на сайті  
   
 
Вівторок, 30 листопада 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Галичани – найактивніші учасники конкурсу проектів

     2 листопада 2011 року за участі голови Івано-Франківської обласної ради Олександра Сича відбулося спільне засідання дирекції та експертної ради ІІ-го обласного Конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, на якому було підбито підсумки прийому проектів від сільських, селищних і міських рад.
З 15 серпня по 21 жовтня 2011 року Дирекція Конкурсу приймала проекти від сіл, селищ і міст районного значення, які у встановленому порядку подали затверджені рішенням відповідної ради проекти (програми).

Переглядів: 1230 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Державна іпотечна установа безоплатно передасть жителям області 185 квартир

     Одним із найважливіших соціальних питань Уряду є забезпечення громадян країни житлом. Розв’язанню цієї проблеми сприяє Постанова Кабінету Міністрів України від 27.07.2011 № 855 „Деякі питання передачі квартир, придбаних Державною іпотечною установою”. Цей документ  передбачає безоплатну передачу квартир у власність державним органам та органам місцевого самоврядування. Зокрема, для Івано-Франківської області Державною іпотечною установою  у 2009 році придбано 185 квартир загальною площею 13,819 тисяч квадратних метрів.

Переглядів: 2104 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Спроба відвертого наступу

     28 жовтня 2011 року в засобах масової інформації оприлюднено Звернення Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ та Конференції Римо-Католицьких Єпископів України, яке було підписано 26 жовтня 2011 року у Львові-Брюховичах під час спільного засідання щодо небезпечних явищ у духовному житті України.
Зокрема, у документі мова йде про угрупування Догнала, яке «маскується під Католицьку Церкву» і, використовуючи тугу сучасної людини за Богом та маніпулюючи її релігійними потребами, намагається впливати на людей «психологічним тиском, перекручуванням фактів та нагнітанням страху». Вони маскуються під Католицьку Церкву, використовують її символи та обряди і навіть присвоюють її ім’я.

Переглядів: 2404 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про події в області

     100 річчя від дня народження Григорія Крука
Знаному в Європі скульптору, вихідцю села Братишів Тлумацького району, Григорієві Круку виповнилося б 100 років. Митець залишив любителям мистецтва більше трьох сотень скульптур, і лише 25 з них – в Україні. З нагоди ювілею на Прикарпатті відбулося чимало цікавих заходів. В Івано-Франківському обласному художньому музеї – виставка його робіт. В рідному селі, Братишеві, урочисто освячено пам’ятник Григорієві Круку і громадський музей, створений на базі Братишівського навчально-виховного комплексу.

Переглядів: 2493 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про події в районі

     Перевірено роботу Тенетниківської сільської ради
З метою ознайомлення з роботою органу місцевого самоврядування, надання методичної допомоги, виявлення кризових сімей, у яких виховуються неповнолітні діти, з’ясування проблем одиноких людей, воїнів УПА, багатодітних сімей 26 жовтня 2011 року відбувся комісійний виїзд у Тенетниківську сільську раду під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Ірини Чернеги у складі працівників стуктурних підроздалав райдержадміністрації, управління юстиції, Галицької ЦРЛ та Бурштинської міської лікарні, соціального працівника територіального центру.

Переглядів: 1677 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вдячність за професіоналізм

     Традиційно в першу неділю листопада держава і суспільство вітають працівників, які стоять на захисті прав і свобод соціально незахищених верств населення. Це свято є свідченням високої оцінки ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати та безпеки праці, трудових відносин. Турбота про людей є головним завданням у діяльності працівників соціальної сфери. Вони дарують людям надію на краще, вчасно подають руку допомоги тим, хто цього потребує.

Переглядів: 1727 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ПРОФЕСІЯ – творити добро

     Свого часу Аристотель сказав: “Добрий вчинок – це вчинок, зроблений згідно з власною природою людини, котра прагне моральної досконалості. Доброчесна людина діє справедливо або стримано не тому, що її зобов’язує закон, а тому, що вона щиро прагне так діяти”.
Ці слова великого мислителя цілком можна віднести до одного з головних принципів соціальної роботи, в якій моральні аспекти завжди були стрижнем людських взаємостосунків.

Переглядів: 1893 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень хімії

     З 24 по 28 жовтня у Галицькій ЗОШ І-ІІІст. №1 проведено тиждень хімії, до якого було залучено максимальну кількість учнів, які взяли участь у вікторинах, конкурсах, іграх та виховних заходах.
У понеділок, 24 жовтня, було оголошено конкурс  «Емблем хімічних елементів». Кожен учень міг створити емблему одного з хімічних елементів.  Уже з першого дня діти охоче проявили свої знання з хімії. Ставало все цікавіше, кожен із нетерпінням чекав  нових конкурсів, цікавих ігор.

Переглядів: 3797 | Коментарів: 1 Детальніше >>

«Зігріємо пернатих любов’ю і доглядом»

     Громадська екологічна організація «Еко-Галич»
спільно із Галицьким національним природним парком та відділом освіти Галицької райдержадміністрації запрошують педагогічні колективи загальноосвітніх шкіл району та учнівську молодь до участі в екологічній акції «Зігріємо пернатих  любов’ю і доглядом»

Переглядів: 2397 | Коментарів: 0 Детальніше >>

День відкритих дверей

     28 жовтня Галицький районний суд проводив день відкритих дверей для громадян та учнів старших класів шкіл, підготовлений керівником апарату Галицького районного суду Л. Коробчук та заступником керівника апарату Галицького районного суду Р. Ковальовою. Мета заходу – сприяння поглиблення обізнаності з діяльністю суду, роботою суддів та працівників апарату суду, а також довести дієвість вислову, що суди – відкриті для громадян. Учасниками цього заходу були учні 9-10 класів Галицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Переглядів: 1715 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«ПРОМЕТЕЙ» відзначив 40-річчя

     Творча родина Бурштинського Палацу культури „Прометей”, який відноситься до Бурштинської ТЕС, минулої неділі урочисто відзначала своє сорокаріччя.
Жоден захід міста не обходиться без участі цих талановитих людей, а це співаки і музиканти, композитори і хореографи, звукооператори, художники і відеооператори, бібліотекарі і адміністративні працівники. Вони віддають своє життя сцені, а значить – нам, глядачам. Це вони готують для нас неповторні творчі виступи, за які одержують найголовнішу нагороду – аплодисменти.

Переглядів: 1826 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Першочергова справа

     Дороги – актуальна справа у всі часи. У Бурштині – це найактуальніша справа. Тому приємно бачити навіть зараз, у осінній період, що їх ремонтують. Щоправда – це не центральні дороги, а міжбудинкові вулиці, та суть залишається суттю. Старе покриття майже повністю знищене, тож доводиться його знімати, засипати гравієм і заливати бетоном.
Чи якісно виконуються роботи, за які кошти та ще інші питання є важливими, з якими прийшлося звернутися до заступника міського голови Бурштина Володимира Гулика.

Переглядів: 1445 | Коментарів: 0 Детальніше >>

„Електробезпека дітям”

     Урок під такою назвою  проводився днями у Бурштинській ЗОШ №2 представниками філії Галицький РЕМ ПАТ “Прикарпаттяобленерго”. Працівники цієї фірми доступно пояснили учням, що собою являє електрострум, як правильно користуватися електричними побутовими приладами, чому не можна використувати в роботі несправне електричне обладнання, пошкоджені електроприлади та чим може закінчитися нехтування елементарними правилами безпеки.

Переглядів: 2547 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Застрахована особа має право

     Якщо фізична особа-підприємець сплачувала єдиний податок до кінця 2010 року і з січня 2011 року до настання страхового випадку уклала договір із Управлінням ПФУ в Галицькому районі про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, зокрема загальнодержавного соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та витратами, зумовленими похованням, та сплачувала єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в порядку, встановленому законодавством, то така особа, у разі настання у неї з січня 2011 року страхового випадку, має право на матеріальне забезпечення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Переглядів: 2436 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Повертаючись до надрукованого

     28 жовтня 2011 року в газеті «Галицьке слово» Богдан Назар в статті «До чого призведе пенсійна реформа?» виклав власну торчку зору щодо пенсійної реформи, яка стартувала з 1 жовтня поточного року. Зсилаючись на окремі статті Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи», Б. Назар прокоментував їх із точки зору “свого бачення”, зайшовши далеко вперед з прогнозом «до чого призведе пенсійна реформа».

Переглядів: 1704 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Прокуратура Галицького району повідомляє

     Прокуратурою Галицького району проведено перевірку дотримання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» в органах місцевого самоврядування району.
Встановлено, що один із сільських голів району, будучи службовою особою, наділеною організаційно-розпорядчими та адміністративно-господар-ськими обов’язками, порушила обмеження, передбачені п. 1 ч. 1 ст. 6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»...

Переглядів: 1729 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Відкритий лист

     Я дуже довго думала над написанням відкритого листа, довго не могла підібрати тему, в якій би змогла щиро звернутися до читачів. А справа ось у чому.
Нещодавно в моєму місті трапилася жахлива аварія. Всі пасажири, що були в машині, яка вщент розбилася об електричний стовп, – на смерть.
Хлопці поверталися із вечірки. Згідно логіки – були дуже п’яні, а той, що був за рулем, не впорався із керуванням. Чотири молоді юнаки так бездумно закінчили своє життя, ще не зовсім його розпочавши. Чому це так сталося? Всі вчилися у вишах, всі були з благополучних сімей, не бідували… Невже потрібно було так «нахлебтатися»?.. Ну якщо вже так трапилося, то чи не можна було взяти таксі? Всі знаємо, як важко батькам хоронити своїх дітей?

Переглядів: 1953 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net