на сайті  
   
 
Четвер, 2 грудня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Виїзний семінар

     Наприкінці минулого тижня відбувся виїзний семінар голів місцевих рад та представників влади району у села Крилос, Залуква та Коростовичі з метою огляду наведеного благоустрою у цих населених пунктах та з метою перевірки тих робіт, які виконувались за екологічні кошти, а також, щоб заслухати, як співпрацюють сільські голови з громадою села та духовенством. Очолив делегацію голова районної ради Петро Стрембіцький.

Переглядів: 976 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Кінець жовтня видався на диво теплим. Люди геть розгубилися: радість від останніх сонячних днів затьмарювали побоювання, що зима таки добряче затягнеться – і не на місяць, як прогнозують науковці, а значно довше.

Переглядів: 700 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Коли ви вмирали, вам дзвони не грали…

     Уривком із однойменної  пісні  розпочав проповідь парох церкви Різдва Христового Василь Завірач, декан Галицького деканату на перезахороненні тлінних останків чотирьох повстанців (віком від 21-30 років), яке відбулося минулої неділі в селищі Більшівці.

Переглядів: 964 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Навічно в пам’яті народній

     В Галичі відбулися урочистості з нагоди 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.  Віддати шану пам’яті загиблим прийшли представники районної та міської влади, громадських організацій, ветерани, учні та духовенство.

Переглядів: 856 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Обговорено покращення соціального та медичного захисту ветеранів району

     28 жовтня 2013 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Бродовича відбулася зустріч з головами ветеранських  організацій, де обговорювалося питання щодо покращення соціального та медичного обслуговування ветеранів Великої Вітчизняної війни, повідомляє інформаційно-аналітичний відділ апарату райдержадміністрації.

Переглядів: 824 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про податкові новації

     Про особливості введення нових змін та доповнень у податковому законодавстві дізнались платники податків на черговій зустрічі під час спілкування з галицькими податківцями.

Переглядів: 693 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Прикарпатський зорепад»

     У Народному домі Галича відбувся І відбірковий етап обласного конкурсу-фестивалю обдарованої молоді «Прикарпатський зорепад».

Переглядів: 985 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Блаженні, милосердні, бо вони зазнають милосердя» (Мт 5, 7)

     На території села Жалибори проживають сироти. Мар’янці у листопаді виповниться 18 років,
Світланці - 15 років, Богданчику 28 жовтня буде 4 рочки.

Переглядів: 1636 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Світ професій та моє майбутнє»

     Вибір професії – важливий і значний крок у житті кожної молодої людини. Для того, щоб допомогти учням визначитись із професійним майбутнім, з професіями, які актуальні на ринку праці, перспективами формування попиту на спеціалістів і робітників, отримати інформацію про послуги служби зайнятості, спеціалісти Галицького районного центру зайнятості 29 жовтня провели виїзну профорієнтаційну акцію «Світ професій та моє майбутнє». Цього разу вона охопила Галицький міжшкільний навчально-виробничий комбінат, а це учні 10-х класів Крилоської, Комарівської, Вікторівської, Блюдниківської, Кінашівської, Більшівцівської  шкіл.

Переглядів: 1050 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Екскурсія у військовий гарнізон

     Для проведення  ефективної профорієнтаційної роботи Галицьким районним центром зайнятості проводяться різноманітні профорієнтаційні заходи щодо ознайомленням молоді з вибором майбутньої професії  нещодавно проведено професіографічну екскурсію у військовий гарнізон смт Делятин, де учні 10 класу Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 мали змогу ознайомитись із професією «Військовослужбовець за контрактом».

Переглядів: 1416 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Живи і працюй в Україні»

     Мобільну акцію під гаслом «Живи і працюй в Україні» спеціалісти Галицького районного центру зайнятості провели з учнями Залуквянської ЗОШ І-ІІІ ст.

Переглядів: 893 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Стартував проект ДТЕК «Енергоефективні школи»

     

     У загальноосвітніх школах №2 та №3 міста Бурштина відбулися урочисті запуски проекту ДТЕК «Енергоефективні школи». Святкові програми з активним залученням вчителів, школярів та їхніх батьків дали старт вивченню факультативного курсу «Основи теплопостачання та теплозбереження » в 6-8 класах. У піснях і танцях, сценках і віршах учні розкривали своє розуміння теми енергозбереження.

Переглядів: 1914 | Коментарів: 0 Детальніше >>

З турботою про братів менших

     У ці чудові осінні дні глибокої осені не затихає життя в Центрі реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку. Його працівники створюють умови для  утримання диких звірів і птахів у зимовий період. Поруч із лікуванням заготовляються корми для їх годівлі, утеплюються приміщення.

Переглядів: 960 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Забезпечимо громадян житлом

     – У 2012 році ДСФУ «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» відзначив 20-ту річницю від моменту створення. За цей час майже дві тисячі краян скористалися державними програмами забезпечення громадян житлом та ще ж стільки мають намір отримати сприяння від держави та придбати власну домівку, - розповідає директор Івано-Франківського регіонального управління Фонду Олександр Миколайович Кулик (на фото).

Переглядів: 797 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Стан взаємодії органів виконавчої влади та громадськості

     Розбудова України як демократичної європейської держави висуває на порядок денний питання відкритості та прозорості владних інституцій, рівноправного партнерства та залучення громадян до формування і реалізації державної та регіональної політики.

Переглядів: 752 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Спорт

     26 жовтня 2013 року в с. Турка Коломийського району відбулися фінальні обласні змагання серед учнів ДЮСШ «Колос» з футболу у двох вікових групах та легкої атлетики, в яких взяли участь і спортсмени Галицької ДЮСШ «Колос» .

Переглядів: 1359 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Буде зимовий каток

     Місто енергетиків потребує мати  достатню кількість відпочинкових об’єктів, адже тут мешкає  близько 17  тисяч людей, які десь повинні проводити своє дозвілля. Так,  буршинці мають свій сучасний спорткомплекс, а ось зимового катка, де би можна було активно і з користю відпочивати, нема.

Переглядів: 859 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net