на сайті  
   
 
Четвер, 2 грудня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Бурштин святкує!

     Цього року йому виповнилось 457 років.
Бурштин пишається своєю історією минулого і пише сучасну, в яку вкладає тільки достойні і найкращі свої здобутки. Тут мешкають не лише енергетики, праця яких відома всій Європі, але й педагоги і медики, спортсмени, які заявили про себе світові, поети і співаки, сіячі хліба і пекарі. Бурштинці пишаються своїм містом і це було видно по тому, як вони підготувалися до свята.

Переглядів: 2478 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Бурштинець на „Х-Факторі”

     Минулої суботи розпочався показ нової пограми „Х-Фактор”-2, а саме кастинг відбору кращих голосів. Думаю не тільки бурштинці, але й всі галичани  були в захваті , коли оголосили  вихід стрункого білявого хлопця  з Бурштина Віталія Гаву. Віталій  вирішив ризикнути і  показати свій талант у відбірковому  конкурсі популярної програми „Х-Фактор”. Він любить музику , грає у міському муніципальному  оркестрі і мрія стати  співаком його переслідує  з дитинства.

Переглядів: 2579 | Коментарів: 1 Детальніше >>

День села у Медині

     Для жителів села Мединя свято Різдва Пресвятої Богородиці поєдналося із святом села, яке було організовано з нагоди 590-річниці першої згадки про населений пункт.
У гості до мединчан прибули голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин та голова районної ради Петро Стрембіцький, начальник управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації Іван Дячишин, депутат обласної ради Ярослав Ткачівський, численні гості з Галича, Івано-Франківська та Калуша.

Переглядів: 1940 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Свято у Бишеві

     18 вересня Бишів святкував 570-ліття від першої згадки про населений пункт.
На свято прибули гості із сіл Бишів Київської та Львівської областей.
Голова районної ради Петро Стрембіцький та голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин вручили грамоти громадянам, які беруть активну участь у соціально-економічному і культурному розвитку села.
Також були нагороджені найстарші жителі, новонароджена Анна Сабадах, сім’я Шаган Марії та Юрія Захаровича, які спільно прожили 65 років.

Переглядів: 1862 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Мар’яна Рудак: Про події в області

     В Івано-Франківську розвиватимуть муніципальний транспорт
Свободівці пропонують розвивати муніципальний транспорт. Їх збентежив нещодавній страйк перевізників, коли з 10 до 16 години було припинено рух у місті. Голова фракції ВО «Свобода» в Івано-Франківській міській раді Роман Онуфріїв та Руслан Марцінків прокоментували цю подію. Однак досить-таки цікавим нетрадиційним способом: народні обранці у тролейбусі організували зустріч із журналістами, де заявили: «Страйк перевізників – це шантаж.

Переглядів: 1674 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ярослав Поташник: Про події в районі

     У керівників району турбот чимало
З нарад із заступниками щодо основних питань життєдіяльності району розпочався робочий тиждень голови районної державної адміністрації Григорія Івасишина та голови районної ради Петра Стрембіцького.
Крім того, керівники району взяли участь у роботі колегії обласної державної адміністрації, у відборі сільських рад на участь у Проекті ПРООН/ЄС  та були учасниками свята села Мединя, яке відзначало свій 590-й день народження.

Переглядів: 1834 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Любов Мединська: Про події місті Бурштині

      Першого вересня Бурштинський навчально-виховний комплекс дещо в оновленому вигляді приймав своїх вихованців. За літній період тут було виконано чимало робіт. Найбільшу допомогу в реконструкції школи-садка надала Бурштинська ТЕС, також завдяки її керівництву територія закладу має і якісну металеву огорожу, адже згідно закону навчально-виховний заклад, а його відвідує близько 200 дітей віком від двох до десяти років, повинен бути огородженим...

Переглядів: 1347 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тобі, Маріє!

     Минулої  середи, у день Різдва Пресвятої Богородиці, мешканці Блюдників відзначили храмове свято. Традиційно воно розпочалося Літургією у місцевій церкві, яка, не зважаючи на свій вік (збудована у 1938 році), з кожним роком завдяки ініціативі пароха отця Михайла Лаврука та старанням громади набуває все кращого вигляду.

Переглядів: 1600 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До навчання – з Божим благословенням

     Ось і розпочався новий навчальний рік. Наповнилося різноманіттям звичайне шкільне життя. Яким йому бути? Це питання хвилює і вчителів, і батьків.
Педагогічний колектив Жалиборівської школи на педагогічній раді вирішив приділити належну увагу духовно-моральному вихованню учнів. Цю ідею підтримав парох села о. Святослав Жаб’юк. Тепер кожен навчальний тиждень у школі розпочинається Молебнем до Матінки Божої та уроком катихизації. Учні та вчителі школи черпають сили у молитві, одержують Божу допомогу і натхнення жити у мирі та радості.

Переглядів: 1720 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Через три епохи

     В історії Галича було багато хороших послідовників, які своєю працею робили добрі справи як для міста, так і для його жителів.
Багатьох із них можна віднайти на сторінках історії міста та Галичини.
Але і до сьогодні є ще білі плями в історії, не все ще описано, не все згадано, а треба!

Переглядів: 3248 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Звітують працівники закладів культури

     Поплавники
В сільському клубі відбувся тематичний концерт «Любіть Україну і пісню її солов’їну», присвячений Дню незалежності України.
В залі оформлено темтичну виставку, де красувалися вишиті рушники, тематичні композиції відображали різні періоди нашої держави. Завідувач бібліотекою Олександра Калинович оформила книжкову виставку «Україна – любов моя», а ще була виставка дитячого малюнку (Калинович Ірини, Ольги Коростіль), вироби із бісеру Вікторії Хачатурової, Ірини Басараб та фотовиставка про те, що зроблено в селі за 20 років незалежності України.

Переглядів: 2028 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Єднаймося, сестри, у любові!

     Багатогранна соціально-культурна діяльність Галицького Союзу українок є віддзеркаленням головних подій у розвитку всього українського жіночого руху.
Відродження Союзу українок в Галицькому районі почалося з першим подихом волі для українського народу у 1989 році. Національно свідомі жінки, а це переважно ті, котрі ще пам’ятали про діяльність Союзу українок до заборони його більшовицькою владою в 1939 році, пройняті бажанням якнайбільше прислужитися розбудові Української держави, об’єднувалися в осередки, відроджуючи організацію на національних основах, які були закладені ще у 20-30 роках минулого століття.

Переглядів: 1630 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Оренда: курс на збільшення термінів договорів, забезпечення доступу до кредитних ресурсів та сталого розвитку села

     Відміна мораторію не означає відміну оренди земель сільськогосподарського призначення. Так сім із десяти землевласників і після того, як отримають право продати свою ділянку, продовжуватимуть здавати землю в оренду. Такий вибір вони зробили уже сьогодні.
– Після запровадження повноцінного ринку земель стане набагато вигідніше укладати довгострокові договори оренди, що дозволить зберегти родючість землі через оптимальні сівозміни.

Переглядів: 2060 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Незначні ДТП стануть справою страхових компаній

     18 вересня набув чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ДТП і виплат страхового відшкодування”. Згідно з положеннями цього документу учасникам дорожньо-транспортних пригод надається право самостійно оформляти матеріали ДТП, в яких було пошкоджено застрахований транспорт та ніхто не постраждав. Закон був розроблений з урахуванням позитивного досвіду європейських держав.

Переглядів: 1490 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Подяка і... нерозуміння

     На сторінках газети «Галицьке слово» уже друкувався матеріал про відзначення 15-ї річниці перепоховання 23-х учасників національно-визвольної боротьби, яке відбулося на Бурштинському цвинтарі 11.09.2011 року. Як голова оргкомітету по реконструкції пам’ятника меморіалу і відзначення 15-ї річниці перепоховання хочу висловити свою точку зору відносно проведеного заходу. Перш за все називаю імена жертводавців (деякі імена уже називалися): ...

Переглядів: 1943 | Коментарів: 1 Детальніше >>

28 вересня – всесвітній день боротьби зі сказом

     Сказ, або водобоязнь – небезпечне інфекційне захворювання, яким хворіють тварини і люди. Збудник сказу – вірус. Вірус живе в природі тільки в організмі теплокровних.
Собака або інша тварина, яка захворіла на сказ, стає неспокійною, агресивною. Іноді сказ протікає в тихій (паралітичній) формі. Хвора на сказ тварина під час укусу наносить рани на тілі людини, забруднюючи їх слиною, яка містить мільярди вірусів сказу.

Переглядів: 2068 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Щоб свято не стало бідою!

     Вересень-жовтень – пора весіль. На жаль, останнім часом українські весілля, принаймні, деякі з них – це не тільки веселі танці, гучні забави і щасливі посмішки молодят, але й негаразди зі здоров’ям після споживання неякісних продуктів та недотримання елементарних правил гігієни. Щоб попередити виникнення спалахів  харчових отруєнь після сімейних святкувань, господарям гостин необхідно знати та зробити наступне: ...

Переглядів: 1505 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

     МНС20 вересня поточного року на спортивній площадці Галицького РВ УМНС проводилась акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти.” У програмі:
● коротка характеристика пожежно-рятувальних автомобілів з демонстрацією їхніх технічних можливостей;
● гасіння умовної пожежі;
● показ прикладів в’язання мотузок, одягання АСП-2, бойового одягу, гасіння полум’я вогнегасниками; ...

Переглядів: 2035 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Цукор декларуватимуть

     Законом України “Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру” передбачено декларування наявності цукру суб’єктами підприємницької діяльності.
Так, при декларуванні наявності цукру декларацію подають суб’єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності, які виробляють цукор і зберігають його для подальшої реалізації, здійснюють оптову чи роздрібну торгівлю ним (за формою згідно додатку № 1 до Порядку декларування наявності цукру).

Переглядів: 1714 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Зміни щодо порядку призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг

     Субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг  надаються у безготівковому вигляді , тобто сума призначених субсидій перераховуються на рахунки отримувачів субсидій в організаціях, що надають послуги ; їх розмір змінюється в залежності від фактичного споживання послуг .

Переглядів: 1808 | Коментарів: 0 Детальніше >>

З 01.10.2011 року набуде чинності Закон України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи»

     У законі передбачено внесення змін у 22 законодавчі акти, що регулюють призначення трудових і спеціальних пенсій.

Вимоги до страхового стажу
У новому законі утверджено нові принципи щодо пенсійного  страхування; висунуто нові вимоги до страхового стажу громадян. Зокрема, ідеться про таке:
● поступове, протягом 10 років — по півроку за рік, підвищення пенсійного віку для жінок до 60 років;

Переглядів: 1900 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Про автоматичне відшкодування ПДВ за «круглим столом»

     Державною податковою інспекцією в Галицькому районі здійснюється системна роз’яснювальна робота з розширення кола платників на відповідність критеріям автоматичного відшкодування ПДВ.
Про зміни,  внесені  до Податкового Кодексу Законом  № 3609, які розширять коло платників, які мають право на автоматичне отримання бюджетного відшкодування податку на додану вартість, йшлося під час зустрічі за „круглим столом” із суб’єктами зовнішньо-економічної діяльності Галицького району за участі  в.о.начальника ДПІ в Галицькому районі Ігоря Кудляка.

Переглядів: 1402 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пенсія у зв’язку із втратою годувальника

     – Я перебувала в громадянському шлюбі з чоловіком, який помер. Чи маю я право на призначення пенсії у зв’язку із втратою годувальника?
С. Б., м. Бурштин.
– Відповідно до ст. 36 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», пенсія у зв’язку із втратою годувальника призначається непрацездатним членам сім’ї померлого годувальника, які були на його утриманні, за наявності в годувальника на день смерті страхового стажу, який був би необхідний йому для призначення пенсії по інвалідності, а в разі смерті пенсіонера або осіб, зазначених у частині другій статті 32 цього закону, – незалежно від тривалості страхового стажу.

Переглядів: 1568 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про «Пенсійний калькулятор»

     Управління Пенсійного фонду України в Галицькому районі повідомляє, що для підвищення прозорості діяльності Пенсійного фонду України  розроблено програму “Пенсійний калькулятор”, яка призначена для надання громадськості інформаційних послуг у частині визначення розміру за віком на загальних підставах у солідарній системі відповідно до статей 27 та  28 Закону України № 1058-ІV від 09.07.2003р.

Переглядів: 1705 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net