на сайті  
   
 
Четвер, 2 грудня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Архів газети "Галицьке слово"

2019 рік

2018 рік

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

2013 рік

2012 рік


2011 рік


2010 рік


Переглянути весь архів газети
Тріумф галицького "Володаря"

     20-21 лютого 2016 року в Муніципальному центрі дозвілля "Будівельник" у м.Івано-Франківську відбувся фінал кубка області з волейболу серед чоловічих команд сезону 2015/2016 років, у якому тріумфально виступила галицька команда "Володар". 

Переглядів: 772 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Тиждень в Україні з іронією і без...

     Маховик вітчизняної дійсності розкрутився фатально: не відомо, коли він зірветься і скільки лиха накоїть, не в змозі пригальмувати. А посприяла цьому низка факторів. Спершу не захотіли відправити у відставку Кабмін на чолі з прем'єром. Цікаво, як так вийшло, якщо за визнання роботи уряду незадовільною знайшлася потрібна кількість голосів, а вже за відставку Яценюка - ні. 

Переглядів: 614 | Коментарів: 0 Детальніше >>

О. Гончарук: "На прикладі Галицького району ми бачимо, як треба працювати"

     Минулого вівторка Галицький район з робочою поїздкою відвідав голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук.

Керівник області відвідав об’єкти, спорудження яких було завершено минулого року, а також ті, здача в експлуатацію яких планується в 2016 році.

Переглядів: 897 | Коментарів: 1 Детальніше >>

Народний депутат Михайло Довбенко зустрівся із підприємцями свого округу

     Почути ідеї бізнесменів для законотворчої діяльності та створити сприятливі умови для підприємців хоче народний депутат України Михайло Довбенко. У стінах Івано-Франківської торгово-промислової палати народний депутат зібрав підприємців свого округу, аби почути про їхні проблеми й допомогти їх вирішити на законодавчому рівні. 

Переглядів: 991 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Про наболіле, або яким бачать Галич його гості

     П’ять років я не була у рідному місті. Нарешті вдома. Тепер маю чимало вільного часу, гуляю вулицями Галича з онуком. Ви не повірите, та після роботи в Італії відпочиваю серцем і душею. Тут  все рідне. Здається, навіть повітря інше. Та, попри те, вражає наша сіра буденність. А ще бруд і відсутність належного благоустрою. Не ображайтесь, галичани, але я, як корінна мешканка міста, маю право про це сказати. 

Переглядів: 942 | Коментарів: 6 Детальніше >>

Чому залишається осад на дні пробірки?

     Критика – це як зубна біль. Сприймати і терпіти її дуже важко. І не треба. За краще буде негайно виявити причину болю чи критики  і, розумно впливаючи на неї, вгамувати неприємні відчуття та емоції.

Саме такою вбачалася нам реакція на статтю, опубліковану в «ГС» 5 лютого цього року «Гіркий осад на дні пробірки, або коли лікар санітарці не указ». Тим паче, що одразу після інциденту, коли в клініко-діагностичній лабораторії Центральної районної лікарні пацієнтові відмовили у взятті крові на аналіз, ми мали розмову з керівництвом закладу. Як запевнили нас тоді головний лікар та його заступник, «…за даним фактом буде проведено службове розслідування, і газета отримає офіційну відповідь». 

Переглядів: 935 | Коментарів: 13 Детальніше >>

«Яблунів, колиско моїх мрій»

     Уже через кілька хвилин після приїзду до Яблунева, одного з найвіддаленіших сіл району, в нас промайнула думка, що вирішення проблем цього населеного пункту не мішало б покласти  на плечі чоловіка, завзятого та міцного статурою. Так само думала собі нинішній сільський голова Ольга Володимирівна Хибінь – тендітна й енергійна жіночка, яка понад чверть століття працювала секретарем сільської ради. Щоправда, з перших днів осені 2014-го, після смерті тодішнього голови, їй довелося виконувати обов’язки, як то кажуть, першої на селі. 

Переглядів: 1288 | Коментарів: 2 Детальніше >>

Село моє – Краплиночка на карті…

     Є така приказка: «Хочеш змінити світ, починай із себе». Але коли вступаєш у бій не сам, то і боротися з бідою легше. Всі ми знаємо, яка біда прийшла на нашу землю і як важко це переживаємо.

Переглядів: 656 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Хто ж загинув із сотенним «Павлом»?

     У попередньому номері газети «Галицьке слово» була надрукована інформація про те, що у вікторівському лісі відбулися урочистості з нагоди 65-річчя загибелі вояків УПА.  Звісно, такі події можна тільки вітати, та й дуже добре, що ці історичні місця перебувають у належному пошанівку, адже вони виховують із молодого покоління справжніх патріотів, схожих до тих, якими були наші герої багато років назад. Проте авторка статті допустилася помилок, пишучи про осіб, які загинули  14 лютого 1951 року разом із сотенним «Павлом».

Переглядів: 625 | Коментарів: 0 Детальніше >>

До 66-ої річниці загибелі головного командира УПА

     

     У боротьбі проти усіх окупантів, котрі приходили на нашу українську землю, Роман Шухевич завжди був провідником. 

Вже в 1938 р. брав активну участь у боротьбі за встановлення Закарпатської України.

Переглядів: 655 | Коментарів: 0 Детальніше >>

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net