на сайті  
   
 
Четвер, 2 грудня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Україна встає хвилями...

     Минулої п’ятниці й суботи трьома обласними центрами України – Вінницею, Ужгородом та Львовом прокотилася перша хвиля опозиційних акцій протесту «Вставай, Україно!». Організована акція опозиційними депутатами парламенту і лідерами опозиції у Верховній Раді Арсенієм Яценюком та Олегом Тягнибоком. Анонсована участь в акції Віталія Кличка, на жаль, поки що не була реалізована.

Переглядів: 1118 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     «Ой весна, весна, ти красна, що ж ти нам, весно, принесла?» Скоро закінчиться березень, а тепла як не було, так і нема. Вперта зима продовжує мучити втомлених українців, караючи їх раптовими снігопадами та божевіллям на дорогах. Непокрита ганьба «Укравтодору» зяє ямами і «тішить око». Керівництво впевнене, що майже все залатало, залишилося зовсім трішки – якийсь там 61 км траси. Як ці мрійники вигадували цифри, справжнісінька загадка. Лихоманка довкола проблем із дорогами не оминула й прем’єр-міністра: то він обіцяє 7,2 млрд грн для ремонту, то скаржиться, що за копійки від «бензинового збору» нічого вдіяти не можна, то називає космічні суми, мовляв, для нормального асфальтування необхідно 500 млрд грн. Поки «вершки суспільства» у поті чола намагаються «покращити» ситуацію, простим смертним українцям залишається миритися зі штовханиною на вулицях, заторами на дорогах та мокрими ногами.

Переглядів: 1058 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Понад три мільйони гривень допомоги отримали за п’ять років галицькі матері-героїні

     У період з 2008 по 2012 роки до Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації було подано 429 нагородних документів на жінок Галицького району для присвоєння їм почесного звання України «Мати-героїня».
Всього протягом зазначеного періоду це почесне звання було присвоєно 344 жінкам.

Переглядів: 981 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Обрано нову Громадську раду

     20 березня 2013 року в районній державній адміністрації відбулися установчі збори, на яких  було обрано  новий склад Громадської ради при Галицькій райдержадміністрації на 2013-2014 роки.
За результатами голосування до складу Громадської ради обрано 15 представників інститутів громадянського суспільства (склад новообраної Громадської ради розміщено на веб-сайті райдержадміністрації в розділі «Громадська рада»).

Переглядів: 1432 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Декларувати свої доходи та сплачувати податки – це престижно

     Основною складовою наповнення місцевих бюджетів є сплата податку на доходи фізичних осіб. Протягом 2012 року до місцевих бюджетів надійшло 66,6 млн грн податків та зборів, що на 7,2 млн грн більше минулорічного рівня надходжень, у  тому числі податку на доходи фізичних осіб – 62,9 млн грн, що становить 94,4 % всіх надходжень. Декларуючи доходи та сплачуючи податки, громадяни роблять свій індивідуальний внесок у добробут своєї держави. Кожен громадянин має розуміти свої зобов’язання перед державою та зобов’язання держави перед ним.

Переглядів: 1074 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Низький уклін тобі, Тарасе!

      Тематичний концерт «Слався, Тарасе!» відбувся у с. Медуха. Жіночий фольклорний ансамбль «Намисто» (керівник Галина Костишак) виконав пісні «По діброві вітер виє», «Думи мої, думи…», «Ти чуєш, як шумить Дніпро». Анна Ярицька прочитала поезії «Утоплена», «Клятва біля пам’ятника Т. Шевченку». Завідувач клубом с. Межигірці Ігор Кучма виконав пісню «Батькова сорочка». Чоловічий квартет  подарував глядачам пісні «Зоре моя вечірняя», «Бандуристе, орле сизий».

Переглядів: 2577 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Як ми рятувалися від непогоди

     Впродовж двох днів, 15-16 березня, західні обласні України перетворились на зону стихійного лиха: снігові замети не встигали розчищати, місцеві дороги та траси були заблоковані, рух транспорту на практично всіх дорогах було якщо не зупинено, то сповільнено. Незважаючи на попередження від синоптиків про шторм силою в 9 балів та мобілізацію рятувальних служб, 6 областей західного регіону опинилися в полоні негоди та, практично, були заблоковані. У Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Рівненській, Волинській та Закарпатській областях через сильні снігопади та вітер швидкістю 17-22 м/с було зупинено рух транспорту, подекуди скасовували заняття в школах та дошкільних закладах або скорочували час занять наполовину, комунальники не справлялися із навантаженням через нестачу техніки, людського ресурсу...

Переглядів: 1110 | Коментарів: 0 Детальніше >>

22 березня – всесвітній день водних ресурсів

     У природі вода відіграє надзвичайно важливу роль. А коли вона випаровується, то долає величезні віддалі і там випадає у вигляді дощу та снігу. Вологість повітря і кількість атмосферних опадів є найважливішими факторами, що регулюють клімат і погоду.
Вода є також одним із найважливіших геологічних факторів, що змінює зовнішній вид земної поверхні, розмиваючи гори і утворюючи долини.
Вода має величезне значення в житті людини, тварин і рослин. Вона потрібна рослинам для розчинення поживних речовин ґрунту. Нестача води у ґрунті призводить до погіршення живлення рослин і зниження врожаю сільськогосподарських культур. Тому для забезпечення у ґрунті води здійснюють цілий комплекс агрохімічних заходів.

Переглядів: 1093 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Захист саду до розпускання бруньок

     Перед розпусканням бруньок у саду слід провести комплекс робіт, які допоможуть зменшити чисельність шкідників та інфекційний запас збудників хвороб у період вегетації. Більша частина шкідливих організмів, завдаючи шкоди плодовим та ягідним культурам, пристосувалася перезимовувати на поверхні грунту — всередині або зверху опалого листя і рослинних решток, у верхньому шарі грунту. Деякі види шкідників та збудників хвороб зимують під старою відсталою корою або в тріщинах на дереві. У вологу погоду біля дерева простилають плівку чи тканину і зчищають із штамбів і скелетних гілок дерев стару кору, під якою діапаузують гусениці підкорової листовійки, сливової, східної та яблуневої плодожерок, глодова кружкова міль, глодовий і звичайний павутинний кліщі, яблуневий квіткоїд тощо. Виконувати цю операцію потрібно негострою скребачкою, щоб не поранити здорової тканини дерева, інакше через ранки можуть проникнути хвороботворні  мікроорганізми, що пошкоджують деревину. Зчищені рештки старої кори виносять за межі саду і спалюють або закопують у грунт на глибину 40 см.

Переглядів: 2741 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Шановні споживачі природного та зрідженого газу! Галицьке УЕГГ інформує та нагадує:

     ОСНОВНИМИ ПРИЧИНАМИ
нещасних випадків є:
- самовільне переобладнання абонентами елементів внутрішньобудинкової системи газопостачання;
- необізнаність абонентів з правилами безпечного користування газом у побуті та їх ігнорування:
- користування газовими приладами з відводом продуктів згорання в димові канали при відсутності тяги.

Переглядів: 1593 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Картоплю мати – голоду не знати

     Картопля – другий хліб. У нашому регіоні її вирощують на кожній присадибній ділянці. Безліч Інтернет-видань та друкованої періодики рясніють порадами щодо отримання хорошого врожаю.

Переглядів: 1165 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Подаруй бібліотеці книгу»

     Дуже часто ширяться думки, що сьогодні, у час науково-технічного прогресу, потреба у читанні відпадає. Але чи це так? Адже кожна цивілізована держава, дбаючи про духовність, освіченість свого народу, піклувалася і піклується про створення книг. На жаль, наша держава зараз приділяє дуже мало уваги поповненню бібліотек новими книгами, особливо дитячими. За минулий рік з бюджету району на придбання літератури не виділено жодної копійки.

Переглядів: 1069 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Уроки майстерності: від теорії до практики

     Нещодавно на базі Комарівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання школи педагогічної майстерності учителів світової літератури з проблеми «Впровадження технології критичного мислення як засіб розвитку творчої особистості школяра».
Мета заходу – забезпечити професійне зростання вчителів шляхом нагромадження досвіду у використанні  новітніх освітніх технологій  в процесі вивчення світової літератури.

Переглядів: 1124 | Коментарів: 0 Детальніше >>

День відкритих дверей

     Профорієнтація школярів є одним із основних напрямків роботи служби зайнятості. Мета цієї роботи – інформування школярів про світ професій та допомога спеціалістів служби зайнятості при визначенні майбутньої професії. Нещодавно Галицький РЦЗ провів день відкритих дверей для учнів 9 класу Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Велику помилку допускає молодь, коли обирає професію, продиктовану модою чи престижністю, а не реальними можливостями молодої людини та потребами ринку праці.

Переглядів: 1301 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net