на сайті  
   
 
Вівторок, 30 листопада 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Дар Божий

     Фелони“Зернівок колір чистий і прозорий у дерево життя його проріс”
Бог подарував людям світ з його багатою різноликістю, незбагненністю і неповторністю. І на всьому сущому поставив знак небесної величі, сповненої даром таланту. А ще вділив Божого дару любові і натхнення – неодмінної передумови творчості.
Священик Володимир Кузюк увібрав Божі дари з молоком матері. Захоплено сприйняв та відчув красу життя і присвятив себе служінню Богові і святій Церкві. А ще…
Ви бачили за роботою над вишивкою мужчину?! І не просто над вишивкою, а за серйозною творчою роботою з бісером. Мені пощастило бачити та ще й ознайомитись з його творчим доробком, сповненим художнього смаку та досконалої техніки виконання. Він так вправно володіє тоненькою голкою, що йому позаздрили б найвправніші вишивальниці.
Сьогодні для отця Володимира вишивання зернівками не просто захоплення, а потреба. Адже працює він у жанрі творення священичого одягу – розшиває бісером фелони.

Переглядів: 5878 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Біблійний сад освячено

     Закладення кілька тижнів тому керівниками області і району  у селі  Маріямпіль Біблійного саду було першим кроком до великого дійства, яке відбулося у Великий Четвер. До Маріямполя, щоб освятити паростки Біблійного саду, прибули численні гості, серед яких керівники району, правлячий єпископ Івано-Франківської єпархії Української Греко-Католицької Церкви Владика Володимир Війтишин, священики Української Греко-Католицької, Української Православної Київського Патріархату та Римо-Католицької Церков, мешканці Маріямполя та навколишніх сіл, учнівська молодь.

Переглядів: 2474 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Пасхальне вітання всечесним отцям-парохам та всім вірним УГКЦ Галицького деканату

     Христос ВоскресВсечесні отці, дорогі браття і сестри, вітаю Вас з радісним празником Христового Воскресіння ангельським привітом: Христос Воскрес!
У світлий празник Христового Воскресіння наші втомлені серця наповнюються душевною радістю і щастям, бо ми віримо, що як «Христос Воскрес, то разом з ним і нас Бог приведе» у славі до життя вічного (1.Сол. 4:14). Воскреслий наш Спаситель, наша Пасха, що приніс себе за нас у жертву Небесному Отцеві, простягає до нас свої руки і кличе: «Я воскресіння і життя. Хто в мене вірує, той не вмре, але житиме повіки!» (Ів. 11:25-26).
Минули дні смутку і жалоби. Минула п’ятниця тяжких страждань. Минула Голгофа і страшне розп’яття...

Переглядів: 2082 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Пасхальне вітання християнам землі Галицької, вірним Православної Української Незалежної Церкви

     Христос Воскрес«Воскресіння день. Просвітімся, люди! Пасха Гоподня, Пасха – від смерті, бо до життя і від землі до небес Христос Бог нас перевів, – перемоги пісню співаємо.» ( Канон Пасхи ).
Серед багатьох великих і радісних празників Святої Церкви Православної особливою урочистістю і радістю відзначається празник Світлого Христового Воскресіння. І не випадково! Бо ж Воскресіння Христове є основою нашої віри, найсильнішим доказом Божества Ісуса Христа, правдивості Його наук, спасенності Його смерті, та величі Його благодатних дарів.

Переглядів: 2334 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Гріб Господній був відомий княжій Україні не тільки з Біблії

     Гріб ГосподенЧитаючи Святе Письмо, кожен християнин може скласти собі уявлення про місце, де був похований розіп’ятий Христос. Після смерті тіло Спасителя було покладено у гріб, тобто у висічену у скелі гробницю, в якій, за твердженням євангеліста Йоана, «нікого ще не клали» /19, 41/. Йосиф із Ариматеї спорудив цю гробницю для себе в саду, що знаходився дуже близько Голгофи /Мт. 27, 60; Йн. 19, 41/. Гробниця, очевидно, мала низький вхід /Йн. 20, 5/, який можна було закрити, тільки приваливши до нього камінь /Мк. 15, 46; 16, 3-4/. З розповідей Марка /16, 5-6/ та Йоана /20, 12/ випливає, що тіло було покладене на висічену з каменю лавку, яка розміщувалась праворуч від входу. Якраз тут на момент приходу жінок сиділи ангели.

Переглядів: 2450 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Настав день Опрісноків

     День опрісноківУ Єрусалимі на горі Сіон знаходиться одне із найпопулярніших місць паломництва для християн. У Новому Завіті відзначено тільки одне відвідування Ісусом гори Сіон. Але для нас,християн, ця подія має воістину епохальний характер, оскільки це була Таємна Вечеря.
Вважається, що саме на горі Сіон 13 нісана за єврейським календарем в Трапезній Таємної Вечері Ісус дав своїм учням і послідовникам Новий Заповіт (Євангеліє). Саме тоді на горі Сіон Ісус оголосив учням про свою майбутню кончину і про те, що один із учнів зрадить його.
Юда, учень Ісуса, вагався зраджувати Христа, але Ісус знав, до якого рішення прийде учень, і Він жорстко сказав: “Що робиш, роби швидше!” (13 Іоанн, 27). Юда не сказав ні слова, встав і вийшов. Так почався шлях зради Юди Іскаріота.

Переглядів: 3175 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Писанка

     «Великодня писанка»14 квітня 2011 року на базі Малої академії народних ремесел міста Галича Галицьким районним центром соціальних служб сім’ї, дітей та молоді (директор Людмила Слюзар) було проведено районну акцію «Великодня писанка».
Метою проведення акції було привернення уваги громадських діячів, керівників підприємств, установ, організацій різних форм власності до проблем дітей з функціональними обмеженнями, їх інтеграція в суспільство, участь волонтерів Галицького РЦСССДМ щодо розвитку творчих здібностей дітей-інвалідів та виховання молоді в християнських традиціях.

Переглядів: 1760 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До 25-ї річниці Чорнобильської катастрофи

     Шановні краяни!
26 квітня минає 25 років з часу широкомасштабної ядерної катастрофи у Чорнобилі, яка увійшла в історію України та світу як одна із найтрагічніших у житті людства XX століття. Чорнобиль став лихом для усієї Європи.
 Погіршення здоров’я населення через отруєння радіонуклідами, особливо дітей, втрата рідних домівок, нажитого майна, порушення звичного ритму життя – ось далеко не весь перелік гірких наслідків тієї незагоєної й досі рани.

Переглядів: 1640 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Подвиг у Чорнобилі

     ЧорнибильВ ночі з 25 на 26 квітня 1986 р. на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції під час проведення експериментів виникла великомасштабна з глобальними наслідками аварія.
О 1 год. 23 хв. 40 сек. 26 квітня перший, а слідом за ним другий вибух зруйнували реактор, в якому знаходилось 200 т. урану. Ланцюгова реакція ділення, яка виникла відразу ж після вибуху, зупинилась. Почався процес плавлення тепловиділяючих збірок і всіх елементів активної зони. Утворився багатокомпозиційний розплав металу, що ділився. Горіння графіту і виникнення під реактором потужної теплової колони утворили небачений в історії людства штучний радіаційний вулкан фантастичної сили.

Переглядів: 3248 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

     На обліку в управлінні праці та соціального захисту населення Галицької районної державної адміністрації перебуває 432 особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них: І категорії – 90 чоловік; ІІ – 183; ІІІ – 64; 82 – діти; 13 – дружини (чоловіків) померлих громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та смерть яких пов’язана з нею.

Переглядів: 1895 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вшановано пам’ять о. Рудольфа Моха

     Рудольф Мох18 квітня 2011 р. в Національному заповіднику «Давній Галич» відбулися заходи із відзначення 195-ої річниці від дня народження о. Рудольфа Моха – громадського діяча, поета, драматурга, послідовника «Руської трійці». На урочистому засіданні були присутні науковці, представники греко-католицької, римо-католицької та УПЦ(КП) церков.
Відкрив урочисте засідання генеральний директор – науковий керівник Національного заповідника “Давній Галич” Олександр Береговський. Він привітав присутніх з Міжнародним днем пам’яток та культури, а працівників Національного заповідника “Давній Галич” – зі здобуттям почесних грамот Міністерства культури України, висловив подяки за сумлінну працю активним науковим працівникам. Було зачитано привітання Національному заповіднику «Давній Галич» від колективу Національного заповідника «Києво-Печерська лавра». У своєму вступному слові Олександр Береговський звернув увагу на повернення із забуття імені отця Рудольфа Моха наприкінці 80-х років ХХ століття силами патріотів Галицького району та значення його постаті в національному русі і боротьбі за тверезий спосіб життя.

Переглядів: 2573 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Місцеві новини Галицького району

      Основна тема минулого робочого тижня керівництва району – хід проведення місячника з благоустрою населених пунктів.
Попри те головою районної державної адміністрації Григорієм Івасишиним проведено ряд нарад, на яких обговорено питання використання енергоносіїв та регуляторної політики в районі.
Залишається під контролем голови району здійснення реконструкції спортивно-оздоровчого комплексу в селі Темирівці, дитячого дошкільного навчального закладу в селі Дубівці, питання ремонту Народного дому у селі Кукільники та ФАПу у селі Загір’я.
Разом з головою районної ради Петром Стрембіцьким голова райдержадміністрації Григорій Івасишин взяв участь у освяченні Біблійного саду в селі Маріямпіль.
Перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бродович провів засідання комісії з питань сплати податків до Пенсійного фонду та виплати заробітної плати, нараду з арбітражними керуючими щодо підприємств-банкрутів, нараду з керівниками дорожних служб щодо питань ремонту доріг в районі.

Переглядів: 2142 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Презентовано книгу про мистецтво України та діаспори

     15 квітня в Національному заповіднику «Давній Галич» відбулася презентація монографії «Мистецтво України та діаспори: дереворізьба сакральна й ужиткова» та інших наукових праць з мистецтвознавства і художньої педагогіки професора, доктора філософії, Заслуженого діяча мистецтв України, члена Національної спілки художників України, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, засновника Малої академії народних ремесел в м.Галичі Богдана Тимківа. На презентації були присутні представники державної влади, наукові працівники, митці, гімназисти. Комп’ютерна презентація монографії допомогла присутнім скласти уявлення про це цікаве дослідження.

Переглядів: 1631 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Презентація

     «…Кожна нова жертва – цеглина у наш національний будинок, бо ніколи людська кров не ллється намарно». Ці слова Якова Гальчевського, відомого в Українській історії під іменем отамана Орла, стали епіграфом фотодокументальної виставки «Народна війна», презентація якої відбулася під патронатом міського голови міста Бурштина Петра Курляка, за сприяння      Всеукраїнського об’єднання  «Свобода» 13 квітня у Бурштинській загальноосвітній школі №2.

Переглядів: 1789 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Семінар

     15 квітня згідно плану відділу освіти РДА на базі Галицької ЗОШ І-ІІІст. №1 проведено районний семінар керівників загальноосвітніх навчальних закладів. Всі ключові питання семінару підпорядковано темі «Управлінська діяльність адміністрації школи щодо реалізації проблеми формування духовного світу учасників навчально-виховного процесу шляхом глибокого вивчення національної історії, відродження національної культури і духовності, родинно-сімейного виховання».

Переглядів: 1461 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Враження вселяють надію

     У Бурштинському енергетичному коледжі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу  відбувся щорічний традиційний захід «День відкритих дверей». На дійство завітали батьки, випускники шкіл, професійно-технічних закладів, технікумів, які бажають здобути вищу освіту освітньо-кваліфікаційних рівнів молодшого спеціаліста та бакалавра, а також дипломовані спеціалісти, які мають право отримати подальшу освіту за скороченим терміном навчання.

Переглядів: 2876 | Коментарів: 0 Детальніше >>

28 квітня – День охорони праці

     За рекомендацією Міжнародної організації праці у 2011 року захід проводиться під девізом „Система управління охороною праці: шлях до постійного вдосконалення”.
Відділення Фонду соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання в Галицькому районі звертається до керівників підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності підтримати ініціативу, визначити та впровадити додаткові заходи щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві та профзахворювань.

Переглядів: 1490 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Цукровий буряк – сіяти вигідно

     Прогноз фітосанітарного стану посівів і насаджень на червеньВ цьому році в районі взято курс на відновлення посіву цукрового буряка. Планується відкрити в Галичі бурякопункт. Попередньо за одну тонну буряка буде отоварення 50-55 кг. цукру та 400 кг. жому. Як показує практика, знижка на забрудненість коливається в межах 6 – 8 %.
Селянин сьогодні вагається чи вигідно сіяти буряк? Давайте підрахуємо. Середня ділянка – 20 арів. З неї можна зібрати біля 6 тонн буряків, а це – 330 кг. цукру і 2,5 тонни жому, що в грошах становить – 3500 грн. Віднімемо затрати 700 грн. Маємо 2800 грн. чистого доходу. Для порівняння: пшениця дає 550 грн. доходу, картопля – 900 грн.

Переглядів: 5933 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Служба «101» інформує

     МНСПротягом 20-21 квітня, в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах району проходив «День знань дітьми правил безпеки життєдіяльності». У проведенні уроків з основ безпеки життєдіяльності взяв участь керівний склад Галицького районного відділу УМНС України в Івано-Франківській обл. та працівники державного нагляду у сфері пожежної безпеки. До учнів шкіл була доведена інформація про стан з пожежами в державі та районі, особливо про випадки пожеж з «ініціативи» дітей.

Переглядів: 1460 | Коментарів: 0 Детальніше >>

НКРЕ підвищило тарифи на електроенергію для населення на 15%

     З 1 квітня 2011 року, згідно Постанови НКРЕ №343 від 17.03.11р., підвищено тариф на електроенергію для населення та населених пунктів в середньому на 15%.
Дане підняття стосується всіх категорій споживачів: для споживачів, що споживають до і більше встановленого ліміту 150 (250) кВт*год./міс, для багатодітних, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Відповідно до нових тарифів вартість електроенергії становитиме:

Переглядів: 2075 | Коментарів: 1 Детальніше >>

До відома випускників шкіл району!

     Управління праці та соціального захисту населення Галицької райдержадміністрації проводить організаційну роботу щодо виявлення інвалідів, які бажають вчитися, спроможні реалізувати свої здібності і можливості відповідно до висновків МСЕК та направлення до вступу в учбові заклади Міністерства праці та соціальної політики України (інвалідів І-ІІІ груп, інвалідів дитинства у віці від 15 до 35 років); до Всеукраїнського центру професійної реабілітації інвалідів м.Київ (до центру приймаються громадяни України із числа інвалідів працездатного віку І-ІІІ груп, які не мають професії або через інвалідність не можуть працювати за обраною професією і за висновком МСЕК потребують професійної реабілітації).

Переглядів: 2312 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Спортивні новини

     Блюдниківська та збірна команда з футболу «Ветерани»Спортивне свято відбулося у Вербну неділю у с.Блюдники. Тут з ініціативи дирекції місцевої школи та за підтримки сільського голови Івана Кузіва пройшов турнір з мініфутболу серед команд населених пуктів, які входять до складу Блюдниківської сільської ради. Змагання були присвячені 20 річниці Незалежності України та 15 річниці Конституції нашої держави. Про бажання позмагатися у цьому виді спорту заявили сім команд, до складу яких входили як юні спортсмени, так і представники зрілого покоління. За призові місця, зокрема, боролися команди сіл Темирівці, Пукасівці, Курипів, Ганнівці, дві команди з Блюдників та збірна команда «Ветерани».

Переглядів: 2618 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net