на сайті  
   
 
Вівторок, 30 листопада 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Дбаємо про віддалені села

18 вересня 2013 року в селі Старі Ско­морохи відбулося одночасно дві урочис­тих події - відкриття сільського клубу та ФАПу після проведених ремонтів. На святкові урочистості завітали пред­ставники обласної та районної влади, медпрацівники, духовенство, громад­ськість села.

Розпочались урочистості у фельдшерсько- акушерському пункті, де отець Михайло Гой освятив та благословив відремонтоване при­міщення осередку медицини.

Переглядів: 1349 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в з іронією і без...

     Кажуть, правильне загартовування сприяє зміцненню організму людини, забезпечує стійкість до загроз несприятливого зовнішнього середовища. Головне не переборщити: приміром, якщо почнеш зопалу обливатися холодною водою, стоячи на морозі, готуйся добряче застудитися. Бронхіт тобі забезпечений, самовпевнений друже!

Переглядів: 773 | Коментарів: 2 Детальніше >>

І Всеукраїнська проща медичних працівників

     28 вересня відбудеться І Всеукраїнська проща медичних працівників до храму св. Пантелеймона, що в селі Шевчен- кове Галицького району Іваано-Франківської області. Проща пройде з благословення Митрополита Івано-Франківського Володимира (Війтишина).

Переглядів: 1102 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галич готується до ювілею

     16 вересня го­лова райдержад- міністрації Гри­горій Івасишин провів чергове засідання оргко­мітету по підго­товці до відзна­чення 1115-річчя міста Галича.

     Присутні обго­ворили про­граму проведення велопробігу та між­народного турніру з міні-фут­болу. Заслухано інформацію начальника відділу культури райдержадміністрації Марії Іваськів про хід підготовки за­ходів в рамках святкування ювілею Галича. Члени оргко­мітету внесли свої пропозиції щодо проведення урочистого віче та інших заходів святко­вої програми.

Переглядів: 1326 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Міжнародна наукова конференція

13 - 16 вересня в с. Більшівці відбулася ІХ Міжнародна на­укова конференція під назвою «Діалог культур спільнот прикордоння - концепції' і сучасність». Захід проведено в приміщенні пам’ятки архітектури XVII століття - монас­тирі кармелітів. Організаторами заходу стали Провінція св. Антонія і блаженного Якуба Стремя Ордену Францискан­ців у Кракові, Молодіжний центр примирення та поєднання в Більшівцях та п. Вєслава Голік. Програма конференції пе­редбачала пленарні засідання з виступами науковців, відві­дання цікавих місць краю.

Переглядів: 1238 | Коментарів: 0 Детальніше >>

День краєзнавства у Галицькій бібліотеці

16 вересня в Галицькій центральній бібліотеці відбувся День краєзнавства на тему «З криниці пам’яті черпаємо любов до рідного краю». Відкрила захід директор ЦБС Лю­бов Сєдова. Вона розповіла про значення вивчення історії рідного краю для кожної людини. Повідомила, що праців­ники бібліотеки зібрали чимало краєзнавчої літератури, у тому числі з історії' Галича.

Переглядів: 1227 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Діти - олімпійська надія України»

     П'ятниця - далеко не най­улюбленіший день тижня у багатьох народів. А вже якщо на календарі ще й 13-те число, -   кажуть, чекай біди. Але якщо ти навчаєшся в Галицькій гім­назії, то чекай від п'ятниці 13­го тільки незабутніх та щирих емоцій.

Переглядів: 1185 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицькі правоохоронці викрили наркопритон

     Наприкінці минулого місяця працівники Га­лицького райвідділу міліції отримали оперативну інфор­мацію про те, що в одному із міст району діє наркопритон. Проведеними оперативно- розшуковими заходами міліці­онери встановили особу під­озрюваного у наркозлочинах.

Переглядів: 1017 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Що є у декларації чиновників?

     Почесним обов’язком кожного громадянина є декларування власних дохо­дів, адже рівень добробуту та процвітання нашої країни на­пряму залежить від сумлінності платників податків та свідомого ставлення громадян до своїх конституційних забов'язань. Тому виникнення змін сто­совно системи декларування доходів є виправданими ме- додами впливу на громадян. Найближчим часом Міністер­ство доходів і зборів винесе на обговорення законопроект про обов'язкове загальне декла­рування доходів громадян. Ця ініціатива, за приблизними під­рахунками, торкнеться близько 28  мільйонів українців.

Переглядів: 1102 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Дотримання правил добросусідства допоможе зберегти взаєморозуміння і повагу між сусідами

     В Україні, як і у всьому світі, право власності на землю не є абсолютним - воно обмежене і обмежене передовсім певни­ми обов’язками. Приписами статті 13 Конституції' Украї­ни зокрема вказано, що «Влас­ність зобов’язує... Вона не по­винна використовуватись на шкоду людині і суспільству.» Тому конкретні обмеження у громадян а також у юридич­них осіб виникають через необхідність враховувати ін­тереси сусідів, місцевої гро­мади та держави в цілому. На жаль, практика доводить, що далеко не кожен землевлас­ник та землекористувач знає напевно, які дії слід здійсню­вати, або ж навпаки, від яких утримуватись, аби зберегти добрі стосунки з сусідами.

Переглядів: 4118 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Рання діагностика та запобігання мозковим інсультам

     В структурі всієї захво­рюваності патології су­дин головного мозку та серця складають 25% і є тенденція до зростання. Для попередження інсульту важливим є контроль високого кров'яного тиску (обме­ження вживання солі і алкоголю), підтримка здорової ваги, управ­ління стресом, збагачення дієти фруктами та овочами, відмова від шкідливих звичок, зниження рівня холестерину та «насиче­них» жирів у вашому раціоні.

Переглядів: 1085 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Забезпечити мешканців району доступними та якісними побутовими, соціальними послугами незалежно від місця проживання»

     Незаперечним є той факт, що сільським радам, які розташовані поблизу райцентру і на території яких лише один населений пункт, працювати легше. Звичайно, що і про­блем у них менше. А от коли населені пункти віддалені, в них проживають люди пе­реважно похилого віку, проблем достатньо. Перед районною владою сьогодні стоїть нелегке завдання - забезпечити мешканців району доступними та якісними побутови­ми, соціальними послугами незалежно від місця проживання. На досягнення саме таких стандартів націлює місцевих керівників Президент України Віктор Янукович.

Переглядів: 1033 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Домобудівник» - ювіляр

     У далекому 1963 році підприємство «Домобудівник», що розташоване у селі Дем’янів, розпочало свою робо­ту. Цього ж року у липні було випущено першу панель. У1981 році почав будуватися ще один завод. У1991 році обидва підприємства об’єдналися і запрацював єдиний колектив.

Переглядів: 1570 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Дні здоров’я»

     У2013році у районі значна увага приділяється проблемі артеріальної гіпертензії. В районі на диспансерному обліку з гіпертонічною хворобою пере­буває 15984 хворих, з них 47% - особи працездатного віку. Вперше щороку виявляється до 1700 хворих з гіпер­тонічною хворобою. Наказом головного лікаря Галицької ЦРЛ М.Матейка визначено «Дні здоров'я», спрямовані на профілактику та лікування гіпертонічної хвороби се­ред населення району.

Переглядів: 931 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Державна соціальна допомога особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам

     Право на допомогу відповідно до ЗУ «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам» мають громадяни України, які досягли віку (чоловіки – 63 роки, жінки – 58 років) або є інвалідами і не одержують пенсію та являються малозабезпеченими.
Статтею 6 цього Закону передбачено розмір державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам, виходя-
чи з розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (894.00 грн.):

Переглядів: 1188 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Житлові субсидії

     Право на допомогу від­повідно до ЗУ «Про державну соціальну допомо­гу особам, які не мають пра­ва на пенсію, та інвалідам» мають громадяни України, які досягли віку (чоловіки - 63 роки, жінки - 58 років) або є інвалідами і не одержують пенсію та являються малоза­безпеченими.

Переглядів: 1012 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ДТЕК Бурштинська ТЕС інвестує в екологічні проекти 123,6 млн грн в 2013 році

     Електростанція спрямує 123,6 млнгрн на зниження викидів шкідливих речовин в атмосферу, збільшення обсягів відбору сухої золи, створення вільних ємностей для складування промислових відходів без виділення додаткових ділянок землі, мініміза­цію негативного впливу на водні ресурси.

Переглядів: 1184 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Рекомендації щодо захисту посівів сільськогосподарських культур в осінній період 2013 року та збереження довкілля

     Прогнозуючи фітосанітарний стан тих чи інших сільськогосподарських культур, спеціалісти пропонують їхній хімічний захист на той чи інший вегетаційний період, рекомендують застосування гербіцидів, пестицидів, інсектицидів проти хвороб, мух, блішок, гризунів.
Застерігають не допускати передозування при внесенні препаратів, вимагають дбайливого ставлення до довкілля та збереження структури ґрунту.

Переглядів: 1147 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Бурштинська «ПЕРЛИНА» в БОЛГАРІЇ

Зразковий дитячий танцювальний колек­тив «Перлина» Бурштинського ПК «Проме­тей» створений більше 25 років. Він відомий не лише в районі та області, а й за їх меж­ами. Цей чудовий колектив здобув чимало перемог. У серпні «Перлина» взяла участь у Міжнародному танцювальному фестивалі «Сонячна Болгарія», який проводився у місті Балчік. Учасники колективу, вікова категорія від 14 років, вибороли перше місце серед рів­них собі і повернулись додому з дипломом.

Переглядів: 1154 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net