на сайті  
   
 
Четвер, 20 лютого 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2020 рік

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік«Ґудвеллі Україна» збудує в районі м’ясопереробний завод і забезпечить мешканців навколишніх сіл якісною питною водою
04.05.2018 | 14:06 | Переглядів: 9618
Рейтинг

     У новозбудованому в Галичі візит-центрі відбулося підписання чотиристороннього Меморандуму про взаєморозуміння і співпрацю.

     

     Недавно перейменована компанія «Ґудвеллі Україна» (колишня назва «Даноша»), Івано-Франківська облдержадміністрація, Галицька районна рада, Галицька райдержадміністрація та Галицька міська рада сьогодні в приміщенні Галицького візит-центру підписали Меморандум про взаєморозуміння і співпрацю.

     

     Меморандум передбачає залучення інвестиційних проектів компанії «Ґудвеллі Україна» в економіку району.

     Як зазначив голова райдержадміністрації Микола Попович, «Ґудвеллі Україна» профінансувала початок виготовлення проекту будівництва мережі централізованого водопостачання та водовідведення для сіл Залуква, Крилос, Комарів, та Вікторів. Це перша черга проекту. В майбутньому планується підключити до зазначеної мережі села Мединя, Сапогів, Бринь та Височанка.

     

     Завершенням цього масштабного проекту і тривалої співпраці має стати будівництво на території району м’ясопереробного заводу компанії «Ґудвеллі Україна», який стане завершальним етапом виробництва якісних м’ясопродуктів. Генеральний директор «Ґудвеллі Україна» Крістіан Броккоп  зазначив, що компанія має за мету створити завершений цикл виробництва якісної м’ясної продукції, яка зможе конкурувати найкращими європейськими зразками. І як вдячність за розуміння і підтримку, мешканці навколишніх сіл зможуть отримати якісну питну воду та покращення інфраструктури своїх населених пунктів.

     

     «Підписання сьогоднішнього Меморандуму – це конкретна реалізація угоди про співпрацю з Європейським Союзом. Це ще одне свідчення  того, що наша європейська дорога в Україні має підтвердження даним проектом», - підкреслив народний депутат України Михайло Довбенко, який теж був присутній під час підписання цього важливого документу.

     Детальніше про інвестиційний проект компанії «Ґудвеллі Україна» читайте в наступних випусках «Галицького слова».

Володимир ТЕСЛЮК


Коментарі:

ідіот:
14.05.2018 14:40:23

Добрий день всім ідіотам! Таким самим як я, яким вішають цю лапшу на вуха, а ми як ті телюхи в стайні, стоїми тай жуємо соплі. Це, прости Господи, з дозволу сказати "нова фірма - благодійник, меценат" тото Гудвелі Україна" а простіше та сама "Даноша", яка постійно отруює нам життя, довкілля, розбиває дороги ( подивіться що тими свиновозами зробили з дороги від Тустані до Медухи і аж до кордону з Тернопільщиною! )прикинулись вовком в овечій шкірці і хочуть нас тут догробити своїми мясокомбінатами. Ще того бракувало! Дивись, чисту водичку нам по селах проведуть! А скажіть, звідки ті всі села мали воду до того, як на нашій землі зявились такі проходимці, як "Даноша" і їм подібні? Що, не було води по селах? А тепер в замін на дозвіл нас продовжувати травити, але з подвійною силою, ці "добродії" пропонують допомогти забезпечити наші села чистою водичкою? Але розповішти всім, хто ще не знає, звідки планується взяти ту воду? А я Вам розповім - з скважин із Шевченкового водозабору! Уявіть собі, яка протяжність труб водогону буде задіяна в сторону Дубівців тай в сторону Німшина і Демешківців? А скажіть, хто небудь порахував чи вистачить потужності самого водозабору щоб забезпечувати водою таку кількість сіл? А собака зарита ще глибше, панове. Не нашими з Вами потребами печуться пани "добродії" від "Даноші" щодо забезпечення нас з вами водичкою, а проводять вони водичку в той бік для того, щоб коли постане потужний мясокомбінат, мати там необхідну кількість чистої питної води!!! От і напьємось ми з вами тої водички досхочу аж тоді, якщо цим лицемірам дозволимо таку пакость зробити!!! В Данії їм би дали і водичку, і все інше, а ми мусимо терпіти! Турки наш ліс нищуть, Даноша - повітря, воду і грунт загаджує, Ахметов з ДТЕКОМ допомагає, на полях гербицидами по ночах травлять людей - потім у всіх горло болить, головні болі, тошнота, рвота і т.д. А лікарі розводять руками бо не можуть діагноз поставити! Одне питання панове - скількі ще на нас, Українців, місцевих жителів, на нашій землі такі от "добродії" будуть плювати, збиткуватись і ноги втирати в нас?

м:
23.05.2018 15:12:12

добрий день.такого як в галицькому р-н нема ніде .все що саме гірше це в галицькому р-н.чому депутати не піднімуть питання щоб електро енергію давали дешевше ми ж цим дихаєм

Михайло:
28.05.2018 08:05:03

Яка доля приміщень старої лікарні?Заповідник для звірів ,Давній Галич,мототрек -це хіба найгірше

галичанин:
16.06.2018 22:31:42

Заповідник - підтримую всіми силами. Це дуже добре. Але до чого тут Галич? Що, може то Трачик хоть копійку дав? Ага. Та як би не працівники Галицького лісництва та його керівництво, то не було би ніякого звіринця у районі. А на рахунок мототрека скажу, що так- це дуже недобре. На історичних, мальовничих пагорбах зробити пустелю. Це є скотство, яке стало можливе з благословіння нашої міської влади. Отце їм дійсно ганьба за це. Позорники!!! Розуму більше ні на що добре не стає, лише мототреки, смітники, чагарники, розбиті дороги і вулиці, запущені будинки. Подивіться на Рогатин! Там Насалик то місто скоро всьо плиточкою закладе. Робота день і ніч кипить. А в вас що? Засипте ями на повороті біля колишньої бані бо далі вже обїхати не буде куда. Чи Ви вже не бачите пане Трачику? Чи Вам вже так всьо до с....ки стало? Самі ж скоро на тих ямах карк скрутите. Майте совість. Хоча про що це я? Аж смішно!!!!


Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 9 + 5 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


..

 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net