на сайті  
   
 
Вівторок, 30 листопада 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Спорткомплекс на березі Лімниці

     Спорткомплекс на березі ЛімниціЗ нагоди Міжнародного дня захисту дітей 1 червня у селі Темирівці відбулося урочисте відкриття спортивно-оздоровчого комплексу Галицької дитячо-юнацької спортивної школи.
Відтепер юні галицькі спортсмени матимуть свою тренувально-оздоровчу базу на березі Лімниці, яку створено з ініціативи голови районної державної адміністрації Григорія Івасишина у реконструйованому приміщенні старої школи. Будівлю, споруджену на початку ХХ століття, сьогодні не впізнати. Це сучасний комплекс із спальними приміщеннями, їдальнею, душовою. Зрештою, тут є все для належного відпочинку та занять спортом. Крім того, на території табору облаштовано спортивні майданчики та розбито наметове містечко.

Переглядів: 2037 | Коментарів: 0 Детальніше >>

На славу Божій Матері

     На славу Божій МатеріУкраїнська церква місяць травень посвячує Пресвятій Богородиці Діві Марії. У багатьох місцях в Її честь організовуються процесії, віруючі з особливістю возносять Їй молитви, відправляють маївки.
У 1965 році Папа Павло VI в спеціальному листі, посвяченому місяцю травню, закликав віруючих зберігати цю традицію. Він писав: “Нехай Та, що пережила тривоги і тягарі земного життя, втому щоденних турбот, труднощі і випробування бідністю і стражданням Голгофи, під час скрути прийде на допомогу Церкві і людству”.

Переглядів: 1835 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Свині стали заложниками інвестиційного свинства бізнесменів від «Даноші»

     Даноша«…І що ж ви собі думаєте? За вухом мене чухаєте, помийки тепленькі даєте. А потім перед святами робите швайнфест і їсте буженину, ковбаску з тушеною капусточкою, запиваючи це все пивком… І не смердить вам наше свинське фе?..

Переглядів: 2562 | Коментарів: 2 Детальніше >>

Відбувся перший турнір з волейболу на кубок голови Івано-Франківської обласної ради

     Відбувся перший турнір з волейболу на кубок голови Івано-Франківської обласної ради28-29 травня 2011 року з нагоди 120-ої річниці від дня народження засновника і провідника ОУН Євгена Коновальця в Івано-Франківську відбувся перший турнір з волейболу на кубок голови Івано-Франківської обласної ради.
У змаганнях взяло участь 14 команд, які представляли депутатський корпус обласної, районних і міських рад, міст обласного значення Івано-Франківської області (11 команд районних рад, дві команди міських рад та команда депутатів обласної ради).
На волейбольний майданчик у складі команди Івано-Франківської обласної ради вийшли голова ради Олександр Сич (капітан команди), Василь Гладій, Остап Дзеса, Володимир Шкварилюк, Василь Скрипничук, Михайло Мельник, Микола Різник, Ігор Шевчук та Андрій Троценко.

Переглядів: 1855 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Порядок оформлення спадкових прав та видача свідоцтва про право власності на частку в спільному майні подружжя в разі смерті одного з них

     Спадкуванням є перехід прав та обов’язків від фізичної особи, яка померла (спадкодавця) до інших осіб (спадкоємців).
Спадкування відбувається за законом або за заповітом.
Спадкоємець за заповітом чи за законом має право прийняти спадщину або не прийняти її. Спадкоємець, який постійно проживав разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини вважається таким, що прийняв спадщину, якщо протягом строку, встановленого статтею 1270 Цивільного кодексу Україїн, він не заявив про відмову від неї.
Спадкоємець вважається таким, що прийняв спадщину, якщо він мешкав разом із померлим.  Вважається, що спадкоємець прийняв спадщину через  подання заяви до нотаріуса за місцем відкриття спадщини в строк, встановлений для цього законодавством, тобто шестимісцячний строк(ст.1270 ЦК України). Якщо спадкоємець подав заяву про відмову від спадщини у цей же строк, вважається, що він відмовився від спадщини.

Переглядів: 4448 | Коментарів: 0 Детальніше >>

31 травня – Всесвітній день без тютюну

     Галич опитування«Проблема тютюнопаління» – питання, за яким спеціалістами Галицького РЦСССДМ  26 травня 2011 року проведено соціологічне опитування серед старшокласників міста Галича, метою якого було з’ясувати відношення дітей до найгострішої проблеми сьогодення – тютюнопаління.
В результаті опитування з’ясовано, що 95,8 % учнів  усвідомлюють проблеми, пов’язані з  тютюнопалінням. На питання «Чи є тютюнопаління шкідливою звичкою?» 100 % вважають, що так. 20% неповнолітніх мають досвід куріння, 80% – ні. Це непогана статистика у порівнянні з даними досліджень по Україні, де 60% випускників виходять зі шкіл зі стійко сформованою звичкою активного куріння. Учні добре поінформовані про хвороби, які викликає тютюнопаління (62,5% вважають, що куріння викликає рак легенів; 22,9% – рак легенів, серцево-судинні захворювання та імпотенцію). На питання «Хто отримує прибутки від продажу тютюнових виробів?» 52,8% вважають, що – виробники, 20,8 % – підприємці, 6,2 % – фабрики, 8,2 % – держава.

Переглядів: 3080 | Коментарів: 0 Детальніше >>

1 червня – Всесвітній день захисту дітей

     http://i003.radikal.ru/1105/0c/c3dfb71d2405.jpgДля звичайної людини ці слова звучать дещо дивно, бо від кого, чи від чого треба захищати дитину. Насправді питання захисту, адвокації прав дітей стоять зараз на першому місці в цілому світі і в Україні зокрема.
У засобах масової інформації рясніють повідомлення про жорстоке поводження з дітьми, факти насильства над ними, випадки дитячої проституції та порнографії, торгівлі дітьми. Ці речі, безумовно, шокують цивілізоване суспільство. Але давайте подумаємо,чи дотримуються в нашій країні такі природні права дітей, як право на якісну їжу, право на житло, право на охорону здоров’я, право на любов, піклування батьків та й саме право на життя.
Якщо заглибитися в суть, то відразу виникають складні юридичні, економічні та морально-етичні проблеми нашого суспільства, які повинні вирішуватися на державному рівні. Адже саме турбота про найслабших, найменш захищених членів суспільства є показником роботи державних інститутів.

Переглядів: 3475 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Оздоровлення дітей за кошти Фонду

     Оздоровча компанія у Фонді розпочата. У 2011 році в Івано-Франківській області буде проводитись фінансування оздоровлення дітей, членів сімей застрахованих осіб, у дитячих закладах оздоровлення згідно бюджету обласного відділення Фонду СС з ТВП. Кошти на оздоровлення дітей буде направлено відповідно до кошторису Програми відновлення здоров’я застрахованих осіб та членів їх сімей обласного відділення Фонду на покриття витрат дитячих закладів оздоровлення в частині набору продуктів харчування у відповідності до добових норм, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 02 листопада 2004 року № 1591 з розрахунку на оздоровчу зміну у розмірі не більше 35 грн. на один людино-день і на лікування та культурне обслуговування дітей у розмірі не більше 3 грн. на один людино-день.

Переглядів: 2451 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відбулася колегія

     31 травня відбулося засідання колегії районної державної адміністрації. На порядок денний виносилися питання:
- про підсумки роботи обласної моніторингової групи від 31.03.2011 року за результатами вивчення діяльності Галицької райдержадміністрації щодо вирішення питань соціально-економічного розвитку району, виконання Програми Президента України В.Януковича «Україна для людей», Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, сильна держава», доведення до населення суті економічних і політичних реформ, ініційованих Президентом України, доручень голови облдержадміністрації;

Переглядів: 1534 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Місцеві новини Галицького району (коротко)

      З основних виробничих проблем та питань щодо забезпечення  життєдіяльності району на нараді  із заступниками  розпочав минулий робочий тиждень голова районної державної адміністрації  Григорій Івасишин.  
Крім того, керівник району провів наради щодо реконструкції спортивно-оздоровчого комплексу в селі Темирівці, щодо соціально-економічного розвитку сіл Озерянської сільської ради, взяв участь у роботі колегії районної державної адміністрації, в спільному засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС та штабу з організації аварійно-відновлювальних робіт з ліквідації наслідків пожежі багатоквартирного будинку у місті Бурштині, в урочистостях з нагоди відкриття спортивно-оздоровчого комплексу в селі Темирівці та у міжнародній виставці «Агро-2011» у місті Києві.

Переглядів: 1625 | Коментарів: 1 Детальніше >>

У “Дзвіночку” відкрито нову групу

     У “Дзвіночку” відкрито нову групуМинулого тижня  в дитячому садочку № 1 «Дзвіночок» у м.Галич урочисто освячено та відкрито приміщення для нової групи дошкільнят.
Чин освячення здійснив декан Галицький УГКЦ отець-мітрат Василій Завірач. На урочистостях також були присутні заступник голови райдержадміністрації Ірина Чернега та міський голова міста Галича Орест Трачик.
На даний час у восьми групах цього закладу виховуються 167 дітей. У 2003 році тут було всього 46 вихованців.

Переглядів: 1985 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ЇЇ величність Музика

     ЇЇ величність МузикаНезбагненна влада музики над людиною. Вона примушує радіти й плакати, може допомогти пережити горе, зняти душевний стрес, вилікувати сердечні рани.
Музика – стародавній вид мистецтва, здатний об’єднувати людей. В цьому її найбільша сила. Різні за характерами, звичками, поглядами на життя, національністю, пристрастями, моральними принципами люди в концертному залі, затамувавши подих, однаково схвильовано й благоговійно завмирають під зливою дивовижних, чарівних звуків. На другий план відходять життєві негаразди й турботи, залишається тільки влада мистецтва, яке очищає душу від усього несуттєвого, мізерного, буденного, підносить нас до висот розуміння сенсу життя.
Саме такий вплив на усіх, хто зібрався 27 травня в залі Галицької дитячої музичної школи, мав творчий звіт талановитого, творчого педагога Бойчук Галини Мирославівни, присвячений 30-літтю творчої діяльності. Всі свої знання вона передає дітям, прищеплює змалечку любов до її величності Музики, віддає свою любов, терпіння учням, незважаючи на переміни їхніх настроїв.

Переглядів: 2498 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Місто Марії

     Маріямпіль сакураСіл, які можуть пишатися своєю красою, є багато, проте Маріямпіль – особливе село. Особливе своїм розташуванням, своїми архітектурними пам’ятками, своєю історією, а головне своїми неповторними краєвидами. Ніхто не залишаєтьcя байдужим до тієї краси, яку можна побачити, стоячи на схилах Маріямпільського парку. Сам парк викликає захоплення. Ошатні дерева, оздоблені по-особливому лавочки, прибрані алеї…

Переглядів: 2179 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вода життя. У переддень професійного свята

     Вода життя У переддень професійного  святаСтале функціонування і розвиток країни, рівень життя, здоров’я і добробуту її громадян тісно пов’язані зі станом водних ресурсів. Вода є основною умовою існування живої матерії і людини у тому числі. Проте ми не задумуємося над руйнівною силою води і наслідками, які вона по собі залишає. Важливу роль щодо регулювання діяльності водогосподарського комплексу, раціонального використання водних ресурсів, попередження шкідливої дії води відіграє діяльність організацій, які здійснюють водогосподарську діяльність.
На території Галицького, Рогатинського та частково Калуського районів Івано-Франківської області ці роботи здійснює Галицьке міжрайонне управління водного господарства. П’ятого червня  працівники управління відзначатимуть своє професійне свято. Саме напередодні Дня працівників водного господарства про діяльність організації, її основні завдання і проблеми ми попросили розповісти начальника Галицького МУВГ Миколу Кусяка.

Переглядів: 2704 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ви запитували на семінарі

     Яким критеріям потрібно відповідати, щоб претендувати на автоматичне  відшкодування податку на додану вартість
Верховною Радою України 2 грудня 2010 року прийнято та 3 грудня 2010 року підписано Президентом України Януковичем В.Ф. Податковий кодекс України (далі – Кодекс), яким передбачається реформування податкової системи, в тому числі і податку на додану вартість.
Передбачені в Кодексі норми дають можливість поліпшити адміністрування податку, в тому числі при здійсненні камеральних перевірок та одночасно удосконалити процедуру відшкодування податку на додану вартість. Згідно із Кодексом передбачається процедура автоматичного бюджетного відшкодування податку (пункт 200.18) і критерії відбору компаній для його отримання (пункт 200.19).
Порядок визначення відповідності платника податку критеріям, які дають право на отримання автоматичного бюджетного відшкодування податку на додану вартість (далі – Порядок), затверджено наказом ДПА України від 25.01.2011 № 42, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 31.01.2011 року за №136/18874.

Переглядів: 1545 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Свято останнього дзвоника

     Свято останнього дзвоникаКоли природа-матінка одягне землю весняними квітами і травами, випровадить все живе у життя, у кожну школу приходить хвилююче і радісне свято останнього дзвоника. Весело і цікаво пройшло воно у Жалиборівській ЗОШ І-ІІ ступенів. Розпочалося Молебнем до Матері Божої у храмі, де випускників поблагословив отець Святослав, після чого відбулася урочиста лінійка, на якій теплими словами до випускників звернулися директор школи Марія Ліуш, голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин, який є частим гостем не тільки нашого села, а й школи, сільський голова с.Жалибори Марія Щепанська, сільський голова с.Курів Л.Крупа. Щирі настанови лунали із уст класного керівника Г.Сенич, вчителя-пенсіонера А.Мазепи. Вітали випускників і учні-першокласники.
Випускники школи щиро подякували вчителям за їх невтомну працю, любов і ласку, запевнили, що ніколи не забудуть вчителів, рідної школи, яка стала для них другою домівкою.

Переглядів: 2864 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Останні акорди симфонії одинадцятикласника

     27 травня – останній дзвоник, останній раз йдемо в клас. Здається, що ще зовсім недавно ми із бантиками маленькі та смішні несміливо йшли на своє перше шкільне свято. Руки тремтіли, серце стукотіло, школа здавалася такою великою і невідомою.І мало в кому тепер можна впізнати тих маленьких карапузів, які розгублено стояли і не знали, що з ними робиться.
Зараз, коли ми вже востаннє виходимо на цю лінійку, ще до кінця не усвідомлюємо, що це – прощання, що такий звичний за багато років спосіб життя відходить у минуле, що безтурботні шкільні роки залишаться тільки незабутньою згадкою у нашій пам’яті. Не віриться, що більше не доведеться заповнювати щоденник, виправдовуватись, коли не виконав домашнє завдання, не перейматись за одержану двійку, що друзі, з якими бачились кожного дня, з якими ділили радість і горе, з якими пережили усі баталії шкільного життя, тепер розійдуться кожен своєю дорогою. Тільки тепер ми зрозуміли, як гаряче любимо один одного і як будемо сумувати. Перед нами відкривається нове життя.

Переглядів: 3424 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Визначено переможців І-го обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

     Відповідно до Положення про обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, затвердженого рішенням обласної ради від 04.01.2011. № 40-2/2011, рішення ради Конкурсу підведено підсумки І-го обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Переглядів: 1864 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В Івано-Франківську буде пам’ятник Коновальцю та меморіальна дошка Боєславу

     За ініціативою «Національного вибору» Івано-Франківський міськвиконком ухвалив рішення про встановлення в місті пам’ятника Євгену Коновальцю.
Як інформує обласне радіо, символічний камінь буде закладено 14 червня на вулиці Січових Стрільців, 56 (у день 120-річчя від дня народження Євгена Коновальця).
Оголошено також конкурс на виконання проектних пропозицій меморіальної дошки Михайлу Дяченку (Марку Боєславу). Вона буде встановлена на фасаді будинку №44 по вул. Т. Шевченка. Заявки на участь у конкурсі приймаються до 17 червня, а конкурсі проекти – до 1 липня.

Переглядів: 1552 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У справі про загибель лідера Народного Руху України призначено ексгумацію

     – У справі про загибель лідера “Народного Руху України” В’ячеслава Чорновола незабаром відбудеться ексгумація, вже призначено нову експертизу, – заявив генпрокурор України Віктор Пшонка.
“Ми впритул підійшли до ексгумації, буде призначено нову комісійну експертизу”, – сказав В.Пшонка в п’ятницю ввечері в ефірі телеканалу “Інтер”.
В.Чорновіл загинув 25 березня 1999 року в автокатастрофі під Києвом, коли його автомобіль зіткнувся з “КамАЗом” із причепом, який розвертався на шосе. Тоді загинув також водій політика Євген Павлов, постраждав прес-секретар.

Переглядів: 1671 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Закон про скасування техогляду прийнято в першому читанні

     Минулого вівторка Верховною Радою у першому читанні прийнято внесений Президентом законопроект, що передбачає, зокрема, скасування обов’язкового техогляду для легкових автомобілів, які не використовуються у комерційних цілях.
За ухвалення проекту закону у першому читанні проголосували 253 народних депутати.
Законопроект 3230-VI було внесено до Верховної Ради Президентом Віктором Януковичем у квітні нинішнього року.
Мета закону (йдеться у Пояснювальній записці до документа) полягає в усуненні надмірного державного регулювання у сфері автомобільних перевезень, що передбачає:

Переглядів: 2197 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Співробітники ДАІ почали працювати за новими правилами

     міліція23 травня набув чинності наказ №131 від 08.04.2011  «Про затвердження Змін до Інструкції  з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС».
Керівник прес-служби Департаменту ДАІ МВС Ігор Клопотій повідомив журналістам, що нова інструкція орієнтує роботу співробітників на “профілактику ДТП і допомогу учасникам дорожнього руху”.
“Про якість роботи інспекторів буде свідчити зниження кількості ДТП. Ми плануємо змінити імідж служби, яка виконує каральні функції, на користь забезпечення безаварійного дорожнього руху”, - уточнив Клопотій.

Переглядів: 1905 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До уваги споживачів енергопостачальної компанії!

     Якщо ви проживаєте в багатоквартирному будинку, негазифікованому природним газом і в якому відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання, тариф на електропостачання для вас один, незалежно від обсягів місячного споживання електроенергії. Він складає 21,54 коп./кВт*год. з ПДВ (з 1 квітня 2011р.).
Увага! Відповідно до змін, внесених з 1 травня 2011р. до Постанови №309 НКРЕ щодо застосування тарифу на електроенергію, що відпускається населенню та населеним пунктам для отримання даного тарифу, потрібно подати підтвердження факту відсутності газифікації природнім газом та відсутність або нефункціонування систем централізованого теплопостачання. Таким документом є Акт, виданий Державною інспекцією з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії в області.

Переглядів: 2038 | Коментарів: 0 Детальніше >>

СБУ в Івано-Франківську вилучила контрабандну партію наркотиків на півмільйона гривень

     наркотики31 травня ц.р. у місті Івано-Франківську співробітники СБУ затримали 34-річного чоловіка під час отримання ним передачі з-за кордону. У посилці, замаскованій під особисті речі, знаходилася контрабандна партія наркотичних засобів.
У ході огляду сумки було виявлено DVD-програвач у фірмовій упаковці. У корпусі DVD-програвача, з якого наркоділки витягнули все електронне начиння, були приховані пакунки, перемотані скотчем. Всередині співробітники СБУ виявили 170 блістерів з написами “Subutex”. Всього партія складає 1190 таблеток, які, відповідно до висновку експерта, містять наркотичний засіб бупренорфін, обіг якого в Україні обмежений. Вартість такої партії на місцевому роздрібному ринку складає близько 500 тисяч гривень, а у столиці перевищує мільйон гривень.

Переглядів: 2148 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В Івано-Франківську за матеріалами СБУ за хабар засуджено посадовців Архбудконтролю

     В Івано-Франківську за матеріалами СБУ за хабар засуджено посадовців Архбудконтролю Набрав законної сили вирок Івано-Франківського міського суду, яким двох службових осіб, котрі на час вчинення злочину обіймали керівні посади у інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Івано-Франківської області, визнано винними в одержанні хабара, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, поєднаному з вимаганням.
Начальника інспекції та начальника Управління адміністративного забезпечення та ліцензування інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Івано-Франківської області затримали на місці скоєння злочину співробітники СБУ у липні 2009 року. Чиновники вимагали у підприємця 5 тисяч гривень за видачу йому ліцензії на право провадження діяльності, пов’язаної з будівництвом.

Переглядів: 1989 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вікритий Кубок України з плавання на відкритій воді

     Кубок України з плавання на відкритій воді (відбіркові змагання до чемпіонату Європи) відбувся 30 травня 2011 року у місті Бурштині. У змаганнях взяли участь 32 спортсмени із Азербайджану, Молдови, міста  Києва, Харківської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Полтавської, Чернігівської, Миколаївської та Івано-Франківської областей.
З вітальними словами під час  урочистого відкриття змагань до учасників звернулися заступник голови Галицької районної державної адміністрації Ірина Чернега, державний тренер України з плавання, перший віце-президент Федерації плавання України Андрій Власков та міський голова міста Бурштина Петро Курляк. 

Переглядів: 2097 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ура! Канікули!..

     1 червня з Міжнародним днем захисту дітей стартувала оздоровча кампанія 2011р.
Вже цього дня тридцятеро дітей пільгових категорій із нашого району відправились на оздоровлення до лікувально-оздоровчого комплексу «Верховина», що у селищі Верховина, десятеро до лікувально-оздоровчого комплексу «Романтик» у місто Скадовськ Херсонської області. Двоє дітей відпочивають у Міжнародному дитячому центрі «Артек» і двоє в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» у місті Одесі.

Переглядів: 1743 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Багатодітні сім’ї отримали по корові

     Сьогодні чимало благодійних організацій творять  дива для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, інвалідів та дітей з багатодітних сімей.
В правовому полі України на теренах Волинської, Львівської та Івано-Франківської областей   вже десять  років поспіль через партнерські стосунки з канадською благодійною організацією Міжнародна Християнська Допомога діє благодійний фонд «Світ для дітей» з осідком у місті Пустомити на Львівщині.

Переглядів: 1442 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Багатодітні сім’ї отримали по корові

     Сьогодні чимало благодійних організацій творять  дива для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, інвалідів та дітей з багатодітних сімей.
     В правовому полі України на теренах Волинської, Львівської та Івано-Франківської областей   вже десять  років поспіль через партнерські стосунки з канадською благодійною організацією Міжнародна Християнська Допомога діє благодійний фонд «Світ для дітей» з осідком у місті Пустомити на Львівщині.

Переглядів: 2207 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Планування сім’ї

     Планування сім’їЯкісним показником будь-якого суспільства є ставлення його до жінок та дітей.
Враховуючи несприятливу демографічну ситуацію в Україні, постійне зниження загального рівня населення, а також репродуктивного здоров’я, як його основної складової частини, державою прийнято низку Національних програм з питань репродуктивного здоров’я та планування сім’ї. Метою програми «Репродуктивне здоров’я нації» є збільшення чисельності населення і зменшення факторів, що викликають «старіння» суспільства, а також формування у чоловіків і жінок потреби мати повноцінну родину, народжувати бажаних, здорових дітей.

Переглядів: 2726 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net