на сайті  
   
 
Четвер, 2 грудня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Більшість українців вважає, що Глава держави послідовно виконує свої обіцянки

     ЯнуковичЗа результатами опитування дорослого населення України, яке проводилося з 29 січня по 3 лютого 2011 р. у всіх областях, АР Крим, містах Київ і Севастополь (загалом у 125 населених пунктах) Центром соціальних досліджень «Софія», українські громадяни не схильні дорікати Президенту України Віктору Януковичу в бездіяльності.
Більшість (51,8%) опитаних вважає, що Глава держави або «послідовно виконує свої обіцянки» або «намагається у міру можливості їх виконувати».
Найбільш прихильно характеризують діяльність Президента жителі Донбасу і Криму. Серед мешканців даного макрорегіону дві третини (67.9%) вважають, що Віктор Янукович «послідовно виконує свої обіцянки» або «намагається у міру можливості їх виконувати». Для мешканців Південного Сходу цей показник становить 57,7%, для мешканців центральних областей – 46,8%, для представників Заходу країни – 28,4%.

За результатами опитування дорослого населення України, яке проводилося з 29 січня по 3 лютого 2011 р. у всіх областях, АР Крим, містах Київ і Севастополь (загалом у 125 населених пунктах) Центром соціальних досліджень «Софія», українські громадяни не схильні дорікати Президенту України Віктору Януковичу в бездіяльності.
Більшість (51,8%) опитаних вважає, що Глава держави або «послідовно виконує свої обіцянки» або «намагається у міру можливості їх виконувати».
Найбільш прихильно характеризують діяльність Президента жителі Донбасу і Криму. Серед мешканців даного макрорегіону дві третини (67.9%) вважають, що Віктор Янукович «послідовно виконує свої обіцянки» або «намагається у міру можливості їх виконувати». Для мешканців Південного Сходу цей показник становить 57,7%, для мешканців центральних областей – 46,8%, для представників Заходу країни – 28,4%.
Головними здобутками першого року президентства Віктора Януковича стали, на думку респондентів (від 20% і більше загальної кількості опитаних), зважена зовнішня політика, розвиток міжнародного співробітництва, започаткування адміністративної реформи і скорочення видатків на систему державного управління, реформи в сфері освіти, зважена мовна політика, боротьба з корупцією, розслідування зловживань колишніх високопосадовців.
Більше половини (51,9%) опитаних вважають, що результатом зовнішньої політики Віктора Януковича стало зміцнення співробітництва з державами – партнерами України.
Всього було опитано 2025 респондентів віком від 18 років і старше.
Переглядів: 1704 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Презентовано нове видання

     Музей визвольних змагань Галицького районуМинають роки. У минуле відходять події, пов’язані з героїчною визвольною боротьбою ОУН-УПА. Не забуваються подвиги наших краян, які творили цей відтинок української історії. І виправданим є інтерес до історичної правди у людей, які подолали тоталітарну систему та стали біля витоків створення Музею визвольних змагань Галицького району.
Саме з ініціативи районної станиці Братства вояків ОУН-УПА 5 березня 1998 року сесією Галицької районної ради було прийнято рішення про створення Музею, в основу  діяльності якого було покладено збір, вивчення та збереження документальних  і речових матеріалів періоду визвольних змагань на теренах району, які засвідчують боротьбу галичан за незалежність України.

Переглядів: 1581 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Як галицькі дорожники “прорубують” дорогу у Європу

     чистка дорігЦієї теми можна було б не торкатись, якби не дзвінок у редакцію “ГС” стурбованих мешканців села Пукасівці, котрі на власні очі побачили, яким чином прорубують «дорогу  до Європи» працівники Галицької філії «Райавтодор» від мосту через річку Лімницю у напрямку їх села.
Факт був очевидним. Дерева у придорожній смузі, які розрослися до такого стану, що обмежували видимість на дорозі, працівники дорожньої організації вирішили знищити (в прямому розумінні цього слова), ковшем трактора. А для чого витрачати зайві зусилля, працю робітників, яких на об’єкті в той час було близько десятка? Трактором простіше. А як наслідок – пошматовані пні метрової висоти, понівечені стовбури дерев, купи гілляччя, згорнуті  в кювет.

Переглядів: 1634 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Роман Іваницький: Президент України поставив завдання відновити «законсервовані» дитячі садочки та виготовити документацію на будівництво нових

     Незабаром буде прийнято парламентом поданий Президентом України законопроект “Про державну допомогу сім’ям з дітьми”. Цей Закон дозволить значно підвищити матеріальну допомогу молодим родинам при народженні першої дитини до 25 тис. грн, другої – до 50 тис. грн, третьої та кожної наступної дитини – до 100 тис. грн. Норми цього Закону передбачають поступове зростання допомоги на кожну дитину при досягненні нею 3-річного віку. Виховуючи дітей до 13-річного віку, родина додатково отримуватиме щомісячно по 250 грн соціальної виплати, а з 13 до 18 років – по 500 грн.
 За дорученням Віктора Януковича Кабінет Міністрів України розробив проект Концепції загальнодержавної цільової соціальної програми з розвитку фізичної культури і спорту на 2011–2016 роки. Цей концептуальний документ стане гарантом впровадження здорового способу життя, популяризації масового і професійного спорту, розвитку інфраструктури спорту та реабілітаційних заходів для людей з обмеженими можливостями, спрямованих на адаптацію їх у суспільстві.

Переглядів: 1803 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ярослав Ткачівський: «Слова – мої друзі»

     ТкачівськийЗ нагоди Міжнародного дня рідної мови у Національному заповіднику «Давній Галич» 21 лютого відбулася зустріч співробітників установи та працівників Галицької районної бібліотеки з відомим письменником, поетом-піснярем, журналістом, депутатом обласної ради Ярославом Ткачівським.
Відкрив захід заступник генерального директора Національного заповідника «Давній Галич» з питань розвитку та охорони пам’яток Володимир Дідух. Він розповів про діяльність установи, про видання, які побачили світ завдяки праці галицьких науковців.
Ярослав Ткачівський насамперед привітав галичан зі святом і наголосив, що кожної хвилини слід пам’ятати, що ми – українці, гордитись своєю нацією.

Переглядів: 2549 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Поетична, мелодійна, мальовнича…

     Поетична, мелодійна,  мальовнича…Кожного року 21 лютого за рішенням 30 сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО ми відзначаємо Міжнародний день рідної мови. Жодна мова в світовій історії не зазнала такого тотального нищення від сусідів-ворогів, як українська. В історичних документах про заборону української мови (XVII-XX ст.) документально засвідчено нищення української мови поляками, росіянами і більшовиками-комуністами. Останні події в нашій державі свідчать про запланований мовний геноцид та наміри запровадження другої державної мови.

Переглядів: 2516 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Перлина душі народу

     Діти із Крилоса«Ми – діти вільної України», «Любімо рідну мову, не даймо себе збити з дороги тим, у кого замість серця камінь», «Дослухаймося до людей, що вболівають за чистоту і культуру мови, не йдімо на повідку у людей бездуховних, цинічних і бездушних. Якщо вони зреклися рідної мови, то що можуть дати взамін нам, молодому поколінню?». Такі далеко не дитячі роздуми звучали з уст школярів, учасників літературно-мистецького вечора «Мова моя, дана Богом народу, мова – душі джерело», присвяченого Міжнародному дню рідної мови, організованого завідувачем бібліотеки  села Крилос  Оксаною Федорняк разом із учнями місцевої школи.

Переглядів: 2246 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Свято рідної мови

      ВиступКожен з нас, народжений матір”ю Україною, зобов”язаний свято оберігати і рятувати чудову українську мову, бо це – повітря, джерело національно-етнічного життя, скарб, цінніший за надбання Полуботка, за шапку Мономаха, за скіфське золото, за всі матеріальні цінності, будь-коли викрадені з України. Тільки мову не змогли вивести на Соловки, в тайгу, спалити, закопати живцем у землю,бо вона живуча, незнищенна, вічна, як вічний її творець – український народ.
Шкільна громада Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Міжнародний день рідної мови розпочала тематичною лінійкою «Наша мова солов”їна », а завершила конкурсом між учнями шостих класів за звання « Найкращий знавець рідного слова ». Школярі виявили чудові організаторські здібності, ерудованість, знання української мови. Жоден гравець не залишився поза увагою, клас- переможець отримав грамоту, а всі інші - подяки .

Переглядів: 4987 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень іноземних мов у Галицькій гімназії

     Чого хочуть діти?
Цукерків? Комп’ютерів? Розваг? Вчитися? А ось і ні. Сучасні діти все це мають. Батьки намагаються їх забезпечити усім необхідним. Для навчання є книги, школа, Інтернет.
А найбільше, чого хочуть діти,- це творити і отримувати за свою творчість аплодисменти ( цукерки, комп’ютер, оцінку, добре слово, похвалу).
 Нам, дорослим, здається, що вони повинні хотіти тільки вчитись. Проте у наш час, час такого стрімкого технічного прогресу та широкого інформаційного простору, просто накопичення знань є нецікавим і одноманітним. Дитячий розум – не комп’ютер, щоб тільки збирати і зберігати інформацію. Кожна дитина – це неординарна творча особистість, яка прагне не тільки розуміти, для чого їй знання і як вона може їх застосувати, а й творити на основі цих знань щось своє, неповторне.

Переглядів: 3898 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Засідання круглого столу

     24 лютого 2011 р. в Національному заповіднику “Давній Галич” відбувся круглий стіл для голів сільських рад Галицького району, а мета його – ознайомлення новообраних представників місцевих громад з проблематикою охорони культурної спадщини, яка знаходиться на терені населених пунктів району. Голови громад при здійсненні землевідведень, меліоративних та шляхопровідних робіт, використанні пам’яток повинні дотримуватися вимог Закону України «Про охорону культурної спадщини».
 Генеральна дирекція заповідника для збереження пам’яток минулих століть прагне подібні заходи проводити традиційно. Адже на терені району є 143 пам’ятки культурної спадщини, з яких 118 – археології, 18 – архітектури, 7 – історії та культури. Нововиявлені пам’ятки збільшуватимуть реєстр.
У роботі круглого столу брали активну участь генеральний директор-науковий керівник Національного заповідника “Давній Галич” О.Береговський, заступник генерального директора з питань розвитку та охорони пам’яток В.Дідух, начальник відділу охорони культурної спадщини заповідника Р.Мацалак, представники управління культури облдержадміністрації, працівники відділу юстиції Галицької райдержадміністрації, духовенство Івано-Франківської єпархії та Галицького деканату УГКЦ.

Переглядів: 1515 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вирішувати спільно

      

     Кожен з нас щодня у своєму місті, селі чи селищі зустрічається із безліччю проблем, починаючи з «безпорадного» ФАПу і закінчуючи прохолодними класами в школах чи садочках. Ми проходимо повз них, бо на вирішення цих проблем потрібні чималі кошти, а наша держава не завжди може допомогти.
Звісно, що з державного бюджету щорічно виділяються кошти, але їх далеко не достатньо. Отож інколи приходиться обирати, що на даний момент є найважливішим: провести опалення в місцеву лікарню, а чи відновити музей? Через це дуже часто закриваються музеї, мистецькі чи спортивні школи.

Переглядів: 1385 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Збережемо первоцвіти

     ПідсніжникХоч зима на завершення знову накрила білим килимом усе навколо, перші провісники весни – первоцвіти уже дали про себе знати і чекають остаточного пробудження. У багатьох країнах підсніжник білосніжний (звичайний) і білоцвіт весняний називають ключами від весни. У Німеччині вони – снігові дзвіночки, у Великій Британії – снігові сережки, у Франції – снігобуравчики. В українців – це проліски, підсніжники, збанки, ряст.
Як символи весни і емблеми оновлення природи покриють незабаром розсипи веснівок лісові  галявини, заквітчають землю ніжними барвами і, замилувавшись вкотре цим дивом природи, хочеться жити і творити добро для ближнього.

Переглядів: 19216 | Коментарів: 5 Детальніше >>

Презентуємо професію військового

     Презентуємо  професію військовогоНещодавно Галицьким районним центром зайнятості спільно із 160 ТЦК для безробітних громадян проведено презентацію професії військовослужбовця. В ході заходу старший прапорщик Ігор Голубович інформував присутніх про умови та порядок прийому на контрактну службу до Збройних сил України, вимоги до кандидатів, порядок проходження служби за контрактом, військові спеціальності, що пропонуються для комплектування, а також про роди військ, у яких будуть проходити службу військові контрактники. У своїй розповіді старший прапорщик І.Голубович торкнувся і важливих питань оплати праці військовослужбовців за контрактом та надання їм передбачених законодавством України пільг щодо соціального захисту та соціально-побутових умов проживання.

Переглядів: 2493 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Допомога у випадку насильства в сім’ї

     НасильствоЗа визначенням Закону України «Про попередження насильства в  сім’ї», який Верховна Рада України ухвалила 2001 року, насильство в сім’ї — це «будь-які умисні дії фізичного,  сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного  члена сім’ї по відношенню до іншого члена сім’ї, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім’ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному чи психічному здоров’ю».
Отже, жертвою домашнього насильства може стати будь-хто: жінка, яку постійно лає і б’є її чоловік, дівчинка-підліток, що страждає від сексуальних переслідувань свого вітчима, хлопчик, якого лупцює мати-алкоголічка, старенька бабуся, що її ненавидять власні діти.

Переглядів: 2275 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Як сплачувати єдиний соціальний внесок

     Закон України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», який набрав чинності з 1 січня 2011 року, чітко визначає терміни сплати єдиного внеску, розмір нарахування внеску на заробітну плату та розмір утримання єдиного внеску із зарплати найманих працівників.
Страхувальники, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, чи за цивільно-правовими договорами, сплачують нараховані за відповідний базовий звітний період суми єдиного внеску не пізніше 20 числа місяця, який настає за базовим звітним періодом, незалежно від виплати заробітної плати та інших видів виплат, на суми яких нараховується єдиний внесок. Базовий звітний період – календарний місяць.

Переглядів: 4547 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Визначення нужденності сім’ї

     В Україні право на отримання будь-якого виду соціальної допомоги чітко регламентується відповідними нормативними актами. Однак, скільки людей, стільки і ситуацій, тому у ряді випадків надання допомоги передбачено лише після вивчення ступеня нужденності заявника та його сім’ї.
За таких обставин у випадках, передбачених законодавством, умовою для виникнення права на допомогу є нужденність сім’ї – коли заробітна плата, пенсія, доходи від використання її майна , інші доходи не забезпечують їй прожиткового мінімуму, встановленого законом.

Переглядів: 2907 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пільговий проїзд

     Відповідно до п.12 ст.7 Закону України “Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні” ветеранам праці надається безплатний проїзд всіма видами міського пасажирського транспопорту (за винятком таксі), автомобільним транспортом загального користування (за винятком таксі) в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських маршрутів в межах області.
 Аналогічним правом пільгового проїзду користуються: ...

Переглядів: 7550 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Засідання колегії

     КолегіяДо порядку денного засідання колегії районної державної адміністрації, яке відбулося 23 лютого, було винесено питання:
– про стратегію розвитку АПК на 2011-2015 роки, проблеми та шляхи їх вирішення;
–  про господарську діяльність рибгоспу «Галицький» за 2010 рік та перспективи розвитку до 2015 року;
– про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до районної державної адміністрації протягом 2010 року відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»;
– про стан соціального обслуговування одиноких, непрацездатних та бездомних громадян протягом 2010 року;

Переглядів: 1596 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Місцеві новини Галицького району

     Минулий тиждень  для керівників району розпочався у звичному режимі з виробничих нарад із заступниками та міськими головами міст Галича і Бурштина, на яких було обговорено ряд питань, які стосувалися життя району, зокрема створення кооперативів з благоустрою населених пунктів, ремонту  дошкільних закладів у місті Галичі та селищі Більшівці, ремонту приміщення Галицької гімназії.
Крім того, голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин та голова районної ради Петро Стрембіцький взяли участь у роботі колегій обласної та районної державних адміністрацій, у Міжрегіональній конференції «Ініціатива громад в дії: місцевий розвиток за сприяння ЄС та ПРООН», під час роботи якої відбулася презентація організації громади міста Галича, а також взяли участь у презентації книги «Музей визвольних змагань Галицького району»...

Переглядів: 2671 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Про шефство над військовими частинами»

     23 лютого на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації Михайла Вишиванюка «Про шефство над військовими частинами» та з нагоди Дня захисника Вітчизни,  на запрошення військової кафедри Національного університету нафти і газу і Івано-Франківського військового гарнізону чудову мистецьку програму представили учасники художньої самодіяльності Галицького району.
Військовиків вітали вже відомі у районі виконавці В.Медвідь, М.Чуйко, П.Бандура, Р.Мацьків, В.Салига, І Шевела,  танцювальний колектив «Модерн» під орудою Г.Леочко, оркестр народної музики «Кредо», яким керує Я.Сливоцький, чоловічий вокальний квартет Я.Глушка, вокальне тріо «Бурштинове намисто», керівник С.Іваськів.

Переглядів: 1987 | Коментарів: 0 Детальніше >>

НАСК “ОРАНТА” запрошує

     Усвідомлюючи важливість соціальної функції НАСК «Оранта» як Страховика загальнонаціонального масштабу в Україні, а також беручи до уваги загрози стихійного лиха (повінь,ураган і т.п.),а також пожежо-небезпечну ситуацію,що зумовлює підвищену потребу у страховому захисті, НАСК «Оранта» проводить акцію по страхуванні квартир «Майновий оберіг». За договором Застрахованим майном є квартира включаючи:
- оздоблення – покриття стін (внутрішнє), підлоги, стелі, включаючи штукатурку, цементну стяжку, заповнення дверних та віконних прорізів, ліплення тощо;
- інженерне обладнання - санітарно-технічні системи (мережі, комунікації) та прилади (пристрої) опалення, вентиляції (включаючи кондиціювання повітря), холодного і гарячого водопостачання, газопостачання, каналізації, а також системи електрообладнання, слабкострумових мереж радіо, телефону, телебачення.
- рухоме майно (меблі та предмети інтер’єру; побутова техніка і електротехніка).

Переглядів: 1791 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ДПІ інформує

     В Державній  податковій інспекції в Галицькому районі відбулося  чергове засідання громадської ради. Начальник  податкової інспекції  Олександра Верещак  ознайомила присутніх з підсумками  діяльності ДПІ за минулий рік та зупинилась на основних напрямках роботи у поточному році, зазначивши, що «ДПІ в Галицькому районі готова піти назустріч кожному платнику податків, надати допомогу та консультації у процесі запровадження нового податкового законодавства».
Також йшлося під час засідання громадської ради  про стан та результати проведеної роботи з відпрацювання суб’єктів господарювання в рамках операції „Бюджет”.

Переглядів: 1518 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Спортивні новини

     На даний час у районі популярним видом спорту є настільний теніс (пінг-понг).
Ця рухлива гра не потребує великих матеріальних затрат і місця для тренувань та спортивних змагань.
З доброї руки голови Галицької районної державної адміністрації Григорія Івасишина отримали нові тенісні столи для занять школи  Вікторова, Галича, Комарова, Крилоса та Будиноки культури Брині, Демешківців, Медині.
У спортивній залі Комарівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася особиста і командна першість чоловіків з настільного тенісу.
З вітальним словом до гостей звернулися заступник керівника апарату Галицької РДА Тарас Зіньковський і сільський голова Михайло Юнгер.
У змаганнях майстрів малої ракетки взяли учать 24 учасники, які представяли 8 команд (Бурштина, Галича, Дем’янова, Залукви, Івано-Франківська, Кінашева, Комарова). Найсильніші тенісисти району були поділені на дві групи і на трьох тенісних столах по коловій системі визначалися фіналісти.

Переглядів: 1841 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Будьте вкрай обережні з побутовим газом!

     22.02.2011 року зранку в Галицьку ЦРЛ поступило 4 жителя с. Залуква з ознаками отруєння чадним газом. Стан потерпілих середньої ступені тяжкості.
Якщо ви відчули запах газу в під`їзді, негайно зателефонуйте в аварійну газову службу! Разом із сусідами спробуйте виявити місце і джерело витоку газу. Якщо необхідно проникнути в квартиру, звідки йде газ, ламайте двері. Оголосіть про небезпеку всім мешканцям будинку, переконайте їх, щоб не користувалися електричними дзвінками і відкритим вогнем. Повідомте диспетчеру УЕГГ про те, що трапилося, попросіть тимчасово відключити ліфт у під’їзді (попередньо вивівши звідти людей). Евакуюйте мешканців із найближчих до джерела витоку газу квартир, виведіть на вулицю дітей і літніх осіб, дихаючи через мокру хустинку. Розчиніть у під`їзді вікна і двері, ретельно провітріть його. Після прибуття фахівців газової служби вкажіть їм джерело витоку газу і виконуйте їхні вказівки.

Переглядів: 1665 | Коментарів: 0 Детальніше >>

З перемогою тебе, Людмило!

     Людмила МацканПриємна і радісна звістка надійшла на адресу Бурштинського енергетичного коледжу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. За підсумками обласного конкурсу вокальної майстерності «Зорецвіт» серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації в номінації «Народна пісня» журі присудило перше місце студентці навчального закладу загальноосвітнього відділення Людмилі Мацкан.
Всього у конкурсі взяло участь 39 конкурсантів з 20 навчальних закладів.

Переглядів: 2180 | Коментарів: 5 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net