на сайті  
   
 
Четвер, 2 грудня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Відродження тваринництва на перший план

     За словами голови обласної державної адміністрації Михайла Вишиванюка, Галицький район та його господарі чи не найуспішніше приступили до відродження і розвитку тваринництва, такої важливої і прибуткової галузі. Саме тому минулого тижня район приймав обласну галузеву нараду за участю керівника області.
До участі у роботі семінару були запрошені голови райдержадміністрацій, заступники голів, які ведуть питання АПК, начальники і головні спеціалісти з тваринництва управліь та відділів агропромислового розвитку районних державних адміністрацій.

Переглядів: 2126 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Семінар з обміну досвідом

     Минулого тижня голови місцевих рад  Галицького району взяли участь у практичному семінарі з питань обміну досвідом роботи між Галицьким та Надвірнянським районами щодо соціально-економічного розвитку територій населених пунктів.

Переглядів: 1321 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Хай потім не гніваються на авторитарний режим»…

     Регіональний комітет з економічних реформ підсумував роботу за 2011 рік та окреслив основні напрямки своєї діяльності на 2012-ий. Про проблеми розвитку сільського господарства, якість надання медичних послуг та роботу закладів культури, а також про гостру потребу в залученні іноземних інвестицій йшлося на спільному засіданні колегії Івано-Франківської ОДА та регіонального комітету з економічних реформ.
Залучаємо інвестиції!

Переглядів: 1556 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про події в області

     Чи є поклади солі у селі Верхньому Струтині Рожнятівського району? Питання часу. Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич зустрівся з генеральним директором ТОВ «Карпатнафтохім» Сергієм Чмихаловим. Мета – отримати відповіді на важливі для області запитання. Чи зважатимуть дослідники на побоювання людей? Чи підпише ТОВ «Карпатнафтохім» угоду про соціально-економічний розвиток краю? І чи застрахованими будуть можливі ризики? На всі ці питання Сергій Чмихалов відповів ствердно. За його словами, до проблеми дослідження родовища люди почали ставитися лояльніше, і переговори з громадою, районною радою та адміністрацією тривають. Через кілька днів, вважає він, всі необхідні угоди будуть підписані.

Переглядів: 1975 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про події в районі

     Побачило світ нове видання. З ініціативи голови районної державної адміністрації Григорія Івасишина у Галицькому приватному видавництві «Грифон» вийшла з друку книга «Спортивне життя Галицького району. Історія і сучасність», упорядкована Ярославом Поташником та Іваном Гавриловичем.
Перед читачем розкрито етапи зародження, становлення та розвиток фізкультурно-спортивного руху на теренах Галицького району впродовж ХХ та першого десятиліття ХХІ століть. Видання розповідає також про фундаторів фізкультури і спорту в районі, тренерів, спортсменів, становлення фізкультурно-спортивних закладів. Взагалі книга є спробою створення фізкультурно-спортивного літопису.

Переглядів: 2125 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Діалог у прямому ефірі

     8 листопада в прямому ефірі програми «Тема дня» на телеканалі «РАІ» відбулася зустріч із заступником голови обласної державної адміністрації Романом Струтинським, який на початку програми ознайомив телеглядачів з рішеннями спільного засідання колегії облдержадміністрації та регіонального комітету з економічних реформ, яке відбулося цього ж дня.
Далі заступник керівника області проаналізував стан економічного розвитку краю впродовж 9 місяців поточного року, звернув увагу на розвиток промислового виробництва, аграрної галузі, перспектив розвитку села, земельної реформи. Окремо торкнувся основних інвестиційних проектів, які повинні суттєво зміцнити економічний потенціал області.

Переглядів: 1802 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Національному заповіднику «Давній Галич» – 17 років!

     Мабуть кожен із нас, проїжджаючи повз той чи інший замок, задумувався про минулі часи, славних лицарів, про звитяжні бої, про інтриги, які були пов’язані з цими спорудами. Безсумнівно, кожна з них є свідком і учасником нашої історії, через їхні мури проходить зв’язок поколінь – від предків до нащадків. На жаль, більша частина замків України знаходиться в гіршому стані, ніж їхні закордонні аналоги – виникає потреба зберегти їх для наших нащадків, а з іншого боку – зробити туристичними візитівками нашого краю.

Переглядів: 1379 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про минуле, сучасне і майбутнє замків

     4 листопада 2011 р. в Національному заповіднику «Давній Галич» відбулися урочисті збори, присвячені 17-річчю з часу його заснування. Захід відкрили генеральний директор Національного заповідника «Давній Галич» Олександр Береговський та заступник директора Департаменту культурної спадщини України Віктор Вечерський. Порядок денний передбачав звіти заступників генерального директора Заповідника за напрямками та нагородження працівників установи. Кожен з виступаючих мав змогу підсумувати довірену йому ділянку роботи за останній рік.

Переглядів: 1466 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Резолюція Міжнародної науково-практичної конференції «Замки України: дослідження, збереження, використання»

     Ми,  учасники  Міжнародної  науково-практичної  конференції «Замки України: дослідження, збереження, використання», організованої з ініціативи Національного заповідника «Давній Галич» за сприяння Міністерства культури України, Українського національного комітету IСОМOS, констатуємо: сьогодні у багатьох країнах Європи проходять процеси дослідження і реставрації давніх замків та використання їх як туристично-рекреаційних комплексів; необхідно перетворити українські замки на привабливі відпочинкові зони, що у свою чергу створить Україні імідж потужного туристичного центру. Підкреслюємо: необхідність подальшого поглибленого наукового дослідження, реставрації і збереження замків України, а також використання їхнього пізнавального, музейного і культурологічного потенціалу.
Конференція закликає і рекомендує: ...

Переглядів: 1437 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Легалізація самовільного будівництва

     До набрання чинності Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» фізична особа, в даному випадку індивідуальний забудовник, у незначній мірі могла бути притягнута до адміністративної відповідальності за ст. 96 та 97 Кодексу України про Адміністративні правопорушення (штрафи до 850 грн).
Сьогодні все стає на свої місця і самовільне будівництво буде приємним спогадом для тих, хто встигне його легалізувати. Саме про це ми й поведемо розмову з головним архітектором району Ігорем Кретом.

Переглядів: 2634 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вперше за два роки проведено зариблення

     Відповідно до Режиму 10 листопада рибгоспом «Галицький» було здійснено зариблення Бурштинського водосховища.
– Ми випускаємо на велику воду 160 тисяч екземплярів товстолобика, 100 тисяч карася, 30 тисяч білого амура, 30 тисяч ляща і таку ж кількість коропа. В загальному це – 320 тисяч особин риби, – розповідає директор рибгоспу Петро Мазур.

Переглядів: 1539 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Механізм повернення коштів помилково або надмірно зарахованих до державного та місцевих бюджетів

     З метою повернення коштів, помилково або надмірно зарахованих до державного та місцевих бюджетів, суб’єкту підприємницької діяльності  необхідно звернутися до Державних податкових інспекцій за місцем реєстрації:
- із заявою у довільній формі з обов’язковим зазначенням такої інформації:  причини повернення коштів, найменування (П.І.Б.) платника, ідентифікаційний номер за ДРФО (за  наявності),  сума платежу,  що  підлягає  поверненню, напрямки перерахування коштів (реквізити розрахункового рахунку у банку чи в рахунок інших податків);

Переглядів: 2981 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Головне Управління статистики інформує

     Населення району
Чисельність наявного населення Галицького району станом  на 1 вересня  2011 року становила 61625 осіб, з яких 23672 особи проживали у міських поселеннях та 37953 – у сільській місцевості. За січень–серпень поточного року чисельність населення району зменшилась на 220 осіб. Такі зміни відбулись за рахунок як природного (на 201 особу), так і міграційного (на 19 осіб) скорочення.

Переглядів: 1488 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Різдвянам – 550

     Про це село чимало написано науковцями, істориками, краєзнавцями, бо й справді історія його є давньою. Скільки поколінь минуло, скільки і залишили після себе вони добрих справ та спогадів. Мабуть, тому й варто відзначити урочисто такий поважний ювілей села, в якому народжувались і народжуються прості землероби, жителі, які принесли йому славу.

Переглядів: 1884 | Коментарів: 0 Детальніше >>

“Сонячна школа”

     Проект під такою назвою 4 листопада презентовано у Тустанській ЗОШ І-ІІІ ст.
У школі замінено 42 вікна та одні двері на металопластикові на суму 90 тисяч грн. За умовами конкурсу проектів місцевого самоврядування 50 тисяч виділила обласна рада, 8200 – із селищного бюджету. Суму, якої не вистачало (31800 грн) спонсорувало ТзОВ «Даноша». Це вже вдруге компанія допомагає коштами селу Тустань завдяки створеному соціальному фонду ТзОВ «Даноша» у розмірі 450 тис. грн. Розподіл даних коштів відбувається у відповідних пропорціях оренди землі та кількості свиней у приміщеннях ферм, розташованих на територіях сільських рад.
На сьогодні ТзОВ «Даноша» співпрацює з 19-ма сільськими радами Калуського, Галицького та Жидачівського районів, зокрема з 30-ма селами на місцях.

Переглядів: 1443 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про цифрове телевізійне мовлення в деталях

     До 17 червня 2015 року Україна повинна перейти від аналогового до цифрового телевізійного мовлення. І тут є цілий ряд позитивів, але й чимало проблем та труднощів. Сьогодні питання цієї технологічної реформи обговорюються на всіх рівнях. 16 листопада працівники телебачення, радіо і зв’язку відзначатимуть своє професійне свято, а тому ми вирішили напередодні свята поспілкуватись з генеральним продюсером ТРК «РАІ» Андрієм Русиняком і поцікавитись з процессами, які сьогодні відбуваються в телевізійному просторі нашого району.

Переглядів: 1802 | Коментарів: 0 Детальніше >>

День відкритих дверей

     У тому, що сучасна молодь не є байдужою до проблем оподаткування, переконані працівники Державної податкової інспекції в Галицькому районі. Тому вже стало традицією щороку запрошувати учнів до податкової інспекції на День відкритих дверей. І це не випадково, бо прищеплювати юним громадянам податкову культуру необхідно з дитинства.
День відкритих дверей – це добра нагода для майбутніх платників податків побачити, де працюють податківці, в яких умовах, яким чином здійснюється облік та контроль за своєчасністю і повнотою сплати податків. Одним словом, забезпечуються надходження до бюджету.

Переглядів: 1296 | Коментарів: 0 Детальніше >>

14 – листопада – Всесвітній день діабету

     Про цукровий діабет відомо ще з середини третього тисячоліття до н.е. До 1923 року, коли отримали препарат інсулін, була ера страху та смерті. Тоді це захворювання було вироком, часто смертним. Відкриття інсуліну дійсно зробило революцію в лікуванні діабету, дало можливість зберегти мільйони життів та відкрило нову еру – еру надії. Протягом останніх 80 –ти років було зроблено багато відкриттів та вдосконалено методи лікування, які не тільки зберігають життя людям з діабетом, але й дають їм шанс на максимально комфортне життя.

Переглядів: 1973 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Осінньо-зимовий пожежо-небезпечний період

     Лише за десять місяців 2011 року на території Галицького району виникло 44 пожежі. В порівнянні з минулим роком ріст пожеж на даний час становить 11%. За десять місяців 2010 року загинуло 6 чоловік, а в поточному – 5.
Загальні збитки від пожеж, які виникли на територіїх Галицького району за десять місяців 2011 року, складають понад  один мільйон гривень.
Особливе занепокоєння викликають пожежі у житловому секторі. Як свідчить статистика, це – 80% випадків від загальної річної кількості.
Осінньо-зимовий пожежо-небезпечний період лише почався, а в добових зведеннях пожежно-рятувальної служби вже домінують пожежі, які характерні саме для такого періоду.

Переглядів: 1779 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вимоги до дерев’яного пакувального матеріалу (тари)

     Торгівля в світі невід’ємно пов’язана з виконанням цілої низки умов та вимог до дерев’яного пакувального матеріалу, що передбачають запобігання його зараженості шкідниками та хворобами. Реальна загроза, яка впливає на якість, товарну цінність та інші показники, залежить від негативного впливу шкідників і хвороб та потребує вживання проти них радикальних заходів.

Переглядів: 1700 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Подаруй дитині радість читання!»

     Традиційно до новорічних і Різдвяних свят, Дня Святого Миколая Укрпошта готує приємні сюрпризи дітям. Цьогоріч підприємство привертає увагу громадськості, владних органів та підприємницького середовища до найбільш соціально незахищених категорій дітей-вихованців закладів для дітей-сиріт та тих, що позбавлені батьківського піклування. Щоб діти в цих закладах мали змогу читати газети та журнали, споживати найновішу й цікаву для них інформацію, Укрпошта оголошує акцію з доброчинної передплати «Подаруй дитині радість читання!».

Переглядів: 1456 | Коментарів: 0 Детальніше >>

ДАІ повідомляє

     02.11.2011 р. о 10:00 год. від чергового лікаря Галицької ЦРЛ у РВ УМВС поступило повідомлення про те, що 02.11.2011 р. близько 09:45 год. на приймальний покій Галицької ЦРЛ звернувся пенсіонер Щербак Дмитро Васильович, 1930 р.н., житель с Залуква із діагнозом: закритий перелом нижнього полюсу правого надколінника.

Переглядів: 1744 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net