на сайті  
   
 
Четвер, 2 грудня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Блаженнішому Святославу подаровано копію жезла Андрея Шептицького

     Урочистості з нагоди освячення Собору, зведеного на березі Дніпра, знаменують повернення Української Греко-Католицької Церкви до її коренів часів Володимирового Хрещення, 1025-річчя якого УГКЦ також святкує у ці дні.
Взяли участь в урочистостях з нагоди освячення Патріаршого Cобору Воскресіння Христового Української Греко-Католицької Церкви офіційні делегації від Римо-Католицької Церкви та Східних Католицьких Церков, представники благодійних організацій та вірні з усіх континентів світу. Учасниками прощі були: Архиєписоп і Митрополит Івано-Франківський Української Греко-Католицької Церкви Володимир Війтишин, голова Політради ВО “Батьківщина” та фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк, народний депутат України Володимир Шкварилюк,  представники Івано-Франківщини, депутат Галицької районної ради Дмитро Горчак, настоятель церкви с.Крилос отець Ярослав Жолоб, отець Йосафат Мощич Згромадження Св.Апостола Андрія.

Переглядів: 1206 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Торговельні війни між Україною та Росією набули загрозливих масштабів. Наприкінці липня вітчизняні експортери скаржилися на перешкоди у збуті продукції. Шоколад компанії «Roshen» так і не потрапив на прилавки російських магазинів.Голова комітету Держдуми у справах СНД Леонід Слуцький заявив, що такі дії багато в чому викликані «просто бюрократією, оскільки Україна не є членом МС» (УП). 14 серпня північний сусід заблокував «ризикований» український експорт. Призупинила постачання продукції корпорація «Оболонь» – один із найбільших вітчизняних виробників безалкогольних та спиртних напоїв. Товар виноробного холдингу..

Переглядів: 1000 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Михайло Вишиванюк: Видобуток сланцевого газу – фундамент незалежності

     Керівник області поінформував, що пролонговано Угоду про співпрацю з цією канадською провінцією. Під час візиту відбулася зустріч з віце-прем’єром провінції Томасом Лукашуком, українцем за походженням. До речі, в Альберті проживає близько 300 тисяч українців, деякі з них займають керівні посади в місцевому уряді. Саме звідси починалася українська діаспора в Канаді. І є домовленість про спільне відзначення 125-річчя заснування міста Едмонтон вихідцями із села Небилів Рожнятівського району.

Переглядів: 1147 | Коментарів: 0 Детальніше >>

На ДТЕК стартувала програма створення нових робочих місць у регіонах

     Енергетична компанія ДТЕК оголосила про старт програми підтримки створення нових робочих місць у регіонах присутності своїх підприємств. До участі у програмі запрошено наявних і потенційних контрагентів ДТЕК. Підсумки пілотного етапу проекту буде підбито на початку 2014 року.

Переглядів: 1057 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До уваги власників автотранспорту

     Відповідно  до Закону України «Про автомобільний транспорт», постанов Кабінету Міністрів від 18.02.1997 р. № 176  (зі змінами), від 03.12.2008р. № 1081 (зі змінами), розпорядження голови облдержадміністрації від 13.12.2011 р. № 835 (зі змінами) «Про порядок організації  перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за  межі території  області», Галицька районна державна адміністрація оголошує конкурси на право здійснення перевезення пасажирів у приміському внутрішньо районному сполученні на маршрутах загального користування в звичайному режимі руху.
на 25 вересня 2013 року (прийом документів з 23 серпня по 05 вересня 2013 р. включно)

Переглядів: 1227 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Профілактика йододефіцитних захворювань

     Поряд із іншими хворобами не можна не згадати про проблеми функціонування щитовидної залози. Оскільки поглинання йоду щитовидною залозою населення районів з дефіцитом йоду підвищене, залоза стає більш сприятливою до радіоактивного впливу. Усунення йододефіциту профілактично зменшує ризик радіаційного впливу на щитовидну залозу. Хоча, на жаль, ми здебільшого виявляєм свій інтерес до цієї проблеми вже тоді, коли виникають певні розлади в роботі цього важливого органу. Тому хочеться повторити стару істину, що будь-яку проблему легше попередити. В даний час захворювання щитовидної залози є одним з найпоширеніших  у світі.

Переглядів: 994 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Нема ЕККА – дурять і державу, і покупців

     Минулого тижня разом із сином були у Галичі, заїхали на базар купити овочі. Коли стояли у черзі, до мене підійшов знайомий. Поки я відходив з ним розмовляти, син усе купив. Він у мене самостійний – уже закінчив п’ятий клас. Взяв кілограм огірків, кілограм помідорів і один банан. Дає мені здачу і я бачу, що з 50 грн йому повернули лише 22 грн  решти. Питаю у продавчині, а за що ж ви 28 грн взяли, ану переважуйте? Та переважила, вийшла сума у два рази менша.

Переглядів: 912 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Cанаторно-курортне оздоровлення дітей, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи

     Відповідно до ЗУ “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” потерпілі діти забезпечуються путівками на відпочинок безоплатно управлінням соціального захисту населення Галицької районної державної адміністрації. Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками або путівками на відпочинок передбачено з урахуванням вимог ЗУ “Про оздоровлення та відпочинок дітей”.

Переглядів: 1021 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Безкоштовні електронні ключі отримати стало простіше

     Для отримання безкоштовних сертифікатів ключів електронного цифрового підпису фізичним особам – підприємцям та громадянам вже не потрібно заповнювати заяву, як раніше. Необхідно подати заповнену та підписану Реєстраційну картку,  паспорт або копію паспорту заявника (копії 1-4 сторінок), засвідчену власноручним підписом власника, копію облікової картки платника податків (довідки про присвоєння ідентифікаційного номера ДРФО).

Переглядів: 1583 | Коментарів: 0 Детальніше >>

З турботою про дітей-інвалідів

     28 липня 2013 року  набув  чинності  Закон України за № 410-VII «Про внесення змін до статті 3 Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства  та  дітям-інвалідам», яким  передбачено  підвищення надбавки на догляд за дитиною – інвалідом  підгрупи  А  з 50% до 100% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку, що виплачується до державної соціальної допомоги.

Переглядів: 1026 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В Івано-Франківську засудили наркоторговців

     Івано-Франківським міським судом винесено вирок трьом жителям обласного центру Прикарпаття. які впродовж тривалого часу здійснювали незаконне придбання, зберігання, перевезення з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів.

Переглядів: 999 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє

     Заробітна плата найманих працівників на підприємствах
Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників, зайнятих на підприємствах, в установах, організаціях (з кількістю працівників 10 і більше осіб), розташованих на території Галицького району, у січні-червні п.р. становила 3196 грн., що перевищує у 2,8 раза рівень мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатної особи (з 1 січня 2013р. 1147 грн) та на 21,9% середній рівень заробітної плати по області. Порівняно з відповідним періодом минулого року заробітна плата збільшилась на 5,3%.

Переглядів: 1066 | Коментарів: 0 Детальніше >>

За незаконний посів маку можна потрапити за грати

     Серед найгостріших соціальних проблем сьогодення наркоманія є однією з найболючіших. Насамперед тому, що жертвами вона обирає молодь і ставить під загрозу майбутнє нації. Тож ефективна протидія цьому ганебному явищу стає важливою умовою здорового розвитку суспільства, а боротьба із незаконним обігом наркотиків є одним із головних напрямків правоохоронних органів.

Переглядів: 1023 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Благодійна акція «Шкільний портфелик»

     Зовсім скоро в наших школах задзвенить перший дзвоник. Серпень для батьків першокласників та школярів відзначається активною підготовкою до навчального року, в школі. Щоб забезпечити дитину необхідними шкільними речами,  потрібні чималі кошти. Діти-сироти та діти, які опинились в складних життєвих обставинах, потребують не менш активної матеріальної допомоги у шкільному приготуванні.

Переглядів: 1205 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Обираємо українське, купуємо прикарпатське»

     21 серпня 2013 року голова райдержадміністрації Григорій Івасишин провів нараду щодо реалізації в районі завдань і доручень Президента України із забезпечення продовольчої незалежності держави. Розглянуто питання заготівлі продовольчого зерна в регіональні ресурси, наповнення регіонального споживчого ринку широким асортиментом якісних товарів місцевого виробництва та регулювання цін на продукти харчування.

Переглядів: 956 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Альтернативні види палива – запорука енергетичної безпеки регіону

     У Галицькому районі активно впроваджуються заходи з енергозбереження . З цією метою голова райдержадміністрації Григорій Івасишин 21 серпня 2013 року провів виїзну нараду у с.Задністрянське за участю керівників бюджетних установ, які знаходяться на території сільської ради, та представників фірми «Альтеко» (інвестори). Обговорено питання переобладнання газової котельні, яка обслуговує соціальні об’єкти, на альтернативні види палива.

Переглядів: 1399 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Мистецтво Галицького краю»

     Біля гирла славного Дністра розкинулось невеличке село Поплавники. Тут нема школи, але є клуб, бібліотека, ФАП. Мешканці села вболівають за свою маленьку батьківщину і докладають всіх зусиль, щоб вона була ще кращою.

Переглядів: 1085 | Коментарів: 0 Детальніше >>

На честь Непорочного Серця Діви Марії

     19 серпня, на Преображення Господнє, в селі Лани відкрито та освячено капличку на честь Непорочного Серця Діви Марії, яке святкують 22 серпня. Чин освячення провели єгумен Погінського монастиря УГКЦ отець Никодим, місцевий парох о. Олег Мошинський та священики із сусідніх сіл. Після освячення каплички присутні мали змогу переглянути  літературно-музичну композицію «О Царице – Мати Божа», яку підготувала завідувач клубом
С. Сницар спільно з учасниками художньої самодіяльності.

Переглядів: 955 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Команда Галицького району «Янтар» повернулася з «Чорного лісу»

     З 02 по 11 серпня 2013 року в с. Слобода Коломийського району відбувся ІІ етап обласного туру ХХ обласної молодіжної патріотичної програми «Чорний ліс – 2013», мета заходу – формування у молодого покоління стійкої позиції, чітких та ціннісних орієнтирів українця-патріота, шани до героїчної історії краю та народних традицій, військово-патріотичне виховання молодого покоління, засвоєння основ пішохідного туризму та військово-прикладних видів спорту, а також популяризація серед української молоді здорового  способу життя.

Переглядів: 926 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Скуштуймо Спаського меду!

     Різнобарвні букети, кошики фруктів, вишиті образи…Глянеш збоку – ледь не алюзія на Великдень. От тільки надворі серпень і проповідь священика стосується зовсім іншого церковного празника. Детальніше про те, як галичани відсвяткували Другий Спас, або день Преображення Господнього.

Переглядів: 1236 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net