на сайті  
   
 
Четвер, 2 грудня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Тиждень в Україні з іронією і без...

     Споконвіку великі люди визначали хід історії. Були ті, хто йшов проти системи; завдяки силі власного духу, руйнував усталені стереотипи, зрікався розумувань юрби, яка дуже добре вміє «пресувати» особистість із потужним потенціалом лідера і водночас чекати, що з’явиться герой із багатотисячною армією, який зуміє встановити порядок і врятувати усіх від марудного існування. Такі люди завжди яскраво «горіли» та швидко гинули. Вони віддавали усі сили, час, навіть власне життя в ім’я правди і справедливості – категорій значно вищих за банальні прагнення «мати все необхідне» чи «топтати земленьку в мирі та злагоді». Паралельно з ними історію творили і тирани. Про них знають, їх пам’ятають, а деякі мудрагелі навіть вшановують. Зло завжди вміло «наслідити», вкоренитися, залишити по собі страх. А маси, як не дивно, найчастіше йдуть за тими, хто без тіні сумніву вміє видати брехню за правду, керуючись безмежною ненавистю та патологічним прагненням самоутвердитися.

Переглядів: 1059 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Призначено нового керівника міліції Галицького району

     Днями в.о. начальника Галицького райвідділу міліції призначено 32-річного підполковника міліції Крутого Олександра Адамовича, якй до цього обіймав посаду начальника Калуського МВ.
Народився Олександр Адамович 1980 року в Хмельницькій області. Закінчив три навчальні заклади, останній з яких – Академія управління МВС України у 2010 році.

Переглядів: 1167 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Здійснено виїзд у Демешківську сільську раду

     13 лютого 2013 року працівники відділів та управлінь райдержадміністрації здійснили виїзд у Демешківську сільську раду.
Надано методичну допомогу органу опіки та піклування щодо провадження діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини відповідно до постанови КМУ від 24.09.2008 року №866, перевірено умови проживання кризових сімей,..

Переглядів: 739 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Завершився семінар з європейської інтеграції

     13 лютого 2013 року в залі засідань районної ради відбувся завершальний семінар за професійною програмою підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у сфері європейської інтеграції. Участь у навчанні взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бродович,..

Переглядів: 1094 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Затверджено нові форми податкової звітності з ПДВ

     Державна податкова інспекція у Галицькому районі доводить до відома, що з 5 лютого 2013 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 17.12.2012 № 1342 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 25 листопада 2011 року №1492». Відповідним наказом затверджено нові форми звітності з податку на додану вартість:
– декларації з податку на додану вартість;

Переглядів: 1002 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Проведено показове заняття з територіальної оборони

     8 лютого 2013 року на базі Галицького району проведено показове заняття з територіальної оборони на тему: «Робота місцевої державної адміністрації (штабу району територіальної оборони) щодо координації діяльності (організації взаємодії) органів управління (сил та засобів), які залучаються до виконання завдань територіальної оборони».

Переглядів: 987 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Діє громадський антикорупційний комітет

     При Івано-Франківській облдержадміністрації створено громадський антикорупційний комітет. Діє він через безпосередній контакт з окремими громадянами, представниками колективів підприємств, установ і організацій. З цією метою організовано прийом громадян у другий понеділок та третю п’ятницю місяця в приміщенні приймальні облдержадміністрації та у кожному районі.
За період вересень-грудень 2012 року до представництв громадського антикорупційного комітету при облдержадміністрації та в районах області поступило 65 заяв та звернень громадян, із яких розглянуто - 60. Найбільш характерними питаннями, які вирішувалися представництвами комітету, були:

Переглядів: 2145 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Презентація книг та творчих робіт Володимира Гловацького

     Слова «Не сутність у тому, яку дорогу ти обереш… – а лишень, як її пройдеш» є життєвим кредо, уродженця
с. Тустань, агронома, письменника, народного майстра Володимира Гловацького.
Нещодавно у приміщенні читальної зали Галицької ЦБ для працівників бібліотечної системи району організовано презентацію книг Володимира Гловацького «Хай святиться Ім΄я Твоє» та «Клич кревняків». На презентації були представлені графічні роботи, різьба та живопис автора, які вразили присутніх біблійними сюжетами, сюжетами із життя, що є свідченням великої любові автора до рідної землі.

Переглядів: 1078 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Учасник правозахисного руху

     18 лютого 1933р. в с. Приозерне Рогатинського району Івано-Франківської області народився видатний  юрист, історик, поет Євген Крамар. Він був учасником  українського правозахисного руху і став жертвою радянських карально-репресивних органів і каральної психіатрії.

Переглядів: 1354 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Один із найсвідоміших священиків

     На початку лютого  минуло 160 років від дня народження о. Володимира Озаркевича. Постать цього духовного пастиря є загалом відомою у краєзнавчих і наукових колах, оскільки його яскраве життя і переконлива патріотична позиція завжди привертали увагу дослідників. Хоча мусимо зауважити, що окремої  ґрунтовної праці про його життя і діяльність  нема й досі. Через епізодичні згадки про нього у різних книгах та статтях спонукали до збору та узагальнення  ширшої біографії. Насамперед мусимо відзначити, що найбільше  відомостей про Володимира Озаркевича зібрав  історик Петро Арсенич, який у 1998 році у видавництві «Вік» (м. Коломия) видав книгу «Родина Озаркевичів». Але і  в тій книзі діяльність священика В. Озаркевича висвітлена не повністю.

Переглядів: 2377 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Історія виникнення свята рідної мови

     Ми називаємо себе українською нацією, пишаємось національною історією, творимо культуру, економіку… Український народ має давню історію, культуру, яка відома у всьому світі. Мова – це найбільша і найдорожча духовна цінність, скарбниця, в яку народ вкладає розум, досвід, почуття. Народу без мови не існує, бо мова – це його  душа і серце.

Переглядів: 2099 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Село оновлюється

     Нещодавно в сільському клубі с. Межигірці відбувся схід села. Зал був переповнений. Сільський голова Степан Сачовський звітував про зроблене за минулий рік. А зроблено чимало. Проведено опалення у відремонтованому клубі, здійснено ремонт церкви Святої Параскевії. На проведення цих робіт виділив 50 тис. грн голова наглядової ради ПАТ «Івано-Франківськцемент» Микола Круць.

Переглядів: 1134 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У гостях в односельчан

     Кожна людина має перед собою певну мету. Впродовж свого життя старається її досягти, набути щось нового.
Мову поведу про Михайла Линчевського із с. Сапогів. Батьки виховали свого сина добрим, чуйним і милосердним. Він допоміг в побудові храму, який буде стояти роки і служитиме онукам і правнукам. Михайло Петрович постійно цікавиться життям свого села. Нещодавно запросив народного артиста України Володимира Піруса, якому при зустрічі Вікторія Касько і Марія Данилюк вручили духмяний коровай, випечений у пекарні с.Сапогів.
Односельчани оплесками вітали народного артиста, а він, утираючи сльози, дякував і всміхався своїм односельцям.

Переглядів: 885 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Зрада «Байденка»

     Події визвольних змагань 30-50- тих років золотими літерами вписані на сторінки нашої історії. Відважна боротьба і героїчна смерть українських патріотів гідна захоплення і покликана на своїх прикладах виховувати не одне покоління. Ми маємо на кого рівнятись і маємо ким гордитись. Разом із тим самопожертва героїв тих непростих часів була тісно переплетена із чорною зрадою. Через неї загинуло багато повстанців, було знищено чимало пунктів зв’язку та криївок, ліквідовано організаційні структури оунівського підпілля. Чому так ставалось, сказати важко. Зрозуміло, що повстанцям, які опинились у лещатах репресивної машини НКВД, нелегко було витримати страшні тортури. Але ще страшніше, коли вони ішли на співпрацю з радянськими органами свідомо, думаючи тільки про своє нікчемне життя.

Переглядів: 1285 | Коментарів: 2 Детальніше >>

Комп’ютерний синдром

     Комп’ютерний синдром – це порушення зору, що виникає при тривалій роботі з комп’ютером. При цьому погляд ретельно фіксується на  моніторі, а частота кліпання різко зменшується (за деякими даними, людина за монітором кліпає в 10-15 разів рідше, ніж у звичайному житті), що призводить до пересихання поверхні ока.
Прояви зорового  комп’ютерного  синдрому

Переглядів: 1211 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Операція “Візит” продовжується…

     Для налагодження співпраці з населенням щороку в Україні проводиться операція «Візит», яка пов’язана з відвідування помешкань громадян правоохоронцями. Мета операції – налагодження партнерських стосунків між міліцією та населенням щодо профілактики правопорушень, посилення авторитету міліції серед населення.

Переглядів: 1454 | Коментарів: 0 Детальніше >>

На хвилях музики

     Любити музику – це велике щастя. Музика – мистецтво особливої емоційної сили, вона може не тільки впливати на наш настрій, а й проникати у внутрішній світ кожного.
Вечір-зустріч дітей музикантів-початківців із батьками і любителями музики розпочала зав. бібліотекою с. Вікторів Марія Липова.
В заході взяли участь юні музиканти музичного гуртка БК с. Вікторів (керівник Ольга Ткачівська). Гуртківці займаються один рік.  За цей короткий час діти вивчили перші ази  музики і вже грають на піаніно, бандурі.

Переглядів: 1234 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Спорт

     В жовтні 2012 року розпочався чемпіонат області з волейболу серед жіночих команд сезону 2012-2013 рр. Вже пройшло два тури. Наша «Галичанка» посіла друге місце.
9 лютого 2012 року в спортзалі спорткомплексу м. Галича відбувся ІІІ тур чемпіонату. Наші волейболістки змагались з командами Івано-Франківського коледжу технологій та бізнесу та Івано-Франківського коледжу фізвиховання. З однаковим рахунком 3:1 в дуже насиченій боротьбі у двох іграх перемога дісталась «Галичанці».

Переглядів: 989 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net