на сайті  
   
 
Четвер, 2 грудня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Благовіщення Пресвятої Богородиці

     Благовіщення Пресвятої Богородиці — велике дванадесяте свято, третє за значенням народно-релігійне свято після Великодня і Різдва Христового. Благовіщення — християнське свято, що за церковним
календарем відзначається 7 квітня.

Переглядів: 1372 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Дивлюсь на Вкраїну і думку гадаю: чи варто тікати, чи все подолаю? Мер Сум Геннадій Мінаєв без вагань відповість: «Раджу всім, хто молодший 35 років, залишати країну. Тут немає жодних перспектив. Проаналізувавши рух країни після Помаранчевої революції, бачу небажання політичної еліти змінювати будь-що. Україна — для старих, для таких, як я. Ми доживатимемо тут і намагатимемося щось зберегти». Одним словом, тікайте, братці, поки ще є сила, а тіло не здолав ревматизм! Тільки раз живемо. На Батьківщині можна чекати хіба що на поступове відродження радянської дійсності та свавілля олігархів.

Переглядів: 1149 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Марш «Вставай, Україно!» пройшов вулицями Івано-Франківська

     Хвиля акції протесту «Вставай, Україно!», яку щотижня організовують лідери парламентської опозиції, минулого тижня докотилася й до Івано-Франківська. Цього разу до участі в акції приєднався керманич «УДАРу» Віталій Кличко. Три великі опозиційні до верховної влади сили – ВО «Батьківщина», ВО «Свобода» та партія «УДАР» – зібрали під свої знамена в столиці Прикарпаття, за різними оцінками, від трьох до десяти тисяч незгідних з політикою провладної верхівки краян.

Переглядів: 1083 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Обсяг реалізованої промислової продукції

     Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує, що підприємствами Галицького району за січень-лютий 2013р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 999,0 млн грн, що склало 30,2% у загальнообласному обсязі реалізації.

Переглядів: 1371 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Виробництво продукції тваринництва

     За 2012 рік усіма категоріями господарств Галицького району (за розрахунками) реалізовано на забій 14,6 тис.т худоби та птиці (в живій вазі), що на 27,1% більше, ніж за 2011р., вироблено 25,7 тис.т молока (на 3,0% більше) та 17,7 млн.шт. яєць (на 2,3% більше).
Питома вага району в загальнообласних обсягах виробництва м’яса склала 12,7%, молока – 5,5%, яєць – 2,1%.

Переглядів: 1265 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Перші кроки до здобуття мрії

     В районі успішно реалізовуються проголошені нові соціальні ініціативи Президента України В.Ф.Януковича щодо забезпечення дітей з особливими потребами належними умовами виховання у сім’ї.
З листопада 2012 року з метою відновлення та підтримки фізичного та психічного стану, адаптації та інтеграції в суспільство дітей та молоді з функціональними обмеженнями в районі почав діяти «Галицький районний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Довір’я” (м.Бурштин, вул. Міцькевича, 49).

Переглядів: 1048 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Мобільний соціальний офіс» – маленька соціальна установа у Вашому населеному пункті

     З метою надання якісних соціальних послуг в районі розпорядженням районної державної адміністрації від 17.10.2012 року №370 створено «мобільний соціальний офіс», який здійснює діяльність шляхом проведення прийому громадян фахівцями установ та відділів районної державної адміністрації, зокрема: управління соціального захисту населення районної державної адміністрації;    управління Пенсійного фонду України в Галицькому районі; Галицького районного центру зайнятості; територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг); служби у справах дітей  районної державної адміністрації.

Переглядів: 1634 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Проводи до війська

     2 квітня 2013 року в Народному домі  м.Галича відбулися урочисті проводи юнаків району до лав Збройних сил України.
На легку та добру службу новобранців благословили  священики УГКЦ о.Ігор Броновський та УАПЦ о.Іоан Кузь. Від районної влади юнаків привітав головний спеціаліст відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної,  мобілізаційної роботи та надзвичайних ситуацій апарату райдержадміністрації Володимир Ткачук.

Переглядів: 1188 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Видобуток сланцевого газу екологічно безпечний

     Видобуток сланцевого газу принесе Україні не лише енергетичну незалежність, але й багатомільярдні інвестиції, а також сприятиме створенню високооплачуваних робочих місць в економічно неблагополучних регіонах. Разом з тим, наміри України розпочати власний видобуток нетрадиційного палива не залишились поза увагою тих, кому це невигідно. І заради того, щоб зірвати проекти, які звільнять країну від газової залежності, зацікавлені сили почали розігравати екологічну карту, залякуючи людей екологічними проблемами, зокрема забрудненням питної води.

Переглядів: 1167 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Іззак-Захаріяш Абрагамович – галицький караїмський поет

     7 березня 1878 р. в маленькому селі Лани неподалік Галича понад 135 років тому народився Іззак-Захаріяш Абрагамович. Помер 6 травня 1903 року у віці 25 літ. Йому не судилось цілком розкрити свій талант, а найприкріше – побачити свої твори надрукованими.

Переглядів: 1188 | Коментарів: 0 Детальніше >>

2 квітня – Міжнародний день дитячої книги

     Є багато див на Землі, створених людиною. І Книга – найбільше диво з див. Як незгасний смолоскип, освітлює вона все життя людині. Та зараз, в час новітніх технологій, книга відійшла на задній план. Не тільки у нас, в Україні, а й в інших державах світу виникла проблема нечитання книг, особливо дітьми. І ті , хто за це вболіває, стараються привернути увагу до книги.

Переглядів: 1626 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Свято театру «Мельпомена-2013»

     Провідний методист РНД м. Галич Марія Грицик багато років мріяла відродити роботу драматичних колективів району. Вона доклала чимало зусиль і настирливості. Вже три роки в районі проводяться огляди-конкурси драматичних колективів.
Цьогоріч у районному конкурсі «Мельпомена-2013» взяли участь 18 драматичних колективів та 5 читців-гумористів, які представляли заклади культури. Огляд-конкурс проводився в номінації дорослих та дитячих драматичних колективів, а також читців-гумористів.

Переглядів: 1187 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Цей чарівний світ розваг…

     28 березня у м. Тисмениця відбулася півфінальна гра обласного чемпіонату серед шкільних команд КВН «Кавалєрочка - 2013». За право виступити у фіналі змагалися три команди: «Бомба»(Галицька гімназія), «Люди в теплому» (Тисмениця), «Без руля» (смт. Обертин). Цьогоріч організатори чемпіонату запропонували командам побувати у чарівному світі розваг. Змагання складалися з трьох конкурсів. Команди показали справжню кімнату сміху у візитці та веселий калейдоскоп - у домашньому завданні. Родзинкою всього КВНу вважають розминку, у якій команда Галицької гімназії проявила свій широкий кругозір на проблеми сьогодення, кмітливість та креатив, які були відзначені членами журі.

Переглядів: 1258 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Співпраця з військовослужбовцями

     Нещодавно у Галицькому районному центрі зайнятості відбувся цікавий інформаційний захід для молоді – презентація професії військовослужбовця-контрактника. На даний захід було запрошено нашого соціального партнера військового комісара Галицько-Рогатинського об’єднання районного військового комісаріату підполковника Бориса Ястремського, з яким служба зайнятості співпрацює не один рік в питаннях орієнтації молоді на здобуття та працевлаштування за професією військовослужбовця.

Переглядів: 929 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Візит німецьких благодійників в ДНЗ «Калинонька» с.Задністрянське

     Вже кілька років триває співпраця між німецькою благодійною організацією Ерфуртської єпархії «Кольпінг» та дошкільним навчальним закладом «Калинонька» с.Задністрянське.
3 квітня  2013 року відбулася чергова зустріч з членами німецької делегації, до складу якої входить 30 чоловік ( з них 15 – діти до 18 років). Мета заходу – презентація  чергового благодійного проекту, який реалізується організацією «Кольпінг» - реконструкція психологічного кабінету  та сенсорної кімнати в ДНЗ.

Переглядів: 1345 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Протруєння насіння – запорука високих врожаїв

     Обов’язковим профілактичним заходом підготовки насіння до сівби є протруювання насіння, яке проводять одним із рекомендованих препаратів, що входять до “Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні”. Протруюванням досягається знезараження насіння від збудників зовнішньої інфекції (твердої, стеблової та карликової сажок, ріжків, пліснявіння) та внутрішньої (летючої сажки, фузаріозів), захист проростаючого насіння та проростків від ураження в ґрунті збудниками стеблової та карликової сажок, кореневих гнилей, підвищення польової схожості. Крім того, протруйники з широким спектром дії забезпечують захист сходів від борошнистої роси, іржі, септоріозу та інших плямистостей.

Переглядів: 1153 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Увага! Початок нересту

     Найчастіше рибалок-любителів цікавить, чи можна ловити рибу під час нересту на каналі Бурштинського водосховища? Відповідаємо, що на Дністрі з усіма притоками та створеними водосховищами, до яких відноситься Бурштинське водосховище, лов риби заборонений з 1 квітня по 10 червня. На Пруті з усіма притоками – з 1 квітня по 20 травня. У придаткових водах та незакріплених ставках – з 1 квітня по 30 червня. До перших відносяться всі струмки, пересихаючі річечки, тимчасові озерця, які утворюються у долинах річок за рахунок розливу та повеней, а до незакріплених ставків відносяться всі водні об’єкти області, на які не оформлені документи відповідно до вимог природоохоронного законодавства

Переглядів: 1419 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Нерест»

     З 1 квітня 2013 року протягом двох місяців на Прикарпатті заборонений промисловий та аматорський вилов риби.  Силами працівників міліції, спільно з представниками рибоохорони та санітарно-епідеміологічної служби будуть проводитись профілактичні заходи з метою виявлення осіб, що займаються незаконним виловом і торгівлею живими водними ресурсами.

Переглядів: 1237 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Профілактичні заходи із запобігання мобільним шахраям

     Не довіряйте інформації, отриманій від незнайомців по мобільному телефону, звертайте увагу на номер, з якого Вам телефонують. Завжди перевіряйте таку інформацію, ставте якомога більше запитань, запишіть дані особи, яка Вам телефонує.
Часто абонентові телефонують та повідомляють, що хтось із його близьких потрапив у халепу, що він затриманий і перебуває в міліції, а проблему можна вирішити, переказавши певну суму грошей на номер мобільного телефону. У таких випадках шахраї розраховують, що людина запанікує і втратить здоровий глузд.

Переглядів: 1039 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про призов громадян на строкову військову службу

     1. На підставі Закону України „Про військовий обов’язок та військову службу” та Указу Президента України від 09 листопада 2012 р. № 635/2012 з 1 квітня 2013 р. по 31 травня 2013 р. проводиться призов громадян чоловічої статі на строкову військову службу.
2. Явці на призовну дільницю Галицького та Рогатинського районів для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1995 року народження, яким в період чергового призову виповнилося 18 років, а також громадяни, які народилися у 1988-1994 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

Переглядів: 1527 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Податок на житло – усі «за» і «проти»

     Упровадження «податку на квадратні метри» стало однією з найбільш резонансних подій поточного року. З 1 січня українці дізналися, що тепер доведеться платити податок на житлову площу, яка перевищує для квартир 120 кв. м, для приватних будинків – 250 кв. м.
Схожа система у Європі, куди ми так прагнемо, діє вже давно. Нічого принципово нового і проблемного тут немає. Щоб зрозуміти, хто правий, а хто не дуже, давайте розглянемо такі податки в країнах Євросоюзу.

Переглядів: 1450 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Подяки

      Складаю щиру подяку працівникам хірургічного відділення Бурштинської міської лікарні, які врятували мені життя. Найперше велика вдячність головному лікареві Сапільняку Сергію Михайловичу за згуртований колектив хороших спеціалістів хірургічного відділення. Дякую завідувачу відділення Наконечному Володимиру Григоровичу, хірургу Сопільняку Богдану Сергійовичу, який асистував при операції.

Переглядів: 1819 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Всесвітній день здоров’я

     Щороку 7 квітня з нагоди створення у 1948 році Всесвітньої організації охорони здоров’я відзначається Всесвітній день здоров’я, який у 2013 році присвячується гіпертонії і пройде під гаслом: «Слідкуйте за своїм кров’яним тиском – скоротіть ризик інфаркту та інсульту».

Переглядів: 1937 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Спорт

     ШАХИ
Нещодавно у шаховому клубі, що діє при Комарівському сільському клубі, проводились змагання з шахів між командами с.Комарів і м.Бурштина. Зіграно шість турів на шести дошках. Переможцем змагань стала команда села Комарів.
Микола Кривулінський, керівник шахового клубу

Переглядів: 1058 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Бурштинська «Берегиня»

     Бурштинський історико-етнографічний музей Опілля «Берегиня» офіційно існує майже 12 років. Але ще далеко до свого статусу, а точніше з 1987 року, було розпочато збирання давніх, рідкісних речей, які згодом стали великою цінною колекцією. Всі ці роки музей розміщується в корпусі Бурштинського енергоколеджу і, на жаль, досі не має власного. 

Переглядів: 1723 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net