на сайті  
   
 
Вівторок, 30 листопада 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Дай, Боже, нам миру на нашій землі!

     З нагоди великого державного свята – Дня Незалежності України прийміть наші щирі вітання й побажання щастя, здоров’я, достатку, миру, сили і терпіння на шляху розбудови та зміцнення нашої Батьківщини – соборної незалежної демократичної європейської держави!

Переглядів: 766 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Новий тиждень - нові тривоги. Головний військовий прокурор Анатолій Матіос оприлюднив список військовослужбовців, що загинули під Іловайськом. Важко описати відчуття, коли ковзаєш поглядом по переліку незнайомих імен і зосереджуєш увагу на роках народження поруч - 1993, 1991...Усього 366 загиблих, 157 із яких невпізнані. Ще 158 (+ до цього числа) - зниклі безвісти. Можливо, чимало з них досі в полоні у бойовиків. Тим часом суди продовжують ухвалювати «справедливі» рішення стосовно затриманих терористів, а також українських військових, яких карають за найменші «проколи». Ворогів уже традиційно відпускають, даючи умовні терміни: ось нещодавно звільнили ще 11-х. Завершилася ще одна хвиля мобілізації, однак тільки наполовину... 

Переглядів: 597 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Проблемні питання дитячого садка №1 «Дзвіночок» у м.Галичі

     20 серпня 2015 року голова райдержадміністрації Ярослав Бартків разом із заступником Миколою Поповичем та начальником відділу освіти райдержадміністрації Іваном Матейком відвідав Галицький  дитячий садок №1 «Дзвіночок».  

Переглядів: 1268 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Що для мене День Незалежності України?

     24 – це вік для людини, початок кар’єрних звершень, створення сім’ї, а для держави – час встановлень та розвитку. 

Кореспондент редакції газети «Галицьке слово» поцікавилася в  людей,  що ж для них значить цей день.

Переглядів: 2221 | Коментарів: 0 Детальніше >>

У Галичі відкрили ще один туристичний об’єкт

     21 серпня галичани стали свідками знаменної події в історії міста – біля металевого мосту на правому березі Дністра було відкрито пам’ятний знак на згадку про судноплавство на р. Дністер.

Переглядів: 727 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ікона, мальована ниткою

     Кожен, хто знав о. Дмитра Блажейовського, завжди говорили про нього з особливим теплом. Головними у його житті були любов до Бога й  України, а найяскравішими рисами характеру - небайдужість, феноменальна працьовитість і надзвичайна скромність. У свої 99 отець-доктор писав:

Переглядів: 1129 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Маріямпільська школа: вчора, сьогодні та завтра…

     Цьогорічний вересень для Маріямпільської школи – 85-ий! Це поважний вік…

Маріямпільська громадськість, учителі, учні, випускники гордяться тим, що навчались чи навчаються в одному з найповажніших і, без сумніву, найкращому навчальному закладі.

Маріямпільська школа, повірте, не типова сільська школа, яка далека від великого світу. Це школа, котра була, є і буде близькою кожному, хто переступив її поріг…Школа радості, творчості, самовираження. Для усіх, хто тут працював чи працює, навчався чи навчається, вона назавжди залишиться єдиним осередком доброго, розумного, вічного.

Переглядів: 2119 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Багатодітна родина отримала ключі від будинку в с.Бовшів

     Про родину Черепій із Сапогова ми дізналися наприкінці 2014 року після того, як вона взяла участь у програмі «Стосується кожного» на телеканалі «Інтер». 

Соціальні служби опікуються сім’єю ще з 2007 року. Бабуся - єдиний опікун, адже мама й тато позбавлені батьківських прав. Оскільки  життя з батьком та бабусею є нестерпним, старші дівчата хочуть зібрати кошти, щоб придбати житло для себе й двох молодших братиків. Вони винаймають квартиру та працюють в обласному центрі. До родичів у село навідуються рідко.

Переглядів: 982 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«На світі є земля, де нам судилось жити»

     Патріотичне виховання - пріоритетний напрямок діяльності бібліотек. Національно - патріотичне виховання, популяризація літератури з даної тематики в бібліотеках покликані забезпечити морально-політичну і практичну підготовку до виконання священного обов’язку-захисту незалежної України, формуванню у молоді стійкості, мужності, готовності до подвигу, самопожертви, вихованню почуття патріотизму, любові до України, бажання відстояти її незалежність і соборність, наслідування кращих традицій.

Переглядів: 882 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Свято галицьких бджолярів

     19 серпня увесь християнський світ відзначає Преображення Господнє (Спаса). Цього дня в храмах відправляються святкові Літургії, а парафіяни освячують плоди нового врожаю: яблука, сливи, груші, виноград тощо.

Переглядів: 630 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Табір «Веселі канікули з Богом!»

     10-12 серпня при парафії Різдва Пресвятої Богородиці, що у с. Нараївка, з благословення пароха отця Миколая Цимбалістого відбувся дитячо-юнацький табір «Веселі канікули з Богом!», який був присвячений пам’яті Митрополита Андрея Шептицького. Цьогоріч його проводили 3 семінаристи Івано-Франківської Духовної Семінарії Михайло Паляк, Михайло Макар та Дмитро Белей. Також їм допомагали декілька аніматорів, серед яких - Назар Возняк, Ярина Макар, Іванна Небор та Лілія Яворська. 

Переглядів: 1047 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Свято Маковея або Медового Спаса

     Ось уже другий рік поспіль 14 серпня мешканці  смт Більшівці  колоритно відзначають свято Маковея або Медового Спаса.

Урочистості  розпочались   святковою  Літургією  у храмі Різдва Христового. У своїй проповіді місцевий  парох  отець-мітрат Василь Завірач  роз’яснив парафіянам історичну суть цього свята. Він сказав, що 14 серпня Свята Церква вшановує день смерті святих мучеників  Макавейських. 

Переглядів: 1468 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Конфлікт конфесій чи незаконне будівництво?

     Проблема незаконних будівництв у нашому краї вже стала хронічною…Не оминуло це і галичан. Будівництво культової споруди незареєстрованої релігійної громади без жодних дозволів та з незрозумілим джерелом фінансування обурює громаду і стимулює до активних дій.

Переглядів: 808 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Влада відреагувала…

     Після публікації під назвою «Калабаня посеред міста», яка була надрукована в газеті «Галицьке слово» №31 від 7 серпня цього року, було багато розмов про фонтан у центрі міста, який у найспекотніші літні дні перетворився у вельми неприємне видовище. Дехто нарікав на газету, мовляв, для чого таке виписувати і критикувати владу. Дехто взагалі вважає, що подібним статтям не місце на шпальтах районки…Треба писати лише про хороше, позитивне, бо час і так важкий… Хтось зловтішався, що редакція наважилася  «взути» мера…  Але були й такі, що підтримували нас у цьому.

Переглядів: 699 | Коментарів: 2 Детальніше >>

Середнянська школа впорядкує подвір’я до початку нового навчального року

     У селі Середнє на подвір’ї школи кипить робота – реалізовується проект улаштування бруківки. 

«Даний проект спрямований на благоустрій шкільного подвір’я, яке стало непристосоване для ефективного відпочинку шкільної молоді, оскільки має незадовільний стан. Ця проблема була актуальною протягом багатьох років. Подвір’я мало старе заасфальтоване покриття ще з 60-х років минулого століття, яке вже давно зруйноване, потріскало та просіло, що становить небезпеку для руху дітей. У дощову погоду пройтись подвір’ям практично неможливо – все заповнене водою», - зазначають автори задуму в заявці на отримання допомоги з першого траншу Соціального фонду ТзОВ «Даноша». 

Переглядів: 840 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Будемо з пшеницею» Агрохолдинг «МРІЯ» завершив збір ранніх зернових

     Напередодні Агрохолдинг «МРІЯ» завершив збір урожаю ранніх зернових культур. Всього в елеватори й зерносховища компанії відвантажено понад 208,2 тис. тонн нового врожаю.

Зокрема, на площі 62,9 тис. га намолочено 174 тис. тонн озимої пшениці та 748 тонн озимого ячменю, а також 33,4 тис. тонн озимого ріпаку.

Переглядів: 800 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«У нас єдина доля – ім’я їй Україна»

     У рамках святкування Дня Незалежності України в Національному заповіднику «Давній Галич» відбулася презентація краєзнавчої виставки «Історія. Герої» з фондів Івано-Франківського краєзнавчого музею та спільної виставки «У нас єдина доля – ім’я їй Україна» за участю митців Прикарпаття і Донеччини. 

Переглядів: 781 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net