на сайті  
   
 
Вівторок, 30 листопада 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Мешканка Бурштина відзначила 100-літній ювілей

     12 липня 2014 року славний столітній ювілей відсвяткувала Пришляк Варвара Миколаївна, яка є уродженкою Рогатинського району. Там вона все життя працювала у колгоспі. На даний час ювілярка проживає в м.Бурштині з дочкою, яка нею опікується.З нагоди поважної дати іменинниця отримала багато привітань від рідних, друзів, сусідів.Привітати Варвару Миколаївну приїхали і голова районної державної адміністрації Володимир Чуйко та керівник апарату районної державної адміністрації Надія Кицела, повідомляє інформаційно-аналітичний відділ РДА.

Переглядів: 760 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В Галичі нарешті ремонтують дороги

     Філія «Івано-Франківське ДЕУ» дочірнього підприємства «Івано-Франківський облавтодор» здійснює ремонтні роботи по відновленню дорожнього покриття вулиці Львівська у м.Галичі (суміщення із автомобільною дорогою загального користування державного значення Н-09 Мукачеве-Львів).В ході проведення ремонтно-будівельних робіт встановлено 500 погонних метрів бордюрів та планується укладення 8000м2 асфальтобетонного покриття.

Переглядів: 684 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     «Керівництво Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України висловлює щирі співчуття батькам, рідним та близьким загиблих військовослужбовців у зв’язку із трагічною непоправимою втратою». Скільки разів упродовж останніх місяців журналісти використовували ці рядки, цитуючи представників влади? І чи долинуть співчуття до усіх людей, які втратили своїх рідних? Чи врахують кожного, хто загинув від міни або був розстріляний нізащо? У Слов’янську та Краматорську нарешті стихло. 

Переглядів: 648 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відзначення 24-ої річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України

     16 липня в Галицькій центральній бібліотеці відбувся «круглий стіл», присвячений 24-ій річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України. У заході, крім працівників бібліотеки, взяли участь наукові співробітники Національного заповідника «Давній Галич», заступник голови Галицької райдержадміністрації з гуманітарних питань Людмила Сівецька, працівники Народного дому Галича тощо. 

Переглядів: 770 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Досвід Грузії – на користь Україні

     В Україні, як і на всьому пострадянському просторі, відбувалися такі явища соціального характеру, як кольорові революції. Революція троянд  - у Грузії, Помаранчева революція  -  в Україні та Тюльпанова революція - у Киргизії, які були протестами і вимогою для змін стану суспільства та вирішення таких його проблем як корупція, безвідповідальність влади, порушення прав і свобод людини і громадянина.

Переглядів: 752 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Військовослужбовці-галичани отримали допомогу

     Інформаційно-аналітичний відділ РДА повідомляє, що завдяки організованій роботі сільських голів військовослужбовці-галичани, які є вихідцями з Галицького району і перебувають в с.Амбросіївка Донецької області, отримали допомогу  у вигляді амуніції та продуктів харчування.

Переглядів: 754 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Фахівці Держземагентства працюють над вдосконаленням ринкового механізму щодо прав оренди на землі сільськогосподарського призначення

     Робоча група Держземагентства завершила роботу над проектом Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення”.На сьогодні питання продажу земель сільськогосподарського призначення не сприймається українською спільнотою. Принципова позиція більшості – заборонити продаж орних земель та визначити мінімальний термін їx оренди не менше 10 років.

Переглядів: 749 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В Галичі зловмисники знеструмили вуличне освітлення

     Як поінформував редакцію газети заступник міського голови м.Галич Дмитро Кульчицький, у ніч з 14.07  на 15.07.2014 року  невідомою особою  чи особами на електричній підстанції по вул. Д.Галицького зламано замок щитової вуличного освітлення вулиць Д.Галицького і Галич-Гора та обрізано дроти від двохзонного лічильника і таймера.

Переглядів: 735 | Коментарів: 0 Детальніше >>

З початку року галицьким платникам надано понад дві тисячі адміністративних послуг

     Протягом 6 місяців поточного року послугами Центру обслуговування платників податків району скористались 6730   галичан,  яким надано 2100 адміністративних послуг.Найбільше відвідувачі Центру зверталися з питань отримання картки платника податків та внесення до паспорта громадянина  України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Переглядів: 666 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Право на вічність

     Чи прийшли б ми до Майдану, показали б стільки гідності, продемонстрували невмирущість українського духу, якби в душах і серцях наших не відчували волі, не прагнули до неї усім своїм єством. Наша нескореність – від  зболених сердець патріотів, котрі давно сплять у могилах, але  навічно живі  у вдячній пам’яті нащадків. Воістину правдиві слова, що українська родина сильна вірою і пам’яттю. Це наш дотик до безсмертя. Велика шана і хвала Вам, наші звитяжці, за відвойований кожен клаптик рідної землі, низький поклін за подвиг та незламну душу патріота.

Переглядів: 742 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Із забутих глибин

     Недарма існує приказка: «Нашого цвіту – по всьому світу». Варто заглибитися в бездонні глибини минулого, щоб переконатися у вагомій, часто навіть вирішальний ролі українців у творенні історичного процесу. Недарма одна з французьких газет 1957 року порівнювала Україну з Провансом: останньому вдалося цивілізувати варварів Заходу, а наша Батьківщина інтегрувала в культурну сферу варварів Сходу. Вже тоді Донбас виробляв удвічі більше вугілля, ніж уся Франція. Президент США Білл Клінтон мав рацію, назвавши Україну найдавнішою європейською нацією і водночас наймолодшою в плані політичного сформування. Хіба можна знехтувати фактом, що відомі європейські полководці переймали тонкощі стратегії бою в українських козаків?

Переглядів: 1967 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Підземелля Галицького замку

     Далеке минуле завжди оповите  таємницями. Ще здавна  усі фортифікаційні споруди приваблювали до себе дослідників, аби розгадати клубок загадок, які розчинилися у стінах  замків, фортець. Чого лише вартують твердині нашого краю, котрі зберігають у глибоких надрах, до яких нікому немає доступу, свої таємниці. Тільки народна пам’ять у легендах і переказах оповідає нам про заховані у них скарби чи якісь інші загадкові явища, наприклад, привиди чи ще щось. Чимало таких оповідань шириться довкола підземель  Галицького замку. 

Переглядів: 1394 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Історичне минуле Галича

     На західно-українських землях за час панування Австро-Угорщини зводилися різноманітні добротні будівлі, мости. 1912 року в місті Галичі було завершено будівництво залізничного вокзалу (двірця). Під час Другої світової війни, а саме 1944 року, німці знищили цю чудову будівлю. Як розповідають очевидці, серед білого дня до двірця під`їхала німецька дрезина і зупинилася.

Переглядів: 842 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Свідомість українців таки пробудилася

     Коли у XIX ст. Італія виборола незалежність, то радник короля Віктора-Емануїла II Массімо Д’Азельо сказав знамениту фразу: «Ми створили Італію, тепер треба створити італійців». Цей вислів дуже актуальний сьогодні для України. Ми 23 роки тому здобули незалежну державу, але процес нашого націогенезу триває ще досі. Велике значення для його формування мають такі явища новітньої історії, як Помаранчева революція та Революція гідності, які змінили свідомість нашої нації. Вічна біда українців – відсутність прагнення до консолідації та взаємної підтримки. Саме в цьому криється джерело всіх наших бід і нещасть. 

Переглядів: 890 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Як заощадити енергію та власні гроші?

     Глобальна зміна клімату - одна з найгостріших екологічних проблем, які стоять перед людством. Згідно з прогнозами провідних міжнародних наукових центрів із дослідження клімату протягом наступного століття температура підвищиться на 2-5 0С. Такі темпи глобального потепління спричинять серйозні кліматичні зміни і різні екосистеми опиняться під загрозою зникнення.Основною причиною зміни клімату є використання викопного палива та неефективне споживання енергії, що виробляється. Парникові гази, що утворюються внаслідок діяльності людини, викликають посилення парникового ефекту. 

Переглядів: 714 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Рак картоплі

     Кожен справжній господар, сільгоспвиробник завжди дбає про екологічно чисту продукцію, яку він виробляє. Зупинимося на деяких аспектах боротьби із небезпечними хворобами картоплі. Одним із найнебезпечніших захворювань  є рак. Його збудник грибного походження. Вперше спалах хвороби спостерігався наприкінці минулого століття на території тодішньої Австро-Угорщини. З тих пір рак картоплі широко поширився в багатьох країнах Європи, перекинувся і на інші континенти.Найчастіше це буває на ділянках, де картопля вирощується на одному і тому ж місці з року в рік. Чутливі до раку сорти, знижують врожайність бульб на 80 відсотків. А на полях, де дотримуються сівозміни і культивують ракостійкі сорти, шкодочинність захворювання незначна і площі зараження невеликі.

Переглядів: 1047 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Мандрівник – 2014

     Чим манять гори людей ? Що заставляє  покидати  затишний дім та  міряти ногами безмежні дороги? Відповіді різні: нові знайомства, бажання втекти від одноманітності, побачити красу і велич природи,прокинутись вночі і милуватись небом, вкритим зірками,  можливість відкрити душу істинному світу: гармонійному, натхненному, вражаючому, де немає зайвої метушні, де можна мовчати і просто дихати, зарядитися природньою енергією, а ще тому, що хочеться не існувати, а жити на повну силу.Там ти відкриваєш щоразу щось нове, досягаєш вершин, долаєш різні випробування погодою, ситуаціями, починаєш по-іншому дивитися на речі, розумієш, що хоч ти і маленька людина, але здатна чогось добитися.

Переглядів: 873 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Яблунів – володар кубка району 2014 року!

     6 липня на стадіоні «Колос» у Галичі відбувся фінальний матч розіграшу кубка Галицького району з футболу сезону 2014 року, в якому зустрічались команди Бовшева та Яблунева.Шлях до фіналу у кожної з команд був доволі різним. Лише у півфіналі обидві команди відчули доволі сильний супротив, коли Яблунів обіграв Вікторів (5:3), а Бовшів мінімально здолав Кінашів (2:1).О 16:00 команди вийшли на поле стадіону «Колос».

Переглядів: 844 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Бовшів – найсильніший серед ветеранів!

     13 липня в селі Насташине відбувся районний турнір з міні-футболу серед ветеранів старших 40 років. Учасників змагань вітальними словами зустрів сільський голова Роман Рубашний та голова Галицької РО ВФСТ «Колос» Іван Бабій. У важкій та напруженій боротьбі перемогу святкувала команда ветеранів села Бовшів, на другій сходинці розмістились ветерани з Водників, а третє місце зайняла ветеранська команда Слободи.Переможців змагань нагороджено медалями та кубками Галицької РО ВФСТ «Колос».

Переглядів: 859 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net