на сайті  
   
 
Четвер, 2 грудня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
У Кукільниках відкрито культурно-спортивний комплекс

     Відтепер молоді із сіл Дитятин, Загір’я, Кукільники, Набережна, Яблунів, Хохонів є де проводити вільний час, адже 4 вересня урочисто запустили у роботу культурно-спортивний комплекс у селі Кукільники.
На відкритті були присутні парох села Кукільники о. Василь та парох села Загір’я о.Микола, голова Галицької районної державної адміністрації Григорій Івасишин, голова Галицької районної ради Петро Стрембіцький, заступники голови Галицької районної державної адміністрації Ірина Чернега та Богдан Мазурик, керівник апарату РДА Надія Кицела, начальник відділу культури і туризму РДА Марія Іваськів, сільський голова Юрій Остяк.

Переглядів: 2449 | Коментарів: 3 Детальніше >>

Село під опікою Божої Матері

     БишівПро живописну святу місцину у лісі біля села Бишів не забувають люди. Щороку в останню неділю травня йдуть до місці з’яви Божої Матері, випрошуючи у Пресвятої  Діви ласк та перепрошуючи її як за власні гріхи, так і за гріхи безбожників у недавні сумні часи.
Зміст об’явлення знаходить відгук у серцях все нових і нових християн... Молитва, покута, піст, жертва, добре християнське життя... Просто і доступно... Як і всі інші веління Богоматері у різних частинах світу – Фатімі, Люрді, Меджугор’ї. І, звичайно ж, у Бишеві, який святкуватиме 18 вересня  570 літо від першої згадки про населений пункт.

Переглядів: 3642 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Ярослав Поташник: Про події в районі

     Присвоєно почесне звання «Мати-героїня»
Указами  Президента України від 23.08.2011р. №№ 847-850 “Про присвоєння почесного звання “Мати-героїня” за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення  умов для всебічного їх розвитку”  присвоєно почесне звання “Мати-героїня” мешканкам Галицького району: ...

Переглядів: 2244 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Мар’яна Рудак: Про події в області

     Зникають пасажирські автобуси
З вулиць Івано-Франківська зникають пасажирські автобуси. Лише за останній рік із маршрутів зійшло кілька перевізників. До прикладу, у приміському селі Микитинці офіційно мешкає понад три тисячі людей, а разом із робітниками тутешніх промислових підприємств та студентами вишів - майже вдвічі більше. Таку велику кількість пасажирів обслуговує всього два автобуси, але й вони дуже часто сходять із маршруту, бідкаються люди. Причина – збитки від пільгових перевезень пенсіонерів. У Івано-Франківську (за рішенням мерії) їх возять безкоштовно з 10:00 до 16:00 години.

Переглядів: 1872 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В.Шкварилюк: «Пенсіонери недоотримають 334 грн до пенсії»

     6 вересня 2011 року провладна більшість Верховної Ради скасувала раніше прийняту в законі про пенсійну реформу поправку Арсенія Яценюка, яка збільшувала пенсії 10 мільйонам пенсіонерів в Україні у середньому на 300 гривень.

Переглядів: 1414 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана

     Щорічно 1 жовтня в Україні та усьому світі відзначається Міжнародний День людей похилого віку та День ветерана.
Це ще один привід привернути увагу суспільства до необхідності турботливого, милосердного ставлення до літніх людей, інвалідів. Це добра нагода звірити, що вже зроблено і що треба зробити для старшого покоління, щоб ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами. Адже надання їм щоденної підтримки – реальний вияв милосердя,людяності та любові.

Переглядів: 4082 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Зміни до Податкового Кодексу України в частині оподаткування доходів фізичних осіб

     Із 6 серпня 2011 року набув чинності Закон України від 07.07.2011р. №3609-VI „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України”.
Цим законом, крім суто редакційних правок, внесено багато змін та доповнень, які докорінно змінюють чинні до цього норми Податкового кодексу. Змінено і деякі норми розділу IV Кодексу «Податок на доходи фізичних осіб». Зокрема: ...

Переглядів: 1866 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вдалих стартів і яскравих перемог!

     Чабак  На сучасному етапі розвитку суспільства фізична культура – це самостійна і особлива галузь загальної культури, яка спрямована на зміцнення здоров’я людини, продовження її творчої активності та життя, а також на зростання і вдосконалення її всебічного і гармонійного розвитку та використання набутих якостей в суспільній, трудовій та інших видах діяльності.
10 вересня спортсмени відзначають своє професійне свято. Напередодні Дня фізичної культури і спорту наш кореспондент звернувся до начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Олександра Чабака, щоб дізнатися про справи у спортивній галузі району.

Переглядів: 1745 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Фізичне виховання – вірний шлях до здоров’я

     Іван ЙосифівНапередодні професійного свята – Дня фізичної культури і спорту ми поспілкувалися з головним спеціалістом відділу освіти Іваном Йосифівим про успіхи і невдачі, позитивні зрушення і проблеми в розвитку освітянського спорту.
– Іване Дмитровичу, що вдалося зробити для шкільного спорту за минулий навчальний рік.
– На належному рівні провели першу районну спартакіаду з 5-ти видів спорту: настільного тенісу, футболу, волейболу, баскетболу, легкої атлетики серед навчальних закладів І-ІІ, І-ІІІ ступенів...

Переглядів: 2026 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Інноваційні проекти служби зайнятості – на допомогу учнівській молоді

     Дуже швидко для школярів пролетіло літо, знову на подвір’ях шкіл їх збирає перший дзвоник. Перший дзвоник – це свято посмішок, радості, щастя, а найголовніше – це День знань, нових знань, які отримають школярі у навчальному році. Сьогодні час диктує: не хочеш відстати від життя – учись! Бо знання – це сила, а вміння вчитися – ключ до нього. Знання, які необхідні кожній молодій людині під час професійного самовизначення, допоможуть школярам отримати інноваційні проекти: Програмно-апаратний комплекс «Мотиваційний термінал розвитку зацікавленості до професійного самовизначення», «Профорієнтаційний щоденник школяра», розроблені Державним центром зайнятості Міністерства соціальної політики Украйни.

Переглядів: 1951 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Волонтери Прикарпаття – в дії»

     Кращі волонтери Галицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оля Келавець, Олена Пахолок та Анна Христюк з 26 по 30 серпня 2011 року взяли участь у обласному навчальному таборі для волонтерів «Волонтери Прикарпаття – в дії». Діти пройшли тренінгові заняття за темами «Мистецтво спілкування – шлях до успіху. Лідерство у молодіжному середовищі», «Формування навичок здорового способу життя», «Прояви турботу та обачливість», «Моє майбутнє». Волонтери Галицького РЦСССДМ стали найактивнішими учасниками ігротек, конкурсів та переможцями конкурсу театралізованих мініатюр на тему «Стара казка на новий лад». За активну участь у роботі навчального табору дівчата відзначені дипломами обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і пам’ятними подарунками.

Переглядів: 1637 | Коментарів: 0 Детальніше >>

З попелу відроджені

     Як тільки на чорному, безпросвітному обрії тоталітарного СРСР заіскрився промінчик демократії, українці, які віками мріяли про волю, зразу використали його для відновлення власної держави. Гуртувалися у спілки, створювали громадські патріотичні організації, які мали підготовити народ до рішучої боротьби за самостійну вільну Україну.

Переглядів: 1986 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Боржник повинен бути активним

     В часи кризи багатьом громадянам довелося стикнутися з органами державної виконавчої служби через несплату штрафів ДАІ та заборгованість за комунальні послуги. В арсеналі виконавчої служби чимало заходів для стягнення боргів з пересічних мешканців. Постанова про арешт квартири чи машини, заборона виїзду за кордон, виклики до держвиконавця мають не лише юридичні наслідки, але й можуть деморалізувати “юридично не підкутих” боржників. Замість вирішувати проблему, яка виникла, люди часто намагаються уникати держвиконавців, чим лише ускладнюють свої проблеми.

Переглядів: 2025 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Прощавай літо і оздоровчий табір!

     Кінець літа подарував теплі ночі і сонячні дні, а для важкоатлетів і боксерів Галицької ДЮСШ він став щасливим, бо їх прийняв оздоровчий табір села Темирівці. Юні спортсмени загоріли, набрались здоров’я, сили, натхнення до навчання і тренувань перед початком навчального року. В таборі діти тренувались, ходили в туристичні походи, брали участь у змаганнях. Боксери були першими в естафеті, а важкоатлети – у змаганнях з волейболу та футболу.

Переглядів: 2074 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Нагороджено кращих з кращих

     Напередодні Дня фізичної культури і спорту в районі відбулося урочисте нагородження кращих представників галузі, в якому взяли участь голова районної ради Петро Стрембіцький, заступник голови районної державної адміністрації Ірина Чернега та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Олександр Чабак.

Переглядів: 1432 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Спільними зусиллями до успіху

     5-7 вересня на базі гірськолижного комплексу «Буковель» відповідно до Доручення Президента України Віктора Януковича та при підтримці обласної державної адміністрації і Івано-Франківської торгово-промислової палати за участю 300 представників не лише України, а й ряду закордонних держав, які представляли державні, політичні та бізнесові кола, проходив українсько-канадський бізнес-форум.

Переглядів: 1525 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Перший раз у новий клас

     Надзвичайна радість наповнила серця батьків молодших класів Жалиборівської ЗОШ І-ІІ ступенів 1 вересня. У цей день відкрито два нових класи для учнів 1-го та 2-го класів. У березні,коли проходила зустріч із представниками районної влади, яку очолив  голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин, директор школи Марія Ліуш звернулася до керівництва   району із питанням реконструкції шкільної майстерні. І як говориться в народі: “Сказано – зроблено”. За невеликий час реконструкцію проведено.

Переглядів: 1511 | Коментарів: 0 Детальніше >>

“Ідіть у Верховну Раду!..”

     Такі слова я почув, коли звернув увагу пані, яка продавала м’ясо на продовольчому риночку в м. Галичі без спецодягу (халата чи фартушка). Поряд з нею до сьомого поту працював її шеф, розрубуючи і здійснюючи обвалку свинної туші. Коли я йому звернув увагу, то він підвищеним тоном послав мене трохи ближче – в Івано-Франківськ, хоча інтуїтивно я відчув, що він готовий послати мене значно далі… На моє прохання він показав мені «форму №2»...

Переглядів: 2035 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net