на сайті  
   
 
Четвер, 2 грудня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Галичани відзначили День вишиванки

     Великою дружньою родиною зібралися вчора галичани на площі Волі біля пам’ятника Кобзареві, щоб відзначити День вишиванки.

Переглядів: 668 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Три чверті українців впевнені: ситуація в державі розвивається у хибному напрямку. Рівень недовіри до очільників країни зашкалює. Щоразу зринають нові факти, які підтверджують віддавна популярний у суспільстві вислів: “Хтось воює, а хтось - торгує”. Ось з'явилося повідомлення, що Липецька фабрика "Рошен" визнала власне ухиляння від сплати податків, відтак сплатила у російську "казну" майже 600 млн рублів (9,2 млн дол.). Свій бізнес у РФ Порошенко досі не продав. 

Переглядів: 480 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Молодіжний арт-вечір у Галичі

     Звуки гітари, барабанний дріб, ліричні мелодії долинали з Пункту  прийому допомоги воїнам АТО. Мешканці міста Галича з цікавості заходили туди і залишалися подивитись.  І недарма… Адже 14 травня  тут  відбувся молодіжний літературно-акустичний вечір.

Переглядів: 631 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Обласні змагання «Пам’яті ветеранів туризму – 2016»

     11-15 травня 2016 року  в с.Новоселиця Долинського району проходили відкриті обласні змагання  з пішохідного туризму «Пам’яті ветеранів туризму», у яких взяли участь 17 команд. 

Переглядів: 656 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вихователів вчили виготовляти ляльок

     На базі Галицького відділу освіти 12 травня 2016 року вихователем І категорії ДНЗ №2 (ясла-садок) «Малятко» Софією Дмитрівною Клим був проведений майстер-клас «Виготовлення ляльки-мотанки» для вихователів ДНЗ та ЗНЗ.

Переглядів: 759 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Надія Білобрам («Барка») – керівник зв’язку Станіславського обласного проводу ОУН

     «Пізно вночі Великодньої суботи 1941 року в нашій камері хтось зауважив за вікном мотузку, що звисала з камери дівчат-смертниць. Виловивши її, відв’язали маленьку передачу: вузеньку блакитно-синю стрічку з вишитим на ній жовтими нитками написом «Христос Воскрес! Воскресне Україна! Маруся, Надія, Оля». Усі в нашій камері, українці й не українці, тихо заплакали, передаючи стрічку з рук у руки, цілуючи напис й імена дівчат».

Переглядів: 940 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Влада і комунальники відреагували на критику

     На критичну статтю "Діра в трубі як індикатор забитої каналізації", яка була опублікована в минулому номері газети миттєво відреагували і представники влади, і комунальники.

Переглядів: 573 | Коментарів: 2 Детальніше >>

Прагне Задністрянське солодкого життя

     Після, образно кажучи, своїх великодніх канікул наша рубрика «Як ся маєш, рідне село?» знову набирає оборотів і «їде» цього разу до Задністрянського. Минулого року йому виповнилося тільки 60. 

–Як ся маємо? – перепитує середніх літ чоловік, який сидить в автобусі поряд із нашим кореспондентом… І одразу відповідає: «Колись у нас було солодке життя, а тепер - солодкі спомини».

Переглядів: 2345 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Гімназія вистояла і відбулася: перша зустріч з випускниками

     «Нам було важко утвердитись в освітньому просторі району, адже довелось виборювати місце під сонцем серед великих і потужних шкіл. Але ми вистояли. Ми відбулися. Ми є». Ця думка, яка не потребує якоїсь особливої аргументації, прозвучала 14 травня під час першої в історії існування Галицької гімназії зустрічі з випускниками. 

Переглядів: 1194 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Громадсько-політичному діячеві Дмитру Коржинському в Медині встановлять барельєф

     Наближається День вшанування пам`яті Героїв. В Україні в ці дні віддають шану тим, хто поклав своє життя за українську ідею. Саме таким був Дмитро Коржинський для села Мединя Галицького району. Громадський і політичний діяч, січовий стрілець, учасник чотирьох воєн, політв’язень та, звичайно, один із фундаторів і диригент Мединського чоловічого хору. За його керівництва хор із Медині славився на всю округу. Цьому чоловікові випало померти у невідомості. Був похоронений на старому цвинтарі в Калуші у 1970-ті роки. Могила багато років була загубленою, її ніхто не доглядав. Три роки тому в Калуші було віднайдено місце поховання Дмитра Коржинського і відновлено надмогильну плиту.

Переглядів: 1076 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Агрохолдинг «МРІЯ» отримав 18 млн доларів фінансування

     Агрохолдинг «МРІЯ» у травні залучив кредит на суму 18 млн доларів. Позику надали поточні кредитори в якості проміжного фінансування, яке забезпечить покриття потреби «МРІЇ» у робочому капіталі до початку збиральної кампанії. Нагадаємо, що поточними кредиторами Агрохолдингу є його теперішні власники – провідні міжнародні та українські банки і фінансові корпорації, під управління яких «МРІЯ» остаточно перейшла у лютому 2015 року. Окрім того, Агрохолдинг отримав від комітету кредиторів додатково рефінансування 9 млн доларів кредиту, залученого в 2015 році. Таким чином, «МРІЯ» поповнила свій робочий капітал на загальну суму 27 млн доларів.

Переглядів: 581 | Коментарів: 0 Детальніше >>

СНІД – не вирок. Важливою є рання діагностика

     За час  своєї історії ВІЛ-інфекція набула характеру пандемії.За останніми даними від СНІДу в світі померло більше  20 млн людей, а з ВІЛ живе майже 40 млн. Хвороба продовжує наступати, руйнуючи життя людей, завдаючи шкоди суспільству.  Доведено, що існує три шляхи зараження вірусом імунодефіциту людини: під час статевих стосунків, через кров та від матері до дитини. Статевий шлях є найбільш поширеним у світі шляхом інфікування ВІЛ. Історично склалася ситуація, що першими постраждалими від СНІДу  були чоловіки з гомосексуальною орієнтацією в розвинених країнах, насамперед у США, Канаді, Франції, і лише пізніше розвиток епідемії охопив гетеросексуальне населення.

Переглядів: 552 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net