на сайті  
   
 
Четвер, 2 грудня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Чи постане Архангел Михаїл на Алеї Героїв Небесної Сотні?

     Про облаштування Алеї Героїв Небесної Сотні ми писали вже неодноразово. Багато було сказано, були різні пропозиції, навіть суперечки. Уже посаджено деревця, і вже навіть кілька з них зламані.Минулого тижня  з цього приводу відбулася розширена нарада у голови РДА за участю представників райдержадміністрації, районної ради, міської ради та громадських активістів. 

Переглядів: 658 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Нині пересічний українець переживає складні часи. Паралізований страхом втратити роботу, він погоджується на мовчання «там, де треба», чолобитні перед «тими, якими треба», холуйські піруети в кабінетах начальства, а часом - і на ходіння «по головах» під дулом інстинкту самозбереження. Потрапити під скорочення - все одно що відправитися до пекла. Тим часом у вітчизняних університетах «тануть» обсяги держзамовлень, у перспективі освіта перетвориться на привілей вибраних.

Переглядів: 719 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До уваги мешканців району!

     На підставі Указу Президента України №15 від 14.01.2015 року на території Галицького району проводяться заходи щодо мобілізації людських і транспортних ресурсів. Галицько-Рогатинський об’єднаний районний військовий комісаріат проводить розшук військовозобов’язаних Галицького району, які не закінчили проходження районної військово-лікарської комісії та які не прибули за викликом до Галицько-Рогатинського об’єднаного районного військового комісаріату без поважних причин,  чим порушують норми Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», а саме ст. 22 даного Закону. 

Переглядів: 1435 | Коментарів: 1 Детальніше >>

16 липня 1990 року Верховною Радою Української РСР прийнято Декларацію про державний суверенітет України

     16 липня в залі засідань райдержадміністрації відбулося урочисте засідання з нагоди 25-річчя прийняття Декларації  про державний суверенітет України.У заході взяли участь представники влади, начальники відділів та управлінь, директори загальноосвітніх шкіл та держустанов району.Хвилиною мовчання вшанували всіх тих, хто причетний до державотворення України, хто віддав за неї своє життя.

Переглядів: 684 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ю.Дерев’янко: «ВОЛЯ» виступає за необхідність відкликання депутатів та проходження ними люстраційної перевірки»

     Виборці мають отримати реальний контроль над депутатами, за яких голосували, якщо зможуть їх відкликати.Про це заявив народний депутат, член Ради партії «ВОЛЯ» Юрій Дерев’янко під час ефіру на ОТБ «Галичина».«Депутати, які обираються до рад будь-якого рівня, в тому числі обласного, повинні бути відповідальними та підзвітними своїм виборцям.

Переглядів: 689 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Агрохолдинг «МРІЯ» підтримує бджолярів краю

     Компанія «МРІЯ Агрохолдинг» запроваджує соціально та екологічно важливу ініціативу. Вже через 2 тижні на власних полях, засіяних соняшником, компанія радо зустріне місцевих бджолярів з їхніми пасіками. Завдяки сприянню «МРІЇ» усі бажаючі пасічники Галицького району отримають можливість зібрати екологічно чистий мед.Соняшник є стратегічно важливим у бджільництві – це головна олійна нектароносна культура в нашій лісостеповій зоні.

Переглядів: 772 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У Бурштині зустрілися з переселенцями

     10 липня під керівництвом заступника голови Бурштинської міської ради Марії Козар відбулося засідання, на якому обговорили питання співпраці владних структур, громадських організацій міста та переселенців. У заході взяли участь голова ГО «Жінки для майбутнього» І.Максимова, голова ГО «Українці Донбасу і Криму» Л. Пантелюк, представники відділу соціального захисту населення Бурштинської міської ради та переселенці, які зараз проживають у Бурштині. 

Переглядів: 738 | Коментарів: 0 Детальніше >>

За підтримки «Даноші» реалізують 6 соціальних проектів у Галицькому районі

     9 червня відбулося засідання соціального комітету щодо розподілу коштів першого траншу соціального фонду ТзОВ «Даноша» для Галицького району.Компанія «Даноша» створила соціальний фонд у 2011 році, щоб надавати підтримку місцевій громаді у реалізації спільних соціальних проектів у Калуському, Галицькому та Жидачівському районах. Головна мета роботи цього фонду – сприяти розвитку місцевої спільноти, покращити співпрацю, дбати про благоустрій сіл, приймати активну участь у житті громад та надавати фінансову підтримку. 

Переглядів: 733 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пестициди – це небезпека!

     З кожним роком все більше сільськогосподарських виробників повноцінно  використовують засоби інтенсифікації сільського господарства, а саме  пестициди і агрохімікати. Та поряд з цим частішають звернення  мешканців району на погіршення самопочуття, хворобливі стани, які пов’язують з порушенням правила регламентів використання пестицидів і агрохімікатів, особливо там, де орендують великі сільськогосподарські виробники. 

Переглядів: 918 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицькі волонтери невтомно працюють

     Минулої п’ятниці галицькі волонтери вкотре вирушили з допомогою в зону АТО. Волонтерська група «Воїни тилу» регулярно відправляє допомогу на Схід.  Цього разу вирушили у 66-ий мобільний госпіталь в Красноармійську та до бійців Добровольчого Українського Корпусу. Благодійної допомоги, порівняно з минулим роком, дуже поменшало, тому бійцям не вистачає елементарних речей: засобів гігієни, білизни, сигарет… 

Переглядів: 686 | Коментарів: 0 Детальніше >>

9 липня бурштинські волонтери вирушили на Схід

     Мешканці Бурштина продовжують надавати допомогу учасникам АТО. В торгових центрах, магазинах та аптеках стоять скриньки для збору коштів, а також корзини, де кожен охочий може поставити те, що придбав для бійця. Тож 9 липня волонтери вирушили на Схід, щоб доставити зібрану допомогу своїм захисникам. Цього дня волонтери відвезли майже дві тонни продуктів, засоби гігієни тощо. Частину з придбаних харчів закупили за кошти, виручені на ярмарку, що проходив у Бурштині в День Конституції та День Молоді (12150 грн). 

Переглядів: 701 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Програма «Діти проти раку» в Бурштині

     У рамках програми «Діти проти раку» благодійний фонд «Центр соціальних проектів майбутнього» за всі зібрані кошти закуповує ліки для онкохворих дітей, надає екстрену цільову медикаментозну допомогу. Дана організація заснована в Києві 2011 року. Основне завдання фонду – створення та функціонування сучасних діючих ефективних соціальних проектів для вирішення гострих соціальних завдань регіонального та всеукраїнського масштабу.

Переглядів: 799 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Бебі-бум» у Галицькому НПП

     На своє професійне свято колектив Галицького НПП отримав чарівний подарунок від мешканців Центру реабілітації. У оленів шляхетних народилося маля – гарненька плямиста самичка. Малюку вже тиждень, харчується лише маминим молоком. Оленятко дуже обережне і приховується у чагарникових заростях, але зрідка демонструє швидкість своїх малих ніжок під час прогулянки з мамою. Батько завжди  насторожі… 

Переглядів: 667 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відпочинок у ДЛОК «Сокіл»

     16 липня діти пільгових категорій, серед яких - діти учасників АТО, відправились на відпочинок у ДЛОК «Сокіл». Як повідомили в організаційному відділі Галицької РДА, дітлахи будуть забезпечені п’ятиразовим харчуванням та різноманітними оздоровчими процедурами. Крім того, вони матимуть можливість весело й корисно проводити дозвілля, їхати на екскурсії. 

Переглядів: 798 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Розпочато реконструкцію площі Волі

     Питання реконструкції площі перед  адмінбудівлею у Галичі «висить» у повітрі вже не перший рік. Його  час від часу порушували на нарадах при  різних головах РДА, але дістало обнадійливий поштовх до реалізації воно тільки минулої середи. Після кількох нарад та узгодження фінансових і проектних робіт нарешті розпочато роботи.

Переглядів: 583 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Міська рада інформує

     Публікація в минулому номері газети  «Галицьке слово»  під заголовком «То хто ж у Галичі ґазда?» про відновлення ремонтних робіт на вулицях Ніни Вівчаренко та Шевченка набула широкого розголосу та викликала дискусії серед галичан.Редакція звернулася до міського голови м.Галича Ореста Трачика, щоб він надав пояснення та розповів про конфлікт з «бунтівником», який проживає в будинку №14, що на вулиці Шевченка. Як розповів міський голова, дану суперечку вирішено без втручання правоохоронних органів, а чоловік зрозумів, що марно витрачав сили. 

Переглядів: 679 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Жіноча краса та доброта»

     Під такою назвою в селі Поділля проведено вечір-вшанування прекрасної людини, творчої, здібної та активної Мирослави Гаврилко. Пані Мирослава заслужила велику шану й повагу односельчан, бо вона – людина доброї душі, працьовита, талановита; вміє танцювати, співати, вишивати, вирощувати квіти, а також вчить дітей села любити красу природи, прищеплює любов до батьківщини.Вечір-вшанування розпочався піснею «Україна» у виконанні Діани Довган. 

Переглядів: 880 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Олег Михайлович РУДНИЦЬКИЙ (1979-2015 рр.)

     Розповідь про видатного піаніста, життя якого раптово обірвалося на 35-ому році. Він народився і виріс на Львівщині, але його родинне коріння бере початок у невеличкому с. Межигірці нашого району.

Переглядів: 4295 | Коментарів: 2 Детальніше >>

Щоб відпочинок на воді не обернувся трагедією…

     Найбільш корисний відпочинок влітку - це відпочинок на воді. Більшість наших краян, а особливо діти, полюбляють  проводити свій вільний час на березі річки, озера чи ставка. І дуже часто хочеться пропливти довшу відстань, запливти якнайдалі від берега, похизуватись своєю вправністю та витривалістю…

Переглядів: 587 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Люди ВОЛІ, експерти і громадськість визначили як розвиватися Прикарпаттю

     Вільна дискусія в Івано-Франківську об’єднала громадських активістів, бізнесменів, політиків, митців та науковців. Стратегічна сесія зібрала понад дві сотні учасників в одному місці і в один час, щоб у форматі мозкового штурму напрацювати план дій, визначити стратегію розвитку Прикарпаття, очима різних спільнот побачити, як область буде рухатися далі.Неполітичне громадське об’єднання «Громадянська Платформа Нова Країна» цими вихідними зібрало потужне інтелектуальне середовище Івано-Франківської області. 

Переглядів: 710 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Суїцид – великий гріх

     Протягом останнього часу мало не щодня чуємо в новинах про випадки суїцидів. За останні роки все більше таких смертей стало серед молоді, але є випадки, коли порвати з життям вирішують люди похилого віку. Що спонукає людей до таких дій? Чи можна якось застерегти  від цього страшного гріха, адже тільки Господь має право давати й забирати наше життя? А що церква каже про цей вчинок людини?Отець Іван Петляк, парох с.Вікторів, пояснює це так:«Самогубство є однією з одвічних проблем людства. 

Переглядів: 996 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net