на сайті  
   
 
Вівторок, 30 листопада 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
7 липня – День працівників природно-заповідної справи

     Напередодні Дня працівників природно-заповідної справи Центр реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку поповнився новим пацієнтом – маленьким оленятком. Маля вийшло до людей з лісу до села Тухля Сколівського району Львівської області. Саме по тому, яким немічним і голодним воно було, можна зробити висновок, що оленятко втратило свою маму. Люди напоїли його молоком і зателефонували до Галицького національного природного парку. А районний мисливствознавець В.Сеньків доправив його до Центру реабілітації диких тварин Галицького НПП.
Усі працівники Парку, відвідувачі опікуються і милуються цим симпатичним звірятком. Запрошуємо відвідати наш Парк юних природознавців, небайдужих людей, які з любов’ю і гуманністю відносяться до усього живого та запропонувати свій варіант клички для оленяти. Автора найкращої назви звірятка буде названо до 9 серпня – восьмої річниці Галицького національного природного парку. Переможця чекає цікавий приз.

Переглядів: 3017 | Коментарів: 2 Детальніше >>

Новий інфаркт нації чи Піррова перемога?

     3 липня 2012 року Верховна Рада ухвалила законопроект Ківалова-Колісніченка «Про засади мовної політики в Україні» у другому читанні.  За його остаточну реалізацію проголосували 248 депутатів із необхідних 246. При цьому не внесли жодних із запропонованих 2600 поправок.

Переглядів: 1461 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Особливі мітки для лелек

     5 липня у с. Блюдники відбулося кільцювання пташенят білого лелеки. Проект здійснюється у межах Прикарпаття за підтримки Західноукраїнського орнітологічного товариства (ЗУОТ) та ПАТ «Прикарпаттяобленерго», які долучилися до міжнародної акції. Мета нанесення міток – виявити міграційні шляхи, місця зимівлі та вік птахів, що гніздяться в Україні. Партнерами нашої держави у цій роботі є Польща і Литва.

Переглядів: 2193 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Презентація нової збірки Семена Возняка

     3 липня в Галицькій центральній бібліотеці відбулася презентація нової поетичної збірки Семена Возняка «Весь я не помру». У літературно-мистецькому заході, крім бібліотекарів, працівників Народного дому Галича, взяли участь представники влади, колеги і друзі автора, а також поціновувачі його творчості.
Народився Семен Євгенович Возняк на Лемківщині, в селі Більцарева. Внаслідок сумнозвісної операції «Вісла» родину переселили в Україну, спочатку в Кіровоградську, а пізніше – Івано-Франківську область. Після закінчення семирічки в 1952 р. вступив до медичної школи в Івано-Франківську. Працював фельдшером, а з 1968 р., закінчивши Івано-Франківський медичний інститут, – лікарем-хірургом у медсанчастині Бурштинської ДРЕС.

Переглядів: 1993 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Лунає українська пісня

     Свято сучасної української пісні подарували жителям с. Загір’я їхні діти.
В народі кажуть, що українець співає весь рік і весь вік. Так, це нам від Бога дано. І в тому сила українського народу. Було заборонено мову, письмо, приписували нашій культурі те,що їй зроду не було властиве. Але нація збереглася і чи не завдяки пісенному вінку,що ним заквітчана Україна, єдина в світі держава, яка має таку багату пісенну спадщину.
Концерт тривав довго, а здавалось, ніби одна мить. Милувалися глядачі чарівним співом ансамблю «Загіряночка». 

Переглядів: 2597 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Прикарпаття протестує проти “мовного закону”

     4 липня, у Івано-Франківську розпочалась акція протесту проти мовного закону.
Громадськість міста прийшла до адміністративного будинку, аби висловити своє незадоволення законом, який прийняла Верховна рада, та тим, у який спосіб він приймався.
Акція протесту під стінами Івано-Франківського «білого дому» зібрала як громадськість міста, так і представників декількох політичних партій. Представники ВО «Свобода» намагались розгорнути партійні прапори, але інші учасники протесту не дали цього зробити. Адже попередньо акція була заявлена як неполітична.
Проте, як відомо, на сьогоднішній день свої заявки на проведення акцій протесту все ж подало декілька партій. Біля адміністративного будинку з’явилося наметове містечко, від якого уже відправлено перший автобус з мітингувальниками до Києва.

Переглядів: 1629 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Діяльність влади впродовж тижня

     1 липня голова районної ради Петро Стрембіцький разом із керуючим справами виконавчого апарату районної ради Мирославом Бобрисом провели виїзний прийом громадян в Нараївській та Новоскоморохівській сільських радах. Варто зазначити, що громадян в основному турбують питання соціально-економічного і культурного розвитку відповідних населених пунктів.

Переглядів: 1416 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Відбулися проміжні вибори

     1 липня відбулися проміжні вибори депутата Межигорецької сільської ради Галицького району по територіальному виборчому округу №06023. До списку виборців було внесено 41 особу. У голосуванні взяли участь 30 осіб (73% від загальної кількості виборців). Вибори проводились по одному кандидату – Ярицькому Михайлу Васильовичу (позапартійний).
Усі виборці, які взяли участь у голосуванні, віддали голоси на підтримку зазначеного кандидата.

Переглядів: 2451 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Микола Зелінський знає проблеми галичан

     15 червня на інформаційному сайті  «Ліхтарі Галицькі» відбулася чат-конференція з депутатом Івано-Франківської обласної ради Миколою Зелінським.

Переглядів: 1490 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Підписано угоду між Івано-Франківською та Сумською облдержадміністраціями про торговельно-економічне, науково-технічне та гуманітарно-культурне співробітництво

     Наприкінці минулого тижня десять прикарпатських журналістів  повернулися  зі Слобожанщини,  де  перебували  на запрошення голови Сумської обласної державної адміністрації Юрія Чмиря. П’ятиденний прес-тур на Сумщину відбувся  за сприяння голови облдержадміністрації Михайла Вишиванюка, який через представників ЗМІ передав своєму колезі Юрію Чмирю  попередньо підписану на два роки Угоду про торговельно-економічне, науково-технічне та гуманітарно-культурне співробітництво між Івано-Франківською та Сумською  обласними  державними  адміністраціями. 

Переглядів: 1556 | Коментарів: 0 Детальніше >>

“Ковчег – 2012”

     3 липня 2012 року  у Костелі  Благовіщення  смт.Більшівці розпочав роботу VІІ Міжнародний міжрелігійний молодіжний семінар «Ковчег-2012».
Участь у  семінарі взяли Генеральний консул Республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд,  віце-ректор Українського католицького університету Мирослав Мартинович, колишній політв’язень Семен Глузман, керівник апарату райдержадміністрації Надія Кицела, представники єврейської общини, духовенство.

Переглядів: 1630 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Я чекаю тебе, мамо!

     Мамо, забери мене додому!”, – із жалібним виразом обличчя вигукнула дівчинка, котра вибігла із інтернатного будинку назустріч зовсім незнайомій жінці...
Усі, кому доводилося спілкуватися з дітьми-сиротами, з дітьми із сиротинців, знають, що найбільшою мрією цих дітей є сім’я. Вони дивлятьсь в очі з болем і надією, готові назвати когось мамою в перший же день, бо хочуть мати своїх, хоч і нерідних батьків, відчувати батьківську опіку та любов.

Переглядів: 1937 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Сумлінність платника податків – стимул для отримання автоматичного відшкодування ПДВ

     Автоматичне відшкодування ПДВ – одне з нововведень, запроваджених в Україні з Податковим кодексом.
Сумлінні платники податків можуть швидко отримати заявлені кошти без контакту з податковою службою. Потрібно лише подати вчасно податкову декларацію з ПДВ, потім спеціальна комп’ютерна програма здійснить автоматичний відбір тих платників податків, які відповідають критеріям автоматичного відшкодування.

Переглядів: 1596 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net