на сайті  
   
 
П’ятниця, 7 серпня 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2020 рік


2019 рік


2018 рік


2017 рік


2016 рік


2015 рік


2014 рік


2013 рік


2012 рік


2011 рік


2010 рікЛікарська лихоманка 2, або хто кому голова
29.10.2018 | 12:21 | Переглядів: 6818
Рейтинг

     Страсті лікарські, про які газета писала в минулому номері, не змусили себе довго чекати і продовжилися, як і було обіцяно, в понеділок, 22 жовтня. Саме цього дня відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря Галицької центральної районної лікарні. Як повідомлялося раніше, до конкурсу були допущені всі чотири кандидати, які виявили бажання позмагатися за цю посаду, і подали свої презентаційні роботи. Та саме в понеділок стало відомо, що один з претендентів, лікар-травматолог Роман Віблий, в останній момент передумав і написав заяву про відмову від участі в конкурсі. Отже презентувати свої програми залишилися троє: заступник головного лікаря Галина Борецька, завідувач поліклініки Володимир Крупа та в.о. головного лікаря Любомир Журавецький.

     
     
     Все, здається, було готове до початку засідання: камера з оператором чекали, щоб розпочати відеозапис, в коридорі хвилювалися конкурсанти, за столом зручно всідалися члени комісії. І як тільки стрілки годинника застигли на 10:00, її голова Любов Гордійчук спробувала розпочати виконання своєї місії. Та їй у цьому посмів перешкодити один із членів комісії Володимир Сова. Він несподівано (а може й цілком логічно) запитав: «Що тут робить Михайло Зіньковський?» І справді, Михайло Михайлович, якого згідно розпорядження голови РДА ще 5 жовтня на вимогу ГО «Галич Майдан» виведено зі складу громадської ради (саме цей орган делегував представників від громадськості до конкурсної комісії), спокійнісінько сидів за комісійним столом і був готовий голосувати за «правильного» головного. Натомість  Ігор Дирда, якого тим же розпорядженням було введено до складу громадської ради сидів, немов сиротина збоку. Люба Іванівна, зробивши вигляд, що нічого не знає про зміни в складі громадської ради, почала пояснювати, що є спільне розпорядження голів райради і РДА від 5 вересня про затвердження складу конкурсної комісії. Там, мовляв, серед інших вписано прізвище Зіньковського М.М. і іншого бути не може. Та Володимир Сова був невгамовним. Він вимагав, щоб склад комісії був приведений у відповідність до розпорядження голови РДА від 05.10.18р., яким здійснюється заміна членів громадської ради, він пропонував перенести засідання, щоб владнати цю проблему і закликав інших членів покинути засідання, щоб воно було нелегітимним. Любов Гордійчук у свою чергу героїчно відстоювала право М.Зіньковського на членство в комісії, і була доволі спокійною, бо, очевидно, була впевненою, що якнайменше четверо членів не покинуть засідання і вони зможуть спокійно обрати правильного головного лікаря. Тобто в даному випадку думка і позиція чисельного медичного колективу, який представляли Володимир Сова та Наталія Іжицька, Любу Іванівну хвилювала найменше. Натомість звучали застереження на адресу Ігоря Дирди, який, мовляв, через конфлікт своєї дружини (працівника Галицької ЦРЛ) з в.о. головного лікаря Журавецьким може упереджено поставитися до кандидатури останнього.

     

     Перепалка щодо легітимності М.Зіньковського, як члена конкурсної комісії, тривала досить довго. В.Сова наполягав на тому, що «члени і прихильники ВО «Батьківщина» в комісії намагаються «протягнути» на посаду свого голову фракції у районній раді, який за три роки керівництва в лікарні втратив авторитет і довіру в колективі». Дійшло до того, що Л.Гордійчук в розпалі суперечки заявила, що «ще не настав той час, коли з високої трибуни в Галицькій районній раді буде чітко дана характеристика роботи кожного лікаря Галицької ЦРЛ». Дискусія зрештою закінчилася нічим. В.Сова, очевидно не маючи при собі розпорядження РДА про зміни в громадській раді, не зміг доказати нелегітимність М.Зіньковського, І.Дирда покинув приміщення, заявивши, що його в комісію делегувала не дружина а ГО «Галич Майдан», а представники медичного колективу Сова та Іжицька залишилися заслуховувати претендентів на таку «солодку» посаду головного лікаря.
     
     Продовження засідання комісії читач, мабуть, бачив на відео. Посилання на нього опубліковане на сайті районної ради. Але побачити його можна тільки після п’ятигодинного завантаження. Чи не краще було поставити на сайті відеозвіт про засідання комісії, а не посилання на нього? І чому немає повного відеозвіту, а тільки друга його частина? Думаю, що перша для галичан була б куди цікавішою. Зрештою, анонсувалося, що комісія працюватиме в прямому ефірі, і з боку редакції газети були намагання забезпечити галичанам таку можливість. Але, як виявилося, в адміністративній будівлі дуже слабенький сигнал безпровідного Інтернету, та ще й не так легко дізнатися пароль доступу до нього. Дивно, адже оплачується ця послуга за наші з вами гроші, і сильніший сигнал та безпарольний доступ  покращили і полегшили б роботу журналістів. Але де там. Владі не вигідно працювати прозоро. 
     
     В кінцевому результаті після заслуховування презентацій конкурсантів комісія приступила до голосування. При чому, було прийнято рішення, що голосуватимуть за кожного претендента окремо.
     
     Як і очікувалося, основними гравцями виявилися Л.Журавецький та В.Крупа. Згідно протоколу засідання «ЗА» Л.Журавецького проголосували Л.Гордійчук, І.Чернега та М.Зіньковський. «ПРОТИ» - В.Сова та Н.Іжицька. О.Чабак в цьому випадку вирішив утриматися, а от щодо В.Крупи, то тут він був солідарним з В.Совою та Н.Іжицькою. Всі троє віддали свої «ЗА»  завідувачу поліклініки. Натомість троє інших членів комісії щодо В.Крупи утрималися.
     
     Отже комісія віддала по три голоси обом кандидатам. Але у голови комісії в цьому випадку переважаючий голос, тому перемогу у конкурсі зараховано Любомиру Журавецькому.
     
     Що ж тепер? А тепер має відбутися сесія районної ради, яка за поданням голови районної ради та голови районної державної адміністрації мала б затвердити обраного шляхом конкурсного відбору головного лікаря. Та чи буде таке подання від обох голів і чи підтримає більшість депутатського корпусу кандидатуру Л.Журавецького, залишається великим запитанням. Є ще багато запитань, як наприклад: чому від 5 жовтня, коли було підписано розпорядження РДА про зміни в складі громадської ради, і до 22 жовтня, коли проводився конкурс ніхто не повідомив комісію про його існування; чому заступник голови РДА О.Чабак не знав про таке розпорядження; чому за більш, ніж два тижні не було внесено змін до спільного розпорядження голів щодо складу конкурсної комісії?
     
     Зрештою, Володимир Крупа має намір оскаржити результати конкурсної комісії і домогтися їх скасування. Чи вдасться це йому – побачимо. 
     
     Поки що розпорядження про скликання сесії районної ради нема. Тому наберімося терпіння і дочекаймося подальшого розвитку подій. Сподіваюся, буде цікаво.

Володимир ТЕСЛЮК


Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 3 + 4 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net