на сайті  
   
 
Субота, 11 липня 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2020 рік


2019 рік


2018 рік


2017 рік


2016 рік


2015 рік


2014 рік


2013 рік


2012 рік


2011 рік


2010 рікОлег Тягнибок: «Ніхто не має права диктувати нам, яким має бути розвиток нашої держави»
06.05.2014 | 10:25 | Переглядів: 930
Рейтинг

     Cеред 23 кандидатів на пост Президента України – лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок. У рамках президентської виборчої кампанії минулої неділі він побував
     на Прикарпатті, зокрема зустрівся з жителями Івано-Франківська, Богородчан і Бурштина.
     
     Представляючи свою программу «Плекаймо українську силу!», кандидат на пост Президента найперше дав оцінку суспільно-політичним процесам, що відбуваються в Україні, наголосивши на необхідності дати негайну відсіч сепаратистам, які намагаються розколоти країну. Людей надзвичайно турбує питання щодо ситуації на сході держави, вони вимагають від силовиків рішучих дій, що дозволить нейтралізували путінських терористів у Донецькій та Луганській областях. Олег Тягнибок та ВО «Свобода» неодноразово наголошували на необхідності логічного завершення антитерористичної операції, адже злочинцям лише на руку будь-яке затягування з боку влади.
     «Ми не повинні йти на жодні поступки  окремої групи сепаратистів і терористів, яких фінансує «сім’я» Януковича, місцеві олігархи, а також на політичні ультиматуми Путіна. Ніхто не має права диктувати нам, яким має бути розвиток нашої держави. Вимоги ж Росії щодо федералізації не що інше, як спроба поділу держави. Україна – унітарна держава, одна велика родина, і лише, залишаючись такою, буде збережено її територіальну цілісність», – зазначив Олег Тягнибок.
     Лідер українських націоналістів переконаний, що з мирними мешканцями сходу треба говорити і намагатися почути їхні проблеми. Адже того, чого сьогодні потребують люди у Донецьку, Луганську, Харкові, на півдні, того ж вимагають жителі центру, заходу. Усі ми за те, щоб Київ поділився повноваженнями. Особливо тими, які мають бути передані на місця. І вони стосуються в першу чергу бюджетно-фінансової сфери, щоб бюджет формувався знизу догори. А не так, як зробив Янукович, який повністю і централізував, і узурпував владу в Києві. Це його була модель, коли Азіров сам у ручному режимі вирішував, кому які гроші давати. «Сьогодні українці мусять брати владу в свої руки, керівництво з Києва потрібно передавати на місця. І надважливо змінити спотворене ставлення народу до влади, а влади – до народу, і шлях тут один – пряме народовладдя», – підкреслив  кандидат.
     Торкаючись аспектів відновлення народовладдя, голова ВО «Свобода», кандидат у Президенти акцентував увагу на проведенні люстрації, тобто очищенні влади. Сьогодні це є чи не основною вимогою громадськості. «Суспільство вимагає люстрації, не розуміє, чому це питання блокується на законодавчому рівні, а збереження на керівних посадах колишніх прислужників Януковича чи перенаправлення їх для служби в інші регіони України спричиняє різке несприйняття громадськості», – зауважив Олег Тягнибок.
     За словами голови ВО «Свобода», Україна змарнувала шанс провести люстрацію відразу після відновлення державної незалежності у 1991 році, як це зробили, до прикладу, у Польщі, Чехії, країнах Прибалтики. Відповідний законопроект не було підтримано й 4 квітня 2005 року, коли, будучи ще вперше обраним народним депутатом України, на розгляд сесії парламенту його вніс особисто Олег Тягнибок.
     «Сьогодні маємо третій шанс. Ми ще раз зареєстрували законопроект про люстрацію. Внесли у нього не лише тих осіб, які перебували на посадах при комуністичній владі, але й тих, хто працював при режимі Януковича і є причетними до злочинів проти українців. Плюс – оприлюднення списків агентів КГБ СРСР та ФСБ», – наголосив кандидат у Президенти.
     Втім, і нині повного розуміння важливості прийняття закону про люстрацію в парламенті немає. «На минулому тижні двічі виставлявся законопроект про люстрацію. Одного разу – 172 голоси, іншого – 176. І це тільки, щоби внести законопроект до порядку денного. ВО «Свобода» вважає це питання надзвичайно важливим. Мусимо довести його до логічного завершення», – резюмував Олег Тягнибок
     – Аби вийти із глибокої економічної кризи, – вважає Олег Тягнибок, – потрібно забезпечити  насамперед енергетичну незалежність держави. Відтак, стратегічні підприємства мають належати державі, а  незаконно приватизовані повинні бути повернуті їй. Важливо також не допустити, щоби землі сільськогосподарського  призначення стали товаром. Крім того, повернувши незаконно вивезені олігархічними кланами до офшорних зон кошти, вдасться збільшити дохідну частину нашої державної скарбниці.
     «Свобода» зареєструвала в парламенті законопроект про заборону комуністичної ідеології. Адже комуністи давно скомпрометували себе, здійснюючи антидержавницьку та антиукраїнську політику. За словами лідера українських націоналістів, ці люди спільно зі злочинним режимом Януковича систематично знищували українське військо. Агенти Москви, котрі були поставлені командувати нашими вояками, довели армію до того, що вона перестала бути боєздатною, а держава опинилася практично беззахисною перед зовнішньою загрозою. Озброїти армію можливо, довівши фінансування Збройних сил України на рівень 5 відсотків від внутрішнього валового продукту.
     Олег Тягнибок озвучив  також тези щодо необхідності відмінити пенсійну реформу попередників, встановивши п’ятикратну різницю між максимальною і мінімальною пенсіями та повернувши пенсійний вік, як було раніше, реформувати соціальну сферу.
     Однак без духовності, без патріотизму, без національної пам’яті ми ніколи не побудуємо Української держави, резюмував кандидат. При цьому він, зокрема, наголосив, що статус української мови як єдиної державної в Україні – це аксіома, яка не може бути предметом жодних політичних торгів всередині країни чи за кордоном. Для України питання мови є не просто питанням комунікації – це фактор національної безпеки. Єдина державна українська мова – це основа національної єдності та незалежності України. Заодно зауважив, що сьогодні Путін прямо використовує надуману проблему порушення прав російськомовного населення в Україні як привід для воєнної агресії проти нашої країни, як виправдання свого загарбання частини української території: «Москва та її агенти в Україні вимагають запровадити другу державну російську мову або хоча би закріпити її офіційний статус у найбільш зрусифікованих регіонах. Це робиться з єдиною метою – спочатку розірвати національну єдність українців, щоби пізніше розірвати на шматки українську державу». Та застеріг усіх українських політиків, зокрема партнерів по новій коаліції в парламенті, від «компромісів» у «мовному» питанні: «Будь-яке обмеження статусу української мови на користь російської хоча би на частині нашої території – це гра на користь окупанта і зрада національних інтересів. Тим паче, що понад 70% населення південно-східних областей вважають, що в Україні не утискають права російськомовних громадян».  На думку політика, зараз в Україні навпаки є серйозні проблеми із правами україномовних громадян, які не мають можливості використовувати українську мову в низці царин суспільного життя: «Фактично, навіть на 23-му році незалежності в Україні продовжується русифікація українців. І ми маємо зробити все для того, щоби її зупинити.  Кожна людина сама обирає, якою мовою спілкуватися в побуті, зі своїми рідними, друзями. Цього ніхто не може і не має права забороняти будь-кому з нас. Але якщо йдеться про офіційний рівень спілкування, то тут має побутувати офіційна державна мова. А тому для держслужбовців та кандидатів на виборні посади необхідно запровадити обов’язковий іспит з української мови. Слід зобов’язати всіх держслужбовців вживати українську мову на роботі та під час публічних виступів».
     Кандидат у Президенти також відповів на численні запитання жителів району.
     
     

Мирон Дмитришин


Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 7 + 1 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net