на сайті  
   
 
Четвер, 2 грудня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
День Соборності. Про причини і наслідки кількома рядками

     В результаті революції 1917 року у Росії та розпаду Австро-Угорської імперії утворилися дві  далеких за міжнародними, політичними, економічними і соціальними орієнтирами, але рідні по крові держави: Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка. Те, що один народ був змушений поділитися навпіл, і кожна з його частин йшла своїм шляхом розвитку, визначила  історична доля. УНР була  державою соціального спрямування. Її молода влада найбільше переймалася питаннями прав національних меншин, а у своїй діяльності сповідувала революційний романтизм. В той  же час уряд ЗУНР складався з представників української аристократії та інтелігенції, які вже мали неабиякий досвід парламентської боротьби, а у своїх вимогах виходили з потреб моменту.

Переглядів: 1770 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Переможцям вручено призи!

     17 січня у читальній залі ЦБ відбулося урочисте вручення призів від редакції газети «Галицьке слово» за участю підприємця Володимира Федорняка та інших спонсорів акції і партнерів газети.
Учасники розіграшу мали нагоду переконатись, що передплата газети – не тільки бути поінформованим про найголовніші події району та області, а й шанс отримати цінні призи.

Переглядів: 1382 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вірші

     Жертва
(Останній шлях Олекси Гірника)

Долаю на Канівську гору останні сходини.
Тут серце пророка нетлінне. О земле свята!
Несу тобі в жертву маленьке життя, Україно.
В останній молитві завмерли пошерхлі уста...

Переглядів: 3487 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Робочий тиждень керівників районної ради

     Насиченим був минулий робочий тиждень для керівників районної ради.
Голова Галицької районної ради Петро Стрембіцький взяв участь у засіданнях сесій Деліївської сільської, Більшівцівської селищної та Бурштинської міської рад.
Заступник голови Галицької районної ради Михайло Мах був присутній на засіданнях сесій у Перлівецькій, Тустанській, Дубівецькій, Кінчаківській та Демешківській сільських радах.

Переглядів: 1474 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тече вода

     Рішенням п’ятої сесії Галицької міської ради від 12 січня 2012 року затверджено тарифи для 100 відсоткового забезпечення витрат на виробництво послуг водопостачання та водовідведення для населення, які відтепер складають 5,24 грн за метр кубічний водопостачання та 4,90 грн за метр кубічний водовідведення. Про нові тарифні ставки КП «Галичводканал» вже встиг ознайомити споживачів.

Переглядів: 1683 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Михайло Вишиванюк доповів Президентові України про плани розвитку Прикарпаття на 2012 рік

     Як повідомляє прес-служба Президента України, 17 січня Віктор Янукович заслухав доповідь голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайла Вишиванюка про стан справ на Івано-Франківщині.
«Я доповів Главі держави про результати роботи Івано-Франківської облдержадміністрації у 2011 році з виконання соціально-економічних завдань, що стояли перед областю, а також про плани ОДА в контексті завдань, які ставить Президент, і які були озвучені на Комітеті економічних реформ», – сказав Михайло Вишиванюк після зустрічі з Президентом.

Переглядів: 1407 | Коментарів: 0 Детальніше >>

На порядку денному – спрощена система оподаткування

     Про положення цього нормативного акту йшлося під час засідання Громадської ради при ДПІ в Галицькому районі. Понад 2 тисячі галичан займаються підприємницькою діяльністю. Більше третини з них минулого року перебували на спрощеній системі оподаткування. Нині для підприємницької спільноти Галицького району настав відповідальний період – малий бізнес повинен адаптувати свою діяльність до реформованої спрощеної системи оподаткування.

Переглядів: 1851 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ярослав Стецько. До 100-річчя від дня народження

     19 січня 2012 року минає 100 років від дня народження активного діяча ОУН, з 1941 року першого заступника Провідника ОУН-Б, керівника антибільшовицького блоку народів, голови Проводу ОУН Ярослава Семеновича Стецька.
Важко не погодитися з думкою відомого письменника Сергія Плачинди, котрий писав: «Не може не вражати глибина аналізу явищ, подій та історичної долі українства, синтетичність думок, я б сказав, – узагальнюючий геній Ярослава Стецька, а головне — підпорядкованість усіх своїх діянь і суджень, роздумів і теоретичних осягнень одній ідеї — ідеї побудови Української Соборної Самостійної Незалежної Держави».

Переглядів: 2337 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Прозріння

     Був погожий день. Навкруги буяла осінь жовто-багряними фарбами.
Молода мати гуляє з двома доньками. Дівчатка ідуть обабіч, весь час весело щебечуть неньці, тримаючи її за руки. Та у відповідь посміхається, час від часу переводить погляд з однієї донечки на іншу. Мимоволі посміхаються й перехожі. Вони бачать щасливу сім’ю.
Каріна (так звати матір), здавалося б, не відрізнялась від десятка інших мам, що були тут на ігровому майданчику зі своїми дітьми. Так, це тільки на перший погляд, а от насправді…

Переглядів: 1836 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Під лежачий камінь вода не тече»

     Ця народна мудрість пригадалася мені після проведення аналізу проблем, з якими жителі Галицького району звернулися на двох попередніх прийомах до народного депутата України Келестина Валерія Васильовича. Характер звернень свідчить про те, що не завжди є уважним ставлення до проблем людей з боку органів місцевого самоврядування та нема чіткого дотримання норм Законів України.

Переглядів: 2761 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Рік завершено. Підведено підсумки.

     Григорій ІвасишинЯк правило, щорічно у січні  ми підводимо підсумки роботи за минулий рік. Саме про стан соціально-економічного розвитку району у 2011 році та плани  на 2012 рік піде мова у розмові з головою районної державної адміністрації Григорієм Івасишиним.

Переглядів: 2089 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Запрошуємо на навчання, гарантуємо працевлаштування

     Шановні абітурієнти! Керівництво Галицького РВ УМВС в області терміново проводить набір на навчання до вищих навчальних закладів системи МВС у 2012 році. Для вступу на денну форму навчання за державним замовленням з цільовим направленням запрошуються юнаки віком від 17,5 років.

Переглядів: 1779 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Поговоримо про те, як навчитися слухати і чути свою дитину

Дитина – особистість, яку потрібно поважати , розуміти , підтримувати. А для цього нам, дорослим , треба вміти її слухати й чути. Коли ми розв’язуємо проблеми, які стосуються самої дитини, то мало приділяємо уваги її поглядам , думці…
Намагаємося нав’язати своє доросле бачення дитячих проблем.
Чи треба вчитися чути їх? Так, адже той, хто вміє слухати (тим більше свою дитину), зможе відкрити для себе нове розуміння, а також побачити в дитині , немов у дзеркалі , себе – свій образ , забаганки, невдоволення…

Переглядів: 2819 | Коментарів: 0 Детальніше >>

При пожежі загинула людина

     10 січня 2012р. на ПЗЧ СДПЧ-22 м. Галич поступило повідомлення про пожежу житлової будівлі на одній із вулиць в с. Слобода. При пожежі загинув 82 - річний гр.С. Причиною виникнення пожежі та нещасного випадку стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації побутових газових приладів.

Переглядів: 1243 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вертепу Мединської ЗОШ – 20 років

     Різдвяні свята мають свою споконвічну традицію. Окрасою їх є вертепи – яскраві самобутні театралізовані дійства.
Жителі села Мединя свято шанують свої звичаї і не уявляють собі Різдва без вертепу. У всі часи з покоління у покоління в селі організовувався вертеп, учасниками якого були молоді чоловіки, хлопці (донині існує автентичний сценарій цього дійства).

Переглядів: 2428 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Одкровення патріота

     Нехай же знає мій увесь народ –
Я професійний є укрпатріот.
Профпатріот всіх зібрань і трибун,
То ж слухайтесь, отара і табун.
Що в економіці жахливий стан –
Я тут не винен, бо я тут профан.
Я той, що в деспотичний смутний час
Все ж керував десь, а не свині пас...

Переглядів: 1806 | Коментарів: 0 Детальніше >>

20 січня – останній день сплати єдиного податку за січень 2012 року

     З набранням чинності Закону України від 04.11.11 № 4014-VI „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності” платники єдиного податку першої і другої груп сплачують податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа поточного місяця.

Переглядів: 1337 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net