на сайті  
   
 
Четвер, 2 грудня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Під хрест Твій стаю...

     Хресна дорогаВ часі Великого посту сотні мешканців міста Галича і навколишніх сіл, духовні наставники парафій Галицького деканату Української Греко-Католицької Церкви 3 квітня здійснили традиційну пішу Хресну ходу вулицями міста.
Розважання священиків та сакральна атмосфера урочистої ходи знову об’єднали галичан. Пліч-о-пліч йшли представники влади, інтелігенції, духовні наставники, матері і батьки з дітьми, учнівська та студентська молодь. Сяючі обличчя, переповнені добротою, зігрівали галичан у цей весняний недільний день. Люди, відмежувавшись від буденного, хай і не надовго, змогли знову відчути, у чому сенс життя.

Переглядів: 2446 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пиво?.. На майдані біля церкви?!.

     Пиво быля церквиВпродовж кількох днів мешканці Галича з обуренням обговорюють “з’яву” біля універмагу літнього торгового павільйону. І не тільки обговорюють, а й постійно телефонують до редакції газети щодо встановлення пивної точки у самому центрі міста та ще поряд із храмом Різдва Христового.
Журналістами газети перевірено факти встановлення торгової точки і виявлено, що власником павільйону є приватний підприємець з Івано-Франківська Євген Кудрай, який 15 лютого звернувся із заявою про надання відповідного дозволу до міської ради.

Переглядів: 1937 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Церква на Оливній Горі

     Церква на Оливній ГоріЯ уже писала про Єрусалим. Проте в одній статті описати все, що відкривається очам паломника в Святая Святих християнства, – неможливо.  Тому я спробую зробити серію статей, присвячених цьому святому місту та місцям у ньому, пов’язаних з життям, дивами, смертю та Воскресінням Ісуса Христа.  Перша замітка буде про церкву Патер Ностер (Отче Наш) на Оливній Горі.

Переглядів: 2805 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Конституція, яка випередила час

     Пилип ОрликСтоліттями перебуваючи під владою інших країн, ми не тільки втрачали документи власної історії, але й не мали можливості вивчати ті історичні періоди та постаті, які були для існуючої влади особами non grata. Така доля спіткала документ, який не лише став важливою віхою в історії нашої країни, але лишався однією з найбільших загадок історії.
«Дивний і невгадний у долях своїх Бог, милосердний і довготерпеливий, праведний у покарах як завжди від початку видимого сього світу», – такими словами розпочинається «Уклад прав і вольностей Війська Запорозького та угоди, укладені поміж ясновельможним паном Пилипом Орликом, новообраним гетьманом Війська Запорозького, і генеральною старшиною, половниками, а рівно і самим Військом Запорозьким, схвалені обома сторонами і скріплені найяснішим гетьманом на вільних виборах відповідною присягою року божого 1710, квітня п’ятого у Бендерах».

Переглядів: 2714 | Коментарів: 0 Детальніше >>

З любов’ю до людей

     Володимир Дмитрович Чемеринський9 березня 1930 року в селі Поплавники у багатодітній сім’ї, в якій було шестеро дітей, народився Володимир Дмитрович Чемеринський. Тяжким було життя у той час, проте батько хотів дати дітям грунтовну освіту. Вся його праця була призначена для тієї високої мети. Поміж братом і сестрами Володимир відзначався дисциплінованістю і порядком в роботі.
На все життя успадкував він любов і закоханість у красу Галицького краю. Часто згадував вечірні випаси коней у Дністрових плавнях, де до ранньої зорі разом з батьком милувалися небом і землею, згадували легенди про Бикове поле.

Переглядів: 2020 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В пам’яті – безсмертний

     Королюс Федір (Колчак), член ШВО, нар. 28 червня 1922 року в с.Жовнівка Бережанського району Тернопільської області. Загинув 7 квітня 1945 в с. Бринь Галицького р-ну Івано-Франківської області під час чекістсько-військової операції Войнилівського райвідділу НКВД.
Закінчив гімназію в Бережанах, активний член Юнацтва ОУН, студент Політехніки у Львові. Влітку 1941 став учасником підфашистської школи в Поморянах, заарештований Gestapo,  після  звільнення  в 1942 йде в підпілля, з початком 1943 р. переходить на південно-західні українські землі (ПЗУЗ). Від серпня до грудня – курсант Юнацької школи “Дружинники” на Поліссі, одержав звання хорунжого від 6 грудня 1943. Від грудня – інструктор в Старшинській школі “Лісові чорти”; в лютому 1944 важкохворий йде в рідні сторони на лікування. Від травня – чотовий в Старшинській школі “Олені-1”, від липня – в “Олені-2”. У вересні призначений до ШВО-4 “Говерла” (штаб Воєннї округи).

Переглядів: 2425 | Коментарів: 2 Детальніше >>

Скито-Манявський код, який не розшифрував Ярослав Пастернак

     Скито-Манявський код, який  не розшифрував Ярослав ПастернакВосени цього року відбудуться величні святкування з нагоди 400-ліття від часу заснування уславленого українського церковно-релігійного центру – Скиту Манявського. Якщо Києво-Печерська Лавра удостоїлася титулу «українського Афону», то Скит Манявський церковні історики назвали «новочасним Ватопедом». Його заснування пов’язане з іменем Йова /Івана/ Княгиницького, який походив з дрібношляхетського роду з Тисмениці. Маючи величезні перспективи у світському житті, він всеціло віддав себе служінню Господу. Для цього юнак пройшов через усі ступені чернечого життя в грецькому Афоні і сербському Ватопеді.

Переглядів: 3916 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відкриваючи світ кажанів (За результатами Галицької експедиції 2010)

     КажанКажани є однією з найбільш загадкових груп хребетних тварин. Вдень вони перебувають у добре захищених схованках, а ввечері в густих сутінках вилітають на полювання. У темряві ці тварини покладаються на свій природний сонар, що дозволяє їм безпомилково орієнтуватися у просторі та полювати на нічних комах. Кажани можуть “бачити” там, де всі інші хребетні, що покладаються на зір, є безпорадними.

Переглядів: 3946 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Україна у вогні»

     Україна у вогніОлександр Довженко, пишучи цей твір, навряд чи думав, що в недалекому майбутньому страждатиме Україна не від фашистської зброї, а від рук самих українців. Не встигло весняне сонечко зігріти землю, як ґазди повиходили на свої городи, упорядковують. Перше, за що взялися, так це за спалювання сухої трави. Дехто чекає, поки вогонь згасне. Але є й такі, котрим достатньо кинути сірника, а там – “хай світ валиться”… Через таку недбалість дуже часто страждають люди. Горять їхні стодоли, гаражі, городи, худоба, сади, ліси тощо. «Гарний» приклад з неабияким зацікавленням підхоплює дітвора, але палить вже все, що бачить. Є навіть такі «розумники», які запаливши скат, весело тягають його полями.

Переглядів: 3588 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Місцеві новини Галицького району

     Минулий робочий тиждень голова районної державної адміністрації розпочав з  виробничих нарад із заступниками, керівниками структурних підрозділів та керівниками правоохоронних органів, де було обговорено ряд питань, що стосувалися життя району.
Крім того, Григорій Івасишин здійснив об’їзд населених пунктів щодо проведення благоустрою та  провів ряд нарад, на яких було обговорено питання використання енергоносіїв, створення концепції захисту населених пунктів району від підтоплення за участю проектантів, представників облводгоспу, міжрайонного управління водного господарства.

Переглядів: 2118 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Збільшено мінімальні розміри пенсії з 1 квітня 2011 року

     Згідно з чинним законодавством виплати пенсіонерів перераховують у зв’язку з підвищенням розміру прожиткового мінімуму. Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 р.” встановлено нові розміри прожиткового мінімуму на 2011рік, зокрема для осіб, що втратили працездатність, із 01.04.2011р. він становитиме 764 грн.
Відповідно до ст.28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 25, а у жінок 20 років страхового стажу встановлюють у розмірі прожиткового мінімуму для осіб, що втратили працездатність.

Переглядів: 1872 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відбулося засідання колегії

     4 квітня відбулося засідання організаційного комітету з підготовки заходів, пов’язаних із 25-роковинами Чорнобильської катастрофи, на якому заслухано виконання структурними підрозділами райдержадміністрації  розпорядження голови районної державної адміністрації від 16.03.2011 року №151 «Про затвердження плану заходів, пов’язаних з 25-ми роковинами Чорнобильської катастрофи». При цьому зазначено, що з метою посилення соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, забезпечується виконання плану заходів, зокрема організовано обстеження матеріально-побутових умов та надається матеріальна допомога найменш захищеним громадянам, які стали інвалідами, забезпечується поліпшення медичного обслуговування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС та постраждалих громадян.
В бібліотечних установах району розгорнуто книжково-ілюстративні виставки, приурочені чорнобильській трагедії.

Переглядів: 2091 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Першочергове завдання Державної податкової інспекції в Галицькому районі - наповнення Державної казни

     Як повідомив під час проведення брифінгу заступник начальника ДПІ в Галицькому районі – начальник відділу оподаткування юридичних осіб Ігор Володимирович Кудляк, у січні-лютому поточного року по податках, зборах та інших обов’язкових платежах, що контролюються ДПІ в Галицькому районі, до Зведеного бюджету України платниками податків сплачено 89,1 млн.грн., що на 59,4 млн.грн. більше відповідного періоду минулого року. За результатами контрольно-перевірочної роботи за 2 місяці 2011 року донараховано 429,0 тис.грн. Таких результатів вдалося досягнути завдяки тісній співпраці податківців з платниками податків, високій податковій культурі останніх, а також завдяки організованості та професіоналізму працівників ДПІ.

Переглядів: 1778 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Показники району зростають

     За даними головного управління статистики в Івано-Франківській області, Галицький район у січні-березні 2011 року знаходився у п’ятірці лідерів за основними показниками розвитку промисловості та сільського господарства. Зокрема, за обсягом реалізованої промислової продукції у січні, як і за обсягами реалізованої промислової продукції на одну особу населення, галичани були першими.
 Позитивних результатів район здобув і у агропромисловому секторі економіки.

Переглядів: 1804 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про бурячок цукровий

     Цукровий бурякСьогодні, коли район розпочав весняну посівну кампанію, актуальним є відродження цукрового буряківництва. Цю тему вже висвітлювала газета. Сьогодні ми в черговий раз хочемо нагадати особливості вирощування даної технічної культури. Головна особливість сучасної системи вирощування цукрових буряків – її комплексність. В ній нема другорядних елементів. Кожен фактор може стати вирішальним. Головний ворог буряків – бур’ян. Сучасні гербіциди ефективні тільки на полях,  де одержано здорові дружні сходи. А отже потрібне високоякісне насіння. Проте хороше насіння само собою не може забезпечити дружнього проростання і нормального розвитку рослин. Необхідні ретельна підготовка грунту, правильний посів, якісне внесення засобів захисту та підживлення рослин. Саме про це поведемо мову з головним спеціалістом із розвитку рослинництва управління АПР Галицької районної державної адміністрації Володимиром Бакалярчиком.

Переглядів: 2509 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Якою має бути постільна білизна

     Постільна білизнаПісля важкого робочого дня кожен із нас мріє пірнути в ліжко, накритися ковдрою, забути про все і відправитись у царство сну. Та, на жаль, не завжди нам вдається повноцінно виспатись. Проблемою безсоння потерпає майже десята частина всього населення. Чому? Стресові ситуації, погане харчування, швидкий ритм життя не дозволяють нам як слід відпочити. Та є ще одна не менш важлива причина поганого сну – це неякісна постільна білизна. Купуючи нові постільні набори, ми рідко заглядаємо на етикетку, маркування.
Тож на чому ми спимо, чим вкриваємося, яким ковдрам, подушкам варто віддавати перевагу? Як нам, звичайним споживачам, обрати якісну продукцію, забезпечивши цим собі і дітям здоровий сон?

Переглядів: 3204 | Коментарів: 1 Детальніше >>

«Щоби телефон продати – впевнено ти маєш виглядати…»

     Журналістка газети вирішила змінити професію і влаштуватись на роботу у мобільний салон
Кожного дня, йдучи вулицями Львова попри магазини телефонного зв’язку, в яких працюють молоді люди, думала: «А чому б мені не спробувати себе у ролі продавця телефонів, адже на цій диво-техніці добре знаюсь, та й спілкуюся з людьми охоче».
Отож я розпочала пошуки нової роботи, придбавши газету з оголошеннями. Мені не довелось довго листати сторінки у розділі «Робота», адже я знала, чого хочу. Прочитавши оголошення такого змісту: «Потрібен продавець в магазин мобільного зв’язку, заробітна плата до двох тисяч гривень», я, не вагаючись, зателефонувала за вказаним номером.

Переглядів: 1689 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Що таке лептоспіроз?

     Лептоспірози – група гострих інфекційних хвороб людини і тварини, спричинюваних особливими мікроорганізмами – лептоспірами. Відомо понад 10 видів лептоспір, здатних викликати захворювання у людини. Раніше це захворювання мало назву Васільєва-Вейля. У 1883 році Васільєв відокремив це захворювання з усіх жовтяниць і детально описав у 4-х випадках. Лептоспіроз поширений у всіх країнах окрім Арктики. Захворюваність висока. Більша половина випадків протікає у тяжкій формі і потребує реанімаційних заходів.

Переглядів: 2184 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Переможець конкурсу

     СНІД. Пплакат Мар’яни ВитвицькоїНа виконання обласної комплексної Програми «Молодь Прикарпаття» на 2010-2015 роки цими днями підведено підсумки обласного конкурсу соціальної реклами «Наше майбутнє – без шкідливих звичок» в номінаціях: оригінал-макети інформаційно-просвітницьких матеріалів (плакати, буклети, візитівки); відео- реклама та аудіо-реклама.

Переглядів: 3593 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Проводи у військо України

     Проводи5 квітня відбулися урочисті проводи новобранців весняного призову до Збройних сил України.
З призовом на військову службу юнаків привітали керівник апарату районної державної адміністрації Надія Кицела, військовий комісар об’єднаного Галицько-Рогатинського військового комісаріату Борис Ястремський. Від декана Галицького деканату УГКЦ отця-мітрата Василя Завірача новобранці прийняли Боже благословення.

Переглядів: 1916 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Фінал КВК

     КВК5 квітня в приміщенні актової зали Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника відбувся фінал обласного чемпіонату з КВК «Кавалєрочка-2011».
У фінальних  змаганнях взяли участь калуські «Та ти шо!..», коломийський «Онлайн», «Бременські музики» із Снятинщини та Галицька «Бомба».

Переглядів: 2370 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net