на сайті  
   
 
Неділя, 18 квітня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2020 рік


2019 рік


2018 рік


2017 рік


2016 рік


2015 рік


2014 рік


2013 рік


2012 рік


2011 рік


2010 рікЛікарська лихоманка, або як в районі обирають головного лікаря
26.10.2018 | 16:27 | Переглядів: 6645
Рейтинг

     Останні кілька тижнів Галич лихоманить від проблеми обрання нового головного лікаря КЗ «Галицька центральна районна лікарня». Загалом, простому люду очевидно байдуже хто очолить цей заклад з майже шістьма сотнями працівників. Їм важливо, щоб ці лікарі, медсестри і санітарки під вмілим керівництвом новообраного шефа професійно виконували свої обов’язки, добре ставилися до пацієнтів, і, щоб новий топ менеджер разом з робив все можливе для того, щоб забезпечити заклад необхідним діагностичним обладнанням, медикаментами, створив належну матеріальну базу та відповідні умови, як для своїх працівників, так і для пацієнтів. Бо одна справа здати в експлуатацію новий сучасний корпус лікарні, і зовсім інша – не мати в цьому корпусі звичайного сучасного рентгенівського апарата і посилати хворих за кілометр – до приміщення старої лікарні, де ще й досі працює старенький радянський рентген. Правда, як зазначив голова РДА Микола Попович, виступаючи кілька місяців тому перед медиками на їхніх зборах, новий сучасний рентгенівський апарат вже є, однак його привезуть до Галича як тільки буде затверджено нового головного лікаря. Дивна ситуація, але вже як є, так є. Тим більше, що  засідання конкурсної комісії, яка обиратиме головного лікаря, нарешті має відбутися вже в понеділок, 22 жовтня. А обирати є з кого…

     

     Чому нарешті? Та тому, що сама процедура вже надто затягнулася. Контракт із засновниками у нині вже виконувача обов’язки головного лікаря Любомира Журавецького завершився ще наприкінці квітня. Отож, минає вже пів року, як лікарня працює в підвішеному стані – без офіційно обраного, затвердженого і призначеного керівника. Проблема полягала в тому, що дуже довго узгоджували склад конкурсної комісії, до якої, згідно Постанови Кабінету Міністрів повинні входити в однаковій кількості представники від засновників комунального закладу, трудового колективу та громадськості. Кількісний склад затвердили з 6 членів – по два від кожної зі сторін. Отож, від влади, тобто засновників КЗ  до комісії увійшли заступник голови районної ради Любов Гордійчук (голова комісії) та заступник голови РДА Олександр Чабак. Від трудового колективу – хірург Володимир Сова та голова профспілки медпрацівників району Наталія Іжицька. А от з представниками від громадськості трохи не склалося… Спочатку громадська рада при РДА затвердила членами конкурсної комісії представника ГО «Галич Майдан» Михайла Зіньковського та голову ГО «Союз українок» Ірину Чернегу. І тут варто нагадати читачам, що Любомир Журавецький є головою фракції ВО «Батьківщина» у районній раді. Звідси і поповзли чутки, що, мовляв, комісія затверджена з дещо БЮТівським ухилом. Дехто припускав, що троє членів комісії лояльні до ВО «Батьківщина», і голосуватимуть упереджено за будь які рішення так, щоб залишити головним лікарем голову фракції. Як відомо, голова РО ВО «Батьківщина» Володимир Костишин є генеральним директором національного заповідника «Давній Галич», Ірина Чернега – його заступником, а син Михайла Зіньковського – директором музею у заповіднику. Отже можна припустити, що вони й справді голосуватимуть так, як скаже їм В.Костишин. Голова ж комісії Любов Гордійчук – депутат районної ради за квотою ВО «Батьківщина». Окрім цього, її голос в комісії має перевагу. Тобто, якщо голоси за будь яке з питань розділяться порівну  (по три «за» і «проти») то рішення буде прийнято на користь тієї трійки, до якої належить Л.Гордійчук. Однак – це не факт, і вірити остаточно таким припущенням не варто.

     Та одне з перших засідань комісії доказало саме такий розклад сил. Володимир Сова запропонував запросити і включити до складу комісії представника департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації як експерта без права голосу. Здавало ся б нічого страшного, все одно запрошений представник департаменту не впливатиме на рішення, бо не матиме права голосу. Та результат голосування за цю пропозицію можна було передбачити. Троє з вище згаданих членів комісії проголосували проти.

     Така позиція М.Зіньковського спровокувала відповідну реакцію ГО «Галич Майдан» і за те, що Михайло Михайлович проявив не позицію ГО, а свою особисту «майданівці» вирішили відкликати його зі складу громадської ради при РДА та з конкурсної комісії. Розпорядженням райдержадміністрації від 5 жовтня замість М.Зіньковського до складу громадської ради та до конкурсної комісії введено іншого представника ГО «Галич Майдан» Ігоря Дирду.

     Отже в понеділок відбудеться дуже важливий в районі конкурс на зайняття посади головного лікаря комунального закладу «Галицька ЦРЛ». Чи відбудеться він у відповідності до всіх правил, чесно і справедливо і головне – прозоро, побачимо вже дуже скоро. Подейкують, що засідання комісії транслюватиметься у прямому ефірі на сайті РДА, хоча в це важко віриться. Але таку обіцянку на зустрічі з медиками дав голова РДА. Сподіваюся, він дотримає слова і забезпечить таку можливість мешканцям району. Нагадаю лише, що за вакантну посаду змагатимуться в.о. головного лікаря Любомир Журавецький, заступник головного лікаря з лікувальної роботи Галина Борецька, завідувач поліклініки Володимир Крупа та лікар-травматолог Роман Віблий.

Володимир ТЕСЛЮК


Коментарі:

Петро Михайлович:
05.03.2019 19:34:27

Смішно, де криється причина? Поставте єврея!


Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 10 + 9 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net