на сайті  
   
 
Вівторок, 30 листопада 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2020 рік


2019 рік


2018 рік


2017 рік


2016 рік


2015 рік


2014 рік


2013 рік


2012 рік


2011 рік


2010 рік"Ваш лікар" незабаром офіційно відчинить для галичан свої двері
30.06.2021 | 10:51 | Переглядів: 5077
Рейтинг

     

     Канюга Святослав Михайлович -  перший у нашому районі приватний підприємець-сімейний лікар. Уродженець Рогатинського району, після закінчення  Івано Франківського національного медичного університету за спеціальністю «Загальна практика. Сімейна медицина», був направлений в село Блюдники Галицького району,  де працював сімейним лікарем  у місцевій амбулаторії сімейної медицини.

     Останні два роки почав задумуватися над тим, щоб створити свою приватну медичну структуру. Вивчивши досвід своїх колег з інших областей, які розпочали працювати приватно, наважився на такий крок і сам уклав угоду з Національною службою здоров'я України.

     - Як Вам вдалося втілити мрію?

     – Найперше – бажання. На перших порах має бути початкова мета, початкове бажання, йти, не зупиняючись. Вдалося втілити мрію в реальність завдяки моїй сім’ї, –  дружині, дітям і батькам, які мене повністю підтримали. А це важливо.

     - Які переваги у сімейного лікаря?

     – Напевно у нас максимум переваг. Через певний час своєї діяльності ми вивчаємо своє населення. Відповідно, нам легше визначати діагноз, легше направити пацієнта до певного спеціаліста. В  університеті казали, що ми лікарі, і якщо людина потрапляє під наш патронаж, то ми її ведемо все життя, до останньої днини. У нас різні випадки, різні ситуації, і, відповідно, ми маємо можливість проявити свої знання, вміння в тій чи іншій ситуації.

     – Які, на Вашу думку, плюси і мінуси медичної реформи?

     – Подобається те, що введена капітаційна ставка, за якою ми отримуємо фінансові надходження. Великим плюсом є також те, що ми повністю перейшли на електронну систему.  Це дає нам можливість  одразу бачити історію пацієнта, не витрачати час на паперову «писанину». Це набагато зручніше.  Про мінуси можна говорити також, але з кожним днем, з кожним місяцем вони виправляються, корегуються. 

     – У Вас значна кількість декларацій з населенням в районі? Який порядок затвердження цих декларацій?

     
     

     – На початку ведення приватної справи моїми пацієнтами були друзі, родичі і пацієнти з попереднього місця роботи, які виявили бажання залишитися моїми декларантами і користуватися послугами нашої сімейної амбулаторії. Через деякий час після відкриття з’явилася досить велика кількість пацієнтів, які захотіли підписати декларації зі мною, при чому, не знаючи мене добре.Проблем з підписанням немає. Будь який пацієнт, будь яка людина може звернутися до нас, маючи при собі відповідний пакет документів, і потім безкоштовно користуватися нашими послугами.Ми надаємо увесь спектр послуг, який передбачений медичною допомогою і за які Національна служба здоров’я України оплачує нам кошти. 

     – Розкажіть трохи про облаштування Вашого нового приміщення.

     – Так, ми винаймаємо окреме приміщення на другому поверсі ТРЦ "Княжий Галич", яке ми поділили на робочі зони. Найперше, що зустрічає пацієнт, відвідавши нас, це рецепція, де є адміністратор, який займається декларуванням пацієнтів, записом на прийом, роз’ясненням, тобто повним спектром адміністративних послуг. Є також окремий санвузол, який ми зробили для зручності пацієнтів. В принципі, він має бути в кожному медичному закладі. Є кабінет сімейного лікаря, в якому я здійснюю попередній прийом чи надаю консультації.  Є окрема оглядова, в якій ми виконуємо медичні маніпуляції: робимо кардіограму, здійснюємо забір аналізів, зважування, вимірювання малюків, при потребі – вакцинацію, внутрішньо-м’язові ін'єкції та внутрішньо-венні вливання. Тобто, увесь спектр медичних послуг, який передбачено нашими прайсами.

     

     

     – Чи багато маєте пацієнтів?

     – Достатньо, близько 700. На початку в мене були песимістичні настрої, але зараз я повністю задоволений кількістю декларацій. Ми ростемо, розвиваємося, стараємося максимально якісно надавати послуги нашим пацієнтам. Ну і, відповідно, вони вже приводять своїх друзів, знайомих.

     - Чи задоволені Ви роботою свого колективу?

     – Колектив у нас маленький. Це  всього троє людей – я, адміністратор Наталія Хованець і медична сестра Тетяна Стець.До підбору персоналу я поставився дуже відповідально. Це тривало досить довго, близько двох місяців. Але для мене це було важливо. Я шукав людей, які вже дещо вміють, дещо знають в плані реформи, в плані теперішньої роботи сімейної медицини. Враховуючи те, що ми повністю перейшли на електронну медичну систему, вчити людей "з нуля" дуже важко. Я звертав також увагу на бажання кандидата до роботи, на майбутні цілі в житті. Особливо хотілося почути неординарні рішення з їх боку в тому чи іншому плані. Роботою колективу задоволений на даний момент на всі 100%. Кожен знає, що має робити, коли і як має робити. По дрібницях мене ніхто турбує, враховуючи мій темп роботи, а це для мене дуже важливо.

     

     – Чи плануєте збільшувати кількість персоналу?

     – На даний момент, з такою кількістю декларацій ми справляємося. В планах на майбутнє – так. Якщо буде збільшуватися кількість пацієнтів, доведеться збільшувати і персонал. Тому що територія обслуговування буде розширюватися, відповідно треба буде додатково працівників.

     – Розкажіть детальніше про послуги, які надає Ваш медзаклад.

     – У нас електронні направлення, як і більшість функцій електронної медичної системи. Пацієнт звертається до нас за медичною допомогою. Ми після обстеження встановлюємо попередній діагноз. Якщо ми можемо, вміємо і знаємо як це лікувати, то робимо це самі. Якщо ж пацієнту необхідні консультації вузьких спеціалістів або додаткові методи обстеження, ми видаємо електронне направлення, яке приходить у вигляді повідомлення на телефон, він звертається в будь який заклад України, який має договір з НСЗУ і отримує повністю безкоштовну послугу в тому закладі.Для пацієнта це один з плюсів медичної реформи. Адже він тепер не прив’язаний  до певної територіальної одиниці і може звертатися до того медичного закладу, до того лікаря, який йому імпонує.І саме від звернення пацієнтів залежить заробітна плата спеціалістів. Ми також забезпечуємо пацієнту забір і передачу в лабораторію загального аналізу крові і загального аналізу сечі. Також маємо можливість забору венозної крові на біохімічний аналіз з електронним направленням.

     – Наскільки зараз зріс темп щеплень від коронавірусу серед Ваших пацієнтів?

     – Не можу сказати, що дуже швидкими темпами рухаємося до повного охоплення щеплення населення. Все ж є багато скептиків, багато негативу і далеко  не всі люди готові зробити щеплення. Думаю найближчим часом збільшиться. Коли буде можливість  всім віковим групам зробити щеплення, тоді темпи дещо пришвидшаться. Дехто чекає іншої вакцини, дехто  сприятливіших умов,  фінансових, фізичних, відмовок багато, але, чесно кажучи, не дуже задоволений темпами вакцинації. Це пов’язано все таки з негативним мисленням населення.

     – Як же мотивувати людей, щоб вони вакцинувалися?

     – На даний час ведемо  роз’яснювальну роботу, пояснюємо  всі ризики, всі  плюси і мінуси вакцинації. Коли щеплення робив хтось зі знайомих, сусідів і все добре перенесли, то після того більшість людей також  виявляють бажання  вакцинуватися. Роботи ще багато, але будемо старатися.

     – Які плани на майбутнє?

     – Найближчим часом  плануємо збільшити кількість декларацій, збільшувати обсяги обслуговування населення, у перспективі також додатковий медичний персонал, в тому числі й лікар. Щоб все ж нам легше і краще  працювалося, щоб була можливість проконсультуватися, співставити думки, і замінити один одного на будь який випадок життя. На майбутнє можливо і розширення  площі амбулаторії і введення більш вузьких платних додаткових послуг.

     – Опишіть свій робочий день сімейного лікаря.

     

     – Іноді він починається з виписування направлень, якщо не зміг зробити це минулої доби. Ну, буває так, що система часто оновлюється, виникають збої в роботі на центральному компоненті, і не всі дії  вдається вчасно виконати.Це не є великою проблемою, я розумію,  що  проводяться вдосконалення,  в плані технічної роботи і до цього ставлюся  нормально.  Ми намагаємося працювати тільки по запису,  щоб зорганізувати правильно  і свій час,  і запобігти скупченню пацієнтів. Тут також має значення і  епідемічний аспект, і бажання створити умови комфортного перебування пацієнтів. 15-20 хвилин ми витрачаємо  на прийом одного пацієнта, відповідно, формуємо собі  запис протягом дня, навіть  на наступний день, якщо є така можливість.До обіду  більш така документальна робота, тоді починаємо повторні огляди, виїжджаємо на повторні виклики. Ну і, в принципі,  ось так кожного дня (сміється).

     – Чи все встигаєте?

     - Так, все встигаю. Більшість пацієнтів я знаю вже по кілька років, знаю як буде перебігати те чи інше захворювання в них, все таки це має велике значення. Зазвичай в перші два-три дні (ну це більше стосується бактеріальних, вірусних захворювань верхніх дихальних шляхів), можна  повністю вести пацієнта в телефонному  режимі. Головне – навчити його розрізняти свій стан, який критичний для життя і здоров’я, щоб пацієнти знали,  коли саме потрібно звернутися або за невідкладною медичною допомогою, або просто  до спеціаліста, щоб не призвести до важких наслідків.

     – Наскільки ми близькі до того, що в Україні медицина  буде якісною і безкоштовною як за кордоном?

      

     – Безкоштовною вона завжди була, незважаючи на ті чи інші скептичні ставлення людей. Якісною медицина у нас, в принципі, є вже. Наш потенціал медичного  персоналу надзвичайно високий.  В деяких випадках набагато кращий, ніж за кордоном.  Просто там набагато краща аппаратура, значно краща якість інструментального обстеження і,  в результаті, це дає змогу швидше і більш якісно діагностувати те чи інше захворювання і, відповідно, надати вчасне і якісне лікування.Ця реформа дала можливість набагато вище підняти якість медичного обслуговування населення. Сподіваюся на те, що найближчими роками ми зможемо надавати такі ж якісні і безкоштовні послуги, що й за кордоном. Головне – працювати і мати бажання. – Як люди можуть зв'язатися з Вами?– Дуже просто – прийти до ТРЦ "Княжий Галич" і піднятися на другий поверх, або зателефонувати нам за номерами (096)-10-50-119 чи (095)-66-01-896. Ми  завжди радо зустрінемо вас і дамо відповідь на ваші запитання.

Іванна ІВАНИЦЬКА


Коментарі:

Людмила:
30.06.2021 14:40:51

Хай щастить вам на трудовій ниві.


Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 2 + 5 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net