на сайті  
   
 
Четвер, 2 грудня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Вічний Шевченко

     З кожним приходом весни щoраз ближчою стає до нас та знаменна дата, коли виповниться 200 років від дня народження талановитого художника, геніального поета, великого борця за кращу долю свого народу, світоча української нації Тараса Григоровича Шевченка. Можна перераховувати ще безліч епітетів, які характеризують цю людину, однак у свідомості кожного українця Тарас Шевченко асоціюється зі словом «Кобзар».

Переглядів: 1769 | Коментарів: 5 Детальніше >>

Калушани ділять район

     Адміністративно-територіальна реформа передбачає суттєве зменшення повноважень місцевих державних адміністрацій. Зокрема, запропоновано залишити у її віданні функції, які забезпечуються централізовано. Це правоохоронні органи, ветеринарний і санітарно-епідеміологічний нагляди, цивільний захист, казначейство та контролюючі функції. Саме вони мають перетворити державні адміністрації на аналітичні центри.

Переглядів: 1468 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Тиждень…
Ми знову повертаємося до подій, якими жила Україна. Коли їх аналізуєш,  то інколи стає сумно. Та все ж з приводу окремих хочеться іронізувати.
Засудження колишнього міністра внутрішніх справ – подія апріорі, вирок з помітною неозброєним оком політичною підосновою привертає до себе вдвічі більше уваги.

Переглядів: 1414 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Іван Комиглева: "Подвійні стандарти"

     Зустрілися дві подружки поважного віку,
Гомоніли про життя і про чоловіків,
Про родини, про онуків, яких кожна має,
Про дітей, сімейні справи. Одна повідає:
- Ось у доньки молодшої сповнилися мрії,
Муж, як квіточку, її кохає, леліє.

Переглядів: 1460 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Гігантські писанки: чого Україна ще не бачила

     Івано-Франківські митці розписуватимуть величезну писанку та візьмуть участь у Параді вишиванок на День незалежності у столиці. Про це повідомила міська влада і керівники оргкомітету Всеукраїнського проекту «Парад вишиванок-2012», голова художньої ради якого – співак, лідер гурту «ВВ» Олег Скрипка. Він зазначив, що цьогоріч вперше в історії України парад вишиванок відбуватиметься у всеукраїнському форматі. Відповідні меморандуми організатори вже підписали у 24 регіонах України.

Переглядів: 1931 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Авіабригада отримала літаки

     Військові авіатори 114-ї Івано-Франківської бригади тактичної авіації прийняли два літаки МіГ-29, які пройшли контрольно-відновлювальні роботи на Львівському державному авіаційному ремонтному заводі. Це, так би мовити, «перший транш» з півдесятка літаків, що прийдуть до цього авіаційного об’єднання найближчим часом. За словами підполковника Тараса Греня, машини пройшли середній ремонт планера літака і тепер повністю готові до виконання завдань з охорони повітряного простору нашої держави.

Переглядів: 1427 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Прикарпатські фермери пасуть задніх...

     Сільгосппродукція з Прикарпаття сьогодні майже не представлена на найближчому до нашої області оптовому ринку “Шувар”, що у Львові. На цьому наголосила заступник генерального директора ринку Клавдія Гордієнко на прес-конференції “Як розгортатиметься в Україні земельна реформа після набуття чинності закону “Про ринок земель”, повідомляє кореспондент інтернет-видання paralleli.if.ua.

Переглядів: 1194 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Що робити, коли жінка сіла на шию?

     8 березня в ГК “Буковель” відбувся перший Всеукраїнський чемпіонат з подолання перешкод із жінкою на шиї. У цей день представниці кращої половини людства мали законне право по-справжньому сісти на шию чоловікові, звісити ноги, прокататися на ньому кілька сотень метрів та ще й подарунок за це отримати.
Такі змагання 1992 року вже проводились у Фінляндії, а пізніше і в інших країнах, привертаючи кожного разу тисячі туристів з усього світу. Наймасштабнішим і наймасовішим із подібних заходів вважають Північноамериканський чемпіонат із перенесення дружин, який влаштовують щороку.

Переглядів: 1499 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Діяльність влади впродовж тижня

     2 березня відбулася зустріч керівництва району з педагогічними колективами Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Новомартинівської та Старомартинівської ЗОШ І-ІІ ст.  Піднімалося питання про стан матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів, дотримання  температурного режиму, покращення якості харчування в шкільних їдальнях, встановлення у м.Бурштині спортивного майданчика зі штучним покриттям, про стан виховної роботи.

Переглядів: 1526 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Роздуми з приводу…

     Жоден керівник або ж політик намагається не сваритися з журналістами. Він має розуміти, що це собі у збиток. Адже будь-коли скандал, чи просто протистояння може “вилізти боком”. Та, на превеликий жаль, мабуть цього так і не усвідомив міський голова міста Бурштина Петро Курляк, який у першому (після обрання на посаду голови) своєму інтерв’ю газеті «Галицьке слово» від 13.11.2010 року №50 сказав: «…не влада потрібна журналістам, а журналісти – владі. …Свобода слова є основною із засад демократичного суспільства…»

Переглядів: 1482 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Підсумовуючи здобутки, вирішуємо нові завдання

     Земля в історичному та соціально-економічному розвитку української держави, в тому числі й Галицького краю завжди мала значення значно більше, ніж природний ресурс, засіб виробництва, просторова територія чи місце проживання. Вона була і залишається однією із найбільших сакральних цінностей, основою національної ментальності та самоідентифікації. З урахуванням такої специфіки й реалізується земельна реформа.

Переглядів: 1350 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пам’ять

     12 березня – роковини пам’яті Слави Стецько. Жінки, яка все своє життя віддала служінню Україні. Вона була однією з найвизначніших жінок сучасності. Вірила в силу і велич свого народу, любила Україну, як люблять Бога. Мабуть тому служіння національній ідеї стало її релігією. Вона не була «залізною леді», залізними були її принципи. Вона була ерудована, красномовна, з  почуттям гумору, уміла пробачати слабкості і не пробачала зради та підступу.

Переглядів: 1445 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про криміногенну ситуацію в районі

     Уже минуло два місяці 2012 року. На порозі весна. Про криміногенну обстановку та події, що трапились на території Галицького району за вказаний період, а також інші новини в роботі органів внутрішніх справ ми поспілкувались із заступником начальника Галицького РВ УМВС підполковником міліції Гамлявим Ю.П.

Переглядів: 1953 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Студентські роки

     Шкільні роки…Як швидко і безупинно летить час. Але мало хто з нас замислюється над тим, що чекає нас в майбутньому. Але суть в тому, що це все просто застигає в нашій пам’яті, коли приходить час прощатись з дитинством і прокладати свою стежину в житті. Міркувань багато, вагань багато, а думка облітає цілий світ. Як правильно зробити свій вибір, щоб пізніше не жаліти за пройдені роки. Можливо, не всі ми, вчорашні випускники, знали, що робити далі, куди вступати, яку обирати професію для душі.

Переглядів: 1851 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Роз’яснення чинного законодавства

     Шукати роботу в нашій країні можна двома шляхами: через офіційну державну установу – державну службу зайнятості або самостійно.Та частина людей, які шукають роботу і реєструються в державній службі зайнятості, складає показник “рівень зареєстрованого безробіття”. На даний час він складає в районі 2.2 %. Цей показник свідчить про кількість тих людей, які прийшли до центрів зайнятості та отримали статус безробітного.

Переглядів: 1728 | Коментарів: 0 Детальніше >>

На Прикарпатті СБУ знешкодила злочинне наркоугруповання

     Співробітники Управління СБ України в Івано-Франківській області припинили діяльність злочинного угруповання, яке виробляло та збувало особливо небезпечний наркотичний засіб – опій ацетильований.
Встановлено, що одним з організаторів злочинного угруповання була 40-річна жінка, яка разом зі сімома спільниками виготовляла наркотики у винайманій квартирі у місті Івано-Франківську. В інших двох орендованих помешканнях були точки збуту ін’єкційного наркотику, який продавали уже розфасованим в одноразові медичні шприци.

Переглядів: 1234 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«…Якщо чуже ми будем зневажати, то і свого не зможемо любить»

     Історія караїмів дотепер залишається однією з найтаємничіших та найзагадковіших серед інших народів, які свого часу оселилися в Галичині. Їх доля подібна до диму, який розвіюється над усім світом. Мабуть тому, пройнявшись серцем і душею, вічну проблему існування свого незвичайного народу так майстерно виклав у своїх поетичних рядках Захарія Абрагамович:

Переглядів: 1684 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Звернення до мешканців Івано-Франківщини !

     Щорічно на території Івано-Франківщини виникає значна кількість пожеж, надзвичайних ситуацій, внаслідок яких травмуються та гинуть люди, завдаються  великі матеріальні збитки.
За 2 місяці поточного року на території Івано-Франківщини виникло 340 пожеж, у вогні загинуло 17 осіб, з них 1 малолітня дитина, ще 15 мешканців  краю на пожежах отримали травми. Пожежа ніколи не зважає ні на сезон, ні на об’єктивні обставини.

Переглядів: 1359 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Знай наших!

     Нещодавно в м. Івано-Франківську завершився обласний конкурс малюнків «Україна, в якій я хочу жити». Робота учня 5(9) класу Галицької гімназії Дмитра Гавриляка «Місто майбутнього» здобула найвищу нагороду. Переможець отримав від організаторів конкурсу суперприз – ноутбук.
Успіхів тобі, Дмитре, і наступних перемог для себе, гімназії, рідної України.

Переглядів: 1391 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Спортивні новини

      Чемпіоном України з пауерліфтингу серед ветеранів у ваговій категорії до 93 кг став наш земляк із с. Вікторів Василь Месеренько із загальним результатом триборства 522,5 кг (присідання – 190 кг, жим – 110 кг, тяга – 222, 5 кг). Чемпіонат відбувся у місті Маріуполі.

Переглядів: 1342 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Зреалізовано проект «Серце дитини»…

     Галицькою центральною районною лікарнею виграно грант «Серце дитини» “Канадського Фонду дітям Чорнобиля” (президенти Фонду Михайло Кондрацький та Рената Роман) на закупівлю медичного обладнання для хворих дітей з вадами серця.

Переглядів: 1469 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В обласному центрі встановлять меморіальну дошку на честь нашого земляка

     Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради наприкінці лютого 2012 року прийняв рішення про встановлення меморіальної дошки нашому земляку Семену Височану. Метою встановлення дошки є вшанування пам’яті видатного галичанина, героя визвольної війни 1648-1654 рр., полковника козацького війська Семена Височана. Цей крок здійснено на звернення Івано-Франківського міського козацького товариства Всеукраїнського громадського об’єднання «Українське реєстрове козацтво».

Переглядів: 1268 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Спартакіада школярів з волейболу

     27 січня в шести зонах нашого району за територіальним принципом розпочались змагання з волейболу серед юнаків та дівчат загальноосвітніх шкіл.
У фінал увійшло по дві команди з кожної зони. 2 березня ц.р. у двох спортзалах Галича зібрались фіналісти (юнаки та дівчата) ЗОШ І-ІІІ ст., щоб поборотись за призові місця. Всього прибуло 8 команд юнаків та 5 команд дівчат.

Переглядів: 1473 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Рак молочної залози

     Злоякісне захворювання грудної залози є однією з актуальних проблем не лише в Україні, а й світі, оскільки посідає вагоме місце в структурі онкологічної захворюваності в жінок. Про причини виникнення хвороби  та як  попередити захворювання, ми поцікавилися у лікаря-онколога Тараса Куриліва.

Переглядів: 1542 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Увага! Конкурс соціальної реклами «Наше майбутнє – без шкідливих звичок!»

     На виконання районної  комплексної програми «Галицька молодь» (2010-2015 роки), затвердженої рішенням районної ради від 12.05.2010р., Галицький  районний центр соціальних служб оголошує конкурс соціальної реклами «Наше майбутнє – без шкідливих звичок».
Мета конкурсу – формування здорового способу життя: профілактика соціально-небезпечних хвороб у молодіжному середовищі; посилення відповідальності батьків за виховання дітей у сім’ї; попередження насильства в сім’ї та запобігання ранньому соціальному сирітству.

Переглядів: 2193 | Коментарів: 0 Детальніше >>

12 березня – Всесвітній день боротьби з глаукомою

     Глаукома – хвороба, яка на сьогоднішній день веде до невиліковної сліпоти. Ця недуга за останні роки є першою у структурі очної інвалідності.
В Україні поширеність цього захворювання серед дорослого населення складає 37.0% на 10 тис.населення, що приблизно відповідає світовому рівню. Виявлення хворих глаукомою серед дорослого населення складає 0.47% на 100 оглянутих. В районі на диспансерному обліку знаходиться 313 хворих на глаукому.

Переглядів: 1713 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Доторкнутись до Галича душею

     Якщо Ви хочете потрапити у світ прекрасного, збагатитися духовно, завітайте на чергову виставку, яка відкрилася у Картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич».
Мистецьке об’єднання «Нас сім», до якого належать Володимир Сандюк, Володимир Лукань, Богдан Гладкий, Микола Павлюк, Олег Чуйко, Богдан Бринський та Богдан Бойчук, репрезентує свій творчий доробок.
Відкриття виставки івано-франківських митців відбулося 2 лютого.

Переглядів: 2511 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net