на сайті  
   
 
Четвер, 2 грудня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Новітні технології у Дубівцях

     Мешканці сіл навколо Дубівецького кар’єру ще донедавна чули, як здригалася земля,  з якої  добували гірничу породу буро-вибуховим методом, але на сьогодні тут впроваджено нові технології, а саме, придбано  кар’єрний комбайн WIRTGEN, який здійснює фрезерування породи з одночасним її навантаженням та отриманням гірничої маси потрібної фракції.
Така надійна техніка уже працює на найбільших кар’єрах Японії, США, Індії, Південної Африки та Австралії.

Переглядів: 2550 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     «Я мислю, отже, я існую», – писав французький філософ Рене Декарт. І не помилився у висновках: самосвідомість людини – головний індикатор її зрілості та сформованості. Дуже легко маніпулювати тими, хто не вміє мислити самостійно, а лише приймає готові думки. Люди, неспроможні пізнати та оцінити дійсність, у якій живуть, приречені на своєрідне розумове рабство – коритися волі інших, більш впливових та сильних. Постає питання: як захистити себе від розумової асиміляції? Не дозволити дезінформації впливати на здатність об’єктивно оцінювати ситуацію, а сильним світу цього – маніпулювати своєю свідомістю?

Переглядів: 1542 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Діяльність влади впродовж тижня

      2 грудня 2012 року у клубі с.Жалибори відбулося нагородження переможців першості району з футболу серед команд ІІ ліги. З перемогою футболістів привітав і вручив їм грамоти голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин.
 3 грудня 2012 року голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин провів особистий прийом громадян. Питання, з якими зверталися жителі району, стосувалися оплати комунальних платежів та захисту прав споживачів.

Переглядів: 1753 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Розмір пенсії підвищено з 01.12.2012року

     Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік» збільшено прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, до 884 грн. В зв’язку з цим управлінням Пенсійного фонду України в Галицькому районі проведено перерахунок пенсій 16936 пенсіонерам.
Перерахунку підлягали:
- мінімальні розміри пенсій, призначені відповідно до ст. 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», розмір яких визначається, виходячи із розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;

Переглядів: 1582 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про соціальну реабілітацію інвалідів району

     З метою поліпшення соціальної реабілітації дітей-інвалідів області у жовтні 2012 року відкрито стаціонарне відділення обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів в с.Джурів Снятинського району.
Відповідно до пункту 5 Постанови Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 № 80 «Про затвердження Порядку надання інвалідам та дітям- інвалідам реабілітаційних послуг» створено умови для надання дитині-інваліду послуг в обласній реабілітаційній установі.

Переглядів: 1584 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Нові елекронні сервіси

     З наступного року підприємці, які працюють з касовими апаратами, звітуватимуть до податкової в автоматичному режимі. Це стане можливим завдяки впровадженню електронної контрольної стрічки реєстраторів розрахункових операцій.
Копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків формуватимуться на контрольній стрічці в пам’яті касового апарату або пам’яті модему, який до нього приєднаний. Один раз на добу цей звіт автоматично передаватиметься до серверу обробки інформації ДПС.

Переглядів: 1372 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Клич кревняків»

     «…Я - Орій! Веду свій рід через історичну минувшину, сьогодення і прийдешнє. Через злами і падіння цивілізацій, величезні міграції людей та плин часу. Міняюсь в обличчях та поведінках тисячоліть, пориваюсь до світла і сонця, вбираю в себе джерельну вологу прийдешнього і минулого світу….»

Переглядів: 1612 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Здоров’я дитини – багатство родини. Здоров’я народу – багатство країни».

     Під таким девізом уже другий рік працює педколектив Бовшівської ЗОШ І-ІІ ступенів над проблемою «Розвиток здоров’язбережувальної компетентності на міжпредметному рівні в умовах сільської школи». Своєрідним звітом  із  впровадження даної проблеми став районний семінар директорів шкіл І-ІІ ступенів.
Учасників семінару учні гостинно хлібом-сіллю запросили у приміщення школи. Хліб-сіль на вишитому рушнику від учнів  прийняла завідувач РМЦ відділу освіти РДА Оксана Совин. Презентацію школи провела директор Ганна Романів.

Переглядів: 2401 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про кінець світу і «календар майя»

     Співробітники американського аерокосмічного агентства NASA вирішили описати майбутні космічні події, щоб розвіяти страхи, створені міфами про кінець світу 21 грудня 2012 року.
Чутки про «апокаліпсис майя», що базуються на неправильному трактуванні календаря індіанців майя, спонукали багатьох людей, особливо психічно неврівноважених підлітків, писати листи в NASA з проханням розтлумачити події 21 грудня 2012 року. За словами астробіолога дослідницького центру імені Еймса Девіда Моррісона, багато хто повідомляє, що страх кінця світу не дає їм спати вночі і викликає суїцидальні думки.

Переглядів: 1784 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Не бійтеся!

     Останнім часом Інтернет, газети, радіо, навіть кілька художніх і документальних фільмів активно просувають ідею про кінець світу, який, нібито, згідно зі стародавнім календарем майя, має настати 21 грудня 2012 року. „Кінцем світу» перейнялись і науковці: календар майя став головною темою обговорення на першому Міжнародному симпозіумі вчених-майяністів, який закінчився 21 листопада у Мексиці. Симпозіум проходив у Центрі, названому на честь радянського лінгвіста Юрія Кнорозова (1922-1999 рр.), який у свій час знайшов ключ до дешифрування стародавньої писемності майя.

Переглядів: 1501 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Масляки: батько і сини

     Масляки – знатний галицький  рід, представники якого  здавна мешкали на Галич-Горі, а  їхні нащадки проживають там і дотепер. Але якось в історії ставалося, що окремі із представників цього роду відривалися від свого родинного гнізда і шукали собі пристанища деінде. Тоді там, на новому місці, зароджувалась нова вітка роду. Так сталося із Масляками, про яких ми поведемо мову.

Переглядів: 3197 | Коментарів: 1 Детальніше >>

100 років від дня народження Андрія МАЛИШКА

     22 листопада 2012 року в читальній залі Галицької Центральної бібліотеки відбувся літературно-музичний вечір «Я візьму той рушник, простелю, наче долю», присвячений 100-річчю від дня народження Андрія Малишка.
Захід підготували та провели працівники відділу обслуговування Галицької ЦБ М.Венгрин, Н. Сєдова, Л. Кузів. Зворушливу поезію Андрія Малишка декламували Денис Іванів, Вікторія Ксьондзик та Андрій Штогрин.
На вечорі звучали також чарівні пісні на слова Андрія Малишка у виконанні керівника Народного дому с. Комарів Петра Николина. В тематичному заході взяли участь працівники бібліотеки, учні 9-х класів Галицької ЗОШ №1, учителі Л.Попель та О. Яценович.

Переглядів: 1576 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Атестація робочих місць за умовами праці

     З метою забезпечення сприятливих для здоров’я умов праці, високого рівня працездатності, профілактики травматизму і професійних захворювань, отруєнь та відвернення іншої можливої шкоди для здоров’я на підприємствах, в установах і організаціях різних форм власності повинні встановлюватися єдині санітарно-гігієнічні вимоги до організації виробничих процесів, пов’язаних з діяльністю людей, а також до якості машин, обладнання, будівель та інших об’єктів, які можуть мати шкідливий вплив на здоров’я.

Переглядів: 2132 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Учасники фестивалю «Горицвіт»

     Нещодавно  в м.Івано-Франківську, в приміщенні Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок ім. М.Підгірянки відбувся обласний фестиваль творчості «Горицвіт» для обдарованої молоді з функціональними обмеженнями, організований Івано-Франківським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Мета фестивалю  – виявлення та пропаганда творчих надбань молоді з функціональними обмеженнями, розширення можливості їх самовизначення та самореалізації, інтелектуального і творчого розвитку, організація змістовного дозвілля.

Переглядів: 1342 | Коментарів: 0 Детальніше >>

1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом

     Щоб привернути увагу людей  до проблеми поширення цього захворювання в Україні, змусити їх задуматися над небезпекою  хвороби,  члени асоціації  Галицької гімназії «Нова генерація галицьких лідерів» організувала і  провела масову акцію «Молодь проти СНІДу».
У п’ятницю, 30 листопада, гімназисти, одягнувши символічні  бахіли та прикріпивши червні стрічки на білі футболки,  мовчки пройшли вулицями міста з  плакатами, закликаючи жителів міста не стояти осторонь цієї проблеми.

Переглядів: 1759 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net