на сайті  
   
 
Четвер, 2 грудня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Блок Петра Порошенка запропонував кандидатуру нового прем`єра

     Керівник другої за розміром фракції у парламентській коаліції Верховної Ради України "Народний фронт", Максим Бурбак, заявив, що фракція "Блоку Петра Порошенка" (БПП) запропонувала їм розглянути кандидатуру спікера Володимира Гройсмана на посаду прем'єр-міністра. Про це йдеться в заяві політичної сили, оприлюдненій у четвер, 24 березня, на її сайті.

Переглядів: 561 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Жага збагачення дужчає, особливо на фоні зростання бідності. На часі - так звана "бурштинова лихоманка", що інфікувала землі Полісся. Обсяги незаконного видобутку цінного каменю сягнули колосальних масштабів, свідченням чого є нещодавня ситуація зі затримкою контрабандистів на польському кордоні. У вантажівці з польськими номерами виявили не кілька кілограмів, а півтори тонни бурштину! Поляки були вражені.

Переглядів: 567 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Довідка про стан розгляду звернень громадян у Галицькій РДА протягом 2015 року

     Загальна кількість звернень громадян, котрі надійшли на розгляд до районної державної адміністрації за 2015 рік, становить 1079 звернень, що на 388 більше, ніж у 2014 році. З них письмових – 1017, що на 382 більше, ніж у 2014 році, на особистому прийомі у голови районної державної адміністрації перебувало 62 громадяни (проти 56 у 2014 році). Від органів влади вищого рівня до районної державної адміністрації надійшло за  2015 рік   58  звернень (за 2014 рік – 52). 

Переглядів: 532 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Микола Попович призначений першим заступником голови Галицької райдержадміністрації

     17 березня 2016 року голова райдержадміністрації Ярослав Бартків представив працівникам структурних підрозділів райдержадміністрації новопризначеного першого заступника голови райдержадміністрації, повідомляє офіційний сайт РДА.

Переглядів: 985 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У Галицькому національному природному парку побували учасники АТО

     Напередодні Всесвітнього дня Землі, який відзначається 20 березня, до Галицького НПП завітали 48 військовослужбовців Національної гвардії України, які брали участь у військових діях на сході України. Зараз їхня військова частина 1241 дислокується в місті Івано-Франківську.

Переглядів: 722 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень ГПД у школах району

     З 14 по 18 березня 2016 року в загальноосвітніх навчальних закладах  пройшов Тиждень групи продовженого дня «Розвиток творчих здібностей молодших школярів».

Для успішного проведення заходу вихователі провели глибоку підготовчу  роботу, яка стосувалася  окремих його етапів. 

Учасниками Тижня ГПД стали вихованці 1-4 класів.

Переглядів: 1582 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Тепло й воду зберігай! Економно споживай»

     17 березня до Маріямпільської школи завітали працівники ТзОВ «Даноша», щоб презентувати учням початкових класів дуже актуальний  проект під назвою «Тепло й воду зберігай! Економно споживай». Запросили і нас, п’ятикласників. Відкрито скажемо, що були дуже задоволені почутим та побаченим.

Переглядів: 742 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Свято музики

     У неділю, 20 березня 2016 року, в приміщенні районного Народного дому міста Галича відбувся творчий звіт вихованців та викладачів Галицької дитячої музичної школи, який став справжнім святом музичного мистецтва.

Переглядів: 674 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«ВОЛЯ» вимагає облаштування пішохідного переходу біля школи у Галичі

     Люди ВОЛІ в Галичі вимагають облаштувати пішохідний перехід на вул. Львівській з метою забезпечення безпеки пішоходів та уникнення ДТП. На цій вулиці по обидва боки знаходяться два корпуси Галицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та Галицький дитячий садок №2, а пішохідний перехід не обладнаний всіма необхідними засобами безпеки. 

Переглядів: 619 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У районах діятимуть групи швидкого реагування

     Недавно мешканці Івано-Франківська бачили, як містом проїхала колона білих позашляховиків «RenaultDuster», обладнаних проблисковими маячками. Натомість на вулицях обласного центру вони потім так і не з’явились. І що це було? 

Ідею реформування районної міліції почали втілювати на Львівщині. Процес отримав назву «Самбірський експеримент». Влітку минулого року для міліції Самбора купили нові автівки, а міліціонери вийшли з кабінетів, аби патрулювати територію, пише газета «Репортер».

Переглядів: 1403 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Чому так сумно на ярмарку в Галичі?

     У вівторок спозаранку весь маршрутний транспорт, який прямує до Галича, переповнений. Їде народ на ярмарок! На цьому слові мимохідь спливають рядки з однойменного твору Остапа Вишні: «Гей! Цоб! Цабе! Н-но-о! Малі біжать, хвости крутять, «хід» торохтить, печінки, губи й зуби стрибають». Звичайно, зараз їзда не така. Їдемо не на возі, а на моторизованих кінських силах – з комфортом, на іншій швидкості. Та, на жаль, не в настрої і продавці, і покупці. Чому? Відповідь на це питання ми шукали минулого вівторка на звичній території, якою володіє (а частину орендує) приватне підприємство «Галицький ринок». 

Переглядів: 1719 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Медуха, яка вартує книги

     

     Існує така собі журналістська калька: хто б із газетярів чи телевізійників не приїхав до Медухи, потім обов’язково напише чи скаже в ефірі, що «життя у цьому селі не з медом», або зауважить, що «воно повинно бути солодшим». Все правильно. Але нас у Медусі захопила не родзинка в її назві, а історична постать, яка не дає нащадкам права чекати покращення, не прикладаючи до цього власних зусиль. Мова йде про уродженця цього села Дмитра Дмитровича Вітовського – одного з організаторів ЗУНР, її воєнного міністра , полковника Легіону Українських Січових Стрільців, політика. 

Переглядів: 1592 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Розвиток села в процесі демократичних змін

     Поки одні лише говорять про децентралізацію влади та зміни в адміністративно-територіальному поділі країни, інші ж вивчають це питання, продумуючи усе до найдрібніших моментів.

Так, у рамках проекту «Впровадження та підтримка механізму демократичного прийняття управлінських рішень у сільських громадах Івано-Франківської області» 23  березня в м.Бурштині відбулася підсумкова конференція  під назвою «Розвиток громади села в процесі демократичних змін».

Переглядів: 597 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Безпеці виробництва – повсякденну увагу

     Досвід роботи показує, що більшість нещасних випадків на виробництві трапляються   через  людський  фактор, коли працівники потрапляють у халепу  внаслідок ігнорування  напрацьованих багаторічним досвідом правил та норм, що  знайшли відображення у відповідних  законодавчих актах, інструкціях та інших нормативних документах з охорони праці.

Переглядів: 569 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У «МРІЇ» стартувала весняна посівна кампанія

     Цих вихідних Агрохолдинг розпочав посів ярого ячменю, під який загалом відведено 11,3 тис. га. Паралельно планують сіяти ярий ріпак – близько 9,5 тис. га.

«Сприятливі погодні умови та повна готовність у плані здійснених закупівель дозволили нам розпочати посівну навіть дещо швидше, ніж очікувалось. Ми почали сіяти ярий ячмінь і готуємось до посіву ярого ріпаку. На черзі – картопля, якої запланували посадити 2 тис. га», – повідомив операційний директор «МРІЇ» Віктор Кухарчук.

Переглядів: 670 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Горить суха трава...

     Навесні торішня трава швидко висихає на весняному сонці і легко загорається від сірника або цигарки. Такі пожежі швидко поширюються, особливо у вітряні дні. Вони завдають шкоду як господарствам району, так і лісовим насадженням, яких, до речі, в нашому краю не так і багато. Зупинити вогонь, що набрав сили, буває дуже непросто. 

Переглядів: 727 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У Галицькому національному природному парку відзначили Міжнародний день лісів

     21 березня відзначають Міжнародний день лісів або Всесвітній день захисту лісів, який був проголошений  Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй в 1971 році. Цей день покликаний привернути увагу людства до важливості значення лісів на планеті, підвищити обізнаність суспільства про їх надзвичайно важливу роль. 

Переглядів: 425 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Кожна об’єднана громада гарантовано отримає кошти державної субвенції

     До бюджетів об’єднаних громад кошти державної субвенції на розвиток інфраструктури перераховуватимуться вже з наступного місяця. 

Про це повідомила заступник директора Департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Мінрегіону Людмила Даменцова під час прямого ефіру на Українському радіо. 

Переглядів: 582 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Любіть поетів, даруйте квіти поетесам…

     В Україні з 2004 року на державному рівні відзначається День поезії. 

З цієї нагоди в районній бібліотеці пройшла зустріч з шанувальниками поетичного слова. Серед учасників заходу були й творці поетичного слова:  поет за покликанням, а за фахом - лікар-хірург, автор кількох поетичних збірок Володимир Наконечний, журналісти  Любов Бойко та Наталія Харів.  Автори – галичани залюбки поділилися «рецептами творчої кухні». 

Переглядів: 547 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net