на сайті  
   
 
Четвер, 2 грудня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Мітинги на підтримку Євромайдану

     Третій тиждень тисячі людей стоять на сотнях площ та вулиць міст і сіл України. Вони хочуть одного – права на європейське майбутнє та справедливу владу. Люди не припиняють протестів у різних містах і селах нашої держави. Їдуть до столиці, бо зараз в країні надзвичано напружена ситуація. Мітингувальники відстоюють справедливість, громадянську гідність, демократію, гарантію на краще життя у суверенній державі разом із Європейським Союзом.
Щоденно у Галичі на майдані Різдва галичани також збираються на мітинги, висловлюють свою підтримку вимогам опозиції, солідарні з тими,  хто на столичному Євромайдані відстоює майбутнє держави.
Міський голова м. Галич знайомить мітингувальників з останніми подіями на Майдані Незалежності в м.Києві і закликає зберігати спокій та порядок. Священнослужителі моляться за український народ, дуже терплячий і розумний.

Переглядів: 1065 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Євромайдан (вірш)

     Слава Й’су Христу, мій люде! – Що ж то з нами далі буде? –
бідкаються батько й мати, – вже пора державу мати…
Чверть століття через терни в бік Кремля ведуть оферми,
ці прислужники Росії… А ми ж – мирні гречкосії
хочемо для всіх свободу… Інших іменем народу
затавруємо ганьбою в час звитяг, у час двобою
з паразитами й хрунями… Ми – це сила, і Бог з нами...

Переглядів: 1097 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про український народ

     Нас гнобили, та ми мовчали.
Нас дурили – ми не кричали.
Нас кидали, та ми не казали.
Нас лякали, та ми пробачали...

Переглядів: 946 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Не будьмо байдужі

     Кожний день збираються галичани біля пам’ятника Данилу Галицькому. Як свідчать історичні джерела, тисяча років тому галицький князь підтримував тісні політичні зв’язки із Заходом. Пройшло чимало часу. На початку ХХІ ст. ми прагнемо увійти у європейське співтовариство. Однак є чимало перешкод до поставленої мети. Обурення громадськості викликали дії Кабінету Міністрів щодо призупинення укладення Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Переглядів: 956 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Подяка

     Галицька міська рада з приємністю хоче засвідчити те, що європейський світ підтримує прагнення українців до підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом не тільки словами про «відчинені двері», але й матеріально.

Переглядів: 950 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Шановні галичани, дорогі мої земляки!

     Доземно вклоняюся Вам за позицію, за те, що ми разом на Євромайдані у Києві та за Галицький щоденний Євромайдан. Повірте, Ви робите велику справу!
Будьте мужні, твердо вірте у перемогу, не зупиняйтеся. Їдьте в Київ. Ви там дуже потрібні. Приходьте на Майдан. Разом ми здолаємо все і всіх, бо ми є народ, «якого правди сила ніким звойована ще не була».
Слава Україні! Слава галичанам!

Переглядів: 993 | Коментарів: 0 Детальніше >>

РІШЕННЯ Про використання прапора Європейського Союзу на території Галицького району.

     ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА РІШЕННЯ
двадцять третьої (позачергової)  сесії районної ради
шостого скликання
від  11 грудня  2013 року                                  м. Галич
Про використання прапора Європейського Союзу
на території Галицького району.

Переглядів: 1012 | Коментарів: 0 Детальніше >>

РІШЕННЯ Про підтримку резолюції, прийнятої зборами депутатів Галицької районної ради 5 грудня 2013 року в м. Києві

     ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
РІШЕННЯ

двадцять третьої (позачергової)  сесії районної ради шостого скликання
від  11 грудня  2013 року                                           м. Галич
Про підтримку резолюції, прийнятої зборами депутатів Галицької районної ради 5 грудня 2013 року в м. Києві
Галицька   районна рада вирішила:

Переглядів: 1019 | Коментарів: 0 Детальніше >>

РІШЕННЯ Про втрату чинності рішення 14 сесії другого демократичного скликання Галицької районної ради від 27.10.1997 року «Про делегування повноважень» та створення у складі виконавчого апарату Галицької районної ради виконавчого комітету

     ГАЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
РІШЕННЯ
двадцять третьої (позачергової)  сесії районної ради шостого скликання
від  11 грудня  2013 року                                                 м. Галич
Про втрату чинності рішення 14 сесії другого демократичного скликання Галицької районної ради від 27.10.1997 року «Про делегування повноважень» та створення у складі виконавчого апарату  
Галицької районної ради виконавчого комітету

Переглядів: 943 | Коментарів: 0 Детальніше >>

За що нас б’ють?

     – За що нас б’ють?
– За що в сізо саджають?
– За що нам «темні» справи «пришивають»? –
Запитують у влади наші діти.

Переглядів: 793 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про викиди забруднюючих речовин в атмосферу від стаціонарних джерел забруднення підприємств

     У січні-вересні 2013р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств, розташованих на території Галицького району, викинуто в атмосферу 137,4 тис.т забруднюючих речовин, що на 4,9% більше у порівнянні з відповідним періодом попереднього року. У структурі викидів найбільше (80,2% або 110,1 тис.т) припадає на діоксид та інші сполуки сірки, 11,8% або 16,2 тис.т – на речовини у вигляді твердих суспендованих частинок, 7,2% або 9,8 тис.т – на сполуки азоту. Крім цих речовин, у повітря потрапило 6,8 млн.т діоксиду вуглецю, який також впливає на зміну клімату.

Переглядів: 904 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Невмируще слово Кобзаря

     Шановні читачі газети «Галицьке слово»! Безперечно, Тарас Шевченко – геніальний поет і художник-реаліст, заслужено вважається одним із найвидатніших діячів світової культури.
Поезії він віддав увесь вогонь полум`яного борця, залишаючись непереможним, як легендарний Прометей.
Мистецтво було його першим захопленням, першою любов’ю. Ця любов зігрівала його сирітське дитинство і гірку юність. До мистецтва прагнула його душа і в зрілі роки літературної слави.
 Любов до мистецтва… Чи не була вона його єдиною любов’ю, що зігрівала і зміцнювала його душу в страшний час заслання. Вже тяжко хворий, він невпинно працював у техніці офорта, а звання академіка отримав за півроку до смерті.
Пізнати Шевченка-поета неможливо без розуміння душі Шевченка-художника. Саме тому учителі-словесники та учні Маріямпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів пропонують читачам  «Галицького слова» свої роздуми, враження від пізнання багатогранного таланту безсмертного Кобзаря.
Ольга Осташ, директор школи

Переглядів: 9248 | Коментарів: 0 Детальніше >>

А що зробив Європейський Союз для Бурштина?

     

     На початку  2012 року місто Бурштин було відібрано до десятка міст для участі у програмі Європейського Союзу «Підтримка заходів з енергоефективності у малих містах України», яка спрямована на скорочення енергоспоживання шляхом модернізації об’єктів комунальної та муніципальної власності з одночасним поліпшенням якості послуг, зниженням витрат на енергоносії, підвищенням надійності енергопостачання та сприянням скороченню СО2.

Переглядів: 1032 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Вовк у Галицькому національному природному парку

     В газеті «Галицьке слово» час від часу висвітлюються матеріали із життя Галицького національного природного парку, за що дирекція висловлює редакції вдячність. Викликають, зокрема, цікавість у читачів публікації про Центр реабілітації диких тварин, який входить до складу Екологоосвітнього, туристичного комплексу, що функціонує поблизу головної садиби нашої установи. Прочитавши публікації, читачі дізнаються, яка робота проводиться по оздоровленню звірів, які зазнали каліцтва. Багато читачів у вільний час навідуються до нашого Центру. Хтось привозить корм, а хтось підтримує благодійними грошовими внесками.

Переглядів: 1405 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Державна реєстрація зміни імені фізичної особи – громадянина України

     Згідно розділу 4 Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, затверджених Наказом Міністерства юстиції України  18.10.2000 N 52/5  (у редакції наказу  Міністерства юстиції України 24.12.2010 N 3307/5) ім’я фізичної  особи,  яка є громадянином України, складається з прізвища, власного імені та по батькові, якщо інше не випливає із закону або звичаю національної  меншини, до якої вона належить.

Переглядів: 896 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Запрошуємо громадян для проведення звірки щодо сплати податку на нерухомість

     ДПІ у Галицькому районі нагадує, що з 4 серпня 2013 року в Україні почали діяти нові правила сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
Так, не сплачуватимуть податок власники квартир, якщо їх загальна житлова площа не перевищує 120 кв.м. Для власників будинків пільгова площа визначена у розмірі 250 кв.м незалежно від їх кількості. Якщо у власника є і квартира, і будинок загальною житловою площею до 370 кв.м, він також не сплачуватиме податок на нерухомість.

Переглядів: 876 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Збільшення пенсійних виплат

     З 1 грудня 2013 року відповідно до Закону України “Про державний бюджет України на 2013 рік” розмір прожиткового мінімуму для осіб, що втратили працездатність, підвищився до 949 грн., тобто зріс на 55 грн.
Відповідно, як це передбачено чинним законодавством, підвищились і розміри виплат, що визначаються з урахуванням прожиткового мінімуму. Отже, мінімальний розмір пенсії з 1 грудня 2013 року підвищився з 894 грн. до 949 грн.

Переглядів: 971 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Секретний заповіт

     Заповіт – це розпорядження фізичної особи ( заповідача) щодо належного йому майна, майнових прав та обов’язків та випадок смерті, складений у встановленому порядку.
Заповіт завжди виражає особисту волю та бажання заповідача,тому й право на заповіт здійснюється тільки особисто.Інтерес викликає такий різновид заповіту,як секретний заповіт.

Переглядів: 1305 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Всесвітній День боротьби зі СНІДом

     «Досягнення нульової відмітки: нуль нових ВІЛ-інфекцій. Нуль дискримінації. Нуль смертей внаслідок СНІДу» - девіз проведення Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом з 2011 по 2015рр. Вірус імунодефіциту людини (ВІЛ) є однією з основних причин смерті від інфекційних хвороб. За останні три десятиліття він забрав більше 25 мільйонів людських життів. Кожні десять секунд у світі виявляється нова ВІЛ-позитивна людина, кожен день умирає 8 тис. чоловік, хворих на ВІЛ-інфекцію.

Переглядів: 979 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Виховувати захисників Вітчизни

     

     З нагоди Дня Збройних Сил України минулого тижня у Галицькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 пройшов парад строю та пісні, в якому взяли участь учні 2-4 класів. У програмі заходу: зовнішній вигляд, рапорт командира, стройова підготовка, виконання пісні.
Журі об’єктивно оцінило учасників змагань. Перше місце зайняла команда 4-Б класу (командир Богдан Юськевич, кл. кер. Ірина Назалевич), друге місце здобула команда 2-А класу (командир Юліана Литвин, кл. кер. Ліана Белова), третє місце посіла команда 4-В класу (командир Катерина Кернякевич, кл. кер. Оксана Гоянюк).

Переглядів: 1333 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про спорт

     ТЕНІС. У рамках проведення районної спартакіади серед учнівської молоді відбулися фінальні змагання з настільного тенісу.

Результати змагань:

Переглядів: 981 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Учням Галицької гімназії презентовано посібник “Основи податкових знань”

     Першими серед учнів 9-их класів Галицького району  з новим підручником „Основи податкових знань”  ознайомились галицькі гімназисти. Впровадження нового навчального курсу ініціювали спільно Міністерство доходів і зборів та Міністерство освіти і науки.

Переглядів: 1013 | Коментарів: 1 Детальніше >>

До уваги жителів та гостей м.Галича

     Галицький національний природний парк оголошує День відкритих воріт у День Святого Миколая – 19 грудня, а також у вихідні – 21 і 22 грудня з 10 до 15 години.
Запрошуємо учнівську і студентську молодь, батьків із дошкільнятами відвідати у ці дні наш Екологоосвітній комплекс.
Вхід – вільний, екскурсії у ці дні  – безкоштовні.

Переглядів: 901 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net