на сайті  
   
 
Вівторок, 30 листопада 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Милосердя змінює світ. І Всеукраїнська проща медичних працівників

     28 вересня 2013 року під гаслом «Моє милосердя змінює світ!» відбулася І Всеукраїнська проща медичних працівників до храму Святого Пантелеймона (XII ст.), що знаходиться на території Національного заповідника «Давній Галич» у с. Шевченкове Галицького району Івано-Франківської області.

Переглядів: 1343 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Важко знайти бодай дещицю правди у світі, де інформація з корисного інструмента перетворилася на зброю. Люди вправно маніпулюють нею, трактуючи реалії у вигідному для себе ключі. Візьмімо до уваги те, що відбулося у футбольному світі. Федерацію футболу України оштрафували на 45 тис. швейцарських франків на підставі рапортів арбітра й інспектора матчу «Україна-Сан-Марино», а також доповіді спостерігача організації FARE («Футбол проти расизму в Європі»).

Переглядів: 963 | Коментарів: 0 Детальніше >>

В новому навчальному році 1485 слухачів розпочнуть підготовку за спеціальностями галузі знань «Державне управління» у 26 вищих навчальних закладах

     З метою реалізації Стратегії державної кадрової політики, що є складовою Національного плану дій щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки, частиною суспільно-політичних реформ у різних галузях життєдіяльності держави, Нацдержслужба України забезпечує координацію професійної підготовки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з урахуванням реальних кадрових потреб у сфері державного управління та ключових галузей економіки

Переглядів: 970 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Професія вчителя: від минуло до сьогодення

     Постать учителя, його місія навчати і виховувати дітей були помітними здавна. На початковому рівні цивілізації його функції зводились до того, аби учити плавати, виготовляти знаряддя праці, будувати житло.
Згодом, у рабовласницькому суспільстві, виникла необхідність навчати вихованців різних наук. Це покладалось на рабів, котрих називали педагогами.

Переглядів: 1213 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Учительська доля

     Чим можна виміряти вчительську долю? Роками наполегливої праці? Дружніми вітаннями колег? Тисячами перевірених зошитів? Сотнями безсонних ночей? Стрічками в косах, радісним дитячим сміхом, яскравими осінніми  квітами?  Життєвими успіхами вихованців? Мабуть, усім! Бо доля вчителя не схожа на будь-яку іншу. Бо вчительське покликання – це і є  сама доля.

Переглядів: 1474 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про вчителя мовимо слово

     Коридором школи іде струнка вчителька. Ні, не просто йде, а несе радість, бо від одного погляду її щиро усміхнених голубих очей усім стає легко і затишно. До кожного заговорить, знайде потрібне слово, завжди намагається допомогти, бо вона – педагог за покликанням.
Мар’яна Іванівна Клим, учитель біології Мединської ЗОШ І-ІІІ ст. за 18 років роботи зарекомендувала себе висококваліфікованим педагогом.

Переглядів: 1040 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Усе починається з любові

     Кажуть, учитель творить людину та майбутнє. Тож якою виросте дитина, яким буде майбутнє, залежить від педагога. У кожного вчителя свій неповторний, самобутній творчий стиль, проте кожен починає з того, що в його душі народжується мрія – присвятити своє серце дітям. І в результаті – становлення натхненного вчителя, в основі діяльності якого творчість, пізнання, радість відкриття.

Переглядів: 1172 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Галич проти наркотиків»

     Галицькі правоохоронці перехопили естафету у своїх Івано-Франківських колег, організувавши профілактичну акцію «Прикарпаття проти наркотиків» в своєму районі.
 В рамках акції міліціонери завітали до Галицької ЗОШ №1, де провели профілактичні бесіди із дітьми.

Переглядів: 1057 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Враховуючи думки громадян

     Проаналізувавши стан аварійності та наслідки дорожньо-транспортних пригод, стає очевидним, що ситуація на автомобільних дорогах, вулицях залишається стабільно складною. Це свідчить про необхідність посилення впливу підрозділів державтоінспекції на процеси у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, вжиття додаткових профілактичних заходів, запровадження сучасних технологій.

Переглядів: 1069 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галич відсвяткував свій 1115-річний ювілей

     Святковими Літургіями у храмах міста розпочалося святкування 1115-ої річниці заснування Галича.
Майдан Різдва прикрасили виставки букетів осінніх квітів «Найкращі квіти на землі, даруєм, Галиче, тобі», творів Малої Академії народних ремесел м.Галич, Галицького районного Центру дитячої та юнацької творчості, загальноосвітніх навчальних закладів. Особливу увагу глядачів привернула фотовиставка старих світлин з краєвидами давнього Галича.
Для юних галичан були організовані велопробіг, флеш-моб «Галичу-1115 років» та молодіжний квест на знання історії рідного міста.

Переглядів: 1216 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ми повинні повернути довіру громадян до влади

     Однією з основних засад ефективного розвитку демократії в Україні, побудови громадянського суспільства є безпосередня робота з виборцями. Впродовж  двох тижнів перебування на Івано-Франківщині  народний депутат України Роман Чернега провів ряд заходів в Галицькому районі. Взяв участь у відзначенні 1115-ої річниці міста Галича 29 вересня. Висловив щиру вдячність колегам Марії Матіос, Валерію Пацкану, Ярославові Гінці за те, що вони долучилися до урочистих заходів цього дня. Адже державницький досвід, історія, культура цієї землі дає можливість та здатність продовжувати славні діла Ярослава Осьмомисла, Данила Галицького, Романа Мстиславовича у побудові України не тільки як культурного, але й політичного центру сучасної Європи.

Переглядів: 1010 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Місцевий розвиток,  орієнтований на громаду-2»

     1 жовтня  голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин взяв участь у засіданні  обласної координаційної ради проекту ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-2»,  яке відбулося  в обласній державній адміністрації  за участю першого заступника голови обласної державної адміністрації Василя Плавюка.

Переглядів: 1202 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Основна робота – профілактика

     Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань  в Галицькому районі працює з 2001 року. Це  некомерційна самоврядна організація, що створена відповідно до Закону України “ Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, які спричинили втрату працездатності”.

Переглядів: 1052 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Частіше спілкування із галицькими платниками - запорука своєчасного наповнення бюджету

     Рівень надходження податку на доходи фізичних осіб до бюджету перебуває  у прямій залежності  від рівня нарахованої заробітної плати. Саме тому дуже важливо, щоб працівники отримували заробітну плату не „в конвертах”, а офіційно, бо лише в такому випадку місцевий бюджет матиме   стабільні надходження. Про це наголосила на початку зустрічі з суб‘єктами господарювання будівельної галузі начальник ДПІ у Галицькому районі Олександра Верещак.

Переглядів: 1086 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Знати право, служити праву, захищати право»

     Наближається 8 жовтня – день, коли відзначають своє професійне свято люди, життя яких повинно відповідати  гаслу «Знати право, служити праву, захищати право».
У зв’язку з цим напередодні цього свята не зайвим буде згадати деяких правників Галичини, які присвятили себе цьому гаслу сповна, а їхні творчі здобутки зайняли своє вагоме місце в українській правничій науці. Серед них - Станіслав Дністрянський,  Володимир Старосольський, Кость Левицький, Лев Бачинський та інші.

Переглядів: 1044 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Міжнародний день людей похилого віку

     З метою посилення уваги до потреб і проблем старшого покоління, забезпечення належного та гідного соціального захисту ветеранів 1 жовтня в Україні відзначають Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.
У цей день в стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів у смт Більшівці відбулися урочисті заходи, на які були запрошені представники влади, духовенства, громадськості та народний депутат України Роман Чернега.

Переглядів: 1372 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Шана Вам, ветерани!

     В Україні щорічно 1 жовтня  відзначається Міжнародний День ветерана.
Дана категорія населення в нашому районі є численною, адже в населених пунктах проживає 3026 ветеранів війни та 3030 ветеранів праці.
Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та “Про жертви нацистських переслідувань” передбачено ряд соціальних гарнтій даній категорії населення,  які здійснюються управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації відповідно до соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича.

Переглядів: 1095 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Всесвітній день серця

     В останню неділю вересня, починаючи з 2000 року, за ініціативою Всесвітньої федерації серця  проводиться Всесвітній день серця. Основна його мета – поширення серед населення знань про серцево-судинні захворювання та методи їх профілактики.

Переглядів: 1085 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пам’яті Наталії Лотоцької

     З нагоди 75 роковин від дня народження нашої землячки,  народної артистки України, лауреата Шевченківської премії Лотоцької Наталії Василівни на будівлі Більшівцівської селищної ради було відкрито меморіальну плиту.

Переглядів: 1133 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Нова книга про Галич

     Побачила світ книга Ярослава Мусякевича «Галич», присвячена 1115-річчю першої згадки про місто в угорських хроніках. Автор – ветлікар за фахом і краєзнавець за покликанням – висвітлив роль Галича у різні періоди його історії: княжу добу, часи австро-угорського та польського панування, німецької окупації, Радянського Союзу аж до проголошення Незалежності України. У книзі подано розповіді про відомих галичан, які зробили значний внесок у розбудову політичного, духовного та громадського життя краю, держави. Автор намагався висвітлити найважливіші події нашої історії через призму власного життя.

Переглядів: 1033 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ПЕРЕМОГЛА ДРУЖБА!

     У рамках спортивно-масових заходів до дня фізичної культури та спорту, який  днями відзначався в Україні, був проведений товариський футбольний матч між молоддю з функціональними обмеженнями центру “Довір’я” м. Бурштина та  командою «Карітас» м. Івано-Франківська. Молодь отримала шанс випробувати свої сили у грі, яка захоплює багатьох ще з дитинства. Обидві команди з нетерпінням чекали на цей матч і були зацікавлені вийти на футбольне поле. В Карітасі вже стало доброю традицією проводити футбольні матчі, адже є багато шляхів впливу та допомоги таким дітям.

Переглядів: 1124 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net