на сайті  
   
 
Середа, 12 серпня 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2020 рік


2019 рік


2018 рік


2017 рік


2016 рік


2015 рік


2014 рік


2013 рік


2012 рік


2011 рік


2010 рікЗА ЩО ВМИРАЮТЬ НАШІ ГЕРОЇ?
28.08.2018 | 13:24 | Переглядів: 8721
Рейтинг

     Сьогодні Україна переживає складні випробування: війна на Донбасі, загарбання Росією Криму, важкий стан економіки, високі ціни на газ, інші біди є наслідком тяжких гріхів нашого народу. Більшість громадян нашої держави забули про існування Бога, не виконують Божих Заповідей, не мають страху Божого.
     
     Через неправди, беззаконня і злочини наш ворог зазіхає на нашу землю, на нашу незалежність. Так як Христос взяв на себе гріхи всього світу, так і наші герої - побиті, поранені, закатовані, в полоні, вбиті, пропавшi безвісти, тi щo захищають рiдну землю - беруть на себе гріхи нашого народу.

     Злочини українського народу важкi. До одних із найтяжчих належать хабарі й «подяки». Хабарі скрізь: за вступ до навчальних закладів, податковим, автодорожнім інспекторам, в прокуратурі, в держадміністраціях, в санепідемстанціях, на митницях, суддям, нотаріусам, лікарям, вчителям та у військкоматах.
     
     Торгують роботами, посадами, інвалідностями, водійськими посвідченнями, нерухомістю... Торгують навіть обов'язком захищати Батьківщину. Даєш хабара - створюєш таких  собi «януковичів», розвиваєш у них пристрасть до грошей і багатства. Це все одно, що давати алкоголікові спиртне. А ліків, щоб вилікувати пристрасть до грошей і багатства, ще не знайдено.
     
     Давати і брати хабарі - це дуже тяжкий і небезпечний злочин:
     • на роботи, посади, вступи в навчальні заклади проходять захланні, тупі, неграмотні, непрофесійні особи. Тодi як розумні, обдаровані люди, які би принесли користь народу і суспільству, ущемлені;
     • хабарі призводять до розкрадання та шкоди державної та колективної власності;
     • за хабарі можна виправдати злочинця і засудити невинного,   можна крадене привласнити;
     • особа, яка отримала за хабарі водійське посвідчення створює небезпеку на дорозі для здоров'я і життя інших людей;
     • лікар, який одержав диплом за хабарі несе ризик для життя і здоров'я пацієнтів;
     • інші тяжкі наслідки хабарів.
     
     Особливо хочу зупинитися на хабарах в медицині. Туди, де найбільше звертається простий українець, там, де найбільше нищиться Божий дар - здоров'я. 
     
     Як може вилікуватися хворий, який дає хабарі? 
     
     Проблеми із здоров'ям виникають через гріхи, а він дає хабарі і цим же додає собі ще більше гріхів. 
     
     Як може лікувати лікар, який бере хабарі? 
     
     Від нього віддаляється Боже благословення - дар лікувати. Такий лікар лише калічить хворих.
     
     Наприклад, в Італії пацієнт, залежно від свого рівня доходів, офіційно сплачує в касу медичного закладу суму, згідно з тарифами, встановленими державою за медичний огляд, хірургічні операції, стоматологічні послуги, обстеження, аналізи та інші послуги. Частина цієї суми спрямована на виплату зарплати медичного персоналу, частина - на утримання медичного закладу, податки та інші витрати. Все прозоро і законно.
     
     Особливо мене обурюють хабарі в пологових будинках. Ті лікарі й акушерки, які в грубій формі і не по-людськи поводяться з породіллями, нахабно здирають гроші з молодих мам, заробляють собі тільки прокляття.
     
     Багато наших громадян за хабарі отримали фальшиві інвалідності, обдурюючи державу. Їх пенсії лягли на плечі українського народу.
     
     Ми звикли всім «віддячуватися». Але забуваємо віддячувати за все Богові, Який нас так рятує. Ми скупі віддати десятину Богові, скупі на добрі діла.
     
     Ти вступив у навчальний заклад за хабарі, заплатив за іспити й заліки, одержиш диплом. Але чи знайдеш роботу згідно зі своїм дипломом? Бо все, що куплене, отримане,  заплачене хабарями, йде в ніщо, воно прокляте.
     
     Наші герої вмирають за заборону хабарів в Україні, за суворі покарання за цей злочин, за навернення всіх тих, що дають і беруть хабарі.
     
     Державну власність навмисно розвалюють, розграбовують, щоб вона за безцінь перейшла в приватні руки. А приватник різними способами ухиляється від сплати податків. Велика кількість наших громадян погоджуються працювати без трудових угод, контрактів, або отримують зарплату «в конвертах» більшу, ніж нараховано в платіжних відомостях.
     
     Стихійні ринки, нелегальна торгівля, нелегальні роботи, послуги наших громадян призвели до того, що держава недоотримує пенсійні, соціальні нарахування, податки. Це також стосується і наших громадян, які працюють за кордоном, погоджуючись працювати без трудових угод або за заниженими контрактами, тарифами. Цим вони обкрадають та руйнують економіку інших країн. Чи не тому Господь допустив нам таких олігархів, чиновників, політиків, прокурорів, що грабували й далі грабують державу і народ?
     
     Наші гepoї вмирають за викорінення тіньової економіки в Україні, проти корупції, за суворі закони відповідальності за ці злочини, за контроль державних коштів, за навернення всіх тих, що обікрали державу.
     
     Алкоголізм, немов «рак», який нищить Україну. Через політику виготовлення та продажу великої кількості алкогольних напоїв в Україні на залежність до алкоголізму захворіла значна кількість населення. В результаті - розбиті сім'ї, залишені діти, тяжкі хвороби, бійки та сварки, дорожньо-транспортні аварії в нетверезому стані, часто з трагічними наслідками, смертність в молодому віці... Внаслідок впливу алкоголю народжуються діти з різними вадами тіла чи розуму. Алкоголізм спонукає до крадіжок і вбивств.
     
     Наші весільні чи святкові столи вгинаються від алкогольних напоїв. Ми поминаємо покійних з горілкою. Ми «віддячуємося», даруючи алкогольні напої. В селах і містах процвітає самогоноваріння.
     
     Одні грішать, що п'ють, а інші грішать, бо нищать душі людей, торгуючи горілкою, самогоном, сигаретами, наркотиками. Держава все, що заробила від продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, зараз витрачає на війну. Ціна занадто дорога - життя наших громадян.
     
     Наші герої вмирають, щоб зупинити алкоголізм, наркоманію та шкідливі звички в Україні.
     
     Ми згрішили вбивством ненароджених дітей (абортами). Українці швидко одружуються. Народять одно, двоє, троє дітей, а решту вбивають, деякі ведуть розпусний спосіб життя. Одна наша українка мені розповіла, що її знайома вбила тринадцять ненароджених дітей. В гінекологічних відділеннях України організовано геноцид ненароджених дітей та брудні тіньові гроші, заплямованi кров'ю проти Божих Заповідей. Катування та смерть ненароджених дітей, вбитих у лонах матерів - це тяжкий злочин, який падає на ввесь український народ.
     
     Ми ще й гнівимо Бога через вбивство чужих ненароджених дітей - громадян інших країн, бо в нашій державі цей злочин не заборонений. Господь найбільше карає, коли вбивають невинних, беззахисних. І я закликаю всіх, щоб зупинити це зло. Папа Іван Павло II застерігав: «Народ, який вбиває своїх дітей, не має майбутнього». Щоб зупинити вбивство людей в Україні, треба заборонити вбивство ненароджених дітей.
     
     Папа Пій XII так сказав до делегаток Католицького Конгресу акушерок: «Кожна людська істота, навіть дитина в лоні матері, має право на життя. Це право походить від Бога, а не від батьків чи людської влади або товариства. Нема людини ані людської влади, ані науки, ані причини медичної, євгенічної, соціальної, економічної чи моральної, що могла б дозволити свідомо знищити людське життя».
     
     Наші герої вмирають за заборону абортів та протизаплідних засобів в Україні, за навернення батьків, лікарів та за всіх, від кого залежить життя ненароджених дітей.
     
     На повну силу зараз в Україні процвiтає ворожбитство, чаклунство. Таємні способи та методи ворожіння передаються з покоління в покоління. Екрани телевізорів наповнені диявольськими сеансами та порадами екстрасенсів, полиці книжкових магазинів, ринків, кіосків наповнені забороненою Церквою літературою про магію, хіромантію, чаклунство, що пояснює способи та методи ворожби. Екстрасенси, ворожбити, мольфари, «бабки», «дідусі» та інші їм подібні володіють диявольською енергією, що руйнує свідомість та розум людей, спонукає до злочинів: красти, вбивати, вживати алкоголь, наркотики, спонукає до розпусти, самогубства та інших тяжких злочинів.
     
     На думку святого Василія Великого, люди, які вдаються до чаклунства, мають нести таке ж покарання, як і вбивці. Адже вони - таємні вбивці розуму і душі, які сприяють тому, що в Україні така велика кількість злодіїв, вбивць, катів, терористів, сепаратистів, зрадників та інших грішників.
     
     Наші герої вмирають за заборону в Україні екстрасенсів, ворожбитів, чаклунів, «бабок», «дідусів» і інших, що руйнують душі й розум людей та їх навернення.
     
     Неділі й свята ми проводимо біля телевізорів, на рибалці, на пікніку, в барі, в парку, на базарі, на роботі... Тодi як святій неділі потрібно віддати особливе місце - бути на Святій Літургії, віддати шану і подяку нашому Спасителеві. Пропустити в неділю і в свята Службу Божу без поважної причини є тяжким гріхом.
     
     Ми згрішили лихослів'ям (вживанням нецензурних слів, прокльонів). Бувають випадки, що наші громадяни втрачають контроль над своєю мовою. І цим ми також тяжко ображаємо Бога.
     
     На превеликий жаль, є часті випадки, коли українські подружжя живуть без церковних шлюбів, у перелюбі або розлученні. Ніхто нікому не хоче терпіти, кожен живе, як йому заманеться, немає в родинах Бога. Що такі батьки дадуть дітям, яким вони будуть прикладом християнської сім'ї?
     
     Тож сьогодні нам варто прислухатися до науки Митрополита Андрея Шептицького: «Майбутність належить тим народам, у яких подружжя є святою річчю, у яких родинне життя чисте і святе. Родина, що спільно, свято і добре молиться, буде мати благословення з неба, буде мати взаємну любов та легко буде поборювати всі труднощі й непорозуміння, які могли би псувати життя родини».
     
     Також до тяжких гріхів відноситься-забруднення навколишнього середовища. Тому обов'язком кожного громадянина України є запобігати забрудненню природи побутовими та промисловими відходами,виконання норм екологічної безпеки. У кожному помешканні утворюється величезна кількість побутового сміття. Для всіх нас потрібно зрозуміти наскільки купи сміття небезпечні для природи і здоров'я людей. І тому важливо при викиданні побутових відходів проводити їх сортування: скла, паперу, пластмаси, металу, гуми, органічних відходів та інших з метою їх утилізації та повторного використання.
     
     Щоб запобігти забрудненню вод та водоймищ, використовувати екологічні синтетичні миючі засоби.
     
     В.Скуратівський писав: «Любов до природи, бережливе ставлення до неї тісно пов'язується з поняттям «Батьківщина».
     
     На жаль, є багато випадків, коли громадяни нашої держави недбало ставляться до своїх службових обов'язків. Роботи, посади використовують не для процвітання держави і добра народу, а для особистої користі: розкрадання державної і колективної власності, отримання хабарів, здирства, махінацій з метою привласнення грошей, несплати податків, обраховування, видавання неякісного товару за якісний тощо.
     
     Хочу окремо зупинитися про правоохоронні та контролюючі органи, які борються з беззаконням в Україні. Антикорупційні органи, служба безпеки України, державна фіскальна служба, поліція, служба фінансових розслідувань, держінспекція з питань праці, захист прав споживача та інші контролюючі органи будь-якого типу, а також журналісти - це зброя проти загарбника. І від їх ефективної роботи залежить швидкий кінець війни. Тому що кожний правопорушник, який притягнений до відповідальності або звільнений з посади, оштрафований чи в якого конфісковане майно, той, що відбуває покарання або той, що навертається -  рятує Україну. Тоді там, на війні, менше вбитих, поранених, полонених. Чим більше буде притягнено до відповідальності правопорушників, тим швидше буде закінчена війна. Та, на жаль, контролюючі, судові та правоохоронні органи в Україні працюють на дуже низькому рівні. Деяких їхніх працівників-порушників варто звільнити та притягнути до відповідальності за прикриття та замовчування несплати податків, зловживання, отримання хабарів, халатність до своїх обов'язків та безвідповідальність.
     
     Субсидія - це шлях, де уряд ще більше штовхає народ в гріхи. Через блати та хабарі, щоб оминути довжелезні черги. Через фальшиві занижені доходи: багато наших громадян» отримують нелегальну заробітну плату або отримують прибутки від тіньової діяльності поза державним обліком та контролем. Також значна частина наших громадян працює за кордоном.
     
     Поширений гріх серед громадян нашої держави - пересувати земельні межі. Ми згрішили порушенням постів, перенасиченням в їжі та питті, нескромним одягом, розпустою та іншими гріхами нашого народу.
     
     То ж давайте, поклавши руку на серце, зробимо сумління (іспит) совісті: чи мої гріхи не стали причиною того, що через мене гинуть люди?
     
     Чому Господь допустив на нас цю війну?
     
     Щоб ми змінилися, навернулися і спаслися, живучи згідно Божих Заповідей і Євангельської науки Ісуса Христа.

Оксана СЛОБОДЯНИК Італія


Коментарі:

Іван:
15.11.2018 16:07:45

в першу чергу за Україну!!!!

Кенкеге:
09.05.2019 00:18:50

Ключевое здесь последнее слово - Италия. Вы тут помирайте за шось , а я там по борделях краше зароблю

Тайсон:
14.05.2019 23:57:15

Все написано вірно ... То нічого, що автор в Італії. Кожен себе самого має змінити - тоді життя в країні теж почне мінятись до кращого. Будем вичікувати хай інші, а я на то подивлюсь - тоді нам гріш ціна. Всім

Володимир:
15.05.2019 16:16:58

Змінити себе по всім напрямкам це головне. Бог-це любов до всього, що нас оточує. Дотримуватись кожному 10 божьїм заповітам і тоді ми всі заживемо як в раю!!!

Мирослав:
20.05.2019 21:46:38

Люди стали пофігістами так неможна

Кречет:
21.05.2019 00:07:26

Добра статя, якоби Богу в ушi


Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 9 + 1 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net