядку денному пропонувалося розглянути всього чотири питання:
     1. Про цільову програму фінансування мобілізаційних заходів та цивільного захисту населення в Галицькому районі.
     2.   Про затвердження розпорядження районної ради та протоколів засідань постійної комісії з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій.
     3. Про підтримку Звернення обласної ради.
     4. Про Звернення до Прем’єр-міністра України з приводу фінансування Збройних Сил України.
     Однак, вже в ході затвердження порядку денного на вимогу Галицької ГО «Майдан» голова районної ради П.Стрембіцький запропонував внести до порядку денного ще три питання:
     1.Про звільнення із займаної посади головного лікаря Галицької ЦРЛ М.Матейка. 2. Про звільнення з посади заступника голови Галицької районної ради М.Маха. 3.Про погодження на посаду голови Галицької РДА Чуйка В.Т.
     Попри намагання медичних працівників, які прийшли на захист головного лікаря, перешкодити внесенню до порядку денного питання про звільнення М.Матейка, після тривалих дебатів депутати все ж проголосували за внесення на розгляд сесії всіх трьох питань.
     Саме навколо цих питань і зав’язалася основна дискусія в сесійній залі. Після двогодинних виступів, суперечок, виправдань та звинувачень, а також після перерви, яка була оголошена на вимогу фракції «Батьківщина», депутати приступили до поіменного голосування за звільнення М.Матейка з посади головного лікаря Галицької ЦРЛ. Для прийняття рішення забракло голосів, оскільки необхідно було 42. За нього ж проголосувало лише 35 депутатів.
     Наступні два питання депутати вирішили досить швидко. Михайло Мах перед розглядом питання щодо його звільнення заявив, що він готовий піти у відставку і дати дорогу молодим. Багато хто в залі оцінили його вчинок, як достойний, а претендент на посаду голови РДА Володимир Чуйко назвав приклад М.Маха гідним для наслідування.
     Що ж стосується погодження самого В.Чуйка (на фото внизу) на посаду голови РДА, то його депутати підтримали одноголосно.
     Сесія також вирішила звернутися до прем’єр-міністра України з проханням дозволити виділити 35 мільйонів грн з екологічного фонду районного бюджету на потреби Збройних Сил України.
     І все було б добре, якби знову ж таки не питання звільнення Мирона Матейка… Справа в тому, що після цього голосування районна рада повинна затвердити його на займаній посаді, але розбіжності в поглядах депутатів щодо цього питання породили новий конфлікт.
     До речі, депутати вирішили не закривати сесію і зібратися найближчим часом, щоб розглянути інші питання, а заодно заслухати звіти про роботу головних лікарів Бурштинської та Більшівцівської лікарень.
     Газета вирішила опублікувати думки та коментарі представників депутатських фракцій та окремих обранців за підсумками сесії
     
     P.S. Коли верставля номер, редакції стало відомо, що продовження сесії заплановано на 14:00 год. 28 березня. Про перебіг подій читайте в наступному номері.

     Перезавантаження скасовано…

     26 позачергова сесія Галицької районної ради розтавила усі крапки над «і». Вона повинна стати повчальним прикладом, як швидко забуваються обіцянки, котрі, на жаль, дісталися нам ціною сотень життів.
     Кожен з нас три місяці жив в нервовій напрузі, мерз, недосипав, ризикував власним життям. Та, повернувшись живими додому, що ми бачимо? Повне перезавантаження? Ні. Система продовжує паразитувати, а ми, активісти Київскього, Галицього Майданів, стали вже не потрібними, а пам’ять Героїв Небесної сотні – зрадженою... Нас намагаються вкотре обесцінити та й надалі не враховувати голосу людей.
     Справа в тому, що активісти Галицького Майдану, після недільного віче (23 березня) подали звернення до районної ради з проханням внести до порядку денного сесії питання про зняття з посад заступника голови районної ради Михайла Маха та головного лікаря Мирона Матейка.
     Якщо питання висловлення недовіри М.Маху вирішилося само собою, оскільки Михайло Мах запевнив депутатів, що сам напише заяву на звільнення з посади заступника голови райради, то голосування по кандидатурі Мирона Матейка викликало гостру дискусію. Мирон Матейко, не бачачи за собою ніяких провин, покликав на свою підтримку чимало медичних працівників до сесійної зали (той факт, що у цей час під замкненими кабінетами в поліклініці сиділи хворі, мало хвилював головного лікаря). Хочеться відзначити рівень культури певних представників його групи підтримки. Вони супроводжвали криком, галасом та неповагою до виступів до депутатів, котрі висвітлювали справжню сутність головного лікаря. На сьогодні він, як мінімум, продовжує носити звання «Заслуженого лікаря України», видане за наказом № 696/2011 екс-президентом Януковичем. А, як максимум, враховуючи, що медична структура – одна з найбільш корумпованих, першим мав попросити свого звільнення та люстрування.
     Дебати йшли довго. Врешті-решт настав вирішальний момент – поіменне голосування, котрому суджено було стати демонстрацією зради Майдану та кожного з нас. Результат став для активістів Майдану, шоковим. Сьогодні, коли можна вже не боятися злочинного режиму та не прислужуватися системі, в час, коли лідери опозиції оголошують повне перезавантаження, в момент, коли цю ракову пухлину треба видаляти одним чітким рухом, більшість депутатів Галицької ради не спроможні змінити в першу чергу себе. Вони продовжують трястися кожен лиш за себе, забуваючи про сотні своїх виборців, про загиблих героїв, про хлопців, котрі лежать на лікарняних ліжках після Майдану. Вони навіть не звернули уваги на заклики своїх колег голосувати по совісті та почати працювати на свій народ. Ці депутати стали в один ряд з регіоналами – ряд зрадників українскього народу.
     Ось список депутатів, котрі разом з Партією регіонів голосували проти звільнення з посади головного лікаря М.Матейка, одночасно підтримавши його. Про яких наш славний Т.Г. Шевченко писав:
     «А ми дивились та мовчали,
     Та мовчки чухали чуби,
     Німії, подлії Раби!»    
     Партія регіонів - Горчак Василь, Івасишин Григорій.
     Народная партія (партія Литвина) - Мазурик Богдан, Водославська Любомира, Матіїв Василь, Хущ Вячеслав, Метенька Ігор, Верестюк Іван, Мацькевич Ірина.
     ВО «Батьківщина» - Гнатюк Тарас, Вилка Василь.
     Народний Рух України - Леочко Степан, Лотоцький Мирослав, Цимбалістий Микола.
     «Удар» В. Кличка - Бандура Ігор, Гречух Михайло, Микульський Іван, Підгайний Михайло, Чабак Олександр.
     «Наша Україна» - Андрієшин Василь, Гаврилишин Василь, Гойсан Мирослав, Головчак Любомир, Грушецька Ольга, Зіньковський Михайло (людина яка протягом трьох місяців організовувала і вела Галицький Майдан. А совість де?), Кобель Олег, Кусяк Микола, Маланчук Степан, Мах Михайло, Пилюк Артур, Пицко Ігор, Савка Петро, Торб’як Михайло, Фрик Степан.
     «За Україну» -  Грибіш Степан.
     Серед цих імен були депутати, які утримались, але окремо їх виділяти не варто. Є чорне і біле, а утриманці народу не потрібні.
     На підтримку Майдану та вимог виборців проголосували за звільнення М. Матейка:
     Народна партія – Кобецький Роман
     ВО «Батьківщина» - Стрембіцький Петро, Горчак Дмитро, Ковальчук Василь, Козар Марія, Духович Ігор, Попович Ігор, Лавер Любомир, Сова Володимир, Остапчук Юрій, Прунько Олег, Підскальний Олег, Якубішн Андрій, Лазарчук Михайло, Петраш Ігор, Костишин Володимир, Калинець Михайло, Зіньковський Тарас, Тернівський Дмитро, Ткачівська Ольга, Гордійчук Любов, Бойчук Петро, Журавецький Любомир, Шевченко Романія.
     ВО «Свобода» - Витриховський Ростислав, Гривнак Василь, Лилик Василь, Легінь Мирослав, Пізь Іван, Сопільняк Тарас, Стехна Андрій, Хнаєв Михайло, Цибух Петро.
     «Удар» В. Кличка – Магаль Володимир.
     «КУН» - Крук Василь.
     Так от, шановні, запитайте у своїх депутатів, що вони Вам обіцяли і чому вони Вас зрадили. Ми віримо, що вітер змін повіє і над Галицькою землею.
     Слава Україні! Героям Слава!
     Депутат районної ради Дмитро Горчак за дорученням фракції «Батьківщина»
     та  ГО «Майдан»
     
     Депутат районної ради Михайло Зіньковський (фракція «Наша Україна») вважає, що подібні питання не повинні вирішуватися у такий спосіб і при їх розгляді повинні бути запропоновані достойні альтернативні кандидатури. Він також зазначив, що під час всіх зібрань на Майдані, які він організовував та проводив, жодного разу не обговорювалися рішення про звільнення М.Матейка чи М.Маха.
     
     Ситуацію навколо цих питань озвучив і депутат районної ради Артур Пилюк  (фракція «Наша Україна»):
     «Мені не сподобалось те, що під прикриттям одного з «Майданів» вирішуються особисті неприязності в стосунках між Матейком та окремими депутатами.
     Всі звинувачення, що прозвучали на адресу Матейка, не виключно його … ці проблеми існують як в Галицькій ЦРЛ, так і у всіх лікарнях області та України в цілому… Виною тому – система.
     Також не запропонована була достойна кандидатура, яка могла б, принаймні, стати на той самий рівень, що і рівень Матейка. Адже Матейко – дуже хороший менеджер.
     Що стосується питання звільнення М.Маха, то на вимогу «Майдану» підпадав і голова Стрембіцький… Чому тільки претензії до Маха? Стрембіцький теж пенсійного віку і працював при колишній владі.
     Скільки в Галичі уже нараховується Майданів? На мою думку, в Галичі кожен голова партії чи впливовий керівник має свій майдан і таким чином намагається забезпечити партійну квоту або особисті інтереси у владі (прикриваючись Майданами). Особи, які втратили довіру громад, намагаються в такий спосіб провести своїх людей у владу для захисту партійних і особистих інтересів.
     Події, які відбулися на сесії, яскравий приклад того, як політики компрометують і знищують той інструмент, яким громада намагається знищити колишню систему. Після таких подій у багатьох людей з’являється сумнів у чесності і прозорості Майдану, через який люди доносили свою позицію до влади.»
     
     Редакція газети «Галицьке слово» сподівається, що читачам буде цікаво знати думки інших депутатів. Чекаємо коментарів.


Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 2 + 6 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net