на сайті  
   
 
Вівторок, 30 листопада 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Разом – дієвіше!

     Григорій ІвасишинБільше 1000 сільських громад з усіх  регіонів України організувалися у проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» задля спільного вирішення місцевих проблем і працюють над покращенням свого життя вже сьогодні. Завдяки даному проекту встановлюється діалог між громадою та владою, що надає змогу швидко і ефективно
вирішувати безліч проблем.
За цією програмою 9 вересня 2010 року в селищі міського типу Більшівці та селі Жалибори були представлені громадам два
успішно завершених проекти.

Переглядів: 2972 | Коментарів: 0 Детальніше >>

День фізичної культури і спорту

     День спорту в Галичі11 вересня своє професійне свято відзначають спортсмени. Напередодні Дня фізичної культури і спорту наш кореспондент звернулася до начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту    Олександра Чабака, щоб дізнатися про справи у спортивній галузі району.
– Олександре Івановичу, якими новинами спорту можете поділитися із читачами «Галицького слова»? Що цікавого відбулося у галузі протягом року?
– Знаковою подією в історії спорту району стало відкриття в місті Галичі нового спортивного комплексу з двома спортивними залами, де діти мають змогу підвищувати свою майстерність з важкої атлетики, боксу та волейболу. Не одне покоління галичан мріяло про споруду, де можна буде займатися різними видами спорту. І ось ця мить настала завдяки великій підтримці голови Галицької районної державної адміністрації Григорія Івасишина.

Переглядів: 2856 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Здорова дитина – здорова нація

     Іван ЙосифівРозпочався новий навчальний рік. Насичена освітня програма передбачає набуття рівня знань, умінь та практичних навиків з усіх навчальних предметів, у тому числі і фізичної культури. Всім відомо, що нині стан здоров’я і спосіб життя школярів – далеко не найкращий. Така ситуація становить реальну загрозу генофонду нації, тож і стала пріоритетною проблемою загальнодержавного значення та потребує якнайшвидшого вирішення.
Напередодні Дня фізичної культури і спорту  саме про це  важливе та актуальне питання ведемо розмову з новопризначеним головним спеціалістом відділу освіти райдержадміністрації, відмінником освіти України Іваном Йосифівим (на фото).

Переглядів: 3744 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Основні принципи діяльності сільськогосподарських кооперативів

     Михайло СтасюкСільськогосподарський обслуговуючий кооператив – це економічно неприбуткова організація,що:
- належить сільськогосподарським товаровиробникам і управляється ними за демократичними принципами;
- надає своїм членам ті послуги, які необхідні для власних господарств;
- не ставить за мету отримати прибутки для себе, а прагне збільшити прибуток господарств своїх членів.
Вищезгадані принципи кооперації, можливо, здаються складними та вимогливими. Адже член кооперативу повинен сплатити...

Переглядів: 9936 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Час отримувати житлові субсидії і зробити це – просто

     Час отримати субсидіїЗ початком осені має значно збільшитись кількість заяв від громадян, що надходять до управлінь соціального захисту з питання оформлення житлових субсидій.
Позаду залишилася чимала підготовча робота, пов’язана у першу чергу з інформуванням населення про нову модель державних житлових субсидій, відпрацюванням методики нових розрахунків, налагодженням міжвідомчого електронного обміну, що значно спрощує і прискорює призначення субсидій, створенням спеціальних робочих груп та місцевих комісій у регіонах, яким надано право розгляду кожної нестандартної або спірної ситуації тощо. І, як неодноразово підкреслював Прем’єр-міністр України Микола Янович Азаров, всі виникаючі спірні питання такі комісії мають вирішувати перш за все на користь громадян.

Переглядів: 1726 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про наради і колегію

     Нарада в Галичі10 вересня відбулося позачергове засідання колегії районної державної адміністрації. Перш ніж розпочати роботу колегіального органу головою районної ради Богданом Поповичем та першим заступником голови районної державної адміністрації Володимиром Бродовичем було вручено грамоти голів райдержадміністрації та ради кращим підприємцям та будівельникам району з нагоди їх професійних свят, які відзначали у серпні-вересні 2010 року.

Переглядів: 2034 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відійшла у засвіт

     Володимира Юськевич (“Незабудка”) та Володимир Чав’як (“Чорнота”)1 вересня 2010 р. перестало битися  серце  великої патріотки України, довголітньої політв’язниці  комуністичного режиму, світлої пам’яті Володимири  Юськевич-Чав’як  («Незабудка»), дружини колишнього курінного УПА Володимира Чав’яка («Чорнота»). Володимира Юськевич народилася 1924 р. в місті Галичі.
У 18 років  (1942 р.) вступила в підпільну організацію ОУН і через деякий час стає   розвідницею  районної служби Безпеки і одночасно пропагандистом ОУН.
У  березні 1945 р.  Володимира Юськевич («Незабудка») була арештована каральними органами КДБ.

Переглядів: 2094 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В наступному скликанні депутатів обласної ради буде менше

     Про це проголосували народні обранці під час сорокової сесії Івано-франківської обласної ради 6 вересня. Своїм рішенням рада затвердила загальний склад (кількість депутатів) обласної, районних та міських рад VI демократичного скликання Івано-Франківської області.
Згідно цього рішення кількісний склад обласної ради нового скликання зменшено зі 120 депутатів до ...

Переглядів: 1528 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Депутати прийняли звернення

     6 вересня 2010 року відбулася 40  сесія Івано-Франківської обласної ради V демократичного скликання,   на якій  прийнято Звернення до Президента України Януковича В.Ф., Прем’єр-міністра України Азарова М.Я, Голови Верховної Ради України Литвина В.М., в якому висловили обурення рішеннями Кабінету Міністрів України та Національної комісії регулювання електроенергетики щодо необґрунтованого збільшення цін на природний газ для населення та суб’єктів господарювання, які виробляють теплову енергію, на 50%, категоричне несприйняття та заперечення стосовно підняття пенсійного віку жінкам з 55 до 60 років та суттєвого збільшення терміну страхового пенсійного стажу, рішуче заперечили проект Податкового кодексу авторства Азарова-Тігіпка.

Переглядів: 1680 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Платники податків Галицького району забезпечили 95,3 млн.гривень надходжень до Зведеного бюджету

     Під час проведення прес-конференції  перший заступник начальника Державної податкової інспекції в Галицькому районі Марія Євгенівна Ворох зазначила: „Сьогодні наше головне завдання – використати всі наявні резерви, позитивні зрушення в економіці району та забезпечити зростання надходжень платежів до бюджету”.  
У січні-серпні ц. р. до Зведеного бюджету України державною податковою інспекцією в Галицькому районі у   співпраці з платниками податків забезпечено надходження 95,3 млн. грн. податків та зборів, до Державного бюджету поступило 28,6 млн.гривень.
 В розрізі основних бюджетоформуючих податків надходження складають:

Переглядів: 1556 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Комендантська година для підлітків

     Міністерство внутрішніх справ України має намір на законодавчому рівні закріпити обмеження перебування неповнолітніх на вулиці у нічний час, після 22:00 год. У разі виявлення дітей, які без поважних причин порушили комендантську годину, їх доправлятимуть до найближчого відділення міліції. Туди викликатимуть батьків і правоохоронці, де з’ясовуватимуть усі обставини нічної прогулянки. Винятком, коли дитина може перебувати пізно ввечері на вулиці, буде навчання у другу зміну чи участь в позашкільних гуртках. Ці причини з’ясуватимуть правоохоронці.

Переглядів: 1867 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Підсумки оздоровлення дітей за кошти Фонду ССзТВП

     Швидко минуло літо, але незабутні враження про хороший відпочинок та оздоровлення залишаться у серцях наших дітей.
Оздоровлення дітей влітку 2010 року за кошти фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності ще раз показало, що саме так потрібно здійснювати оздоровлення дітей.
168 дітей шкільного віку застрахованих осіб мали змогу оздоровитися в ДЛОК «Сокіл».
Путівки стали доступними для різних соціальних верств працюючого населення і тому мали можливість оздоровити своїх дітей і ті страхувальники, у яких відсутні кошти для відшкодування повної або часткової вартості путівки. При цьому батьківська плата становила тільки 10% від загальної вартості путівки (199,50 грн.).

Переглядів: 1809 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Всеукраїнський рейд “Урок” у районі

     Відповідно до наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 06.08.2010 року № 2654 “Про організацію проведення у 2010 році Всеукраїнського рейду “Урок”” та відповідного наказу заступника начальника служби у справах дітей обласної державної адміністрації від 17.08.2010р. № 42 в Галицькому районі службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з працівниками кримінальної міліції у справах дітей Галицького РВ УМВС та відділу освіти райдержадміністрації проведено заходи з метою виявлення дітей, які 1 вересня 2010 року не приступили до занять у загальноосвітніх закладах.

Переглядів: 3448 | Коментарів: 0 Детальніше >>

“Мрія Карпат”

     У селі Васильківці Гусятинського району на Тернопіллі вже кілька років поспіль працює сільськогосподарське підприємство,  яке  об’єднало навколо себе ряд сільськогосподарських виробників і створило групу компаній «Мрія», до якої ввійшли компанії «Мрія Центр», «Мрія Північ», «Мрія Захід», «Мрія Схід» та «Мрія Карпат». Її очолює Герой України, добрий господар і чуйна людина Іван Гута.
У їх власності сьогодні 170 тисяч гектарів землі в Хмельницькій, Тернопільській, Чернівецькій та Івано-Франківській областях, а також 6 цукрових заводів, серед яких Городенківський, який у вересні цього року  вже  стане до ладу.

Переглядів: 3562 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Обласна влада та Кабінет Міністрів за 5 років готові вкласти в Прикарпаття більше 1 млрд. грн.

     Це передбачено у двосторонній угоді, яку уже схвалила колегія ОДА.
У її тексті – більше десятка проектів, які облрада та Уряд фінансуватимуть спільно. Більшу частину коштів – 600 мільйонів гривень, має надати виконавча влада. Це заходи, які з різних причин неможливо включити в проект бюджету країни, але вони потребують негайного вирішення. Запропоновані в угоді проекти мають вирішити проблеми екологічної небезпеки в Калуші...

Переглядів: 1417 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про врегулювання надбавок на продовольчі товари

     На виконання пункту 2 Протоколу наради під головуванням Віце-прем’єр-міністра України С.Л.Тігіпка від 29 липня 2010 року Мінекономіки надає рекомендації щодо забезпечення виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.1996 №1548 “Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів місцевих рад щодо регулювання цін (тарифів) в частині регулювання торгівельних надбавок на продовольчі товари”.

Переглядів: 1559 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ще раз про благоустрій

     Згідно розпорядження голови Галицької районної державної адміністрації №282 від 03.09.2010р. Григорія Івасишина «Про проведення двомісячника з благоустрою і впорядкування кладовищ в населених пунктах району», відповідно до Законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про поховання та похоронну справу» з метою забезпечення поліпшення стану та належного утримання місцевих кладовищ, поєднання зусиль органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств, установ та широких верств населення у покращенні санітарного стану і благоустрою населених пунктів району у населених пунктах району проводитиметься двомісячник з благоустрою і впорядкування кладовищ в населених пунктах району. Перший етап двомісячника триватиме з 20 вересня по 20 жовтня 2010 року, другий – з 23 березня по 23 квітня 2011 року.

Переглядів: 1660 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Нова редакція закону

     21 серпня 2010 року в новій редакції набув чинності Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму».
Необхідність прийняття цього Закону пов’язана з приведенням у відповідність міжнародним стандартам національної системи боротьби з відмиванням коштів та фінансування тероризму.

Переглядів: 1459 | Коментарів: 0 Детальніше >>

І знову вода збирає жертви…

     МНС5 вересня о 15 годині 20 хвилин на пункт зв’язку частини СДПЧ-22 м.Галич надійшло повідомлення про зникнення Юрія Васильовича Шака, 1970 року народження, мешканця с.Крихівці Тисменицького району. На місце події негайно виїхали начальник Галицького РВ ГУ МНС України в області майор служби ЦЗ Назар Сокіл, старший інспектор ВНПД капітан служби ЦЗ Юрій Цяпало, оперативна група РВ УМВС.
Дружина зниклого повідомила, що напередодні чоловік поїхав на рибалку на водоканал Бу ТЕС в село Дем’янів. За її словами, востаннє вона розмовляла з чоловіком біля 23:00 год., далі  він на дзвінки не відповідав.

Переглядів: 1841 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Цьогорічна зима буде довгою та холодною

     Зима буде холодноюДніпропетровський інженер Валерій Некрасов п’ятнадцять років передбачає довгострокові прогнози погоди, повідомляє інтернет-видання vidgolos.com.
Минулого року він передбачив холодну і тривалу зиму та дуже спекотне літо.
Народний прогнозист сказав, що його прогнози справджуються на більшій частині території України.
З цьогорічних передбачень Валерія Некрасова випливає, що нинішня осінь буде прохолодною і вітряною. До 8 вересня йтимуть теплі дощі, затим настануть сухі та ясні дні.

Переглядів: 3515 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net