на сайті  
   
 
Вівторок, 30 листопада 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Тиждень в Україні з іронією і без...

     «Які слова страхітливі – дволикість, дворушництво, двозначність, двоєдушність!», − писала в одному з віршів Ліна Костенко. Якщо придивитися до нашої дійсності, не важко помітити її фатальну дуальність.
Роздвоєні обличчя українських реалій. Уявімо собі величезну борозну в земній поверхні. Це економічна криза, яка, за наївними уявленнями, мала би завдати шкоди усім людям в державі. Насправді ж для когось вона є катастрофою – втратою роботи, неспроможністю забезпечити сім’ю, врешті-решт, життям за межею бідності, а для іншого – корисним інструментом,..

Переглядів: 1290 | Коментарів: 0 Детальніше >>

З перспективою на майбутнє

     Підсумки виконання програми соціально-економічного і культурного розвитку Галицького району на 2013 рік та основні напрямки розвитку у 2014-2015 рр. і бюджету району за перше півріччя 2013 року проаналізував начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Володимир Горбаль.

Переглядів: 1413 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Підвищити якість послуг

     У липні 2013 року проведено відстеження результативності регуляторного акту – розпорядження голови районної державної адміністрації від 23.01.2009р. №10 «Про затвердження цін на платні роботи (послуги), що виконуються архівним відділом районної державної адміністрації» із змінами, внесеними розпорядженням від 04.09.2012р. №324 «Про внесення змін до розпорядження районної адміністрації від 23.01.2009 №10».

Переглядів: 918 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В районі тривають жнива

     За інформацією управління агропромислового розвитку  районної державної адміністрації станом на 31 липня 2013 року в районі зібрано 7184 гектари ранніх зернових та зернобобових культур із прогнозованих 13267 га, що складає 54 відсотки. Намолочено 21667 тонн при урожайності 30,3 центнери з гектара. Озимий ріпак обмолочено на всій площі (2452 га). Намолот склав 4192 тонн при врожайності 17,1 центнера з гектара.
Також завершено збирання озимого ячменю на площі 630 гектарів із середньою урожайністю 25 ц/га.

Переглядів: 1060 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Яценюк виріс та зміцнів, як опозиційний лідер

     Здавалося б, парламентська сесія завершена, найближчі вибори лише у 2015-му, і опозиція могла б перепочити. Та де там? В країні з’явилася нова «гаряча точка». В той час, коли люди роз’їхалися по відпустках, у Києві проводиться генеральна репетиція переносу президентських виборів на невизначений термін. Принаймні так вважає голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

Переглядів: 873 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Перша письмова згадка про місто Галич

     Верховною Радою України від 21 травня 2013 року прийнято Постанову «Про відзначення 1115-річчя заснування міста Галича Івано-Франківської області». Враховуючи історичне і культурне значення міста Галича та в зв’язку із святкування 1115-річчя Верховна Рада постановила у 2013 році урочисто відзначити 1115-у річницю першої згадки про м. Галич. Рекомендувати Кабінету Міністрів України утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення ...

Переглядів: 1970 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вимолена століттями

     Мешканці села Перлівці дорожать церквою Воздвиження Чесного Хреста   – найціннішою архітектурною пам’яткою, що збереглася протягом століть. Достеменно ніхто не знає  – ні історики, ні старожили, чи збудована вона у 1773 році, а чи в цьому році була завезена в село.Бо насправді церква була переправлена сюди у складеному вигляді Дністровськими водами.
Цікаву історію переповідає старша сестриця Степанія Вовкович, яка при храмі уже 25 років. Вона розказує, що на одній із гонт під час ремонту храму було виявлено вирізьблений напис – чотири одиниці, який, можливо, означає дату зведення храму.

Переглядів: 1005 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Майбутнє твориться сьогодні

     Ще з дитинства учениця 11 класу Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Вікторія Теліщак зростала допитливою, цікавилася точними науками. Вона вважає, що математика  – цариця всіх наук.
А. Мінченков писав: «У кожній людині спить талант, але не всі його будять». Вікторія ж ніколи не зупиняється на досягнутому. Все вивчене піддає сумнівам, досліджує, уміє доводити думку.

Переглядів: 1532 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відданість – гідна подиву

     Серед передових учителів краю початку XX століття, які сіяли зерна просвітницької науки, значне місце займає постать Іванни Омелянівни Блажкевич, дочки учителя Омеляна Бородієвича.
Розкрити розмаїття творчого доробку Іванни Омелянівни можна вже сьогодні, бо знято арешт на її творчість до 50-х років.
Та твори її жили в пам’яті народній, передавались з уст в уста. Це, напевно, найбільше щастя митця, коли твоя муза, твоя щира душа плекається народом упродовж десятиріч. Щирий, сильний голос вірної дочки народу визнаний офіційно лише в 1963 році, коли її було прийнято до Спілки письменників України.

Переглядів: 1922 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Собор, який потрібен нащадкам

     Впродовж багатьох століть давній Галич був важливим релігійним центром регіону. Ми не говоримо за той період, коли це місто було центром Галицької держави. Тоді це було природно і закономірно. Ми говоримо про часи забуття, коли володарі різних країн хотіли поставити на Галичі «хрест», а він воскресав, мов фенікс,  і знову на куполах його церков піднімалися золоті хрести такої непідкупної і сильної віри галичан. Галич, а точніше теперішнє село Крилос, де він  стояв у Х-ХІV століттях, має надзвичайну ауру, яка по-своєму впливає на людей і притягує до себе. І це має своє пояснення. Адже коли ще Галич був столицею, кожен краянин хотів побачити це диво-місто, і  якщо не часто, то навідувався до нього раз або два за життя.

Переглядів: 1124 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Державна програма «Власний дім» у дії

     На Прикарпатті активно впроваджується державна програма «Власний дім». З результатами її реалізації ознайомились представники місцевих ЗМІ.
31 липня відбувся ознайомчий тур для журналістів в Богородчанський район, де мас-медіа оглянули 4 будинки, які побудовані за кошти програми.
Про впровадження програми «Власний дім» представникам ЗМІ розповів заступник голови Івано-Франківської ОДА Руслан Гусак.

Переглядів: 1513 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Проведено нараду щодо розвитку будівельної галузі в районі

     29 липня 2013 року голова райдержадміністрації Григорій Івасишин провів нараду щодо здачі будівельних об’єктів соціально-економічного призначення на території району. У засіданні взяли участь головний лікар Галицької ЦРЛ Мирон Матейко  та представники підрядних організацій. Розпочинаючи нараду,  голова наголосив на необхідності виконання у районі завдань Президента України щодо розвитку будівельної галузі. Присутні доповіли про стан проведення будівельних робіт на об’єктах району,

Переглядів: 854 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В Івано-Франківську засудили наркоторгівців

     Івано-Франківським міським судом винесено вирок трьом жителям обласного центру Прикарпаття, які впродовж тривалого часу здійснювали незаконне придбання, зберігання, перевезення з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів.

Переглядів: 719 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Додаток 2 До рішення Галицької міської ради № 83 від 31травня 2012 року

     Положення про порядок пайової участі замовників будівництва у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Галича

Переглядів: 1000 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Виїзна акція мобільного центру

     Уже не вперше Галицький районний центр зайнятості проводить виїзні акції «Служба зайнятості  – жителям села» з метою інформування сільського населення про напрямки роботи державної служби зайнятості, стан регіонального ринку праці, права та можливості громадян.

Переглядів: 1261 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net