на сайті  
   
 
Четвер, 2 грудня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
В області розпочалися громадські слухання щодо призначень голів РДА

     Із вчорашнього дня в області розпочалися громадські слухання щодо визначення кандидатур на посади голів районних державних адміністрацій. Першим «тримав удар» Коломийський район. Там на посаду голови РДА претендували троє кандидатів. Діючий голова документів на розгляд громади не подавав. Однак, як повідомляє інтернет-видання Курс, коломийській громаді не дали проголосувати за кандидатуру на посаду голови районної державної адміністрації.

Переглядів: 783 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Галицька школа відзначила 75-річний ювілей

     Вкотре Галицька школа I-III ступенів №1 відчинила двері не тільки перед учнями, вчителями та батьками, але й перед тими, хто давно покинув «Альма-матер». 29 листопада до стін рідної школи завітали усі ті, кому вона небайдужа, – учні, вчителі, батьки, численні гості. 

Переглядів: 939 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Слово до читача

     Як довго ця війна тривала.

     Ні, не забути нам її!

     І постріл в спину з-за дувала,

     І в горах сутички, бої…

     І на граніті сірім дати,

     Над трунами слова промов…

     Ми довго будем пам’ятати 

     І вам забути не дамо.

     Це слова про війну в Афганістані, яка «чорним тюльпаном» пролетіла і над рідним Галицьким  краєм, невимовним болем  торкнулась  не однієї материнської душі, принесла самотність стареньким батькам, посіяла  у їхніх серцях пекучий біль і нестерпні спомини. Галичанам, полеглим і живим, які пройшли через пекло війни в Афганістані впродовж 1979-1989 років, 25-ій річниці виведення військ з Афганістану та 20-річчю створення Галицької районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану присвячена книга «Відлуння чужих гір», презентація якої відбулась 28 листопада  в Народному домі м. Галича.

Переглядів: 997 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пам’ятаймо, що він жив Україною…

     27 листопада 2014 року минуло 15 років, як відійшов у інший світ палкий патріот і вірний син України, людина світлої душі та великого серця, голова Івано-Франківської обласної філії Української Гельсінської Спілки, яка згодом перетворилася в Українську Республіканську Партію, Петро Степанович Марусик. Невблаганно спливають роки, а з ними притупляється і людська пам’ять. Але я і досі чую його голос, бачу його усміхнене обличчя, відчуваю його присутність на всіх важливих дійствах, які відбуваються в нашому Бурштині. 

Переглядів: 1082 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Стали повноправними гімназистами

     У Народному домі міста Галича відбулися урочистості з нагоди традиційної посвяти першокласників Галицької гімназії в гімназисти. Директор навчального закладу Володимира Тихонь під щирі оплески учнів, вчителів, батьків та гостей запросила до зали винуватців сьогоднішнього свята – 32 першокласників. Благословив захід духовний наставник гімназистів о.Володимир Кузюк. 

Переглядів: 955 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Ярмарок кар’єри для учнівської молоді

     Як відшукати саме той професійний шлях у своєму житті,  який допоможе розкрити особистий потенціал, зайняти гідне місце на ринку праці, досягнути вершин професійної майстерності та кар’єрного зростання? Це питання починає турбувати юнаків та дівчат, коли приходить час вирішувати важливе та відповідальне завдання  – обирати майбутню професію. 

Переглядів: 884 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Євреї у лавах УПА

     Дослідник українського повстанського руху 1930-50-х років Геннадій Бурнашов із Івано-Франківська в своїй книжці “У бій, за волю!” наводить дещо цікаві факти і свідчення, що зайвий раз завдають руйнівного удару по виплеканих совєцькою владою стереотипах і міфах щодо “бандеровщини”. Одним з таких дурисвітських міфів совєтщини є твердження про “співпрацю” Української Повстанської Армії (бандерівського проводу) з німцями щодо знищення жидівського населення Західної України, про вбивства та знущання оунівців над євреями під час усієї діяльності повстанських відділів у ті бойові часи.

Переглядів: 966 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Дивися серцем!

     «Україна здавнаславиться своїм хлібом, але якісного кінематографу в неї досі немає». Так вважало чимало українців, а ті, які з різних обставин проґавили показ нового фільму Олеся Саніна, досі вірять у стереотипи. Отож присвячую цю рецензію усім розчарованим завчасу, упевнено стверджуючи: Україна здатна створити якісне потужне кіно!

Переглядів: 929 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Пластова спартакіада

     22-23 листопада 2014 р. в місті Коломия відбулася окружна спартакіада УПЮ, присвячена Героям Небесної  Сотні, вякій взяли участь пластуни із Чернівців, Нижнього Березова, Коломиї, Івано-Франківська, Печиніжина та Галича. Всього - 110 учасників. Пластуни мали можливість позмагатися з міні-футболу, волейболу та баскетболу. 

Переглядів: 867 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Результати Всеукраїнського конкурсу «Відповідальність за створіння»

     Бюро УГКЦ з питань екології оголосило переможців Всеукраїнського конкурсу «Відповідальність за створіння» 2014 р. Б.Прийти до остаточного рішення і визначити переможців у кожній з п’яти номінацій цьогорічного конкурсу було вкрай складно та надзвичайно важко. З огляду на велику кількість (понад 300) та високу якість виконаних робіт, думки членів конкурсної комісії розділилися. Багато робіт набирали однакову кількість балів і необхідним стало додаткове оцінювання. 

Переглядів: 1181 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Запобігти. Врятувати. Допомогти»

     В Дем’янівській загальноосвітній школі відбулася зустріч з працівниками Управління державної служби із надзвичайних ситуацій в області, які провели тематичний захід в рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Зустріч рятувальників із школярами розпочалася  із знайомства.Працівники Управління державної служби із надзвичайних ситуацій в області, зокрема Максимишин В.І., Любінець Т.О. та черговий караул пожежної частини м.Бурштина розповіли дітям про діяльність служби «101», про випадки пожеж, про нелегку, проте героїчну й таку потрібну професію. 

Переглядів: 884 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Що змушує людину не хотіти жити?

     Про самогубство у новинах чути мало не щодня. Ми звикаємо до нього, зовсім не боячись того, що за ним стоять долі людей та їхніх родин. Тому пригадуються актуальні слова Льва Толстого: «Життя, яким би воно не було, є благом, більше за яке немає нічого». Що ж може стати підставою до виникнення в людини суїцидальних намірів? Як показують численні дослідження, в істотній мірі впливають на криву зростання самогубств економічні негаразди, бідність, безробіття, значні фінансові борги; дезорганізація сім'ї: смерть рідних, розлучення, відсутність підтримки, конфлікти, зради, провини, невдоволення собою, страх перед покаранням, почуття помсти; формування нових суспільних поглядів, які не приймаються особою; етичні, релігійні, економічні конфлікти.

Переглядів: 826 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net