на сайті  
   
 
Четвер, 2 квітня 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2020 рік


2019 рік


2018 рік


2017 рік


2016 рік


2015 рік


2014 рік


2013 рік


2012 рік


2011 рік


2010 рікВ Галицькому районі посилюють карантинні заходи та обмежують роботу закладів громадського харчування і ринків
16.03.2020 | 15:11 | Переглядів: 3201
Рейтинг

     

     Сьогодні відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також тимчасової районної  протиепідемічної комісії. На порядку денному засідання стояло єдине питання: Про виконання заходів із запобігання занесенню і поширенню на території Галицького району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV. 

     За результатами доповідей завідувача Рогатинського міськміжрайонного відділу ДУ "Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України" Богдана Денеги, головного лікаря КНП "Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги" Івана Цибуха та генерального директора КНП "Галицька лікарня" Володимира Крупи комісія вирішила:

"1. Забезпечити виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (із врахуванням карантинних заходів з 12 березня по 04 квітня 2020 року) та протоколу № 2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року, протоколу №1 спільного позачергового засідання регіональної комісії питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та тимчасової обласної протиепідемічної комісії від 11 березня 2020 року.

Термін: негайно

2. Комунальному некомерційному підприємству «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» (І.Цибух), комунальному некомерційному підприємству «Галицька лікарня» (В.Крупа), Рогатинській міськміжрайонній філії ДУ «Івано-Франківський ОЛЦ МОЗ України» (Б.Денега), відділу цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації (Т.Сенів):

2.1. Забезпечити додатковий транспорт та пальне для формування додаткових бригад медичних працівників, які можуть бути задіяні при ускладненні епідситуації.

2.2. Передбачити посилення мобільних бригад з числа працівників Рогатинської міськміжрайонної філії ДУ «Івано-Франківський ОЛЦ МОЗ України» додатковими спеціалістами закладів охорони здоров’я на території району та забезпечити додаткові мобільні бригади засобами індивідуального захисту, дезсередниками, тощо.

2.3. Вивчити можливість залучення існуючих відпочинкових баз до можливого використання в якості місць обсервації.

2.4. Місця обсервації забезпечити засобами надання невідкладної медичної допомоги, індивідуального захисту, дезінфектантами, тощо.

2.5. Провести спільні навчально-тренувальні заняття щодо організації та проведення профілактичних, протиепідемічних заходів на випадок виявлення хворого (підозрілого) на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19 в районі із залученням всіх дотичних служб.

2.6. Організувати встановлення дозаторів з антисептиком в установах та організаціях району незалежно від форм власності, де перебуває велике скупчення відвідувачів (ЦНАП, банківські установи та ін.).

Термін: до 19 березня 2020 року

3. Залучити до роботи з недопущення поширення коронавірусу COVID19 епідеміологів та осіб з відповідною медичною освітою закладів охорони здоров’я району та інших (у тому числі Держпродспоживслужби, СБУ, Національної поліції).

Термін: при ускладненні епідситуації

4. Галицькому  територіальному центру надання соціальних послуг (І.Білик) ввести заходи з обмеження відвідування мешканців відділення стаціонарного догляду територіального центру надання соціальних послуг в смт.Більшівці та відділення денного догляду Галицького територіального центру надання соціальних послуг оскільки ця категорія є найбільш вразлива до захворювань, викликаних COVID-19.

Термін: невідкладно

5. Комунальному некомерційному підприємству «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» (І.Цибух), комунальному некомерційному підприємству «Галицька лікарня» (В.Крупа), Рогатинській міськміжрайонній філії ДУ «Івано-Франківський ОЛЦ МОЗ України» (Б.Денега), Галицькому районному управлінню головного управління Держпродспоживслужби в області (М.Гриник), Галицькому районному відділу управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області (М.Тимошик), Галицькому відділенню поліції Тисменицького відділу поліції головного управління поліції національної поліції України в Івано-Франківсткій області (А.Бойко) продовжити проведення роз’яснювальної роботи серед населення району та проведення навчань для спеціалістів закладів охорони здоров’я.

Термін: постійно

6. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, органам місцевого самоврядування, керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та підпорядкування, розміщених на території району:

- заборонити відрядження працівників та підпорядкованих установ, організацій та підприємств за кордон. Вжити заходів щодо перенесення запланованих групових поїздок і відряджень дітей та молоді за кордон;

 - посилити дезінфекційні заходи в підпорядкованих закладах, підтримувати дотримання нормативних показників температури і вологості повітря та проводити наскрізне провітрювання в приміщеннях;

- запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань;

- максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій та технологій;

 - запровадити режим профілактичного спостереження за особами із числа персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику.

 Термін: протягом карантинного періоду

7.Керівникам ринків, закладів оптової, роздрібної торгівлі (крім магазинів з продажу продовольчих товарів та аптек), закладів ресторанного бізнесу та кафе на території району:

- призупинити роботу протягом 12.03 - 03.04.2020 року;

 - не допускати до роботи працівників з ознаками гострого респіраторного захворювання;

- забезпечити проведення обробки антисептичними засобами приміщень, торговельних закладів, закладів харчування, тощо;

- провести роз’яснювальну роботу серед працівників про заходи щодо запобігання захворюванню на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19;

- посилити дезінфекційний режим (проводити вологе прибирання з використанням дезінфікуючих засобів у торговельних закладах та закладах харчування, забезпечити постійну наявність антисептичних засобів для обробки рук, тощо).

Термін: протягом карантинного періоду

8.Галицькій міській раді (О.Трачик), Галицькому відділенню поліції Тисменицького відділу поліції головного управління поліції національної поліції України в Івано-Франківсткій області (А.Бойко) встановити контроль за недопущенням стихійної торгівлі в м.Галичі.

     Термін: протягом карантинного періоду

     9.Усім структурним підрозділам Галицької районної державної адміністрації:

     - скасувати або максимально перенести в режим телефонних або відеоконференцій усі нарадчі заходи та засідання;

     - скасувати до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян.

10.Керівникам відділів райдержадміністрації, Галицької міської ради, підприємств, установ та організацій інформувати голову райдержадміністрації про виконання протокольних рішень  через відділ цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації (Т.Сенів).

     11. Контроль за виконанням рішення протоколу наради залишаю за собою.

      

      

     Голова районної державної адміністрації,

     голова комісії                                                    Сергій Канюка

      

     Секретар районної комісії                                Іван Вітовський

      


Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 5 + 1 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


..

 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net