на сайті  
   
 
Вівторок, 24 квітня 2018 року
 
Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рікГарні речі – для малечі
13.02.2018 | 16:48 | Переглядів: 2333
Рейтинг

     Благодійну допомогу, яку зібрала уродженка Бурштина, успішно доправлено з Італії вихованцям Центру соціально-психологічної реабілітації дітей в с.Мединя.
     
     Вона і не сподівалася, що вдасться зібрати таку кількість необхідних речей та іграшок для цих діток.

     

     Юлія Петляк – молода жінка, про нелегку долю якої наша газета писала в №20 за 2017 рік. Нагадаю лише, що вона народилася і виросла в м.Бурштин, а зараз проживає в Італійському місті Флоренція. Сталося так, що Юля в 16 років стала круглою сиротою. Розуміючи, що вижити тут самій і досягти якогось успіху, їй буде дуже важко, подалася на заробітки до Італії. Там знайшла роботу, знайшла своє кохання, вийшла заміж і народила двох синочків.

     

     Все, ніби, й добре склалося, та не давала їй спокою думка про допомогу знедоленим діткам, які проходять соціально-психологічну реабілітацію в дитячому Центрі, що працює в с.Мединя. Про них вона довідалася від своє знайомої, яка мешкає в Бурштині. Та писала в соціальних мережах, що збирала допомогу для діток і ділилася своїми враженнями від цієї гуманної місії. 
     
     Юлі теж захотілося зробити хоч маленький подарунок вихованцям Центру. 
     
     - Планувала, що спробую зібрати один-два пакуночки і відправлю в Мединю, - розповіла вона мені у телефонній розмові з Італії. – Спочатку хотіла зробити це до свята Миколая, але потім подумала, що в ті дні буде і так вдосталь подарунків і солодощів від різних організацій, тому вирішила трохи відтермінувати.

     

     Для початку Юля розпитала про можливість зібрати кілька речей (одяг, засоби гігієни, іграшки) у своїх знайомих італійців, з дітьми яких в одній школі навчаються її сини. На якісь особливі подарунки і не розраховувала… 

     - Коли почали приносити речі до мене додому, мені довелося перетворити невеличку квартиру у склад, - радісно продовжує розповідати жінка. – Хтось приносив одяг, хтось іграшки, хтось засоби гігієни, а дехто просто приніс гроші. Всього було понад 200 євро, і я використала їх на придбання мила, шампуню, печива, заколок та резинок для дівчат, а також на оплату доставки в Україну, - розповідає Юля.
     
     В результаті вдалося зібрати аж шістнадцять коробок з усім зібраним, та ще й дитячий велосипед. 
     
     Юля була безмежно рада від цього і дуже хвилювалася, щоб допомога без перешкод  дісталася до адресатів. А сприяли в цьому франківчани Оксана, Роман і Володимир Хлібкевичі та Ігор Климович, які вантажним бусом привезли допомогу з Флоренції до самої Медині.

     

     Мені теж пощастило бути присутнім при передачі вантажу, бачити ці щасливі дитячі оченята, чути слова вдячності від директора Центру Оксани Остапчук  і фіксувати все це на камеру. Увесь фотозвіт мусів відправити відразу ж у Флоренцію, щоб Юля теж могла побачити все власними очима.
     
     Директор Центру розповіла, що зараз  тут перебуває 35 вихованців. Двадцятеро з них – молодшого дошкільного віку. Одночасно такої кількості дітей в Центрі ще не було. Закладу постійно допомагають. Минулого року здійснено ремонт ігрової кімнати та жилих приміщень, замінено опалювальний котел, встановлено нові батареї. Значну допомогу за словами пані Оксани надав і продовжує надавати голова районної ради Павло Андрусяк. А нещодавно заклад відвідав і також надав допомогу директор Бурштинської ТЕС Денис Шмигаль.
     
     Допомога, яку організувала Юлія, є, беззаперечно, дуже важливою, розповідає пані Оксана. Адже на придбання для дітей одягу, взуття, іграшок та засобів гігієни коштів вкрай не вистачає. Тому, працівники Центру та його вихованці висловлюють щиру вдячність небайдужій до чужих діток Юлії Петляк.

     

     «Нарешті настав цей довгоочікуваний момент! Сльози радості переповнюють! Усім спасибі за підтримку, що приєдналися до проекту «Share with the special kids». Була зібрана допомога в дитячий будинок у селі Мединя Галицького р-н Івано-Франківської обл., в якому перебувають 35 дітей, віком від 3 до 18 років. Дуже рада, що у моєму житті є і зустрічаються хороші люди, які підтримали цю ініціативу хтось думкою, хтось порадою, хтось допомогою фінансовою і матеріальною! Особливе спасибі батькам зі школи і садочку де навчаються мої дітки Kindergarten Firenze 
     Велике вам спасибі Усім!» 
     
     Такі зворушливі слова вдячності написала Юля на своїй сторінці в соціальній мережі після того, як отримала мій фотозвіт про вручення допомоги.
     
     Такі вчинки, звичайно, спонукають на добрі і благодійні справи. Хочеться, щоб ще більше людей долучалися до таких проектів, а вихованці Центру, як і Юля, виросли здоровими, знайшли свій щасливий життєвий шлях і в майбутньому теж віддавали частинку свого великого і щирого серця тим, хто цього потребує. 
     
     P.S. Коли номер готувався до друку, я отримав дзвінок з Флоренції від Юлі, яка повідомила мені, що вже почала збирати нову партію допомоги для дітей в Мединю. Тепер вона вже хоче особисто привезти пакунки вихованцям Центру, і планує це зробити в травні. 

Володимир ТЕСЛЮК


Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 5 + 7 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


..

 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net