на сайті  
   
 
Вівторок, 30 листопада 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Світильник істини
29.01.2011 | Переглядів: 2024
Рейтинг

     ГузарЦими січневими днями Глава Української Греко-Католицької Церкви  запросив до міста Києва вірних і друзів УГКЦ: політиків, культурних діячів, інтелігенцію на так звану Просфору – різдвяний вечір з колядками, щоб усім нагадати про головне в нашому житті – присутність у ньому Господа.
Серед численних гостей участь в урочистостях взяла делегація Галицького району, до якої      ввійшли голова районної ради Петро Стрембіцький, депутат районної ради Дмитро Горчак та отець-сотрудник церкви Різдва Христового у місті Галичі Ігор Броновський.
 Цьогорічна Просфора  не була випадковою. Вона була присвячена ще й  десятиліттю Блаженнішого Любомира на посаді Глави Української Греко-Католицької Церкви.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №04 (1639) в рубриці «Духовність»

Більшівчани колядували на Майзлях
29.01.2011 | Переглядів: 2035
Рейтинг

     Зі щирими віншуваннями на добро, на щастя і многоліття з 9 по 23 січня у Храмі Царя Христа, що на Майзлях в Івано-Франківську, проходив другий Різдвяний фестиваль “Коляда на Майзлях”. Серед п’яти десятків колективів учасником був і хор церкви Різдва Христового селища Більшівці, який 20 січня презентував свою творчу програму «Яскрава зірка над Вифлеємом».
Створений у 2000 році творчий колектив, який очолює Наталія Маслій, є постійним учасником релігійних свят. Хористів неодноразово запрошували на Богослужіння у села Галицького району, у міста Галич та Тисменицю.
Сьогодні церковний хор поставив перед собою мету популяризації духовної пісні, пропаганду хорового мистецтва і високий рівень виконавської майстерності, а ще – виховання національної культури і любові до духовної пісні у підростаючого покоління.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №04 (1639) в рубриці «Духовність»

Пенсійна реформа – виклик часу
29.01.2011 | Переглядів: 2368
Рейтинг

     Пенсійна реформа – виклик часуВ нашій державі  пенсійна система в ідеалі поділяється на перший рівень – солідарна система загальнообов’язкового пенсійного страхування, другий – накопичувальна система загальнообов’язкового пенсійного страхування, третій – добровільне недержавне пенсійне забезпечення.
Але через незавершеність пенсійної реформи, відсутність другого її рівня, слабку розвиненість третього рівня усі пенсійні зобов’язання нині покладаються винятково на державу, хоча їх слід було б рівномірно розподілити між державою, бізнесом та громадянами. На це і має бути спрямований нинішній етап пенсійної реформи.
Для ознайомлення суспільства з головними принципами пенсійної реформи в Україні проводяться прес-конференції, одна з таких відбулася 25 січня в Івано-Франківській ОДА для представників Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської та Чернівецької областей.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №04 (1639) в рубриці «Офіційно»

Добровільна сплата єдиного внеску
29.01.2011 | Переглядів: 2596
Рейтинг

     З 1 січня 2011 року набрав чинності Закон України «Про збір та облік єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».
Для забезпечення страхового стажу при призначенні пенсій особи мають право на добровільну сплату єдиного внеску.
Платниками, які мають право на добровільну сплату єдиного внеску, є:

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №04 (1639) в рубриці «Офіційно»

Чого чекати нам від пенсійної реформи
29.01.2011 | Переглядів: 1979
Рейтинг

     Майже всіх громадян нашої країни цікавить те, до чого призведе нова пенсійна реформа. Хочу висловити свою точку зору з цього приводу.
Мене хвилює те, що урядовий проект пенсійної реформи розроблений, на мій погляд, не в інтересах людини праці і не з метою підвищення рівня життя пенсіонерів. Я б сказав, що це виключно для одержання чергового траншу “емвеефівського” кредиту і у відповідності з вимогами МВФ. Я впевнений в тому, що за таку пенсійну реформу не будуть голосувати депутати Верховної Ради. Спілкуючись із людьми, я зрозумів, що вони не підтримують нову пенсійну реформу.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №04 (1639) в рубриці «Офіційно»

Пам’ятай про Крути!
29.01.2011 | Переглядів: 2305
Рейтинг

     КРУТИВ кінці грудня 1917 р. уряд радянської Росії розпочав відкриту агресію проти Української Народної Республіки. У січні 1918 р. з декількох напрямків до Києва рвалися три більшовицькі армійські групи під загальним командуванням М. Муравйова.
14 січня 1918 р. на українсько-більшовицький фронт в район Бахмача виїхав Помічний Студентський Курінь із сотником Омельченком, сформований зі студентів-добровольців Українського Народного Університету та Київського Університету ім. Св. Володимира, учнів старших класів Української Кирило-Мефодіївської гімназії.
29 січня 1917 р. бійці Студентського Куреня, учні Військової школи і невеликий відділ Вільного Козацтва (близько 300 чол.) зайняли оборону обабіч залізничного полотна поблизу станції Крути (у напрямі до станції Пліски).

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №04 (1639) в рубриці «Наша історія»

Місцеві новини Галицького району (коротко)
29.01.2011 | Переглядів: 1521
Рейтинг

      Минулий тиждень для керівництва району був насичений цілим рядом заходів. Попри проведення чергової колегії районної державної адміністрації та наради з сільськими головами і секретарями місцевих рад керівники району разом з головою обласної державної адміністрації Михайлом Вишиванюком  взяли участь у відкритті нового рентгенкабінету у Бурштинській міській лікарні. Цю подію, яка стала чи не основною в житті не лише району, а й  області,  було винесено на сторінки всіх обласних ЗМІ та Інтернет сайтів.
Крім того, впродовж тижня голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин провів наради з питань захисту сільськогосподарських угідь від підтоплення на території Насташинської сільської ради, з ремонту доріг у місті Галичі та у районі (об’їзної) за участю керівництва служби автомобільних доріг в області, з питань руслорегулювальних робіт на річці Сівка у селах Дорогів і Колодіїв. Відвідав очільник району Більшівцівську селищну раду, де провів нараду з питань соціально-економічного розвитку населеного пункту, а також здійснив виїзний прийом у Височанківській сільській раді...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №04 (1639) в рубриці «Офіційно»

Неправдиві звинувачення
29.01.2011 | Переглядів: 2897
Рейтинг

     Як голова районної станиці Братства вояків ОУН-УПА і директор музею «Визвольних змагань Галицького району» часто пишу статті в газету «Галицьке слово». В них намагаюся розказати правду про нашу визвольну боротьбу, про вшанування пам’яті полеглих у цій боротьбі, про роль музею у патріотичному вихованні молодого покоління.
А цю статтю я пишу з почуттям образи за неправдиві звинувачення, пишу, щоб захистити свою честь і честь газети «Галицьке слово».
25 січня 2011 року на колегії Галицької райдержадміністрації міський голова м.Бурштина Петро Курляк привселюдно заявив,  що четверо представників політичних партій і громадських організацій не давали своєї згоди на підтримку Звернення від 18 грудня 2010 року до голови Бурштинської міської ради і депутатів VI скликання цієї ж ради щодо приміщення для музею «Берегиня». Зокрема, міський голова стверджував, що представник від НРУ Мирослав Лотоцький не дав своєї згоди на підтримку даного документу. Це теж не може бути правдою, оскільки Мирослав Ількович особисто мені заявив про свою підтримку Звернення і просить не спекулювати його іменем.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №04 (1639) в рубриці «Офіційно»

Тарас Гнатюк: «Зміни в оплаті за світло стосуватимуться менше третини споживачів»
29.01.2011 | Переглядів: 2179
Рейтинг

     13 січня на своєму засіданні Національна комісія регулювання   електроенергетики (НКРЕ) прийняла рішення про підвищення тарифів на електроенергію для населення. Відповідна Постанова, зареєстрована у Мін’юсті, вступить у дію з 1 лютого 2011 року. Надати детальні роз’яснення ми попросили директора філії ВАТ «Прикарпаттяобленерго» «Галицький РЕМ» Тараса Михайловича Гнатюка.
– Тарасе Михайловичу, як НКРЕ мотивує зміну тарифів для населення?
– Сьогодні тарифи на електроенергію для населення та населених пунктів не відповідають її обґрунтованій вартості. Останнє підвищення тарифів відбулося понад 4 роки тому...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №04 (1639) в рубриці «Офіційно»

«Погоріли» на отриманні хабарів
29.01.2011 | Переглядів: 2081
Рейтинг

     Співробітники СБУ в Івано-Франківській області затримали ряд посадовців на вимаганні та отриманні хабарів. Зокрема,  один із заступників директора філії ДК “Укртрансгаз” НАК “Нафтогаз України” Науково-виробничого центру технічної діагностики “Техдіагаз” та колишній заступник  директора з матеріально-технічного забезпечення, що раніше виконував обов’язки голови тендерного комітету зазначеної філії, з серпня 2010 року систематично та наполегливо вимагали хабара у сумі 600 тисяч гривень у директора одного з підприємств м.Івано-Франківська за сприяння у перемозі у тендері на виконання робіт із обстеження та діагностики газопроводів ДК “Укртрансгаз” та допущення в майбутньому до тендерів, організованих Науково-виробничим центром технічної діагностики “Техдіагаз”.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №04 (1639) в рубриці «Кримінал»

Нове обладнання у Бурштинській лікарні
29.01.2011 | Переглядів: 1688
Рейтинг

     Бурштин рентгенкабінетДо сьогоднішнього дня у Бурштинській міській лікарні працювало рентгенобладнання ще 1977 року випуску. У 2004 році, наприкінці своєї першої каденції на посаді голови обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк пообіцяв придбати нове обладнання. І слова дотримав.
26 січня очільник області особисто взяв участь в урочистому  відкритті нового рентгенкабінету у Бурштинській міській лікарні.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №04 (1639) в рубриці «Офіційно»

Відбулось чергове засідання сесії
29.01.2011 | Переглядів: 1896
Рейтинг

     25 січня відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації з порядком денним: про підсумки виконання програми соціально-економічного і культурного розвитку та бюджету району за 2010 рік, про хід виконання Програми розвитку туризму в районі в 2010 році; про стан матеріально-технічного забезпечення закладів культури району.
Підводячи підсумок роботи господарського комплексу району у 2010 році, основну увагу було звернуто на окремі позитивні результати, незважаючи на вплив наслідків фінансово-економічної кризи, які торкнулися району.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №04 (1639) в рубриці «Офіційно»

ДПІ повідомляє
29.01.2011 | Переглядів: 1950
Рейтинг

     24 січня 2011 року в Державній податковій інспекції в Галицькому районі відбулася розширена нарада апарату за участі заступника голови ДПА в Івано-Франківській області Лесі Іванівни Борис та начальника управління оподаткування юридичних осіб ДПА в області Тетяни Миколаївни Скоп’юк.
Нарада розпочалася з підведення підсумків роботи податкової інспекції у 2010 році та окреслення планів на поточний рік.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №04 (1639) в рубриці «Офіційно»

Звернення до мешканців Івано-Франківщини!
29.01.2011 | Переглядів: 2341
Рейтинг

     Щорічно на території Івано-Франківщини виникає значна кількість пожеж, надзвичайних ситуацій, внаслідок яких травмуються та гинуть люди, завдаються великі матеріальні збитки.
За 2010 рік на території Івано-Франківщини зареєстровано 7 надзвичайних ситуацій, у тому числі техногенного характеру - 1, природного — 6. За 12 місяців 2010 року в області виникла 1201 пожежа, у вогні загинуло 57 осіб, ще 46 мешканців краю на пожежах отримали травми.
З настанням 2011 року в області і далі зберігається складна ситуація з травмуванням та загибеллю людей під час пожеж: тільки в першій половині січня 2011 року на території Івано-Франківщини виникло 46 пожеж, під час яких загинуло 8 осіб, ще 2 – отримали травми.
Так 1 січня під час пожежі в житловому будинку загинув 61-річний мешканець присілка Дора Яремчанської міськради;

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №04 (1639) в рубриці «Офіційно»

Галицьке районне управління юстиції повідомляє
29.01.2011 | Переглядів: 2405
Рейтинг

     Протягом 2010 року зареєстровано такі осередки структурних утворень політичних партій, громадських та благодійних організацій:
Громадські організації:
Товариство мисливців та рибалок «Бурштинське» ;
Громадська молодіжна (дитячо-юнацька) організація «Галицький королівський клуб»;
Громадська екологічна організація «Еко-Галич»;
Галицька районна організація ветеранів України ;
Громадська організація «Порядок і добробут»;
Громадська організація «Союз Українок»...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №04 (1639) в рубриці «Офіційно»

Про роботу з неповнолітніми
29.01.2011 | Переглядів: 2077
Рейтинг

     Питання про стан злочинності та правопорядку серед неповнолітніх у Галицькому районі було винесено заступником голови районної державної адміністрації Іриною Чернегою на нараду з представниками кримінальної міліції у справах дітей Галицького РВ УМВС, служби у справах дітей та  відділу освіти районної державної адміністрації, районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді.  
Учасниками наради обговорено інформацію прокуратури Галицького району «Про  стан злочинності та правопорядку серед неповнолітніх в Галицькому районі», звернуто увагу на недостатню роботу кримінальної міліції, служби у справах дітей, РЦСССДМ та відділу освіти райдержадміністрації щодо профілактики правопорушень серед неповнолітніх, безпритульності та бездоглядності, що привело до росту злочинності серед підлітків у 2010 році.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №04 (1639) в рубриці «Офіційно»

Військова служба за контрактом
29.01.2011 | Переглядів: 3861
Рейтинг

     Військова служба за контрактомПеріодично на вулицях обласного центру та містах області можна побачити камуфльовані намети, рекламні банери і плакати, а на столах – буклети і брошури на військову тематику. В такий спосіб військові інструктори 160 Івано-Франківського територіального центру комплектування Збройних сил України для інформування громадян розповідають про умови проходження, переваги, особливості та перспективи військової служби за контрактом.
А переваги служби за контрактом очевидні. З грудня 2010р. збільшено розмір місячного грошового забезпечення військовослужбовців за контрактом на 190-200 гривень і воно в середньому складає 1200-1500 гривень для Сухопутних військ, а у Військово-Морських силах Збройних сил України матроський склад отримає 2200 грн. (за умови плавання збільшується до 3200 грн.), старшинський склад – 2540 грн. (за умови плавання – 4200 грн.).

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №04 (1639) в рубриці «Офіційно»


Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net