на сайті  
   
 
Вівторок, 30 листопада 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
90-річчя Божого храму відзначили у Нараївці

     21 вересня у селі Нараївка відбулося довгоочікуване урочисте святкування празника Різдва Пресвятої Богородиці. Цьогоріч воно було особливим, адже храм відзначає 90-ліття від часу заснування та 25-ліття з часу відкриття після атеїстичних часів. Громада довго та пильно готувалася до цього дня. Під дбайливим проводом    отця – пароха Миколая Цимбалістого, храм повністю відреставрований зовні, а також було проведено роботи щодо внутрішнього облаштування святині.

Переглядів: 863 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Допоки понад дві тисячі миколаївців шикувалися на стадіоні, утворюючи напис «Nowar» та, безумовно, відчуваючи себе неабиякими патріотами, а представники Книги рекордів Гіннеса визначали, чи можна цю акцію вважати подвигом, війна на Сході тривала. Мила показушка, але для чого? Допоки у Мінську тиснули одне одному руки, укладаючи вже друге перемир’я (а конкретно – Меморандум про виконання положень «Протоколу…» від 5 вересня), бойовики не припиняли обстрілювати українські частини з «Градів» та гармат, штурмувати донецький аеропорт, знищувати інфраструктуру міст і тероризувати місцеве населення «ДНР» та «ЛНР». Що, в біса, виконують: сценарій Путіна чи мирний план Порошенка?

Переглядів: 741 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відбулися перші «Екологічні місії для порятунку створіння» в Івано-Франківській архієпархії УГКЦ

     24 вересня 2014 року в селищі Більшівці Галицького району  були проведені перші «Екологічні місії для порятунку створіння» в Івано-Франківській архієпархії УГКЦ, які мають за мету через донесення ключових правд християнської віри про нашого Творця і Спасителя спричинитися до оживлення парафій, які б ще частіше ставали місцем зустрічі з Живим Христом, а також до підвищення загальної свідомості та екологічної культури суспільства, що є нині запорукою визволення з енергетичного зашморгу «старшого брата» та кращого майбутнього. 

Переглядів: 626 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Урядом впроваджується нова програма соціальної підтримки найменш захищених верств населення

     Урядом впроваджується нова програма соціальної підтримки найменш захищених верств населення при оплаті житлово-комунальних послуг - компенсація додаткових витрат на оплату комунальних послуг. Постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 року № 83 передбачено, що сім’ї, у яких середньомісячний сукупний дохід за попередні шість місяців не перевищував величини прожиткового мінімуму для сім’ї, матимуть право на отримання компенсації додаткових витрат на оплату послуг газопостачання, централізованого опалення та постачання гарячої води у зв’язку з підвищенням цін і тарифів.

Переглядів: 645 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Без вини винуватий, або «справедливість» по-галицьки

     Сесія районної ради, яка відбулася 19 вересня, викликала чималий інтерес не лише у депутатів районної ради і медперсоналу, але й, мабуть, у всієї громадськості… Вся справа в одному питанні під №13, серед шістнадцяти інших, які стояли на порядку денному засідання сесії.Мова йде про звільнення головного лікаря КЗ «Галицька центральна лікарня». Не секрет, що це питання вже кілька місяців обговорювалося не лише в кулуарах, але й на центральній площі районного центру під час проведення революційних Майданів. І ось депутати наважилися винести це питання на порядок денний. Доповідав з цього приводу депутат районної ради Любомир Журавецький. Після нього було ще кілька виступів як на підтримку, так і проти М. Матейка. Зрештою, питання було поставлене на поіменне голосування. За його результатами 49 депутатів проголосували «ЗА» звільнення Мирона Матейка із займаної посади.  Наступним рішенням сесії Любомир Журавецький був призначений на посаду головного лікаря, а минулої середи відбулося його офіційне представлення на цій посаді перед колективом Галицької ЦРЛ.Однак, думки щодо звільнення М.Матейка у мешканців району залишаються неоднозначними. На адресу редакції надійшов лист від Миколи Коробаня.Подаємо його текст без змін і скорочень.

Переглядів: 917 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«За покликом пам’яті»

     21 вересня 2014 року минуло 70 років з того часу, як в селі Лози Галицького району в ніч з 20 на 21 вересня 1944 р. загинуло двадцять безневинних жителів села. Нагадаю передісторію цієї події. На той час в селі Лози всього нараховувалося 34 житлових будинки. Проживало в них 139 людей різного віку. В основному, лозинці займалися сільським господарством  та рибальством. Цьому їм сприяла природа, середякої жили: родюча земля, луги, пасовища, струмочки, річки. І здавалося, що жителям нічого не загрожує…

Переглядів: 831 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Організація роботи щодо взяття на облік осіб, які переселилися з Донецької та Луганської областей

     Управлінням Пенсійного фонду України в Галицькому районі здійснюється прийом заяв від громадян, які переселилися до нашого району з тимчасово окупованих територій, та територій, на яких проводиться антитерористична операція. Для того щоб отримувати пенсію за місцем тимчасового перебування, громадянам необхідно прийти до управління (за адресою: м. Галич, вул. Шевченка, б.10, І поверх, кабінет № 5) та написати заяву.

Переглядів: 665 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Війна» - колись і тепер…

     Ще недавно слово «війна» було їм зовсім невідоме. Тепер вже навіть малеча зі страхом в очах вимовляє його. Так само було і з поняттями «біженець» чи «переселенець». А тепер…Про біль говорити багато не треба. Його видно здалеку. Його можна відчути і передати іншим. Ці люди покинули свої домівки, свої мрії та сподівання - і поїхали…в той край, де, здавалось би, їх ніхто не чекає. Тут їх огорнули материнським теплом, дали усе необхідне для життя, та думки їх і надалі там, де зараз війна…

Переглядів: 699 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До відома громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС

     З метою забезпечення формування потреби на 2015 рік у санаторно-курортному лікуванні осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, управління соціального захисту населення Галицької районної державної адміністрації просить в термін до 15 жовтня 2014року подати наступні документи:

Переглядів: 685 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Шановні галичани та гості міста!

     Відвідуючи територію історичної пам’ятки «Галицький замок», просимо дотримуватися культури поведінки.Умисне забруднення та пошкодження пам’яток заповідної зони тягне за собою накладення штрафу у розмірі однієї тисячі гривень.Дякуємо за розуміння!

Переглядів: 694 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Профілактика серцево-судинних захворювань

     На думку Всесвітньої асоціації лікарів, на першому місці за смертністю населення планети стоять захворювання серцево-судинної системи. Лікування, способи профілактики цих захворювань представляють надзвичайно складну проблему, вимагають спеціального дорогого медичного обладнання, медикаментів, висококваліфікованих фахівців, доступності такої допомоги для абсолютно всіх верств населення. 

Переглядів: 750 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Рання діагностика та запобігання мозковим інсультам

     В структурі всієї захворюваності патології судин головного мозку та серця складають 25% і є тенденція до зростання. Для попередження інсульту важливим є контроль високого кров’яного тиску (обмеження вживання солі і алкоголю), підтримка здорової ваги, управління стресом, збагачення дієти фруктами та овочами, відмова від шкідливих звичок, зниження рівня холестерину та «насичених» жирів у вашому раціоні.

Переглядів: 666 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про проведення в Галицькому районі місячника діагностики патології грудних залоз «Здоров’я жінки»

     Дана патологія посідає перше місце в структурі онкологічної захворюваності жіночого населення. Кожна п’ята жінка, серед вперше діагностованих випадків злоякісних новоутворів, страдає на рак грудної залози.Щорічно в Україні діагностується більше 16 тисяч випадків цієї недуги, в Івано-Франківській області - 340-360. На жаль, не дивлячись на те, що дана локалізація раку відноситься до візуальних, у значної частини пацієнток захворювання виявляється в ІІІ-ІV стадії. 

Переглядів: 706 | Коментарів: 0 Детальніше >>

28 вересня – Всесвітній день боротьби зі сказом

     Сказ (lyssa, rabies, hydrophobia) — це гостре інфекційне захворювання, яке спричинюється вірусом і уражає ЦНС. Ще стародавні лікарі Сходу за 3000 років до нашої ери описали захворювання, яке нагадує сказ. Сказ був відомий індійцям, слов’янам, арабам, стародавнім євреям. У Талмуді описується 5 ознак захворювання у собаки: паща його роззявлена, слина тече, вуха звисають, хвіст висить між ногами, голос хриплий або зовсім нечутний. Рекомендувалося убити його здалека стрілою. 

Переглядів: 855 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Безпечне материнство!

     Щойно Ви отримаєте радісну звістку про те, що вагітні, як у Вас виникне безліч запитань. Ви будете змінюватися на фізичному, гормональному, психічному та інших рівнях – і перед Вами відкриється повний, захопливий світ материнства.Ваше завдання на різні періоди вагітності – бути щасливою, щоб забезпечити дитині якнайкращий початок життя.

Переглядів: 763 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Рятувальники провели громадську акцію

     В районі триває громадська акція „Запобігти. Врятувати. Допомогти”, яка має на меті ознайомити мешканців нашого краю із діяльністю пожежно-рятувальної служби та донести до їх свідомості основні правила безпеки життєдіяльності.Рятувальники ДПРЧ-3 провели громадську акцію ”Запобігти. Врятувати. Допомогти” 14 вересня 2014 року в пожежній частині м.Галича.

Переглядів: 807 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про спорт

     З 13 по 19 вересня в м. Коломия проходив чемпіонат України з пауерліфтингу, в якому приймали участь спортсмени Галицької РО ВФСТ «Колос» в складі збірної команди Івано-Франківської області.У ваговій категорії до 105 кг виступали Мельник Андрій та Володимир, котрі зайняли 7-8 місця.

Переглядів: 690 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Увага ! Інтернет-центр

     Галицька центральна районна бібліотека запрошує користувачів  скористатися вільним доступом до бездротового інтернету  – WI-FI.Доступ до Інтернет-ресурсів є додатковою бібліотечною послугою, що надає можливість для самостійного пошуку наукової і навчальної інформації, дозвілля.

Переглядів: 695 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net