на сайті  
   
 
Четвер, 2 грудня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Мрії здійснюються

     86 тисяч західноукраїнських школярів до Дня знань отримали інтерактивну книгу «Мрії здійснюються за 365 днів»

     Проект «Я люблю рідний край» за сприяння «Мрія Агрохолдинг» на День знань, 1 вересня, підготував для школярів інтерактивну книгу «Мрії здійснюються за 365 днів». 86 тисяч учнів у Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській, Житомирській, Рівненській областях отримали яскраву книгу-органайзер, де описано, як завдяки мріям досягнути успіху в школі та вирости здоровою, активною у суспільстві, реалізованою людиною.

Переглядів: 1497 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Якось листувалася з подругою в одній із соціальних мереж. Дівчина живе в Неаполі, хоча сама родом із Коломиї; старшокласниця за освітнім статусом (вчаться в Італії чомусь страшенно довго, ледь не до 20 років) і поліглот, завдяки таланту й наполегливості. Вільно розмовляє англійською, італійською, російською та українською, добре знає французьку та німецьку мови, вивчає польську й норвезьку…В очах друзів із пострадянських країн вона ледь не вундеркінд. Перед людиною відкритий цілий світ!

Переглядів: 825 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький НПП – переможець обласної спартакіади

     Нещодавно на базі Івано-Франківського коледжу фізичної культури пройшла чергова Спартакіада серед працівників лісової галузі, організована обласним управлінням лісового і мисливського господарства.

Переглядів: 996 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Нове у звітності до Пенсійного фонду

     1 липня 2013 року набрав чинності Закон України від 14.05.2013 року      №231-VІІ «Про внесення змін до деяких законів України», яким урегульовано питання  щодо зарахування до страхового стажу часу перебування особи у відпустці у зв’язку із вагітністю та пологами. У зв’язку з цим Пенсійним фондом України було підготовлено зміни до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що затверджено Постановою правління ПФУ №12-1 від 22 липня 2013 року (далі Порядок).

Переглядів: 1147 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До уваги громадян-землевласників та землекористувачів Галицького району

     Державна податкова інспекція у Галицькому районі нагадує всім громадянам-власникам та орендарям земельних ділянок , що відповідно до норм Податкового кодексу України 29 серпня закінчився термін сплати земельного податку та орендної плати за землю за 2013 рік.  Просимо  сплатити нараховані Вам суми податку.

Переглядів: 1067 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ювілей Галича відзначимо на належному рівні

     2 вересня голова райдержадміністрації Григорій Івасишин провів засідання оргкомітету з підготовки та проведення святкових заходів з нагоди 1115-річчя м.Галича.
Про стан виконання робіт з благоустрою у місті прозвітував начальник  управління будівництва, інфраструктури, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації Степан Данилюк.

Переглядів: 830 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відкрито нову групу

     Знаменним стало для жителів с.Мединя 1 вересня 2013 року. Тут відкрито другу групу дошкільного навчального закладу.
«Рік назад ми перерізали стрічку в цьому дитячому садку і відкрили тоді групу на 20 місць.  На реконструкцію приміщення та створення матеріальної бази було використано кошти з обласного та районного бюджетів. Тоді влада пообіцяла, що докладе всіх зусиль, аби найближчим часом відкрити ще одну групу.

Переглядів: 1471 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Спільне засідання

     Обговорено питання протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та наркоманії Днями в райдержадміністрації відбулося спільне засідання районної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/ СНІДу та районного  комітету по боротьбі з наркоманією, яке провела заступник голови райдержадміністрації  Людмила Сівецька.

Переглядів: 1238 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Надзавдання опозиції – перемога її кандидата на президентських виборах 2015 року

     В ексклюзивному інтерв’ю народний депутат України (фракція «УДАР Віталія Кличка») Роман Чернега розповідає, чого очікувати від нового політичного сезону, наголошує, що запорукою перемоги над режимом Януковича є спільна позиція демократичних сил, яка грунтується на думці суспільства, а також зізнається, що своїми успіхами передусім завдячує своїй мамі.

Переглядів: 1020 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Санаторно-курортне лікування та оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

     Захист населення, яке постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи, розв’язання проблем медичного і соціального характеру, що виникли внаслідок Чорнобильської катастрофи, є головною метою та основними вимогами Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».
 З метою підготовки до реалізації оздоровчої кампанії 2013 року постановою Кабінету Міністрів України  від  27 березня 2013 року № 261 «Деякі питання організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» затверджений новий Порядок організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Переглядів: 830 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Чуйне серце – головна риса хірурга

     Розпочнемо з історії. Серед перших відділень Галицької ЦРЛ, створеної у 1939 році, було і хірургічне. До речі, першим головним лікарем був саме хірург, заслужений лікар УРСР Михайло Андрійович Шекета. Згодом його син Мирослав теж очолював це відділення, а потім працював заступником головного лікаря інституту кардіохірургії  в Києві під керівництвом Миколи Амосова.

Переглядів: 3587 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Майбутнє – за сімейною медициною!

     З метою реалізації у районі доручень Президента України Віктора Януковича з модернізації медичної галузі щодо забезпечення громадян якісними медичними послугами в Галицькому районі триває активна робота зі зміцнення системи первинної допомоги в рамках інституту сімейних лікарів, зокрема, збільшується  кількість амбулаторій ЗПСМ.

Переглядів: 1170 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Моє село – це мрія і натхнення, Мій перший крок в життя, моє кохання»

     Під такою назвою відбулося святкування дня села Загір’я. урочистості розпочалися вранішнім Богослужінням в храмі, а потім мешканці села та гості зібралися на віче, яке розпочав молитвою парох о. І. Барановський та привітав присутніх зі святом. Із щирими вітаннями звернувся до гостей та односельців сільський голова Юрій Остяк.

Переглядів: 1193 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відновили стародавні традиції

     При Кінашівському Будинку культури (директор Василь Цимбалістий, художній керівник Омелян Ліуш створено концертну бригаду із працівників культури даного куща, яка протягом місяця виїжджала з концертними програмами в села даного мікрорайону. З тематичною програмою до Дня Незалежності України виступили у селах Поділля та в Кінашів.

Переглядів: 1306 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицькі міліціонери затримали чернівецького «гастролера», який вчинив на Прикарпатті близько двох десятків крадіжок

     Днями до Галицького райвідділу міліції звернувся житель Бурштина, який  повідомив, що, повернувшись з роботи, застав у власному помешканні злодія.
Коли крадій побачив, що у квартиру зайшов власник, то одразу ж накинувся на нього з кулаками. Під час боротьби із господарем, злочинець відібрав у нього сумку, в якій були цінні речі, документи, та втік у невідомому напрямку. Потерпілий не розгубився, відразу ж зателефонував правоохоронцям.

Переглядів: 1080 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Мистецтво Галицького краю»

     Цього разу наша розповідь про талановитих людей села Придністров’я. Дуже часто руки людські називають золотими, бо вони творять дива. По-справжньому захоплюєшся витворами із дерев’яних брусів Степана Николина. Дивовижні прикраси милують око, користуються великою популярністю серед мешканців району, області. Ними він оздоблює кринички, альтанки, виготовляє гойдалки, вітряки тощо.
Йдучи мимо двору

Переглядів: 929 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Свято в Куропатниках

     Мешканці села Куропатники відзначили День Незалежності та 595-у річницю рідного села. Святкування розпочалося у храмі св. Параскеви Божественною літургію. Опісля місцевий парох відслужив панахиду біля пам’ятника односельцям, які загинули у боротьбі за волю України. У клубі відбувся святковий концерт. Фольклорний ансамбль «Мереживо» виконав пісні про Україну, село та пісню «У Галицькім краї» на слова односельчанки М. Петровської.

Переглядів: 1317 | Коментарів: 0 Детальніше >>

БОГУ ДЯКУЮ ЗА ВСЕ

     Кожна людина вільна обирати свій шлях у житті. Але слід пам’ятати, що шлях у людини тільки один. Якщо вона втратить його — втратить і себе. Лише від неї залежить, яким він буде. І, переважно, в ньому всього буває доволі – і поразок, і перемог, що ,власне, і  можна назвати повноцінним  і яскравим життям. А цих декілька рядків розповіді піде про  Петра Євстаховича Стрембіцького, голову Галицької районної ради, депутата кількох скликань, відому людину не тільки у нашому районі.  
Кожна людина розуміє щастя по-своєму, і прагне прожити свій вік так, як вона мріє.

Переглядів: 1329 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net