на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2020 рік


2019 рік


2018 рік


2017 рік


2016 рік


2015 рік


2014 рік


2013 рік


2012 рік


2011 рік


2010 рікРезонанс...
12.04.2014 | 09:49 | Переглядів: 1993
Рейтинг

     Депутат районної ради Степан Леочко звернувся до редакції з проханням опублікувати його реакцію на статтю Дмитра Горчака «Перезавантаження скасовано...», яка була надрукована в газеті №12 від 28.03.2014р. 
     «У відповідь на публікацію в районній газеті «Галицьке слово» від 28.03.2014р. «Перезавантаження скасовано...» депутата районної ради Дмитра Горчака за дорученням фракції «Батьківщина» та ГО «Майдан», в якій йшлося про звільнення головного лікаря Галицької ЦРЛ із займаної посади «...Ці депутати стали в один ряд з регіоналами – ряд зрадників українського народу»... Німії подлії раби...». Це про депутатів, які утримались від голосування і які проголосували проти. Я і деякі депутати утримались від головування. Із присутніх 64 депутатів за звільнення проголосували 35 депутатів.
     Навіть в думці в мене не було, що на старості літ мене зроблять зрадником українського народу, а, може, ще й стану завербованим агентом іноземних держав, так як мав зв’язки з іноземними державами.
     Ніколи не був ні комуністом, ні регіоналом, був і є в Народному Русі України і не переходив із партії в партію, як деякі депутати в залежності, хто приходив до влади в Києві.
     Працюючи лікарем 45 років, моїм кредо було: «Не нашкодь», «Відносись до хворого так, як би ти був на його місці», а як громадянин, то я цінував і ціную в людині порядність, професіоналізм, патріотизм і правду, яка б вона не була.
     А тепер – зрадник Батьківщини. Може за те, що у трудний час, коли не було чим лікувати хворих протягом 2-х років одержував медикаменти для Галицької ЦРЛ як гуманітарну допомогу з Львівської «Галичфарм». Коли налагодив гуманітарну допомогу з Канадою (Канадським фондом «Дітям Чорнобиля»), Німеччиною, Голландією, одержував медичне обладнання, ліжка, апаратуру і інше на більше, як мільйон гривень.
     Може не підтримував революційні процеси, що проходили в Україні. Ні, постійно приходив на Галицький Майдан, їхав в Івано-Франківськ, інколи виступав з пропозиціями. Організовував збір коштів в лікарні для Майдану і для підтримки Збройних Сил України.
     Верхівка районної ради за останні роки перетворилася в клуб власних інтересів. В попередні роки всі питання, що виносились на сесію районної ради, обговорювались колегіально усіма депутатами, зараз тільки головами комісій, відповідей на депутатські запити депутати не одержують, сесії в основному проводяться із зачитування порядку денного, 2-3-хвилиних доповідей, потім головуючий перериває, мотивуючи, що всі депутати ознайомились з матеріалами і проводиться голосування (матеріали сесії подаються головам комісій в день проведення сесії). Велику «активність» проявляє Дмитро Горчак, який може відмінити рішення медичної комісії, збирати фракції, робити підбір кадрів, в тому числі і головного лікаря.
     Питання затвердження головних лікарів Галицької ЦРЛ, Бурштинської МЛ, довіри чи недовіри виникло після «реорганізації лікувальних закладів» і затвердження статуту КЗ «Галицька ЦРЛ» на сесії районної ради в грудні 2013 року. Обговоривши дане питання, перенесли його на наступну чергову сесію районної ради з рекомендацією відзвітуватись про роботу лікувальних закладів окремо 23 березня 2014 року була скликана позачергова сесія районної ради, але в порядку денному не було питання про усунення з посади головного лікаря і заступника районної ради.
     Це питання було внесено в час початку роботи сесії від Громадської Організації «Майдан».
     Звідки взялась ця організація чи об’єднання?
     18 березня на Галицькому Майдані я висунув пропозицію про створення в районі громадської організації «Майдан», яка повинна мати статут та має бути зареєстрована в юридичних органах з метою проведення контролю за діяльністю усіх гілок влади, як це робиться в усіх розвинутих європейських країнах.
     Деякі плагіатори від Майдану 20 березня 2014 року кулуарно зібрались в Народному домі, не запросивши керівництво Майдану, створили громадську організацію, причому в керівні органи увійшли депутати районної ради. Питається, яка ж це громадська організація? Чи мала ця організація право виносити дане питання на сесію? Кожний, хто хоч трохи знає законодавство, скаже – незаконно.
     А потім почався гармидер, неправда, звинувачення одне одного, хто борець за Україну, а хто зрадник, особливо активним був Дмитро Горчак.
     Не захищаю М. Матейка, але хотів би спитати виступаючих медиків: хіба Ви ангели? З іншої сторони подивіться, то систему хабарництва створили самі громадяни, як ті, які дають, так і ті, що беруть. Вони однаково відповідальні перед законом. Якщо хочеш, щоб місто було чистим – не сміти, щоб не було хабарництва – не давай хабар, якщо хабарник вимагає хабар – звернись у правоохоронні органи.
     Зрадником Майдану та й ще й безсовісним названо Михайла Зіньковського. Абсурд. Адже М. Зіньковський разом з мером м. Галича О. Трачиком організували Галицький Майдан, протягом 3-х місяців організовували людей, організовували збір коштів, транспорт і відправляли людей в Київ.
     То я б хотів спитати Вас про совість і порядність. Так, Ви були в Києві на Майдані, але в Галичі – рідко. Бо деякі депутати районної ради їхали ввечері в Київ, фотографувались, а на ранок літаком повертались в Галич, а ще деякі фотографувалися з простреленим щитом на фоні барикад і показували фотографії в м. Галичі.
     Згадайте, як Ви прийшли в депутати. Не пройшовши у мери м. Галича, бо проголосувало за вас тільки 8% населення, а пройшли у депутати районної ради за партійним списком «Фронт Змін». Ставши головою бюджетної комісії,  розпочали бурхливу діяльність. Після виборів в 2010 році разом з Петром Стрембіцьким запропонували мені посаду другого заступника голови районної ради у випадку підтримки Вас. Я відмовився.
     Обіцяне прокладання асфальту, заміна дверей у будинку по вул. Вівчаренко, 1 та обіцяні бордюри – не виконано. Вигравши тендер щодо реконструкції мереж і споруд каналізації в м. Галичі (І черга для забезпечення функціонування центральної районної лікарні) і одержавши гроші в сумі 256 тис. гривень, – провалено. В результаті водоканал систематично викачує фекальні маси з колодязів, витрачаючи на це кошти із свого бюджету. Понюхайте «свіже повітря» біля лікарні...
     Як голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків розпорядився видати 71544 гривні на проведення профілактики і затоплення на території Більшівцівського стаціонарного відділення, 33577 гривень – пункту видачі гарячих обідів в м. Галичі (рішення 26 позачергової сесії районної ради VI скликання від 23.03.2014р.). Спитайте громаду, коли ці будівлі затоплювались?
     Хто привів у депутати до Верховної Ради дійсно зрадника України? Ви і Ваша команда проводили шалену агітацію за нього, одночасно обпльовували кандидата у депутати М.Круця, називали його «тушкою», знаючи, скільки зробив він для району (провів газопровід від с.Поплавники до с.Межигірці, що дало поштовх до проведення газифікації сіл Медуха, Бишів, Делієве та ін.). Підприємство зробило безплатно газифікацію сіл Межигірці, Маріямпіль, надає допомогу у ремонті церков і тощо.
     Ви навіть не вибачились перед населенням району, яке голосувало за В. Купчака. Чому? Та я скажу чому. Він є Вашим кумом!
     Питання зрадництва може встановити тільки суд, що я і зроблю.»
     
     
     

Степан Леочко, депутат Галицької районної ради 4-х скликань


Коментарі:

Григорій:
13.04.2014 19:19:50

Що Зіньковський що Леочко одного поля ягоди. Привикли тільки базікати а коли треба було дійсно зайнятись справою втікли у кущі. Степан Степанович ви вже глибокий перестарілий пенсіонер. Скільки років займаєте місце молодого спеціаліста якому треба сімю годувати. НЕПОЗОРТЕСЬ ШАНОВНІ.

купчак не винен :
13.04.2014 23:01:17

купчак не винен ПОВИННІ ПІТИ З ПОСАД УСІ ТА ВІДЗВІТУВАТИСЯ ЗА НАЖИТІ "НЕПОСИЛЬНИМ ТРУДОМ" БОЯРСЬКІ СТАТКИ, ХТО БРАВ ХАБАРІ, ПРОПИХАВ НЕДОЛУГИХ РОДИЧІВ, ЗЛОВЖИВАВ ВЛАДОЮ ДЛЯ ОСОБИСТОЇ НАЖИВИ... ВСІХ ЧЕРЕЗ ЛЮСТРАЦІЮ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ Р.С. ВСІХ ВЕЛЬМИПОВАЖНИХ ПЕНСІОНЕРІВ - НА ЗАКОННУ ПЕНСІЮ.

купчак не винен :
13.04.2014 23:02:09

ПОВИННІ ПІТИ З ПОСАД УСІ ТА ВІДЗВІТУВАТИСЯ ЗА НАЖИТІ \"НЕПОСИЛЬНИМ ТРУДОМ\" БОЯРСЬКІ СТАТКИ, ХТО БРАВ ХАБАРІ, ПРОПИХАВ НЕДОЛУГИХ РОДИЧІВ, ЗЛОВЖИВАВ ВЛАДОЮ ДЛЯ ОСОБИСТОЇ НАЖИВИ... ВСІХ ЧЕРЕЗ ЛЮСТРАЦІЮ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ Р.С. ВСІХ ВЕЛЬМИПОВАЖНИХ ПЕНСІОНЕРІВ - НА ЗАКОННУ ПЕНСІЮ.

Жорік:
16.04.2014 21:41:55

Нє ну задрали пердуни перестарілі, валіть вже внуків бавити, а вони ще на роботу ходять в депутатів бавляться...З 1991 року Ви всі вже накерували он до чого патріоти херові!!!!

Галичанка:
21.04.2014 11:25:12

Степан Степанович! До сьогоднішнього дня я Вас глибоко поважав як людину і як лікаря, але після Вашої статті руки я Вам більше не подам, будьте впевнені! Як Ви можете називати патріотами Майдану Матейка і Трачика?!! За Зіньковського М.М. я вже нічого не кажу - це безобідний пустий бубен, йому тільки дай можливість - буде дурно бубніти ніпро що доки з сил не впаде! Ті його "коротеньки" виступи ще по школі всі знають і вже ніхто не дивується! Але за цих двох козлів, я в шоку! Чесно, від вас не сподівався що ви їх будете захищати! Ті всі брудні оборудки з ліками, в тому числі з гуманітаркою, а з оформленням на роботу до Галицької лікарні! Хіба Ви не знаєте, що для того щоб піти на посаду будай би всраної санітарочки, треба Матейкові 300 баксів відвалити як мінімум! Ану збрешіть, що не знали?!! Ну ж знаєте і ліцемірите! Та за багато-багато іншого, що творить цей "демократ" - депутат в лікарні! Ви ж старша людина, чогож так спинку прогинаєте перед дідерою і задничку підлизнути намагаєтесь? Таж не збережети Ви собі свою посаду на вічне - на той світ ще ніто ні лікарем, ні прокурором, ні президентом, ні олігархом не пішов! Не втрачайте свою гідність, залиштися людиною, а не амебою! Встидно буде, а вже не повернеш! А за того злодюгу Трачика...Красти зі всього, з чого тільки годен! Просрати гроші громади на поїздку до Америки, щоб набути досвіду на якій відстані від землі на слупах у місті горшки з вазонками вішати, списати масу грошей на 1115 років, а бруківки навіть на центр не вистачило, біля суду ні бруківки ні дороги, бо тими деревяними електродами вже живого місця в старих трубах не має забивати! Відкати з Галицького базару брати від Кантора, який давно вже ніяким директором не є! Та за всі свої "злачні" справи на "благо" галицького народу перераховані вище пани вже на три пожиттєвих заробили, а ви їх захищаєте? А про хабарі!!! Степан Степанович, майте совість і Бога в собі! Хто, як не Ви добре знаєте, що як хворий прийде до Галицької лікарні і нічого не дасть, то до неї ніхто не прийде і навіть не спитає що Вам є, не те щоб якісь процедури робити! Справедливості ради треба сказати, що серед Галицьких лікарів є декілька дійсно лікарів чесних, це і Сова, і новий головний поліклініки тай ще пару людей, а решті - як в кишеню щось не запхаєш то тебе в лікарні навіть не помітять, хоч бис лежала у поперек коридору і здихала! А часом може краще би і не чіпали, як так залікують, як скажімо Орловського Івана дочку-небішку! Людина мала рака, а Галицькі "спеціалісти" гріли тай гріли, аж поки далі не поїхала, але було вже пізно! Ну то деж совість?!! Я би, не приведи Господи, як би таке зробили - убила би того лікаря-суку за дитину і ніякої люстрації Вам би не робив! Так що майте совість, вступіться самі, закім вас всіх люди копняками з ганьбою з тої Вами "прихватизованої" лікарні не повиганєли! Наболіло вже, на всі ваші противні мордяги без огидства дивитсь вже не годна! Просто мені Господи, що грішу в свята, але то вже дійсно край якісь!

чесно:
25.04.2014 21:44:03

по всьому свыту показали, яка в галичі красиіва лікарня. колишня стайня. ганьба та й годі.а пан леочко при посаді що зробив щоб не було цієї лікарні?7нічого! а тепер вирішив піти і зганьбити свій край на ввесь світ. нема таких лікарів щоб не брали, є люди що не дають. а щодо круця- ви знаєте що зарплату видає людям в конвертах ? робітники ледве нидіють, проклинаючого такого роботодавця. а ви каете йому спсабиві за те що в одних вкрав а іншим дав, зробивши собі рекламу. а що про купчака ви не знали? бачили очі, що купували!він опонентів змісив з болотом лиш би дорватись до корита, а потім вср....сподобались мені слова віце спікера, що трунак ишень немає. тож дійсно треба залишатися перш за все людиною, а не безхребетним. на тому світі з нас спита.ють.а хочеться пожити хоч трішки достойно без переивань що мої діти їстимуть завтра, куди підуть працювати і чи народяться мої онуки. але якщо до влади прийдуть знову тушки чи тітушки то майбутнього вжє не буде.


Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 5 + 6 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net