на сайті  
   
 
Четвер, 20 лютого 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2020 рік

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рікМістечковий конфлікт чи «конфлікт інтересів»?
06.10.2017 | 12:40 | Переглядів: 1681
Рейтинг

     У Галичі – спокійному і затишному містечку, розгорівся скандал між забудовниками, у причетності до якого звинувачують заступника голови місцевої райдержадміністрації.
     
     Про історію спору між забудовниками на вул.Шевченка у Галичі між собою мешканці містечка перешіптувалися давно. Однак це були, так би мовити, плітки, бо виносити на громадський осуд це питання не наважувався ніхто. Тим більше, публікувати висвітлення проблеми у засобах масової інформації теж не було нагальної потреби, оскільки справа і досі перебуває в судових інстанціях. Та минав час. Один із забудовників почав активно продовжувати будівництво, проти чого інший не менш активно протестував, називаючи дії першого незаконними, і продовжував доводити свою правоту в судах.

     

     Очевидно, коли конфліктна справа досягла свого апогею, 4 жовтня на місцевому інтернет-ресурсі «Галич давній сучасний» з’явилася стаття. Її, щоб читач зміг оцінити загальну ситуацію та щоб уникнути неточностей, дослівно публікуємо нижче.

     Заступник голови Галицької РДА з гуманітарних питань потрапив в епіцентр скандалу з жителями міста Галич

     Дана історія тягнеться вже декілька років і, мабуть, тільки лінивий не знає її суті. Та перед  тим, як розповісти про сьогоднішні події, ми все ж коротко ознайомимо вас з попередніми.
     
     Справа в тім, що декілька років тому по вул. Шевченка, навпроти Галицької ЗОШ №1, розпочали будівництво дві особи, а саме: Чабак Г. та Регій Ю., що в майбутньому і стало причиною судових тяганин. Як тільки Чабак Г. побудувала свій житловий будинок з аптекою, одразу будівництво сусіда-орендаря стало, так би мовити, кісткою в горлі.
     
     Чабак Г. одразу ж подала до суду з вимогою заборонити гр. Регію будівництво, посилаючись на буцімто порушення останнім будівельних та протипожежних норм. Однак, ані суд першої інстанції, ані апеляційний суд позов громадянки Чабак не задовольнили, оскільки позивачами не надано беззаперечних доказів порушень Регія Ю.
     
     Тож, здавалося, після років судових тяганин, останній мав би спокійно розпочати будівництво, що, власне, підприємець і спробував зробити. Але, як тільки були завезені будівельні матеріали, замовлено техніку, на будівництво приїхали представники виконавчої служби і зупинили процес. Підставою таких дій стало нібито нове рішення Галицького суду про зупинення робіт у зв’язку з новим позовом від громадянки Чабак. За словами дружини Регія Ю. пані Надії, їм не були вручені відповідні документи, а рішення суду прийшло поштою через декілька днів. 
     
     Отож, ми з вами дійшли сьогодення. Сьогодні підприємець Регій Ю. разом із незацікавленими співпереживаючими галичанами намагалися потрапити на прийом до заступника очільника району Чабака Олександра, котрий є близьким родичем Чабак Г. адже самі він , на думку пані Регій,  є  ініціатором перешкоджання. Але, чи то заступник дізнався про наміри громадян, чи таки мав гарячі невідкладні справи, та за декілька хвилин до прибуття відвідувачів швидким кроком покинув будівлю білого дому. Громадяни пішли в приймальню голови РДА, та, на жаль, Поповича М. не було, а де ж потрібний заступник дізнатися не вдалося. У відповідь на запитання, чи нема за робочим графіком у Чабака О. якоїсь наради, виїзду тощо, відвідувачі отримали мовчання і щось схоже на потуги набрати телефонний номер, але безрезультатно.
     
     Що вдалося з’ясувати, так це те, що присутній на робочому місці перший заступник Канюка С.. Люди зупинили його в коридорі і висловили своє обурення зловживаннями своєю посадою Чабаком О. Також йому повідомили про неодноразові погрози як родині громадянина Регія, так і тим, хто їх підтримує, та нагадали, що дана справа є на розгляді голови ОДА і питання тепер стоятиме не лише про те, аби Чабак припинив заважати будівництву, а й про його звільнення, оскільки така особа не може представляти державу.
     
     Канюка С. уважно вислухав громадян і зауважив, що й сам не розуміє, чому стільки років ведеться запекла боротьба між сусідами, і чим можливо пояснити поведінку його колеги та пообіцяв передати йому все почуте.
     
     Однак, громадяни тим не дуже задовольнилися і збираються завтра завітати на пленарне засідання Галицької міської ради й виступити перед депутатським корпусом з проханням допомогти, а також звернутися до голови РДА, і повторити візит до очільника області, але вже у значно більшому складі.
     
     Що ж, а ми можемо поставити тільки одне запитання - чи потрібна така компрометуюча особа на посаді заступника голови РДА?..
     
     Інтернет сайт «Галич давній сучасний»04.10.2017р.

     

     Ми зустрілися з Ганною Чабак, яка є власником будинку з аптекою, і спробували дізнатися про суть справи з її уст.
     
     Ганна Михайлівна ствердно зазначила, що Ю. Регей грубо порушив будівельні норми, вдався до фальсифікування документів, щоб отримати декларацію, яка дає дозвіл на початок будівництва — і тому не має права його продовжувати. Вона показала копії документів, які підтверджують заборону продовження будівельних робіт. Зокрема, Ганна Чабак повідомила, що декларація, яка давала дозвіл на початок будівельних робіт Юрію Регеєві, скасована в результаті виявлених недостовірних даних і вилучена з Єдиного реєстру дозвільних документів. На даний час справа з цього приводу знаходиться в столичній касаційній інстанції. Також, згідно постанови Управління Держархбудінспекції в Івано-Франківській області, копію якої показала нам Ганна Михайлівна, у ФОП Регея Ю.В. відсутні документи про здійснення технічного нагляду, проектна документація, авторський нагляд та експертиза проекту. Відтак, згідно зазначеного документу, який датовано 12.09.17р., управлінням держархбудінспекції в Івано-Франківській області Юрія Регея «визнано винним у вчиненні правопорушення у сфері містобудівельної діяльності і накладено штраф в сумі 623 тисячі 80 грн»!!!

     

     Ганна Чабак також заявила, що 22 вересня подала позов до Галицького районного суду з проханням «зобов’язати відповідача (Регея Ю.В.,- авт.) знести самочинно збудований об'єкт, що знаходиться за адресою вул.Шевченка,6а, м.Галич, Івано-Франківської області» та «залучити до участі у справі третю особу … Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області». 
     
     Факт участі у конфлікті сина Олександра Чабака, який займає посаду заступника голови Галицької РДА, Ганна Михайлівна заперечує. Та і сам Олександр Іванович стверджує, що до будинку, котрий збудувала мама за фінансової підтримки його сестри Світлани, яка вже тривалий час проживає в Португалії, а також до аптеки, що знаходиться в цьому будинку, він ніякого стосунку не має.

     

     Однак стаття, опублікована на сайті «Галич давній сучасний», у якій О.Чабак прямо звинувачується у причетності до конфлікту, наробила чимало шуму серед галичан. І на завершення вчорашнього дня мала вже близько тисячі переглядів, що є суттєвим показником для маленького Галича.
     
     Мабуть тому, історія отримала продовження, але вже в стінах міської ради.
     
     Вчорашнє пленарне засідання сесії Галицької міської ради розпочалося з виступу підприємця Юрія Регея, який розповів депутатам своє бачення конфліктної ситуації, скаржився на дії Олександра Чабака, який, нібито, погрожує йому і перешкоджає у будівництві, зловживаючи своєю посадою. Він також заявив, що на його думку О.Чабак, використовуючи своє службове становище, впливав на прийняття постанов Управління Держархбудінспекції про скасування і вилучення з Єдиного реєстру його дозвільної декларації на початок будівництва, про накладення на нього величезного штрафу тощо. Пан Регей також зазначив, що недавно судовиконавці та правоохоронці завадили йому залити бетонне перекриття, а повідомлення суду про заборону продовження будівельних робіт він отримав тільки наступного дня. Внаслідок цього, вміст одного бетонозмішувача він змушений був вивантажити просто на землю і поніс збитків на суму близько 35 тисяч грн. Підтримати Юрія на сесію міської ради прийшли також з десяток мешканців міста та активістів, які заявили, що вважають дії О.Чабака неправомірними.
     
     В результаті депутатами було прийнято рішення офіційно звернутися до голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука з проханням звільнити Олександра Чабака з посади заступника голови Галицької райдержадміністрації. Фотокопію тексту звернення, за яке проголосували 15 з 16 присутніх на сесії депутатів (один депутат утримався), подаємо нижче.
     
     P.S. Коли верстався номер, стало відомо, що за дорученням голови РДА Миколи Поповича вчора при райдержадміністрації була створена «Робоча комісія з проведення службової перевірки», яку очолив перший заступник голови РДА Сергій Канюка. 
     
     Отож, залишиться інцидент звичайним містечковим конфліктом чи перетвориться у «конфлікт інтересів» з наслідками, побачимо з часом. 
     

Володимир ТЕСЛЮК


Коментарі:

Галичани:
14.10.2017 21:56:57

Нічого з того не вийде , тому що ніколи крук не вибрав око круку. Отже такі брехливі гниди нами керують. А будинок і аптека за Галицькі кошти збудовані. Отже що робить заздрість з людьми. Гнати в шию поки не пізно.

місцевий:
03.11.2017 14:28:53

А як на мене, то хай ті сукі ( з обидвох боків ) бистріше один одному глотки поперегризають. Нибісі, запташилися добре на намахуваннях людей. Що в аптеці останнє з бідного хлопа зідруть за ті фальшиві ліки, що в тих Регіїв, що самі ніц робити не хочуть, лише на перепродажі продуктів на людях дороблєються, з того і богатіють! Колись на таких сук казали що то шпикулянти, а тепер - бізнесмени! Які вони нахер бізнесмени? Падло вони всі, саме натуральне падло паршиве! Так їм і треба сукам, хай сі бьют бо вже сі нажерти негодні, будай би сі вдавили всім.


Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 1 + 5 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


..

 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net