на сайті  
   
 
Четвер, 2 грудня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Проща медичних працівників

     Вже втретє медичні працівники зі всієї України зібралися на Всеукраїнську прощу до храму Св.Пантелеймона у с.Шевченкове. Це не випадково, адже Св.Пантелеймон був лікарем-цілителем, тож медики вважають його своїм покровителем.Цьогорічне дійство відбулося в суботу, 13 червня. Окрім медпрацівників, взяли участь і чиновники: заступник голови Івано-Франківської ОДА І.Пасічняк, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Р.Мельник, голова Галицької районної ради П.Стрембіцький, заступники голови Галицької РДА О.Прунько та М.Попович. 

Переглядів: 693 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Ідуть роки, змінюються обличчя, а система безвідмовно діє у старій парадигмі. Найменшу небезпеку одразу ж усувають. Цього разу під гарячу руку потрапив голова СБУ Валентин Наливайченко: Верховна Рада за поданням Петра Порошенка проголосувала за його відставку. І, головне, за що? Може, підставою такого рішення стала низка оголошень стосовно дій вітчизняних корупціонерів? Ось, приміром, одна з останніх заяв - про відмивання грошей на горезвісній нафтобазі «БРСМ-Нафта», у якій впродовж минулого тижня двічі загорялося пальне. Внаслідок аварії загинуло 5 і постраждало 15 осіб.

Переглядів: 605 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До уваги мешканців м.Галича!

     24 травня 2015 року в м.Галичі відбулися громадські слухання з питань готовності міста Галича до добровільного об’єднання територіальних громад Галицького району. Дане рішення було підтримане сесіями Галицької  міської ради, яка відбулася 26.05.2015 року, та Галицької районної ради, яка відбулася 28.05.2015 року.

Переглядів: 595 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Складаючи Перспективний план об’єднання територіальних громад, дбають про перспективи

     У процесі створення Перспективного плану об’єднання територіальних громад в області, перш за все, враховують перспективи майбутнього розвитку громад. На цьому зосередив увагу, спілкуючись із представниками ЗМІ на прес-конференції, керівник Офісу реформ, доктор філософських наук, професор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Дмитро Дзвінчук. 

Переглядів: 666 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Зустріч з депутатами обласної ради

     17 червня 2015 року голова районної державної адміністрації Ярослав Бартків та голова районної ради Петро Стрембіцький провели зустріч з депутатами обласної ради Ярославом Ткачівським, Зіновієм Береговським та Олександром Джурою. 

Переглядів: 638 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ювілей о. Василя Чередарчука

     14 червня до церкви Св.Параскевії с.Межигірці спішили парафіяни, запрошені священики разом з отцем І.Броновським,  деканом Галицьким УГКЦ, які з радістю та вдячністю прийшли привітати свого багаторічного пастиря, духовного учителя о. Василя Чередарчука  у день ювілею (25 років) його священицьких свячень. Після урочистої Святої Меси, відправленої ювіляром, о. Ігор Броновський зачитав вітального листа.

Переглядів: 1098 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У дощову погоду засяяла «Галицька веселка»

     У 2006 році Галина Леочко та Галина Колодій на базі своїх танцювальних колективів організували в місті Галичі фестиваль танцю «Галицька веселка». З того часу щороку на майдані Різдва проходить це величне сімейне свято, присвячене Дню захисту дітей. Лише минулого року, в зв’язку з буремними подіями в Україні, фестиваль вирішили не проводити. 

Переглядів: 733 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Творча зустріч з письменницею

     Нещодавно в Галич на запрошення працівників Національного заповідника «Давній Галич» завітала Марія Дзюба – художниця, поетеса, прозаїк, член Національної спілки письменників України, лауреат премії ім. В. Стефаника, голова Надвірнянського літературно-мистецького об’єднання ім. Т. Мельничука. Творча зустріч з письменницею відбулася в Картинній галереї установи. 

Переглядів: 721 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пісні, народжені з любові

     Не марив я ні Києвом, ні Львовом,

     Бо лилось тут з небес мені проміння.

     Я із Сільцем зв’язав свою дорогу,

     Моя земля тут, тут моє коріння.

      

     Ці рядки з вірша Івана Драбчука дуже тонко характеризують самого автора, його глибокий патріотизм, любов до краю, де народився, його життєву позицію. У рідному Сільці Тисменицького району, в загальноосвітній школі, де працює вчителем Іван Васильович, у рамках відпочинкового табору відбулася презентація збірника «Пісні рідного краю». До нього увійшло 25 пісенних творів самодіяльного композитора Омеляна Ліуша на слова Івана Драбчука. 

Переглядів: 695 | Коментарів: 0 Детальніше >>

21 червня – День медичного працівника

     Із року в рік у третю неділю червня в Україні святкують День медичного працівника. Важко уявити наше життя без медицини. Будь-яка людина, незалежно від статі і віку, прагне бути здоровою, прожити активне життя. І немає в світі більш  відповідальної професії, ніж лікар. Лікарі рятують життя, а тому заслуговують поваги та пошани не тільки в своє професійне свято.

Переглядів: 1190 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Обдаровані діти - в центрі уваги

     Свято для обдарованих дітей, що відбулося 15 червня в Національному заповіднику «Давній Галич», стало підсумком роботи дитячих та педагогічних колективів району за весь навчальний рік.Є ким пишатися. Є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді. 

Переглядів: 747 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Молодь обирає життя»

     У рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної  акції «Відповідальність починається з мене» 12 червня 2015 року молодіжна рада  с. Задністрянське при сприянні відділу молоді та спорту районної державної адміністрації організувала та провела молодіжний профілактичний захід «Молодь обирає життя». 

Переглядів: 740 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відпочинок чи злочин

     Сонячний недільний день. Люди відпочивають… Хто вдома, хто відвідує родичів та друзів, хто вийшов на прогулянку. Центр міста, сім’ї гуляють, діти бігають, граються, смакують морозиво, а тати розгулюють з пивом… Як не прикро, та така картина настільки звична для більшості людей, що на це вже не звертають уваги. Багато хто не знає, що сьогодні це є прямим порушенням закону про розпивання спиртних напоїв у громадських місцях (ст. 178). 

Переглядів: 739 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Той мурує, той руйнує…»

     З початком весни в Галичі вирішили посадити алею в пам’ять Небесної сотні. Цю ідею успішно реалізували - вздовж дороги до галицького старого моста з’явились тендітні молоденькі деревця горобини. Кожного дня було приємно спостерігати, як на них починали розпускатись листочки, як вони набирались сили. 

Переглядів: 736 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галичанам на замітку

     Відвідування храму для кожного християнина є обов’язком, тому кожної неділі ми спішимо на визначену годину, щоб встигнути на Літургію. Та іноді виникає потреба просто побути в церкві, помолитись… У великих містах вже давно увійшло в практику, що храм відкритий протягом дня для всіх охочих. 

Переглядів: 687 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«МРІЯ Агрохолдинг» поповнив оборотний капітал на 25 млн доларів США

     Агрохолдингу «МРІЯ» вдалося поповнити оборотний капітал шляхом залучення кредитної лінії на суму 25 млн доларів США. Кредитна лінія відкрита поточними кредиторами «МРІЇ» терміном на 6 місяців. Залучені кошти будуть спрямовані на фінансування збиральної кампанії, а також на проведення осінньої посівної.

Переглядів: 628 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Безпека праці - запорука збереження здоров’я працюючих

     Сучасна економічна криза, скорочення обсягів виробництва, погіршення умов праці неодмінно призводять до збільшення порушень нормативів з охорони праці та зростання кількості нещасних випадків на виробництві.Одним із найважливіших нормативно-правових актів про охорону праці є Закон України “Про охорону праці”.

Переглядів: 1116 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В новий сезон – у новій формі

     Команди с. Довпотів та с. Маріямпіль отримали футбольну форму від «Даноші».

     Компанія «Даноша» надає особливе значення популяризації спорту та здорового способу життя, активно підтримує аматорські спортивні команди та розвиток спорту серед учнівської та студентської молоді. Це відповідає корпоративній філософії «Даноші», яка також заохочує своїх працівників вести активний спосіб життя та дбати про власне здоров’я. 

Переглядів: 672 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Звернення дирекції Снятинського дитячого будинку-інтернату!

     У будинку-інтернаті проживає 100 вихованців. Всі вони є інвалідами 1-ої та 11-ої групи інвалідності з фізичними та  розумовими вадами. Старші проходять реабілітацію в класах трудової реабілітації за відповідною програмою, де виготовляють необхідну для суспільства продукцію, а саме:

Переглядів: 746 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Зміни у призначенні пенсій за віком особам, які працювали у шкідливих і особливо шкідливих умовах за Списком №1

     З 1 квітня 2015 року набрав чинності Закон України  від 02.03.2015 р.  №123 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення». Документом внесені зміни у Закон України «Про пенсійне забезпечення» в частині призначення пенсій на пільгових умовах та за вислугу років. З квітня 2015 року пенсії за віком на пільгових умовах жінкам призначатимуть після досягнення ними підвищеного пенсійного віку. 

Переглядів: 604 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Дарунки захисникам від галичан

     Скільки разів перетинали межі області, скільки тисяч кілометрів здолали та скільки тонн допомоги відвезли військовим, Галицькі волонтери сьогодні вже не можуть підрахувати. Ось і цими днями галичани  черговий раз повернулися з Луганщини. Цього разу до волонтерів з ГО «Галич «Майдан», яке очолює Михайло Вітовський,  долучилися депутат Галицької районної ради Володимир Костишин, депутат Івано-Франківської обласної ради Тарас Хованець, голова Тлумацької районної організації Всеукраїнської спілки воїнів-афганців Валерій Ступницький, Тисменицької – Дмитро Сатур і водій Мирон Кузевич.

Переглядів: 812 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Воїни тилу»

     За останній рік волонтерство стало для нас звичним явищем. Сьогодні волонтери не лише забезпечують необхідним нашу армію, добровольців, поранених у госпіталях та лікарнях, а й турбуються про їхні сім’ї в тилу. На даний час у нашому районі близько 100 мобілізованих і ще немале число добровольців. Часто вони йдуть захищати нашу державу, залишаючи сім’ї незахищеними як фінансово, так і без фізичної підтримки.

Переглядів: 735 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Літній відпочинок біля водойм

     Багатьох манять прохолодні води своєю свіжістю у спеку. Приємно розслабитись у чистій воді, покупатись, поплавати, попірнати.Само собою, що при купанні потрібно дотримуватись правил поведінки на воді, поводитись дисципліновано, не бешкетувати, не занурювати слабших у воду...Не переоцінюйте свої сили і вміння, не запливайте далеко від берега, адже у наших водоймах зараз на нас може чатувати така небезпека, як обірвана риболовна сітка або гачки із волосінню, блешні, твістери, які можуть вас зачепити, заплутати під водою, що в свою чергу приведе до трагедії. 

Переглядів: 836 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вакцинація – важливий етап у житті дитини

     У боротьбі з інфекційними захворюваннями пріоритетне значення мають методи специфічної профілактики, тобто вакцинація. Вакцинація– це створення штучного імунітету у людини до певних інфекційних  хвороб шляхом введення вакцини чи анатоксину в її організм.Для того, щоб не було загрози масовості інфекційного захворювання як серед дітей, так і серед дорослих, відсоток щеплених має сягати не менше 95%. 

Переглядів: 825 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Демографічна ситуація в області у січні-квітні 2015 року

     Чисельність населення області, за оцінкою, на 1 травня 2015 року становила 1382,6 тис.осіб, у тому числі в міських поселеннях проживало 603,6 тис., у сільській місцевості - 779 тис. Упродовж січня-квітня 2015 року кількість жителів збільшилась на 90 осіб, що відбулось за рахунок міграційного приросту населення (на 1413 осіб), водночас мало місце природне скорочення в кількості 1323 особи. 

Переглядів: 568 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тріумф депутатів Івано-Франківської області

     З 9 по 12 червня 2015 року в м.Ужгороді проходила ІV Всеукраїнська Спартакіада серед депутатів обласних, районних, міських (міст обласного значення), сільських і селищних рад.У даних змаганнях взяли участь 12 команд-учасниць обласних рад України, які впродовж трьох днів захоплювали грою на спортивних майданчиках, демонстрували майстерність і витривалість, навички, знання та вміння із волейболу, міні-футболу, шахів, шашок і настільного тенісу. 

Переглядів: 660 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Дністром курсуватиме унікальний корабель

     Дністром курсуватиме  унікальне двопалубне судно «Юрій», яке при вазі дванадцять тон, довжині 10 та ширині 5 метрів здатне пройти мілину 0,3 метра. На кораблику є всі зручності для комфортного плавання та відпочинку: спальні каюти на 10 місць, прогулянкова «тераса», кухня, ванна, туалет, опалення та дах на випадок дощу. 

Переглядів: 703 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net