на сайті  
   
 
Четвер, 2 грудня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Кожна допомога – важлива і потрібна

     Частину гуманітарної допомоги, яку з ініціативи депутата районної ради Володимира Магаля та представника м. Радеберг (Німеччина) Курта Зінхема зібрали мешканці та бізнесмени цього міста, 8 жовтня волонтери доправили до військового госпіталя у м. Чернівці. Цілий бус з інвалідними колясками, засобами для пересування хворих з пошкодженнями рухового апарату, милицями, одноразовими шприцами, перев’язочними наборами, аптечками, медичним інструментарієм для травматології та стоматології тощо, лікарі госпіталю зустріли із захопленням. 

Переглядів: 1058 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Замислюючись над реаліями сьогодення, постійно проводжу паралелі з фантастичною трилогією Сюзанни Колінз «Голодні ігри». Акцентую увагу на суті: поваливши диктатуру, не смій зачаровуватися перемогою. На її місці може вмить нарости інша. І новими творцями тоталітаризму стануть не реінкарновані апологети диктаторів, а нещодавні революціонери. Ворог - серед нас. Для мене «лакмусовим папірцем» (чи то пак останньою краплею) став візит Президента в рідний університет.

Переглядів: 892 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Земляки пишаються Михайлом Довбенком

     Чи не найкраще про людину можуть сказати ті, хто знає її не один десяток років. Оскільки Михайло Володимирович Довбенко, якого зареєстровано кандидатом у народні депутати від «Блоку Петра Порошенка» по виборчому округу № 84, родом із селища Коропець Тернопільської області (а Коропець буквально межує з Тлумацьким районом), то наш кореспондент поцікавився на малій батьківщині кандидата, чи знають і пам’ятають його там. Ось що вдалося почути:

Переглядів: 1159 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Павло Андрусяк та Володимир Гергелюк – довірені особи Михайла Довбенка

     Кандидат у народні депутати України від «Блоку Петра Порошенка» у виборчому окрузі №84 Михайло Довбенко запропонував стати його довіреними особами авторитетним і відомим політичним та громадським діячам Павлові Андрусяку і Володимиру Гергелюку. Михайло Довбенко каже, що таким чином він на практиці виконує гасло блоку Петра Поршенка «Час єднатись!», бо на минулих парламентських виборах вони належали до конкуруючих політичних штабів. 

Переглядів: 1048 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Питання № 13

     …Cаме зі знаменитого знаку пунктуації - із трьох крапок - хочеться розпочати розмову із тобою, Читачу, бо неймовірно важко розповідати тоді, коли слово Правди чомусь втрачає свою силу! Сьогодні я, активістка Майдану, журналіст, громадський активіст та звичайний користувач медичних установ, спробую в основних деталях розкласти по пунктах ситуацію, котра склалася навколо головного лікаря Галицької ЦРЛ Мирона Матейка. 

Переглядів: 1000 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Арсеній Яценюк до Дня учителя: «Наша зброя – це знання, патріотизм та український дух»

     В актовій залі Київського педагогічного університету імені Бориса Грінченко не було вільних місць. З нагоди Дня учителя до вузу завітав Прем’єр-Міністр України. Глава Уряду обговорив із студентами та викладачами наболілі для освітян питання. Розмова вийшла доволі щирою та відвертою. Арсеній Яценюк визнав, що з приводу питання соціального забезпечення учителів в Кабінеті Міністрів відбулась жвава дискусія між Міністерством фінансів та Міністерством освіти. 

Переглядів: 1706 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Хто вмирає у боротьбі, в серцях живе вовіки

     Перша світова війна, в яку було втягнено майже всю Європу, завершилася розпадом двох великих імперій – Австро-Угорської і Російської. Стали вільними Фінляндія, Естонія, Литва, Латвія, а також Угорщина, Польща, Чехословаччина та ряд інших невеликих країн. Лише 30-мільйонний український народ не зміг відстояти своєї державності. На шляху до незалежності України стала більшовицька Росія. Під фальшивим гаслом «визволення» більшовицькі війська жорстоко розправилися із борцями за волю України, потопивши у морі крові її самостійність і соборність.

Переглядів: 1094 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Будуємо Україну щодня

     4 жовтня 2014 р. в Івано-Франківській області на території ПАТ «Івано-Франківськцемент» відбувся урочистий запуск новозбудованого заводу-мільйонника з випуску цементу.

Переглядів: 1339 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Василь КІНДІЙ – вірою і працею

     В родині Кіндіїв завше високо цінувались порядність та працьовитість, релігійність і патріотизм. Як каже Василь Михайлович, порядність дає тобі право відкрито дивитись людям в очі, чесно називати біле – білим, а чорне – чорним і дає тобі можливість самому управляти своїм життям. «Якщо ти порядний чоловік,  - каже Василь Кіндій, – тобою неможливо маніпулювати». Праця годує тебе і твою родину. Віра дає людині опору в житті, розуміння для чого живеш і як маєш прожити своє життя. А патріотизм це те, що прив’язує тебе до землі своїх батьків, постійно живить тебе цілющою енергією і надихає робити цю землю кращою.

Переглядів: 1735 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Вірю в те, що Василь Кіндій надалі сприятиме розвитку Тустані!»

     Тустань – мальовниче село, розташоване на лівому березі Дністра, за 3 кілометри від Галича. Пропонуємо вашій увазі інтерв’ю із сільським головою Тустані Галиною Наконечною, яка підтримує Василя Кіндія, кандидата в депутати Верховної Ради від Об’єднання «Самопоміч» у 84 виборчому окрузі.

Переглядів: 1171 | Коментарів: 0 Детальніше >>

А. Парубій відвідав Прикарпаття

     4 жовтня 2014 року в м. Івано-Франківську відбулася прес-конференція Андрія Парубія і кандидатів в народні депутати України по одномандатних округах від політичної сили «Народний фронт». Під час представлення кожен із кандидатів мав можливість декларувати свої програми і прагнення. Зокрема, Роман Вірастюк, кандидат в народні депутати по одномандатному виборчому округу № 84, підкреслив важливість кардинальних змін у нормативно-правовому забезпеченні соціальної сфери держави, адже, як зазначив кандидат, саме ряд законів та підзаконних актів не тільки не дають можливості, але заважають повноцінній роботі соціальних установ та організацій.

Переглядів: 898 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Шановні виборці!

     26 жовтня 2014 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. Для перевірки та уточнення своїх персональних даних просимо Вас звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Галицької районної державної адміністрації.Особливо це стосується виборців:

Переглядів: 879 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ольга ГАЛАБАЛА: Економіка Прикарпаття може піднятися за рахунок туризму

     «Туризм всередині України збільшить економіку країни в рази,– про це заявила засновник компанії «Унікальна Україна», кандидат у нардепи по 84 округу під час туристичного семінару, що  відбувся в Галицькому національному природньому парку в с.Крилос Галицького району на Франківщині. На думку Ольги Галабали, Галицький національний природній парк може стати успішним об’єктом у сфері туризму. 

Переглядів: 1216 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ольгу Галабалу не допускають на зустрічі з громадами 84 округу

     Кандидат в народні депутати по округу №84 від партії «ВОЛЯ» Ольга Галабала просить своїх опонентів не застосовувати адмінресурс і нечесні методи політичної конкуренції та вести чесну передвиборчу кампанію. Про це вона заявила під час ефіру на телеканалі «3 студія». Кандидатка розповіла про випадки відмови у проведенні зустрічей з колективами деяких шкіл Тлумацького та Галицького районів та зумисне перешкоджання проведенню мистецько-благодійного фестивалю «УКРОП» в селищі Олеша Тлумацького району. 

Переглядів: 760 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Бережіть зір!

     9 жовтня – Всесвітній день захисту зору

     Кожного другого четверга у жовтні громадськість відзначає Всесвітній день захисту зору. Зір є необхідним для повноцінного існування, орієнтації людини, сприйняття навколишнього світу та реалізації прагнень. Людське око – дзеркало душі, вікно в барвистий світ, неоціненний скарб, з яким люди здавна і понині порівнюють усе найдорожче для себе.

Переглядів: 1137 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Страх і фобія

     До Всесвітнього дня психічного здоров’я        

     За даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я, на планеті кожен п’ятий житель страдає психічними захворюваннями, а в Україні поширеність розладів психіки складає 27%. Причинами зростання психічних розладів в наших умовах є політична та економічна нестабільність: постійні стреси та емоційна перенапруженість людей; інформаційне перезавантаження психічної сфери; низький рівень життя населення; алкоголізм та наркоманія; екологічне неблагополуччя та ін..

Переглядів: 960 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Розмова з учителем і про вчителя

     Для одних школа – це просто робота, для  інших – покликання. А для Віри Володимирівни – це її життя. Вона присвятила його освітянській справі. І вже тривалий час гідно обіймає посаду директора Тустанської ЗОШ І-ІІІ ст. Творчо обдарована, енергійна, по-справжньому ділова директор і учитель, спеціаліст вищої категорії, завжди у вирі шкільних подій. Їй властиві широка ерудиція, професіоналізм, уміння впливати на якість та результативність роботи. В школі, яку вона очолює, створена модель виховної системи «Школа духовності».

Переглядів: 1320 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Секрети вчительського успіху

     Шелестить падолистом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа. А червоні жоржини пломеніють над землею, немов даруючи свій жар любові вчителю, яка щоранку під акомпанемент шкільного дзвоника переступає поріг Кінашівської ЗОШ І-ІІІст. 

Переглядів: 957 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Учитель – її покликання

     Є вчителі, зустрічі із якими приносять особливу радість і задоволення. Поговориш з такою людиною – ніби води нап’єшся з чистої криниці, станеш щедрішим, багатшим душею.  Саме такою людяною та безмежно закоханою у свою справу є вчитель початкових класів Комарівської ЗОШ І-ІІІ ст. Онуфрик Світлана Родіонівна. 

Переглядів: 1059 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Уміє вчити той, хто вчить цікаво»

     Ці слова про Обливаного Олега Васильовича, вчителя географії та економіки Галицької гімназії.Маючи невеликий досвід педагогічної роботи Олег Васильович переконаний, що вчитель,  який творчо співпрацює,  направляє кожного учня на самостійну діяльність, розвиваючи природні задатки та творчий потенціал вихованців, самовдосконалюється, педагогічно зростає разом з ними.Завдання, яке ставить перед собою Обливаний О.В., – виховати творчу особистість, гармонійно розвинену, активну, яка буде здатна навчатися протягом життя, вміти застосовувати знання в певних ситуаціях.

Переглядів: 1104 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Він бачить душею Вкраїну…

     Україна....земля із високим, волошковим небом,  жовтокосими житами, солов’їною піснею,з важкою долею. Західний куточок нашого краю (смт.Більшівці)  подарував нам чудову людину –люблячого чоловіка, турботливого батька,розумного вчителя, патріота - Румака Василя Богдановича. Цей скромний, на перший погляд,чоловік з глибоким, розумним поглядом, вже понад 14 років гортає із учнями Жалиборівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів сторінки історії. Василь Богданович  вчить пам’ятати учнів радісні і трагічні сторінки історії своєї держави, навчає обережності, відваги, громадянської мужності й самопожертви. 

Переглядів: 1002 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Микола Зелінський: «Громада для мене понад усе!»

     Кандидат у народні депутати по одномандатному виборчому окрузі №84 Микола Зелінський ставить перед собою важливе завдання – працювати на благо громади. І за 13 років громадсько-політичної діяльності він не зраджував цьому основному своєму принципу. Допомагав школам, дитячим садочкам, соціальним закладам, церквам, підтримував спорт у селах та ініціативи молоді. Проблемами простих громадян він переймався і продовжує перейматися, як своїми власними. 

Переглядів: 1008 | Коментарів: 0 Детальніше >>

…Солдате, повернися лиш живим

     Теплий осінній вітерець куйовдить багряні коси берізки, що росте на подвір’ї школи.Школа урочиста, принишкла дітвора поглядає на ворота, очікуючи героя-вояка.Нещодавно учні та вчителі  Медухівської  ЗОШ І-ІІ ст.,  громада села зустрічали земляка Івана Філя.Двадцятирічний юнак, змужнілий, загартований в бою, зболений і зранений радів зустрічі зі своїми односельцями.

Переглядів: 1009 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Слово про вчителя

     Професія вчителя ніколи не втрачатиме своєї популярності. Хоча в Україні все менше і менше молодих людей вибирають учительський фах. У світі кількість учителів невпинно зростає. Недарма Василь Сухомлинський розглядав творчу діяльність педагога, як складну і багатогранну справу, «яка починається там, де зароджується іскра живої трепетної думки, що  шукає відповідь на питання, яке висувається життям. Без питання, без бажання знайти причини залежності між явищами, ця іскра ніколи не загориться».

Переглядів: 1132 | Коментарів: 0 Детальніше >>

На Галицькому стадіоні «Колос» відбулись сільські спортивні ігри

     В змаганнях взяли участь більше 400 учасників із сіл Галицького району.З вітальним словом до учасників спортивного свята звернувся начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Галицької РДА Олександр Чабак, який зауважив, що спорт на теренах району завжди був однією із важливих складових, а також запевнив, що різноманітні види спорту й надалі будуть розвиватись в Галицькому районі.Також учасників спортивного свята привітав і голова районної організації ВФСТ «Колос» Іван Бабій, після чого присутні побачили показові виступи учнів Галицької ДЮСШ «Колос».

Переглядів: 1016 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net