на сайті  
   
 
Субота, 11 липня 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2020 рік


2019 рік


2018 рік


2017 рік


2016 рік


2015 рік


2014 рік


2013 рік


2012 рік


2011 рік


2010 рік«Укргазбанк» відкрив нове відділення в м.Галичі
29.04.2020 | 12:27 | Переглядів: 3414
Рейтинг

     

     Вітаємо мешканців  м. Галича!

     26 березня 2020 року АБ «Укргазбанк» відкрив нове відділення в  адміністративній частині міста по вул. Шевченка 8А.  Нове повнофункціональне відділення має зручне розташування, в якому передбачені всі  необхідні умови для якісного та швидкого обслуговування клієнтів. Відмітим, що Банк входить до п’ятірки найбільших банків України за обсягом активів. 94,94% акціонерного капіталу Банку належить Державі України в особі Міністерства фінансів України.

     Минулого тижня  Надія Потоцька, начальник відділення АБ ««УКРГАЗБАНК»У» в м. Галич, завітала в редакцію газети, щоб привітати  мешканців міста та району з відкриттям.

     -          Банк вважає Галицький район  перспективним,  і готовий надавати кредити, як для бізнесу,  так і комунальним підприємствам. В бізнес-напрямках нам цікаво розвивати різні галузі чи то сільське господарство чи харчова або деревообробна промисловість, сфера послуг чи енергетика, особлива увага у нас до впровадження  енергоощадних технологій. При цьому, на вибір  бізнесменів Банк пропонує понад двадцять програм кредитування. 

     «Укргазбанк» має великі перспективи, як в м. Галич, так і в області. У нас є програми, які б ми хотіли запропонувати вашим підприємствам. В нас є підписана окрема угода з урядом Білорусі. Відтепер,  якщо у нас беруть кредит на купівлю техніки, виготовленої на 48 білоруських заводах, Білорусь компенсує частку відсоткової ставки. Наприклад, фермер, який купуватиме білоруський трактор, братиме кредит у гривнях під 9-10% річних. Таких відсоткових ставок більше ніде немає. Підприємці області можуть купувати тракторну техніку та автомобілі МАЗ , - повідомила Надія Потоцька.

     Ви зазначаєте, що Галицький район — перспективний?

     -          Так,  перспективний, як і інші райони, але напрями роботи всюди різні. Головне наше завдання  наразі — надати можливість людям та бізнесу мати можливість обслуговуватись в надійному Банку. В нас є що запропонувати.

     Клієнтів приваблюють створені банком умови обслуговування, найкращі продукти й тарифи, індивідуальний підхід у вирішенні будь-яких питань, зокрема, й житлових. Ми розуміємо, наскільки актуальною для багатьох сімей є проблема власного житла. Тому створили перший в Україні іпотечний офіс з умовами кредитування, доступнішими за, наприклад, оренду житла.

     Крім того, спільно з урядом, державний «Укргазбанк» незмінно бере участь у реалізації найактуальніших масштабних банківських держпрограм. Наприклад, президентської з підтримки бізнесу – «Доступні кредити 5-7-9%», що передбачає лояльні ставки кредитування - 5%, 7% або 9%. А також у банку можна долучитись до компенсаційних програм фінансування фізичних осіб, ОСББ і ЖБК для термомодернізації та здійснення енергоефективних заходів у будинках.

     - Державний «Укргазбанк» збільшив свій прибуток у 6 разів за перший квартал 2020 року. Очевидно, це дає вам змогу надавати кредити для бізнесу, який  потребує фінансування?

     -          У першому кварталі 2020 року державний «Укргазбанк» заробив 340 млн грн чистого прибутку. У той час, коли прибуток за аналогічний період попереднього року склав 54,3 млн грн. Зараз головне завдання банків – утримувати фінансову стабільність України, бути її надійною, непорушною опорою. В «Укргазбанку» є міцний запас ліквідності та капіталу, нові лояльні умови для співпраці, актуальні для клієнтів продукти та сервіси, сучасні та безпечні дистанційні канали доступу до них.» - зазначила Надія Потоцька.

     Навіть під час карантину державний «Укргазбанк» продовжує активно підтримувати український бізнес, а тому першим серед банків перетнув позначку у 100 позичальників у президентській програмі підтримки підприємців «Доступні кредити 5-7-9%». Наразі вже більше 120 підприємців отримали кредити на розвиток свого бізнесу. Нагадаємо, прибуток «Укргазбанк»у за 2019 рік перевищив 1 млрд грн.

     -          «Укргазбанк» відповідає критеріям, які  встановив Кабмін, щодо банків, які можуть здійснювати соціальні виплати та виплати заробітних плат для бюджетників? 

     — Звичайно. Наш банк має беззаперечне право на такі виплати. Ми завжди працювали з бюджетними підприємствами і готові обслуговувати будь-яку кількість клієнтів. Спеціально для цього розробили наш унікальний картковий продукт. Людина, яка отримує заробітну плату на цю картку, може знімати готівку у банкоматах будь-якого іншого банку без жодної комісії.

     — Місцевим органам самоврядування дозволили вільні кошти, які вони можуть класти не лише на рахунок Держказначейства, а й на депозит до будь-якого державного банку. Що пропонуєте таким клієнтам, аби вони розміщували свої вільні кошти саме у вас? 

     — Ми пропонуємо вигідну відсоткову ставку, адже чим вища відсоткова ставка, тим більше коштів отримає згодом установа і зможе їх спрямувати на потреби. Ми конкуруємо з іншими державними банками, і ця конкуренція дає вигоду місцевим громадам.

     -          Наскільки нині безпечно тримати свої гроші на рахунку у банку? Чи можливо, навпаки - небезпечно їх ховати вдома? 

     — Як банкір з 16-річним досвідом, я б радила зберігати гроші у банку. Зовсім не потрібно тримати їх вдома під матрацом, бо це приноситиме і моральний, і фізичний дискомфорт. Державні банки мають підтримку з боку держави, тому вони надійніші. Бо доки буде держава, будуть і державні банки, саме вони нині є острівцями стабільності. Окрім того, обираючи банк, потрібно звертати увагу на відсоткову ставку. Якщо вона значно вища, аніж в інших банках, — це погана ознака. Не варто оминати увагою прозорість і транспарентність банку та його власника. Для особистої зручності варто оцінити також, як вас обслуговує персонал відділень.

     — У якій валюті краще тримати депозити? 

     — Що стосується зберігання заощаджень, то кожен має вирішувати сам, у якій валюті тримати депозит. Я б радила половину грошей тримати у гривні, іншу у валюті, бо відсоткова ставка в таких депозитах приваблива однаково.

     -          Дякуємо Вам за цікаву інформацію і хорошу новину!   «Укргазбанк» відкриває нові відділення, а це багато про що говорить!

     -          Дякую Вам! Саме так! Ми пишаємось тим, що маємо можливість тепер запрошувати наших клієнтів до Галича. (вул. Шевченка 8а). Всім нам бажаю міцного здоров’я, гарного настрою та процвітання!


Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 10 + 7 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net