на сайті  
   
 
Вівторок, 22 вересня 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Вони виконали своє завдання і повернулись живими

     В Україні іде війна… Ситуація надзвичайно складна, тому гранично важлива згуртованість українців, розуміння і допомога воїнам, які виборюють перемогу там, на Сході,  та кропітка, щоденна робота тут.Вся Україна допомагає фронту... Галичани теж не залишаються осторонь найгостріших проблем країни. Вони – і на передовій,  і у волонтерських групах, і, не покладаючи рук, працюють для найважливішої нашої цілі сьогодні – Перемоги.

Переглядів: 761 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Вражають люди з позицією: «І шо зробив Майдан? Стало тільки гірше! За Януковича - і то краще було. Долар стабільний, війни нема, і нашо було то все починати?!». Думаю, саме через таких «вишиватників» український народ ризикує здеградувати й розчинитися на карті світу. Асимілюватися, остаточно перетворившись на чиїхось слуг. Основа такого типу мислення - рабські звички, які виливаються у вічні пошуки винних, «цапів-відбувайлів», які зроблять усе самотужки та ще й відповідальність нестимуть... 

Переглядів: 714 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Михайло Довбенко відвідав Галицький район

     Народний депутат України Михайло Довбенко та голова райдержадміністрації Ярослав Бартків взяли участь в роботі лікарської конференції, яка відбулася 25 лютого 2015 року в Галицькій центральній районній лікарні.Михайло Довбенко розповів про свою депутатську діяльність та проінформував присутніх про роботу на окрузі. Зокрема, повідомив, що найближчим часом у Галичі буде відкрито громадську приймальню, куди можна буде звернутися зі своїми клопотаннями, запитами, листами. 

Переглядів: 804 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Володимир Шкварилюк прокоментував ситуацію щодо виборів голови Івано-Франківської федерації футболу

     «28 лютого 2015 року відбудуться позачергові вибори голови Івано-Франківської обласної федерації футболу, яку в народі називають закрите акціонерне товариство імені Т.Клима.  Кандидатом на посаду голови федерації є Тарас Клим,  який багато років керував футболом як перший заступник, а сьогодні виконує обов’язки голови. Саме в цей період футбол в області зник не тільки як професійний, але й як вид спорту взагалі.

Переглядів: 863 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про надання роз’яснень щодо змін у законодавстві

     У зв’язку з прийняттям Закону України від 28.12.2014 р. № 76-VІІІ «Про внесення змін та визначення такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» розпочато реформування системи пільг та компенсаційних виплат громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.Статтею 60 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» визначається право вибору пільг та компенсацій особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. 

Переглядів: 886 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів

     Прийнятий 14 жовтня 2014 року Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів», який набрав чинності 25.11.2014 року, вносить зміни до низки нормативних актів, серед яких Кодекс України про адміністративні правопорушення, Господарський кодекс, ЗУ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму», ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» та ін. 

Переглядів: 839 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Інформація щодо соціальних гарантій та пільг учасників АТО

     – Які соціальні гарантії учасників Антитерористичної операції?– Відповідно до чинного законодавства, прийнятих нормативно-правових актів учасники Антитерористичної операції мають право на низку соціальних гарантій, зокрема:1. Право на отримання пенсії пенсіонерам з числа військовослужбовців та осіб, які отримують пенсію за цим Законом, у разі призову їх на військову службу під час мобілізації, на особливий період до Збройних сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань.

Переглядів: 771 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Проведено нараду щодо надання статусу учасника бойових дій

     26 лютого 2015 року голова райдержадміністрації Ярослав Бартків провів нараду з питання надання статусу учасника бойових дій.Заступник начальника Управління соцзахисту райдержадміністрації Ганна Попович та в.о. військового комісара Галицько-Рогатинського об’єднаного військового комісаріату Костянтин Яковлев надали роз’яснення постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року №413 «Про затвердження Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення».

Переглядів: 906 | Коментарів: 0 Детальніше >>

“Даноша” завдала збитків екології Галицького району

     Співробітники Управління СБУ в Івано-Франкіській області задокументували факт незаконного відбору близько 360 тис. м³ підземних вод службовими особами ТзОВ «Даноша» у Галицькому районі Івано-Франківської області. Встановлено, що у порушення ст. 23 Кодексу України про надра без наявності спеціального дозволу на користування надрами ТзОВ «Даноша» було видобуто вказану кількість підземних вод на території підприємства для потреб виробничої діяльності. 

Переглядів: 802 | Коментарів: 0 Детальніше >>

… і мовчки сотня непокорених Героїв відходила у чисті небеса…

     Сьогодні в Україні вшановують подвиг учасників Революції гідності та увічнюють пам’ять Героїв Небесної Сотні. До цієї дати працівники Галицької центральної бібліотеки провели урок мужності під назвою «Що таке патріотизм?»  у 5(9) класі  Галицької гімназії (класний керівник Фрейнак І.М.).На запитання бібліотекаря Галини Петраш, що ж таке патріотизм і як школярі розуміють це слово, гімназисти намагалися дати відповідь із своїх юнацьких відчуттів, зі свого світосприйняття. 

Переглядів: 1267 | Коментарів: 0 Детальніше >>

«Відлуння Афганських гір»

     Виховну годину під назвою «Відлуння Афганських гір», присвяченій 26-ій річниці виведення радянських військ з Афганістану, 18 лютого 2015 року провели у Кінашівській ЗОШ І-ІІІ ст. з учнями 8-го класу (класний керівник В. І. Ліуш).15 лютого 1989 року - день, коли, нарешті, закінчилась десятирічна кривавиця трагічної війни в Афганістані.Сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих, хто поліг в афганських горах, та кланяємося тим, хто прийшов з війни живим, хоча з пораненою душею, і сьогодні знову захищає незалежність та суверенність України на Сході.

Переглядів: 917 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Представники «Даноші» провели зустрічі з громадою Галицького району

     Відділ зовнішніх зв’язків ТзОВ «Даноша»  в період з січня по лютий цього року організував ряд інформаційних зустрічей з громадою Галицького району. Представники відділу інформували жителів сіл про зміни в Соціальному фонді та надали звіт про соціальну діяльність ТзОВ «Даноша» у минулому році. У Галицькому районі компанія веде свою діяльність на території шести сільських рад. З

Переглядів: 769 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Головне управління статистики інформує

     Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників, зайнятих на підприємствах, в установах, організаціях (з кількістю працівників 10 і більше осіб) Галицького району у 2014 році склала 3239 грн, що перевищує у 2,7 раза рівень мінімальної заробітної плати  (з 1 грудня 2013 р. 1218 грн) і на 12,7% середній розмір по області. Порівняно з  2013 р., заробітна плата збільшилась на 1,2%. 

Переглядів: 809 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Семінар-діалог про розвиток туристичної галузі

     «Туристичний продукт – туроператор – турист»… Під такою назвою у Галичі з ініціативи генеральної дирекції Національного заповідника «Давній Галич» відбувся семінар-діалог з основних напрямків розвитку туризму та туристичної інфраструктури, створення ефективної системи туристичної діяльності для забезпечення потреб внутрішнього туризму. 

Переглядів: 909 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net